• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Evíí, to je prcek :grinning: :grinning: tak já měla v paměti teda asi jen Picasso, existuje to ne??To je celkem veliké autí..a v té zelené je teda ten prcek nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
mě to ani nenepadlo aby nám dali cd to se nedává automaticky, ne? tak hod fotku jáji jak hačá :grinning:
10. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Jani hodím později, nechce se mi to ztahovat z foťáku, je tam jen pár fotek.
No nám cd dali.
10. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
holky tak my jsme přijeli z města ve čtyři a on se od těch čtyř pořád mazlíčkuje s motorkou :frowning2: :angry: :angry: :angry:
10. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Mišíí, dřív dělali Xsaru picasso(to byla docela velká kráva:grinning:)
já mám vybranou modrou:grinning:

Olí, už se domazlinkal? :grinning:

jinak já večer ještě jela s kočkou na vetrinu:frowning2: má nějaký problémy s čůráním:frowning2: (holt už to není mladice, no), tak snad to bude dobrý...mám o ní celkem strach :pensive:
11. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
neboj Evi určo to bude dobrý, chudák Míca :astonished:

zítra se stavím v ateliéru jeslti by mi nedali cd na ty fotky, tohle je narpd já to sem nedám snad jinak, až od tý sestřenky a ta to zatím nemá..
11. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
ahojky,
Jéje Eví chudák Míca, a je to lepší?
Modrá je dobrá :wink: taky mám modlý :grinning:

Jo muž se domazlinkoval asi v sedm a ještě se cítil uražen, že jsem si lehce rýpla :grinning: holt jak ho sužuje ta nemoc, tak je protivný jak p...., asi ty antibiotika maj vedlejší účinky bo co :sweat_smile:

Jani pro CD si skoč, myslím,že by ti ho měli dát.

Dnes tu měl Jája kámoše Adámka, má rok a půl, ale byl chudák z toho našeho draka vyjevenej. Jája na něj pořád hulákal :sweat_smile:
11. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
lepší to není :frowning2: , ale horší taky ne :slight_smile: když to do zítřka nebude lepší, tak si tam zas uděláme výlet :sweat_smile: teď jsem si přečetla, že při včasné léčbě je to banální onemocnění :sunglasses:

já mám taky modlou, ale tmavou:frowning2:, ale u citrouše je taková spíš tyrkysová :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
chudinka Jájouš nemocinkatej :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Olí oni ho prý nedávají jsem ted slyšela, ale švagr je zná osobně, tak by mohli, snad jen za 500,- že ho dají myslím, zítra se tam stavíme, chtěla bych ho at to můžeme dát na rajče a tak..
11. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Eví tak Jájoušek si hraje na Vašíka asi, usnul v půl jedenácté a furt ještě chrupe, si dělá z dopoledního spánku polední :confused: , takže odpolední je pasé, a já si naplánovala balení na víkend :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky

u nás začala příšerná bouřka, leje a padaj i kroupy :cry: bojim, bojim :confounded:
Ještě, že jsme stihli v klidu bez deště dojt z nákup..

Evi, chudák Micinka, co Ti včera řekli????že by měla nějaký zánět močáku??Já bych se ani nedivila, ta zvířata už mají normálně nemoce, jako lii :confused: :confused:

Oli, to je mazel, ten Tvůj Jára :grinning: :grinning: No bych mu dala, ještě se cítit dotčeně :grinning: :grinning: :grinning:
Malej Jája je už holt veliký kluk a asi se Ti pomalu, ale jistě předělává na jednodenní spinkání :wink:
11. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
tady už se vyjasňuje, tzn už nemusím mít rozsvíceno:slight_smile:
miško v podstatě neříkal nic, vypadá to na počínající zánět močáku, dostala atb(v injekci na 14 dní) u koček je to častý:frowning2:
Olííí, jak píše Miška:slight_smile: je to velkej kluk:slight_smile:

a co ten Zuzčin Peťulák? :confused:
11. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
No tak snad jste to chytli v začátku a bude brzo dobrá..to je co, zánět močáku :confused: a kde nastydla nebo je to u nich z jiné příčiny???

Jooo to byla Xara pisasso, to máš pravdu, jsem se právě lekla, že Ty a taková kráva veliká :grinning: :grinning:

A u vás taky lilo????Tady je šílená průtrž a přitom ještě v půl 12 bylo jasno a tak jsem dala prát prádlo :rolling_eyes: :grinning:
11. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
holky u nás bylo ráno zataženo, al teď vylejzá sluníčko, tak půjdeme ven, drak je vzhůru, byl vyhládlej, tak ani nedělal kraviny u oběda :grinning:

Holky mě by vyhovovalo, dkyby to ale zalomil až po obědě a ne v 11. :sweat_smile:

Jo Miško pošli mi do mejlíku číslo účtu ju. Penízky pošlu dnes. :wink:
11. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
lilo je slabý slovo:grinning: byla tma, blejskalo se a byla průtrž mračen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
náhodou už jsem jela po okresce i s berlingem :grinning: :grinning: :grinning: (naštěstí proti mně nikdo nejel :grinning: :grinning: :grinning: )
příčiny můžou být infekce, nebo kámen v moč cestách...no jako u lidí :slight_smile: nastydnout neměla kde, takže tipuju šutřík :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Oli, on si to nejspíš pak posune!!!No i když kámošky Adam teda spí od 11-1 a je o tři týdny mladší...tak ho kdyžtak zkus udržet při životě :grinning: dýl a dýl a pomalu mu to posuň na tu dvanáctou.A čím bude starší, tím dýl Ti už vydrží do večera!!!Já dřív malýho držela do jedný, půl druhý, aby spal do 3, aby vydržel do večera a teď klidně už spí od 12 - 13:30 a v pohodě vydrží do půl osmé do večera!!!
Pošlu
11. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Nojo jenže já když ho přetáhnu, tak mi spí pak kratší domu :frowning2: ,což jak jistě chápete, je pro mě nevýhodné :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Olííí, u nás se taky spí dopo:slight_smile: taky bych radši po o :grinning: ale když ho nedám spát kolem tý 10:30, tak je schopnej nejít spá¨t až do večera :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Aha, to je lumpík :grinning: No hele, nech to koňovi..ono se to ještě změní, neboj!!!!Nám se to ustálilo tak v 15.měsíci

Holky, včera jsem našla super stránku http://www.drakkaria.cz/ mají tam repliky zbraní, dobové kostýmy a hlavně šperky repliky archeologických vykopávek, no já na té stránce byla hodinu a půl :confused: a jako jistý předek Keltů jsem se tam pokochala a objednala si dva přívěsky za litr :sweat_smile: :sweat_smile: hodím vám odkaz na jeden, ten druhý nějak nejde, už jsem to včera posílala mamce
11. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
11. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Miško ten koník je hezkej, na kříže já nejsem.

Jsem holky normálně zjistila, že jsem nenakrmila sebe, tak prochajda odložena, papkám špaget a pak teprv jdem. :grinning:
11. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Já na kříže taky nee, ale tenhle mě dostal, asi těma kamenama!!!

No to je dobrý zjištění, ještě, že jsi si to uvědomila, bys třeba taky hlady nedošla domů :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky:dizzy_face:

Evičko no coby coby? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: chodííííííííííííííí a je to zase moje miminečko hodňoučký vysmátý neplačící nevisící na měěěěěě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to chce panáka holky na nás :wink: pač tohle byla fakt tragédie toto období.Považuju ho od začátku nemoci do teď před čtyřma dněma za nejhorší :fearful: ale už jsme 4 dny zase úúžasňoučkýýýýýý holky já mám svýho milouška zpátkyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Zuzí to je super.
Miško penízky poslány.
No jsem ráda, že jsem si to uvědomila :grinning: normálně jsem na sebe dneska úplně zapomněla- asi tím šokem,že Jája tak dlouho spal :grinning:
Jo holky ani jsem vám nenapsala jaká byla noc - do půlnoci super, ani jednou se nevzbudil, od půl noci do tří řev řev, spal s náma, usnul na pět minut, zase řev.... ve tři konečně zabral pořádně a dala jsem ho do své postýlky - no za odměnu se nevzbudil v půl šesté na mlíko, a spal do půl osmé.
A to jsem se radovala, že homeopatika zabraly, působily teda asi jen do 12ti.
Eví rozumíš tomu trochu? Kolikrát denně? Já našla různé dávkování, tak dávám to nejnižší, 1 x denně 3 kuličky. Zeptala by ses holek na únoru, jak to dávkujou? Kujííííííííííííííííí :frowning2:
11. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
jo holky ještě dotaz, stříkáte něčím prckům oblečení proti klíšťatům? Velkej Jára už ze zahrady donesl druhý, teda naštěstí po něm jen lezlo... tak mám strach, ať tam malej taky nějaký nechytne
11. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
já se ptala na velkýho Péťu, jak včera zvládl ten zákrok :wink:
fotky jsou kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: peťulka má pěkný gatě :dizzy_face:

Olí, pozeptám se:slight_smile:netuším kolik:slight_smile:
zatím jsem na vendu žádnej repelrnt nestříkala, ale začnu (na chalupě, páč tam je tolik klíšťat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )teď jsem viděla v mamince reklamu na nějakej přírodní...
11. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
Eví kuji, písneš mi název toho přírodního?
11. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
jdu to najít:slight_smile:
mám chvilku klidu:grinning:Venda se cpe melounem :grinning:
11. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Olí- http://www.just.cz/produkty/protez_alpska/k5157 , cenu netuším:frowning2:, navíc maj jen přímý prodej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
Eví kuji, tak to se asi zeptám v lékárně. Třeba maj taky něco přírodního
11. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.