• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
no jako ještě nic moc to není :grinning: ještě mě jich 6 čeká do původní váhy:slight_smile: a navíc jak to ostatní viděj,tak já to na břiše nevidím vůbec...mám tlustý prasečí břicho co nejde dát dolů :sweat_smile: jinak jim pětkrát denně,né jako dřív jen večer:grinning: menší porce a cvičím každej den půl hoďky na tom rotačním disku a od osmi nejím :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
12. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
No dobrý, šikovná holka :sunglasses: hele břicho jen tak nezmizí, to chce fakt makat břicho - sklapovačky a jiné skvělé cviky na břicho :rolling_eyes: nesnáším to, taky mám bachor, nechutnej, jinak jsem v celku spokojená!!!!Akorát, že mám 5kg do původní váhy :frowning2: :frowning2:
12. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
jani, otevři si původní mail.schránku a v nastavení je položka přesměrování- tam zadej novou adresu a je to:wink:

Zuzííí, to je super, že máš 6kg dole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
To počasí mě vážně se*e :angry: hodinu leje, hodinu je slunko :angry:
12. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
to mně taky, byli jsme chvilku venku, málem nás odfoukl vítr a za chvilku jsme letěli zpět, páč začalo lejt :unamused: a Venda řval jak siréna, páč tam ještě chtěl bejt :frowning2:
12. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
No u nás to samé, akorát Dáňa neprotestoval, dnes mu došel xylofon a paní poslala ještě zatloukačku a skládací žirafu, tak ho to zajímá :grinning: á tak se zase vyjasňuje, no na palici toto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
a tady se zrovna zatahuje :grinning:
no Venda protestoval jen do chvíle než jsem odemkla byt :wink: , ale těch 13.pater výtahem hulákal :sweat_smile:
12. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
no zklidnil se, když dostal kedlubnu a pak mi pomáhal dělat bramboráky :grinning:
12. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
holky jen na skok nemám čas,jsme sami

samo sem potkala souseda při cestě do města.Dostala jsem zástavu a nechtějte vědět co se mi stalo při dávání buchty do trouby!!!To ve mě vybuchla sopka a jáká exploze ze mě vylítla na celej barák,to by jste museli vidět :sweat_smile: tak později
12. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
Zuzo, se děsím, co se stalo, jsem se chtěla rozloučit, ale ještě teda večer nakouknu :grinning: :grinning:

Eví, kedlubnu :confused: já vám závidím ty nadýmavý věci, já ani dáňa tohle prostě nemůžeme a přitom mám kedlubnu tak moc ráda :pensive:
12. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
no hele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jdu dělat bublaninu z jahod né a říkám si vyzkouším můj novej plech,nalila sem těsto a že to dám do vyhřátý trouby.A jak tam ten plech dávám,tak zjišťuju,že ten plech je nějakej velkej a nevejde se mi tam!!!!!!!!Normálně mega plech jo a tak sem ho tam začla rvát s nadějí,že ho tam nějak narvu a když už jsem ho dávala i nakřivo tzn jednu stranu plechu nahoře a druhou dole,tak Péťa zasáhl,že to musim dát na javascript:addEmoticon(':sweat_smile:','vBody')menší,jenže mě se to dát na menší nechtělo a mermomocí sem to tam chtěla narvat a tak sem jí tam rvala teda plech na křivo a to na dost...Péťa na mě zíral a odešel s malym vedle,najednou ode mě řev,že ať okamžitě příjde,že se ten plech tam šprajcnul a nejde ven.Holky mě se to tam seklo o takovou železnou cosi so drží to tepelený co se zahřívá na sobě a já to tam furt rvala,teďka buchta mě začla pomalu týct do trouby a já ten šprajclej plech bokem dolů a začla sem řvát ať něco dělá a on než přišel,tak sem v troubě to kovový cosi vyrvala z tý trouby :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ona to je teď prdel,ale předtím nebyla :sweat_smile: a sekla se mi o okraj toho plechu a nešlo to vyndat,teďka vařící trouba,půlku plechu těsta sem už měla v troubě vylitý a ten plech s tím zbytkem tam furt šprajclej,teď sem začla řvát né néééé nééééééééé a jak sem vyděla toho Péťu jak se ten plech s tou buchtou-těstem pokouší dát z toho jako by háku a nejde mu to,tak sem na něj zařvala dělej něco :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a už sem úplně cítila-to se mi ještě nikdy nestalo :sweat_smile: že se ve mě hromadí strašná kupa vzteku úplná bezmoc nad tím zaseknutým plechem,že nejde ven,nad tím těstem co stejká dolů z plechu do trouby,že to nestihnu jí upíct než Péťa odejde do práce a že nestihnu uklidit než odejde a už už už sem to cejtila a jak to furt nešlo a odstrčila sem toho Péťu a začla tam s tím v tý troubě házet,tak sem to kovový cosi úplně zvohla,ten hořejšek co ohřívá troubu vyrvala že to tam začlo viset a plech furt zaháklej :sweat_smile: tak sem najednou zařvala takovým strašným zoufalým křikem hlasitým..........néééééééé zkurvená trouba zkurvená buchta já se na to vyseru a začla sem brečet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Péťa radši ani nic neříkal,jen něco ve smyslu...jo zkurvená trouba,ta za to může :sweat_smile: :sweat_smile: až pak nakonec se ten plech podařilo vyrvat asi po půlhodinovým boji,zoufalým pláči se rvoucím plechem konečně vyjel.V troubě všechno zvohlý,těsto vylitý po troubě a já myslela že umřu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ten bordel a buchta žádná,já myslela,že sebou švihnu :sweat_smile: tak jsme to stihli uklidit ještě než Péťa odjel a pak mi říká.......vůbec nechápu proč a jak si chtěla píct buchtu nakřivo...to sem ještě neviděl a začal se smát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no a já taky :sweat_smile:

jo a souseda sem potkala naštěstí z auta šel po chodníku,ale jela sem pomalu a on mě viděl,ale zdálo se mi že mě zdraví normálně,tak nevim,slyšet to musel určitě :grinning:
12. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Zuzko, jako nemám slov :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: Ty jsi vážně zralá na Bohnice :grinning: :grinning: :grinning: takový pako, jako jsi Ty jsem nikdy nepoznala a proto tě miluju :dizzy_face: :dizzy_face: Ale teda Petr je nějakej svatej a musí mít dvě svatozáře, já bych Tě normálně zabila, být u toho a ještě zničit troubu :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: No vážně pako, co k tomu víc dodat :grinning: :grinning:

A soused je asi splachovací :sweat_smile: tak uvidíš, zda bude zase dělat kravál..

Tak holky moje, mějte se věšchny krásně, ať jsou děťátka zdravoučká, vy také a za týden pápá, kouknu možná z mobilu, ale teda nevím, jak se mi bude chtít a zda bude signál.tak pápá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
jak jao za týden??? :confused: :sweat_smile: my asi něco uniklo :zipper_mouth: tak se tam někde měj hezky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a opatrujte se!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: těšíme se na tu naší buchtu za týden :dizzy_face:

Mišul on byl jako hotovej,to bylo vidět,ale já na tom byla stokrát hůř :sweat_smile: tak si asi nedovolil v mym beznadějným stavu mi něco vytknout :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: si mě představ brečící nad otevřenou troubou s visícím plechem zaseklým a stejkajícím těstem do trouby :sweat_smile: tak pusu pápá :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Raději si to nepředstavuju :grinning: já bych byla šílená z toho bordelu :rolling_eyes:

No já a Daník jedeme na chalupu za babí a dědou, Péťa má odpolední, to vždy stojí za prd a má být vedro a babi s dědou jsem dost dlouho neviděla, tak se to tak naskytlo a jedemééé.Snad tam neumřeme nudou, jede i mamka, tak snad budu mít veget :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
tak to bude super :dizzy_face: to si užijete :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Miško, krásně si to užij :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bude se mi stýskat :pensive:

Zuzko, Ty můj pakoušku milovanej :grinning: :grinning: :grinning: máš u mně mega velký mínus :grinning: při čtení tvojí story jsme se tu s Tomem tak hrozně řehtaĺi :grinning: :grinning: :grinning: až jsme vzbudili Vendu :unamused:
12. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
13. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahooooj :wink:

hlásíme se zpět z dovči. V Německu to bylo super, užili jsme si to, dělali výlety, nakupovali...no paráda. Jen počasí nám moc nepřálo, takže jsme se nekoupali. Teda kromě Ondry :grinning: Jeden den bylo docela hezky, tak jsme šli na výlet k jezeru. Lidi se koupali, ale mi plavky neměli. Ondra viděl vodu a hned tam chtěl. Tak jsem ho svlékla a myslela jsem, že pro něj bude voda studená. A ono prd, vrhnul se tam a mooc se mu líbily vlny, které tam byly díky větru. Takže se chvíli rochnil a byl totálně nadšený :grinning:

Jinak musim nahlásit nejžhavější novinku.....dnes přešel celou ložnici!!! Sice 2x spadnul, ale i tak to zvládnul. A to včera teprve poprvé udělal 3 krůčky. Je to paráda, skoro se mi chtělo nadšením a dojetím brečet :grinning:
13. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
vítejte Baru zpátky :dizzy_face:

holky kačí jak rostou zoubky, tak dneska měla 39 chudinka moje malinká :frowning2: odpo mi usnula v náručí to jen tak neusne, dala jsem jí čípek, doufám, že pomůže!! měly jsme jít v po na očkování zarděnky atd, tak to budu muset zrušit, má i rýmu, to je stejně hrozný jak ty děti trpí :astonished:
13. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš dala jsem na BMS se pár fotek ze svatby tak jukněte není to od profíka nemáme cd nevím zda nám ho dá ale hodně fotek dělala sestřenka, což jsem jí vděčná, tak tady aspon tyhle fotky

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=350279&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
13. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
holky kurna kde jste jako? :confused:
fotky byly jen chvíli smazaly mi to musím to dát znova, ale až bude zase čas..kačí rostou zoubky, stolička a dva další od so teplůtkujeme nemáme chodit ven, pořád se chce chovat a mazlit jak jí není dobře chudinka moje malinká :pensive: tak odpo přijde babí a já jdu za mojí babí do nemocnice zítra má narozky a to je poprvé snad co si pamatuju a je v nemocnici ach jo..rovnou jí ukážu fotky, at jí něco udělá radost :dizzy_face:
15. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Dobré ranko,

no tady to žije.

Jani udělej si album na Beremese a máš to! Tam ti fotky nesmažou a můžeš nám poslat odkaz :wink:

My jdeme dnes na očkování, tak snad to bude ok.
15. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
baru já ho udělala jenže omylem jsem fotky dala do příprav a tím pádem mi to smazaly takže musím znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
holky spíte nebo co celej den? on nešel kůn já vím..

my jsme doma kačí má pořád tepltoku a nemáme chodit ven a včera jsme uklízeli bordel pod postelí a musím vám říct, že půlku dne sem zvědavá jak dlouho to vydrží, ale jsem ráda že to máme!! dneska jsem taky uklízela, byla tady babí a já došla za svojí ukázat fotky do nemocnice a popřát jí zítra má narozky, to je snad poprvé co v nemocnici :frowning2: pořád nechodí táta je neštastenej, uvažuje o domově důchodců je to to fakt hrozný já to nechci dopusiti, ale stará se o ní on už 19let, takže je to na něm, ale je mi z toho smutno..co to musí být pro ty lidi když jsou zvyklý někde bejt tolik let a pak je někam vrznou..ach jo.. :frowning2:
15. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
kuk,

Janíí fotky nádhera. Byla jsi krásná nevěsta, doufám, že si JIndra bude celý život vážit, že má doma takovou kočku.

Holky dočetla jsem vás, ale polovinu toho zase zapomněla.

Zuzí gratulace ke kilům, jsi dobrá. Já se musím už taky dokopat. Tchýně mi koupila krásné letní šatičky, tak ať v nich nevypadám jak velryba.

Miško moc díky za balíček a bonusové dárečky. Všecko je to super, malej bude fešák. Fakt mám radost, budu stálý zákazník :wink:

Jani copak je Kačence?
15. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
Jo a gratulace Ondráškovi k prvním krůčkům. Tak už zbýváme jen my :sweat_smile:
No ale byli jsme u známé fyzioterapeutky kvůli té noze jak jí vytáčí, pr se mi zdálo, že jí vytáčí dost, tak jsem chtěla znát i její názor. No a říkala, že kdyby byl necvičenej, že by to neřešila, ale že pokud má ty cvičící návyky, že by zkusila jeden cvik jednou denně nám dát na tu nožku. Je to prkotina, ale mohlo by mu to pak vadit třeba při vrcholovém sportu, že by si jako mohl o tu nožku zakopávat při startu nebo tak něco...No ale zaúkolovala jsem manžu, hned ho tam ten cvik naučila, ať má taky nějaké zásluhy. Jo ale chtěla jsem vlastně napsat, že nám říkala, že si myslí, že do měsíce bude běhat sám. :grinning: Tak jsem na něj zvědavá, ale ty jo zrovna to vychází tak blbě, že doufám, že to bude až po té naší dovče na moto, abych o to nepřišla :frowning2:
15. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
olí- rostou nám zoubky, stolička a dva další.ale je jí už trochu líp akorát teplotku má pořád střídavě a nemáme choidt ven..

jinak s tím, že si mě má vážit mu klidně ráda vyřídím!! :grinning:
15. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
Jani jejej, tak to nezávidím, to je u nás dycky maso. Já mu včera nedala ty homeo, pr jsme ho přendávali spícího z auta večer jak jsme dojeli a hned je to vidět, blbě spal. Dopo byl v pohodě, ale odpo se vzbudil s příšerným řevem a celé odpo je protivnej a zas si hryže ruku. Boule pořád větší a bělejší, ale mršky pořád nekoukaj.
Posíláme Kačence pusinku at je líp.
15. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
my vám taky,jsou to chudinky malý takhle trpět :angry:
15. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
Dobré ranko,

Olí díky za gratulaci, ale zatím to teda frajer pěkně fláká. Pořád se trochu bojí pustit a jde raději za ruku :grinning: Ale když ho pustim tak pár krůčků udělá. Je sranda ho pozorovat :grinning: A neboj, vy nás za chvíli dohoníte :wink:

Já jsem včera byla poprvé brigádně uklízet u jedné mladé rodiny. Nastěhovali se do 3+kk a chtějí pomáhat uklízet. Teď komplet úklid při nastěvání a pak pravidelně jednou týdně. To jsem dopadla co :unamused: Ale korunky jsou potřeba tak co se dá dělat. Dávají 100 Kč na hodinu, tak jsem včera umyla koupelnu a záchod a dostala 200 Kč. Ale byl to děs, je na tom hodně štuku, tak jsou ty dlaždičky pořád bílý :frowning2:
16. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.