• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
nemáš zač, poptej se a dej vědít:grinning: tady v lékárně se nemá smysl ptát se na cokoli :sweat_smile:
Jájoušmá krásný křeslo :dizzy_face:
11. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Představte si, dnes má Jára zase noční jízdy a včera říkal, že přijede až zítra... a hádejte co.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Olíí, nevím
11. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
no ve tří přijel a v sedm zas odjíždí na ty noční jízdy - se projede 40 km.... :confused: :grinning:
11. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
ne že bude jezdit 40 km na těch jízdách ale 20 z Vyškova do Lešan a pak zase z Lešan do Vyškova.
11. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
asi potřebuje natrénovat na jízdy :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Evičko jo tak,já sem úplně blbá!

Péťa byl šikulka,má to dvakrát jeden cm a nevim kolik stehů,dali mu dvojtou dávku,tak nic necítil a nic ho nebolelo.Akorát šel ťunťa dneska do práce,j sem nechtěla,aby šel,ale on,že v poho
11. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
zuzi tak to jsme rádi že je Péťulkovi už dobře!! :dizzy_face:

holky já nějak nestíhám kačí mě prohání že se sem za chvíli asi nedostanu..dneska jsme byly na srazu s holkama z koně a zlobila, ale doma mě pusinkovala a chovala, tka jsem jí už odpusitla!! :dizzy_face: za cvhíli jdeme spinkat, hurá!! :grinning:

s jindrou máme letos 30 tiny, vybrala jsem dárek a myslím, že hezkej, ted musím šetřit akorát ale oba si to užijeme!! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
jani jakej dárek?
Zuzííí, nejsi blbá:slight_smile: bych si nedovolila o tom Tvým malým zlatíčku napsat
Peťulák :wink:
11. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Evi- tohle- http://www.hotelpecinov.cz/hotel.htm, já jsem vždycky chtěla jet na koních, tak tady budu mít příležitost :dizzy_face: :dizzy_face: a oba dva si odpočineme..
11. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
aha tak jsem to okopírovala bez koní, ale je tam prostě možnost vyjíždky na koních i s učitelem nebo jak se tomu říká já v životě na koni neseděla :grinning: mě se to podle fotek moc líbí teda!! :dizzy_face:
11. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
hmmm, pěkný :dizzy_face:
taky musím do podzima něco vymyslet pro T. :grinning:
11. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
co má tom?my máme oba 30 tiny takže to bude pro oba, akorát musím už šetřit at to zaplatím z tý naší almužny od státu :grinning:
11. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Hmm tak já budu taky muset něco vymyslet pro Péťu na prosinec :grinning: :grinning: :grinning:

Jani pěkný :slight_smile:

Evičko jsem,já jak šel Péta rovnou do práce,jsem v tu chvíli zapoměla,že jsme byli včera na tom řezání a myslíš jeho :zipper_mouth:
11. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Tak dnešní odběry proběhli v pořádku :dizzy_face:
12. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Dobré ranko:slight_smile:

Zuzííí, hned jak jsem se ráno vzbudila, tak jsem na ten váš odběr myslela :dizzy_face: kdy budou výsledky?

Jani, Tom má stejné výročí :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
ahojky:slight_smile:

V pondělí:slight_smile:

Péťa má též stejné výročí.Evi co mu pořídíš?

Jani a jedete s Kačenkou?
12. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Zuzíí, já to ještě nemám vymyšlený :grinning: do listopadu času dost :grinning: :grinning: :grinning:
v po budu držet palce :wink:
12. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
děkuju:slight_smile:

já vůbec nevim co Péťovi k takovému velkému dni :slight_smile: tak mě pak musíš dát vědět,třeba společně něco vymyslíme joo :grinning: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
jo a zapoměla jsem vám říct,že mamka má za sebou úspěšně zkoušky z té sociální pracovnice,vše za 1 :dizzy_face:
12. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
no já určo něco vymyslím :grinning: :grinning: :grinning: jsem si ještě nevybrala dárek ke svým kulatinám :sweat_smile:
mamka je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
bré ránko,

Zuzi gratulace mamce, je šikulka.

Holky zázrak nebo homeopatika - Jájouš spal do tří bez vzbuzení, ve tři dudu a spal do půl sedmé, dal si mlíčko a chrupal do osmi.
Akorát teda mě se zdál podivný sen - narodily se mi dvojčata Adam a Nela :grinning: . Doufám, že to nic neznamená, pr včera večer jsem si musela dát kyselou okurku :sweat_smile:
12. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Olí, to vypadá, že homeo krásně zabraly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hi, hi Jájouš bude mít sourozence :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Eví ty jo dvojčata, to by mě asi zabilo s tím naším drakem :grinning: :confused:

Eví hele ale jak poznám, že už je nepotřebuje, že už ho to nebolí? :confused:
12. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: to je jasný Oli :grinning: Adam a Nela :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
to je super,že jste hezky spinkali,jen tak dál :dizzy_face:
holky tady chčije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no nic,jdu si něco přečíst než se mi vzbudí byt :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
je zvláštní, že se mi tam dostaly zrovna ty jména, který jsem chtěla na prcka.... :grinning:
12. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Olí, nevím :sweat_smile: asi metodou pokus-omyl :grinning:
tady je celkem sluníčko, ale ještě před dvaceti minutama jsem myslela, že bude zas hnus jako včera :sweat_smile:
12. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
jdu domejt koupelnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
http://www.slune.eu/index.php?main_page=product_info&products_id=687 tak vybírám Jardidlu ty brýle, ty jo a nevím maj nějak moc barev. Líbí se mi i ta maskáčová :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
12. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.