• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Hm, Evička nemá ráda vodu a že je skoro každý den s Vendelínkem v bazénu, že :grinning: :grinning: :grinning: kecá, vodu miluje a nepřizná to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No s tím policajtem u busu, to je taky dobrý teda :sweat_smile: jsou to hovada a to k nim chtěl Petr jít, sice k dopravákům, ale i tak by ho na to byla škoda :grinning: :grinning: :grinning:

Tak Daník chrní a mě se nějak nechce :slight_smile:
měl chudák kolizi na motorce, šprajclo se mu kolo v kanále a po předu letěl na zem :pensive: má sedřenou bradu..byla s ním tchýně, tak jsem to ani neviděla!!!

U nás koprovka nefrčí, jak u Petra tak u malýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já jí tak ráda, na kyselo, mňáám, my měli pečená stehýnka a křidýlka s rýží, tu jsem promastila tím omastkem z pekáčku a posypala petrželkou a bylo to moc dobrý, Daník snědl porci jko já :sweat_smile: :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
díky za koprovku:slight_smile: zkusím jí těm mejm chlapům podstrčit :grinning:
já umírám v tý vodě :sweat_smile: :grinning: měla jsem jí ráda, dokud mně plavčík na plavání se školou nehodil do vody....
Já s Venoušem nejsem v bazénu každý den, teď už jen jednou týdně :grinning:
chudinka Daník, posílám pofoukání :slight_smile:
my dnes(a zítra) máme rizotko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ještě mi poraďte nějaký jídlo s hráškem :grinning: Venda ho má moc rád a já nemám nápady :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
jo a zapomněla jsem vám říct, že T. asi totálně přeskočilo :sweat_smile: asi budu mít nový auto :grinning: tím novým myslím jako funglovku :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Evíí a jakou značku???Takový přeskočení bych si nechala od Petra líbit :grinning: :grinning:
No s hráškem..tak třeba toho pangase a k tomu hrášek a brambor...nic jinýho nevím, já se por změnu hrášku a porku dost vyhýbám :wink:
Jo a jsem se Ti zapomněla pochlubit, že už jsem taky dávala plínu ve stoje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: není to tak strašný!!!!!!
10. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
A děkujeme za pofoukání, není to tak zlé, ani krev netekla, což se divím!!!!!
10. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
jsem Ti říkala, to nejni nic strašnýho:grinning: já občas už přebaluju v leže :grinning: :grinning: :grinning:

c3picaso :wink: ještě uvidíme jestli se mi tam vejde kočár a nějak se dohodnem, domluvím si testovací jízdu :grinning:
no on v tom má trochu prsty jeho šéf :wink: víc nebudu psát veřejně :wink:
10. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
jo a k hrášku- já už mu ho dávám snad ke všemu :grinning: :grinning: :grinning: on je úplně posedlej :grinning:
jo a nijak po něm neprdí :grinning:
10. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
holky tak čekáme na babí a jdu pro fotky, kačí jde ven, bude jich 180 prý jsou všechny hezký, tak jsem zvědavá a video za dva týdny, akoriát nevím zda to bude i na cd, asi spíš ne a přes scaner to neumím, takže nevím jak vám to ukážu :frowning2: spíš od sestřenky ta mi snad dá i cd, tak z toho, takhle fakt teda nevím..poradte!!
10. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
my jsme taky dávali už plínku ve stoje prosím Tě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no joo Evička dělá a přitom je ve vodě pořád :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

chudáček Daneček :frowning2: posíláme pofoukáníčko ať ho to nebolí

holky před našim barákem před chvílí skřípot brzd jak prase a rána jako dvě prasata a tři auta v sobě na křižovatce,jako nepochopitelný jak do sebe napálili,pač je mzi dvěma autama přijíždějící z jinýho směru třetí auto napříč taky z jiného směru,si mysle asi že to stihne a jeli všichni jak prasata rychle
10. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
fuj holky za chvíli jedem,já nemůžu dýchat se úplně bojim za Péťu
10. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
jani, poradíme až budeš mít fotkly v ruce :wink:
Zuzííí, myslím na vás:slight_smile:

jinak my jsme už z úřadů doma:slight_smile: nakonec to nebylo tak zlý :grinning: jen vyplnit oboustrannej formulář kvůli občanství s Vénou na klíně byl dost nadlidský výkon :sweat_smile: bych ho narvala do kočáru, ale matrika je ve druhém patře :stuck_out_tongue_closed_eyes: no formulář je počmáranej,ale uznali to :grinning: :grinning: :grinning: a na pasovce úplně ok :grinning: maj tam jídelní židličku a fotěj a fotěj :grinning: nám se podařila hned prví, ty další už byly naprd :grinning: :grinning: :grinning: jen mu paní narvala do ruky čokoládu :angry: :angry: , kterou Venda samo hned nacpal do pusy a sněd :angry:
jen to nestálo 50, ale 100+100za občanství:sunglasses: no furt lepší než 600 a sprdunk, že mám na pase ještě starý jméno :zipper_mouth:
10. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
bré odpoledne,
holky normálně ve 12 si to přihasil domů manža :confused: :confused: :confused: :confused: , tak jsem nemohla písati, pr by chtěl jít na mateřskou, že je to veget :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Eví to je super s autíčkem :wink: a co Můra chudák :frowning2:

Miško foukáme na bebínko Danečkovi.
10. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
bz manža dostal ťafku mezi oči a na zbÿtek dne dítě :grinning: :grinning: :grinning:
Můra chudák není, já jí nějak nemůžu přijít na chuť :zipper_mouth: :pensive:
10. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
no jsem to plánovala, jak se dítě vzbudilo, tak dostal pokyn vyndat ho a dát mu oběd, ale pak chtěl odvézt do města, měl tam v opravě moto...no a rázem půl dne v háji a ted si venku motorku mazlíčkuje :angry:
10. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
takže dneska jsem opět napsala velký kulový, musím k tomu večer zasednout a už s tím pohnout :frowning2:
10. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
tak by to dopadlo i u nás :wink:
10. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
jo holky a koupila jsem Jaroušovi sandálky, ale asi se půjdu ožrat z tý ceny. Má nakonec 19tky a ještě jsou mu velký :confused:
10. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
Evi, můra je prodaná???? :confused: Picasso je fajn, to se mi líbí, akorát je to veliký, ne???Abys neměla problémky s couváním :grinning:

Oli, teda manža je dobrej, to přišel skouknout, zda tam nemáš nějakýho milýho, ne :grinning: :grinning:

Zuzi, jé, ani jsem nereagovala na velkýho Peťu :frowning2: moc držím palečky, Petr má taky takovou jakous zarostlou bouli na krku, občas se to zaktivuje a naběhne a pak je zase klid, tak nevím, zda zarostlý chlup nebo tuková bulka...to jsou svinstva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, no fotky nevím, jedině od té sestřenky a ukázat nám musíš alespoň jednu, to je jako bez debat, jinak sem už nechoď :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
Miško nevím jako, zítra má mít noční jízdy, takže prý nepřijede, ale to řikal minulý čtvrtek taky a dojel :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
I když teda si celkem myslím, že se nemusí bát, o mě by si nikdo ani kolo neopřel :grinning:
10. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
ještě není prodaná, ale prý to není problém :wink:
C3 picasso není velký, je to prcek:grinning: a taková zrůdička :grinning: :grinning: :grinning: http://www.c3picasso.com/cz/ a bude s parkovacím asistentem :grinning:
10. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
Olí, to jsou řeči :unamused: jak nikdo ani kolo neopřel!!!vždyť jsi pěkná ženská
10. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
hezká zrůdička :wink:
10. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
jojo pěkná ale tlustá, ale v září s tím něco udělám, ted prostě nestíhám :frowning2:
10. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
mně tlustá nepřijdeš!!!
10. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
tak už je mám doma na některých se sice tvářím nic moc, ale jsou hezký, tak ted ještě počkám na tu sestřenku cd nemáme ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: prý nám nechají přidělat když budeme chtít cd nedali..
10. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
jani proč cd nedali?
10. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
ach jo, to jsem si teda pomohla zase, domluvila jsem se s mým tatkou že si přečte část té bakalářky a koukne na překlepy a tak, pr já to tam po sobě nevidím - teď mi volal, co jsem mu to poslala za hrůzu, že na každé stránce je překlep atd... takže mi tam ty překlepy opraví...no ale budu to poslouchat asi dlouho. No ale bych chtěla vidět jeho, jak by psal s Jarouškem za zády.

Jo už jsem vám říkala, že Jaroušek má vlastní křeslo? Dostal od kámošky želvu bazének, jsme mu ho nechali nafouknutej a on si do něj dycky hačne a čte si - hlavu želvy za zádama :grinning: sranda.
10. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
ani vodu tam nepotřebuje :grinning:
10. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.