• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak už jsem udělala album fotky jsou zatím jen od sestřenky, vůbec nevím zda nám dají cd Líbalovi jakože asi ne, takže od profíka mám doma na papíru ty sem asi nedám..jinak fotky má ještě moje svědkyně tak pak můžu ještě přidat až mi je dá..

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=383988&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Baru- nezávidím teda, to musí bejt bordel to ti věřím! tak pevný nervy a případně hledání jiné brigošky :wink: a taky gratulujeme k chození..
16. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
dobré ránko,
holky to počasí je fakt na makovici, včera dusno, horko na padnutí. Dnes sice docela teplo ale příšernej vítr, šli jsme to zkusit ven, ale to se nedá :frowning2: . No ale ještěže jsme se vrátili, pr asi budu trávit dopo na záchodě, doufám, že to není střevní chřipka a že ji nechytne malej. :frowning2:
16. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
ahojky,

tak Matýsek od mao svůj boj vzdal :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Jani, fotky nádherný:slight_smile: podařilo se Ti to přesměrování mailu?
Olí, jak Ti je?
Zuzííí, co včerejší výsledky?
Baru, gratulace ke krůčkům:slight_smile: hele měla by se svolat bojová porada před expedicí
:wink:
16. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
ahojky,
Eví snad dobrý, dala jsem si oběd, tož uvidíme. Jdeme ven, tak snad nebudu potřebovat lopuchy :grinning: :grinning: :grinning:

ach jo, to je smutný s tím Matýskem. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
16. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
jo evi podařilo hurá!! :wink:
16. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
ježiš ted to čtu o Matýskovi to je hrozný, proč se vůbec tohle děje?? :frowning2: :frowning2:
16. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
teda holky, nějak to flákáme :frowning2:
17. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
dobré ranko,

Olí, já včera nějak neměla chuť vůbec na nic a hlavně na koně :pensive: :pensive: :pensive:
17. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahojky,

Evi email ohledně srazíku jsem odeslala. Už se to sakra blíží, tak musíme něco co nejdřív domluvit :wink:

S tím Matýskem to je fakt hrozný :frowning2:
17. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Eví :frowning2:
17. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Baru, jdu odpovědět :wink:

jo a Venda už má 16 zubů :grinning: :grinning: :grinning: takže už zbývaj jen 4 :grinning: a doufám, že ty chvilku počkaj, páč se mu jich během cca měsíce vyklubalo 8 :slight_smile: potřebujem trochu oddych :grinning:
17. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Ty jo Eví, tak to závidíme. My furt máme jen ty čtyři, jedničky nahoře se klubou, ale trvá jim to, a mám pocit, že má boule i dole dvojky... :confused:
17. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
jo Evi tak to víme o čem mluvíte kačí ted rostou 3 stoličky už jsou prořezaný trochu a 2 zoubky dole pořád čekají na vyklubání, dneska už je bez teplotky chudák, vůbec jsem nevěděla, že stoličky rostou takhle najednou a 3 :confused: takže nám až se prořezají ty 2 dole tak máme 11 zoubků..

nám už je dobře dneska kačí půjde ven s babí, v út jdeme na to očkování neštovice atd, ale asi neštovice nedám, holky co to máte za sebou do kdy se dostavila reakce, a musí být teploty nebo někdo nemá? myslím, že tam v út půjdeme a v pá máme jet na chalupu takže v ne by se mohla dostavit reakce ne? asi to radši necháme být a budeme doma, bojím se tam v neznámým prostředí kdyby kačí nebylo dobře, jindra s babí budou makat, asi budeme radši tady a dyžtak pojede tatka sám a já si tady ubytuju maminu kdyby kačí bylo jo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
a ta vakcína šetrnější se teda už neplatí že?
17. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Olíí, neboj:grinning: žuby budou :grinning: :grinning: :grinning: fakt ho nech hlodat něco tvrdého-dobrou zkušenost mám s toustíkem, rozpečenej je krásně křupavej :wink:¨Venda měl pocit, že mu dopřávám dospělácký jídlo :grinning:(páč já ho křoupala taky) a navíc mu to pomohlo k proříznutí těch špičáků :wink:

Jani, myslíš spalničky a spol? reakce buď je nebo není, zkušenost nemám, očko nás teprve čeká (asi až na podzim, nijak na něj nespěchám :grinning: )vím, že reakce bývá 7.-10. den po očkování, takže o víkendu by Kačí mohla být ještě ok(ale v únorovkách byly reakce už i ¨druhý den)
jak je to s placením öpravdu nevím:grinning: já jsem byla rozhodnutá pro standardní vakcínu(trivivac) a tady na koníku kolujou různý zvěsti, že už není...mně je to tedy úplně jedno :wink:
17. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
jo holky a dvojčata nebudou :slight_smile:
17. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
Ahoj holky,

co se týká dalšího očkování na spalničky, tak je to tak, že se teď dává zdarma ta šetrnější vakcína, neboť ta obyč není a tak se dává ta lepší. Asi je to tak všude, nevim. Mě to tak říkala doktorka a čeká nás to v říjnu :slight_smile:

Evi snad se teda ke srazíku nepostaví všechny holky jako ty, neboť by jsme fakt nic nedomluvily :grinning:
17. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
aha a ta šetrnější to je ta za 600,- nebo jak to je? jsem z toho teda jelen, abych si s sebou vzala peníze :confused:
17. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
Olí, tak to je bomba :grinning: :grinning: :grinning:
Baru, tak u nás to bude s očko stejný :wink: mně ještě dávala na výběr :wink:, ale to už je dlouho :wink: a šetrnější vakcína je doooost zavádějící pojem :wink:páč nejhnusnější je spalničkovej vir a ten je v obou stejnej :sweat_smile:
se srazíkem- no právě proto jsem psala ať to kdyžtak uděláte beze mně :wink: já zas nemůžu odhadnout, jestli Tom bude v práci do 17 nebo 19 a dýl :frowning2:, takže hlídání jsem schopná odhadnout cca 30min před termínem :pensive:se mnou je to prostě složitý :grinning:
17. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
no kurňa a ta šetrnější je ta co se platí nebo ne? já jsem z toho fakt blbá :astonished: a Evi myslela jsem, že to musí být píchnutý do určitýho měsíce věku dítěte, ne? a vy jste starší..mě sestra řekla, že do konce června se mám přihlásit at to máme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
jani-Trivivac-starší vakcína, státem hrazená, teď asi není k dostání
Priorix- údajně šetrnější
Priorix tetra je navíc s neštovicema, ale to mně přijde jako drasťárna očkovat proti banální nemoci, když zrovna dostane dítko docela hustý očkování(toť můj názor, který nikomu nevnucuju)
ještě nějaký otázky?:grinning:
očkkuje se OD 15 měsíců, horní hranice neexistuje....čím později se očkuje, tím je reakce menší :wink:
naposled jsme u dr. dostali hexu a 30.6. jdem na 18.měsíční prohlídku(i kdyby ho dr. chtěla naočkovat, o čemš pochybuju, tak si vyžádám odklad, páč by reakce vycházela na expedicis Baru:wink:)
jinak vše už jsem min. jednou psala :wink:
17. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Dobré ranko,

Evi srazík snad vykoumáme, stejně by to asi bylo kolem 20h, tak snad ti to vyjde :wink: Bylo by to fajn. A očkování odložte, ať si Vašík dovču pořádně užije :slight_smile:

My na to očkování jdeme až v říjnu, tak jsem ráda. A na ty neštovice ho taky očkovat nebudu, přijde mi to zbytečný. Není to tak strašná nemoc, kterou by nezvládl a nechci do něj pořád nechávat píchat. Tak snad to další očkování bude ok :slight_smile:

Dnes má být šílený vedro, tak jedeme ke kamarádce na zahrádku. Má tam píškoviště a myslim, že i bazének,tak to snad nějak přežijeme. Já ty vedra moc nemusim :unamused:
18. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Baru, já si myslím, že chce očkovat až na podzim :wink:
no zatím jsem koukala, že jsem se ozvala já a Lucka, která taky termín nenavrhla :sweat_smile: no uvidíme :grinning:
navíc pokud budem kupovat to auto, tak asi nikam nepojedu :pensive: :frowning2:
18. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Evíku dobré ranko :wink:

Já jsem termín navrhla, příští čtvrtek! A cože????? Že by jsi nejela jooooo???????? :angry:
18. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Baru, já se budu snažit jet :wink: , ale teď momentálně nevím, jestli budu mít vůbec auto a musím propočítat finance :sweat_smile:
18. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Evi to je jasný, finance řeším taky, ale to raději nedám manželovi najíst, než že bych nejela :grinning: Tak snad to budeš brzo vědět zda pojedeš. Musíme vyřešit to jídlo a společný nákup asi.
18. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
manžovi nedávám najíst často :grinning: :grinning: :grinning:
ale když budem kupovat autí, tak budem mít spoustu výdajů najednou :wink:
na 90% auto kupujem :grinning: , tak už jen musím pořešit ten zbytek :grinning:
zítra se jdem na něj kouknout, tak už bych měla vědět víc :wink:
18. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Fakt nové autíčko jo? Vždyť máte tu Oktávku chvilku ne?
18. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
ajoj,

holky tak u nás se už v noci zase nespí. Evísku neptala ses náhodou na to dávkování té chamomilly? Nebo jsi to tu psala a já to přehlídla...?

Tady už je hic od rána, včera jsme našli super stín, z boku bytovky, je tam tráva, z jedné strany tůje, z druhé bytovky, tak si tam asi odpoledne dáme deku. Pr jinak nevím kam jinam jít, na zahradě je všude sluníčko, z třešně opadaly listy, takže nestíní a budeme ji muset porazit :frowning2:
18. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Baru, máme jí 13 měsíců :grinning: :grinning: :grinning:
Olí, ptala, ale asi mi v únorovkách dotaz zapadl :sweat_smile: zeptám se ještě jednou :wink:
18. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.