• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
ach jo, tak to nevím jak já zhubnu, protože já večer u telky většinou už nejím, no budu muset vynechat to sladký a cvičit a cvičit a cvičit :frowning2:
18. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Oliiii co blázníš,dyť jediná který ty kila tady nešly dolů jsem byla jenom já!!!Ty jsi v pohodě,pěkná ženská!!! :dizzy_face:
18. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Zuzí jenže já zhubla na 67, moje váha je 63 a pak jsem byla na týden u našich loni v prosinci a přibrala jsem na 71, a horko těžko jsem to teď stáhla na 69 :frowning2: , takže pořád furt ještě 6 kg :cry: :cry: :cry: :cry:
18. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
neboj Oli to dáš určitě, tak zkus o něco víc cvičit..
18. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
hlavně v klidu,nestresuj se z toho,ono to pujde uvidíš,pomalinku,ale pujde to,já myslim,že u tebe dost pomůže přestat jíst to sladký a nahradit je třeba musli tyčinkou nebo ovocem,někdy stačí fakt jenom předělat ten jídelníček a hlavně mě pomohlo začít jíst pětkrát denně pravidelně
18. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Zuzi jojo, myslím, že je to u mě i tím stresem ze školy, doufám, že v září jak to ze mě spadne, tak to půjde líp.
18. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
to víš,že jo,držim palečky!!!!!!!!!Ale hlavně!!!!TY nepotřebuješ hubnout!!!
18. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
kecko, 163 cm a 69 kg je nadváha víš :wink: :angry: :frowning2:
18. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
to je sranda, Jájouš když mi sebere telefon, tak si ho dá na hlavu za ucho a huláká do něj, a teď si to popletl a huláká do ovladače :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj krasky moje.Docitala jsem trochu ze dneska..JANI,Ti ani holky neodpovedely,co,to jsou cely oni,hihi,jsme na chalupe-jizni cechy.Resite vahu,ehm,tady jsou v koupelne naproti sobe dve obr zrcadla a kdyz vylezam z vany,vidim se ze vsech stran a je mi taky ouzko,mam ten bachor jak baba a speky na zadech,jinak to jde..ja jsem 170cm 72kg..Jinak tady pohodka,pro nas s mamou celkem zahul,pze Dan je stale na zahrade a tak porad za nim,je to narocnejsi,nez kdyz jsme sami doma!!Od nedele snedl asi 3kg jahod,strasne mu chutnaji a chodi si je trhat.Rostou zase zuby,kadi jak blazen a EVI,urco petky!!Takze zadny az ve 2,5 letech.
18. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Doprdelky,jsem napsala tak dlouhy 2.prispevek a nic,sakra..tak ve zkratce..spi tu krasne,vubec se nemele jako doma,asi vzduch a je utahany.Mam hodne fotek,tak dodam.Mame super vozik za kolo,puvodne na psy,ted se vozi Dada,to budete cucet,chichi..doma budem asi v NE vecer.Jeste juknu zitra,net mam ted aktivovany na 24hod.papa
18. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
míšo tak si to ještě užijte, je super, že Daník hezky spinká, posíláme mu pusinku :dizzy_face: nám zase rostou zoubky a to je mazec, pět najednou, spí zase hůř, ale aspon se naučla sama usínat, což je u nás taky rekord..
já se svojí muší váhou ani nebudu psát kolik mám abych vás nena*rala, ale mám 165cm a asi zase podváhu tak trošku :confused: už mlčím velebnosti :grinning:
18. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
kuk holky kde jste? my tradičně uklízíme...tatka chtěl jet na kole ale vypadá to že bude pršet vždycky odhadne počasí :grinning:
zítra máme sraz se školou docela se těším! :dizzy_face:
19. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
dobré ránko,

holky to je počasí co, teda nevím jak u vás, ale u nás v noci pršelo, ráno pršelo, pak přestalo, tak jsme šli s Jarouškem ven, ty jo a měli jsme kliku, vůbec to nevypadalo na déšt, došli jsme domů a začalo pršet děsně...ale je tam stejně pořád hic. Jak je mokro, tak jsem nemohla Jáju vypustit na zahradu, tak jsme prochajdili a jsem zpocená jak pes. Děs. Do toho MS, jsem jak průtokáč, to byl veget když mrcha nebyla...
19. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
dobré poledne:slight_smile:

tady je zataženo a docela studeně fouká :unamused: , ale už aspoň neprší :slight_smile:
odpo se jedem podívat na to autí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzáčku, moc Ti to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsi kost!!!
Olí, je taky kůstka :grinning: a má krásnýho rorejse :grinning: :grinning: mmch tento tip účesu doma taky máme :grinning: :grinning: :grinning:
Mišuláčku, už jsem si říkala, kde se mi touláš, žes slibovala, že nakoukneš :grinning:
19. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
jinak mi koník stále nehorázně blbne :frowning2: :angry:
19. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Eví jak to?

super, že jdete kuknout na autíčko. Tady to momentálně vypadá, že bude pršet celý den :angry:
19. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
tady už to dost světlá, tak snad už lejt nebude :slight_smile:
nevím, prostě mi pořád vypadává kůň :frowning2: občas se mi objeví jen logo koně a žádný příspěvky, alba,... a jde to třeba až za půl hodiny :unamused: napadlo mně, že je chyba u mně, ale jiný stránky mi to nedělaj :sweat_smile: Toma se ptát nechci, by měl řeči :grinning:
19. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
u nás taky leje má pršet celý víkend i se ochladit, je léto ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my ted byly s kačí ve zdravý výživě a nechala jsem tam 200,- za červenou čočku- chci jí zkusit, jáhly a nějakej sojovej nápoj Zajíc se to jmenuje a je to docela dobrý, i kačí si lokla ale moc se na to netvářila, tak jdu hledat recept a jdu dělat polívku s čočkou :wink:
19. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
se ho zeptej, přece nebudeš kvůli tomu abstinovat :wink:
Jáhly má Jája moc rád aj tu čočku.
Jo a Zajíce jsem pila ve svém vegetariánském období, celkem dobrej :grinning:
19. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Olí, počkám do pondělka:slight_smile: snad se to zlepší:grinning: přes víkend stejně nejsme doma:slight_smile: jedem ke známým, tak nakouknu z jejich kompíku, třeba to bude fachat :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
holky ještě jsem se chtěla zeptat, co dáváte dětem k snídani? kačí nechce pečivo odmítá všechno nevím jestli je to ted zoubkama,ale jí jen jogurt a přesnídávky ke snídani, oběd papá hezky, a polívku máme většinou večer, tak to taky, ale pečivo úplně bojkotuje, co jinýho dávat? :confused:
19. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jej Jani tak to nevím, já střídám jogurt, rohlík, chleba - s máslem, lučinou, žervé... Večer dávám kaši.
19. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
ach jo, budu vraždit - do firmy vedle přivezly valník kamenů a vysypali to na zem... je vám jasný, jakej to byl rámus... Jája spal při otevřeném okně.... vzbudil se samo, děsnej stres, lekl se úplně se klepal. Už asi neusne :frowning2: :angry: . Někdy si říkám, že v pátým patře v paneláku by bylo klidněji, ale zas bysme neměli zahradu....škoda, že máme okna jen na jednu stranu, nedá se zdrhnout před tím... a to ta firma pěstuje "jen" stromečky a kapry...jako na co potřebuje kamení :angry:
19. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
já bych si hlavu z toho, že nejí pečivo nedělala...
dej jí do přesnídávky nějaký vločky(ovesný, jáhelný,...), aby měla obiloviny :wink:
u nás se snídá pečivo(chleba, rohlík, toustík) s něčím(sýr, lučina, máslo)+ mlíko a kousek zeleninky, ovoce
k sváče má jogurt nebo pribiňák nebo tvaroh/žervé
a večeře je většinou kašička- má je rád :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
olí, přece kapři žerou kamení :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
někdy mě fakt se.... :frowning2:
19. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
no to je dobrý s tím kamením teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

evi díky za tip vločky do přesnídávky, zrovna mám ze zdravý výživy nějaký rýžový chválila si to paní, tak jsem je vzala...tak to zkusím
19. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Kuk,je Evik jde okouknout auti,to je super,urcite se Ti bude libit,ja bych ho brala hned.Jani,no to te celkem lituju,ze Kaci pecivo nee,to bych fakt nevedela,co davat..napada me treba puding s piskotama nebo susenku v presnidavce,aby to zasytilo.Tady je taky osklivo,dopo prselo,ted ne,ale tusim,ze jak D.vstane,ze zacne.To je des ho zabavit v chalupe!Jinak jsem klasicky to spani zakrikla,haha,na dnesek se budil,az hruza!!
19. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
ahoj Miško, tak držím palečky ať neprší, mě přestava celého odpoledne doma děsí :angry: , ale třeba přestane.
19. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.