• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
chjo, ale nejvíc se mi líbí zelená :sweat_smile: :grinning:
12. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
jééé já vám zapoměla něco říct!!!!!!!!!!!!!!!! :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

co se mi včera stalo!!!!!!!!!!!!!Víte jak máme ty sousedy nad náma s tím psem,tak když jsou kluci doma,tak hrajou na pc hry,ale takový strašně dunivý a hrozně nahlas to maj.No a už třetí den zase ve čtvrt na 11 v noci bordel jak v prdeli a mě už to opravdu strašně vadí,ale strašně,řve to malýmu nad hlavou s duní celej byt,tak já už sem prostě permanentně nsraná,pač když nejsou doma dělá bordel pes a když jo,tak kluci.Nejhorší je,že Jarda,je o rok mladší jak já je strašně hodnej a milej a vždycky se hezky pokecáme,jenže pak večer hraje tyhle hry a já sem na něj nasraná,že mě napadaj strašný věci.No a včera zas ten bordel a šli jsme s Pé´tou na balkon a já už po cestě říkám ten mě tak sere a teď ze mě vypadlo to nejhorší sprostý slovo který znáte.Od č.... upozorňuju,že toto slovo zásadně nepoužívám :sweat_smile: ale jak jsem byla nasraná tak to ze mě vyjelo a Péťa se po mě napřahoval,že to snad nemyslím vážně takovej slovník a já(to už jsme vycházeli na balkon) říkám,no tak kokot noo a on,že taky bude říkat pí a čů :sweat_smile: a já říkám fuj ty prase neříkej to a říkám,já si nemůžu pomoct,mě to strašně vadí,děsně mě serou s tim jak to tady řve,že mě napadaj strašný věci,jim dám na dveře nějakej vzkaz ať si poříděj sluchátka,že to je strašný.Mě s tím strašně serou a že je bordel když jsou doma i když nejsou a najednou slyším jak si Jarda odkašlal a kouknu nad sebe a oni otevřenej balkon.Takže všechno slyšel!!!!!!!!!!!!Holky to je staršný ja nadávám jak mě sere a něco o č..... a on mě slyšel,já se mu teď nemůžu podívat ani do očí:Strašnýýýý,pomoc co mám dělat? :sweat_smile: :grinning:
12. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Zuzí to je hustý :sweat_smile: , tak to nevím čoveče, teď už asi nic :grinning: aspoň to ví :wink:
12. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
no to je v prdeli :sweat_smile: ale Péťa prej to má místo toho vzkazu...no jo,ale zrovna,že to je č... a že mě sere to je drsný,když já ho jinak mám ráda a smějeme se na sebe :unamused: :grinning:
12. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Zuzí, lezla bych kanálama :zipper_mouth:
Olí, vem zelený :wink:

týjo tady byla buřina jako sviňa :sweat_smile: třískalo to tu, blesky lítaly...no docela jsem měla strach :zipper_mouth: a slejvák jako prase :grinning: teď už jen prší a obloha zase světlá :grinning:
jo a včera jsem zjistila, že zas Vendovi vyrostla noha :sweat_smile: nejsou mu bačkůrky ani holiny :sweat_smile: tak zas musíme nakupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
hmm tak dík:grinning: ale ven se kanálama nedostanu:grinning:
12. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
se spláchni do záchoda a hned jsi venku:grinning:
12. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
tady taky chč. ... a fučí, a Jára jede z Vyškova na motorce zrovna a po obědě vyrážíme ke tchýni. Chudák.

Eví už jsou objednaný zelený :grinning:

Eví neříkej mi, že ty nohy rostou tak rychle, tajně jsem doufala, že by mu sandálky vydržely celé léto :sweat_smile:
12. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
tak co mám dělat až ho potkám?:sweat_smile: do záchoda nelezu!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Olí, týjo zas radím s křížkem po funuse :grinning: :grinning: :grinning:
hele Miška si nestěžovala, že by furt kupovala boty :grinning: :grinning: :grinning: tak mám asi nějakej rychle rostoucí exemplář :grinning: :grinning: :grinning:
ne bačkůrky už máme cca dva měsíce a holinky jsem asi koupila špatně :sweat_smile: :pensive: u nich se to nějak hůř poměřuje :sweat_smile:
12. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
tak tam nelez, ale skoč :grinning: :grinning: :grinning:
já bych se asi omluvila...
12. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
hmm skvělý,to radši ten kanál :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
když skočíš do wc, tak taky skončíš v kanále:grinning:
12. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
tak já se loučím, přijel muž, jdu dělat obídek a pak vyrážíme. Budu asi až v pondělí. papapapa a buďte tady hodné
12. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Olííí, krásně si to užij:slight_smile:
12. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Zuzííí, kde jsi? :astonished: jsem Tě naštvala? :pensive:
chjo, když odejdete, tak budu muset jít uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
néné nenaštvala beruško,já jela pro hamání a teď nebudu mít čas,Péťa jede na převaz a tak budu s malym :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
fuj jsem se lekla :wink:
no já jsem už ten obývák uklidila :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj

musím jít vytřít, malej spí..

Zuzo :sweat_smile: no hezká story :sweat_smile: tak na jednu stranu dobře, že to slyšel a třeba dá pokoj, ale na druhou se s tebou už asi hzky bavit nebude :sweat_smile: no taky nevím, co s tím...

Nohy...nám teda nějak nerostou!!!Hlavně kupuju boty větší, tak o ten cm a půl, jak se radí a pomalu mu noha dorůstá..takže my máme stále troje boty, co má už o března a ok :wink: a místo ještě má, takže my nové boty až tak na podzim, tzn,že mu jedno číslo vydrží od března do září, což se mi zdá dobré :sunglasses:
12. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
je to strašný,ale co?To co jsem řekla :zipper_mouth: :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
Mišííí, já jediný boty, který jsem koupila blbě, jsou ty holinky.Jinak taky kupuju o ten 1cm větší :sweat_smile: v těch bačkorách plaval a teď mu čouhaj prsty :sweat_smile: :grinning: jemu fakt packa roste rychle :wink: první bačkorky byly 17 (ty jsem kupovala začátkem roku a teď budem kupovat 21 :wink:
12. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Kdybys něřekla toho čůr... tak bych to neřešila, že tě jen serou, to bych ještě brala, být tím Járou...já nevím no, jedině, jk píše Evča, ho zastavit a omluvit se, že jsi o něm říkala tohle a tohle a že to slyšel, ale že jsi už prostě vytočená z toho všeho, trávíš doma teď hodně času a vůbec se nedivím, že Tě to sere, když buď veje pes, nebo tam duněj hry :angry: mě taky sere, když furt poslouchám štěkání vlčandy a to je naše a když tu dělá někdo kravál, tak taky pěním a dost nehezky nadávám :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Zuzi chtěla bych bez Kačí jen my dva jestli vůbec pojedeme jindra o tom nevím, víš? bylo by to stejně jen na jednu noc :wink:

holky odpo možná budu mít nahraný fotky ze svatby od sestřenky, tak pak nějak hodím :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
No jo Evi, když vy jste začínali na nožce Gejši :grinning: :grinning: Daník měl 1.chodící boty 21, teď má 23 a na podzim koupíme 25 :grinning: :grinning:

Jani, no těším se, těším :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jsem teď odčítala min.stranu...

Zuzo, fajn, že byly odběry v pohodě, bez rozpíchané pacinky :dizzy_face: a mamce veliká gratulace, snad te´d práce nebude problém sehnat :dizzy_face: :dizzy_face:

Olí, sen pěkný, že by tento měsíc byl ve znamení testování??? :grinning: :grinning: mě by z dvojčat taky hráblo :pensive: :pensive:
Brýle se mi líbí ty tmavě zelené :sunglasses:

No počásko je naprosto stejný, jako včera :angry: a to zítra jedeme na týden na chalupu, pže hlásili vedro, jestli jim to nevyjde... :angry: :angry: :angry: :angry:
12. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
s těma holinkama jsem se nechala unést napsanou velikostí :sweat_smile: jenže jsou menší, no:frowning2:
jj, Gejší nohou to začalo a teď budem mít ploutvonožce :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
no já taky doufám, že už bude konečně pěkně :grinning: v ne bude slavnostní grilovačka(tchánovci měli narozky) a příští víken další:slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
no jo,já byla už tak nasraná,že to ze mě vypadlo:grinning: si nedovedet představit to,ale každej den poslouchat...mě tak serou :rolling_eyes: nejhorší je,že ten Jára je strašně hodnej kluk a tohle slovvo na něj vůbec nepasuje :zipper_mouth: :sweat_smile:

jinak my v dubnovkách čekáme první druhé miminko :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
No a co máme potom místo nohou my :sweat_smile: když Vašík je ploutvonožec s 21 :grinning: a co je teda Daník s 25????? :grinning: :grinning:
Holinky máme teď 25, pže do menších mu nenarvu ten vysoký nárt, takže v nich má dvoje vložky a chodí dobře a nechce je z nohou, včera si je zase nechtěl nechat přezout :grinning:
12. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
holky s těma nohama,mě se zdá,že jí má Péťa strašně dlouhou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: on má nějakej dlouhej nárt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
12. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.