• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jo jinak Jarouš samo už neusnul, tak to jsem zvědavá jestli vydrží do večera. Dávat ho spát ve čtyři se mi fakt nechce, aby mi tu večer strašil :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Mišííí, mně se určo bude líbit, ale záleží na tom, jesti tam narvu kočár :grinning: :grinning: :grinning: teď už to tak nutný není, ale pro druhý sviště :wink: (kočár ani autí mněnit pak nehodlám :grinning: )
zabavování robátka v chalupě se taky dost děsím :grinning:, jak Venda na chalupě otevře ráno oko :grinning:, tak chce ven :sweat_smile: zatím nám počasí vždy vyšlo :wink:
19. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Evi,tak drzim pesti,at se kocar vejde!!!No zabavovani v chalupe bylo jen hodku a pul a stacilo to,maloval,prohlizel knizku,ale porad chtel jet ven na motorku.Snad bude odpo dobre,zatim se to drzi.OLI,s tim kamenim,to je neco,zkus vydrzet,kdyztak ho dej spat driv,ja dat D.spat ve 4,tak jde vecer v 10!!
19. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Miško právě, snad vydrží aspoň do sedmi.
19. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
Holky,tak ja uz nakouknu az z domova,ten net na mob.je fakt vopruz,kdybych nemela vas,byvala bych ani na MK nekoukala.Tak zatim posilame pusinky a v Ne nejpozdeji v Po ahoooj!
19. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahoj Míšo :sweat_smile: jinak do přesnídávky dávám i sušenku nebo spíš zvlášt, ale na radu Eviny jsem dala vločky do přesnídávky a kačí to nechce ani omylem, tak to ráno mixnu a bude to snad papkat a tu polívku z červený čočky jak jsem pracně dělala tak mi ujela ruka se solí, takže asi budeme zítra bez pollívky a udělám novou, holt maminka je šikulka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
holky kuk :wink: dneska je hezky, co? teda zatím, jak strašili že má bejt hnusně, teda teplo nic moc, ale neprší, to je hlavní, aspon janička nezmokne na srazu, už se těším! ve 3 má příjít spolužačka bejvalá, ukážu jí fotky ze svatby a jdeme asi nás kačí s tatkou půjdou doprovodit, at se aspon projdou, jsem na ně zvědavá ještě jí takovou dobu neměl, ale je to kluk šikovnej a kačí taky, spolu to jistě zvládnou a maminka si odpočine :grinning: :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahojky
tak jsme doma, přijeli jsme už ve 13, tak jsem uklízla a prala, už mám padla.Daník vůbec nechtěl s tchýní :cry: furt volal druhou babi :sweat_smile: ale už s ní je venku, akorát furt tahá medvěda a dudáka, takže zase bude od toho tahání ven odnaučování :confounded: na chalupě se bez medvěda prostě nehnul z chalupy!!!
Jinak jsem tam přibrala 2kg :angry: :angry: to fakt teda potřebuju :angry: :angry:
21. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
ahojky,

tak Jani asi dospává po srazu :grinning:
Miško vítáme z chalupy. Já teda vůbec netuším, jak odnaučím Jarouška od dudáka, má ho teda jen na spaní, ale jak ho nemůže najít, tak ječí jak pominutej, závislák :sweat_smile:
21. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Jinak jsme jeli na kolech ke známým na grilovačku a teda docela mě bolí prd... a nohy. No ale třeba to bude mít aspoň nějaký efekt :grinning:
21. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Olí, díky, to se musí omačkat :grinning: :grinning: pak to bude ok :grinning: :grinning: Hele dudák neřeš, zvlášť, když ho máte jen na noc :sunglasses: to je paráda :dizzy_face: :dizzy_face: my při růstu zubů máme dudáka když jsme doma furt!!!! :angry:
Tak tady jsem dala pár fotek http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=388703&vReferer=
21. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Miško fotky super. Ta chalupa vypadá nádherně. Závidím, že Daník může jahody. Já mu dala půlku do jogurtu a osypaly se mu záda. Tak zkusím za čas znova a uvidíme. Máme jich na zahradě hafo :frowning2: Fotka s ovečkou super :grinning: Jája se jich bojí :confused: jak zabečej tak natahuje
21. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Oli, díky, však při prvním beknutí, začal děsivě chrčet, hučet, nelze to popsat dobře :grinning: a vrhnul se mi na krk, ale vysvětlila jsem, že ovečka takhle povídá, že to je jako, když pejsek štěká a dobrý :sunglasses: :grinning: jahody naštětstí může, sice se mi po nich před měsícem lehce opupínkoval v obličeji, ale hned to zmizelo a teď už úplně dobrý!!!

Jsem dočítala
Jani, fotky úžásný!!!moc Ti to slušelo, šaty byly jako na princezně :wink:
My taky nemáme ten Priorix, či jak se jmenuje, taky je mi to jedno a taky myslím, že šetrná je blbost a rozhodně nedám neštovice..takže naprosto stejný názor jako Evča :grinning: :grinning: a na tento hnus jdeme už tuto středu :confounded: snad reakce moc nebude!!!!!!

Evi, tak co to autí???vešel se kočárek???My včera jeli z chalupy ještě do bytečku za Phou, přijel za námi Petr a tam jsme okukovali Dacii Logan MCV, sice Dacia je pro mě hrozná představa :sweat_smile: ale je to celkem hezký a hlavně prostorný a dostupný finančně

Zuzí, fotky krásný, Peťík je komik, jak se furt žulí a Ty jsi teda pekelně zhubla :confused: vždyť jsi už úplně akorát, co chceš hubnout, ani břuch žádnej nemáš :confused:

Olí, rorýs taky roztomilej :dizzy_face: a díky za pochvalu věcí, budeme rádi, že si ještě něco vyberete..a co ty sandálky teda????

Baru, no nedá se nic dělat, když jsi nic nesehnala, tak alespoň ten úklid, že je, teď je to asi makačka, ale pak to sfrkneš jedna dvě :wink: a gratulace ke krůčkům!!!!!!!!!!!!

Jinak se omlouvám, víc můj malý mozek nepojmul a už nevím, na co jsem ještě chtěla reagovat :grinning:
21. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Teď jsme jukla na MMB a jsem naprdlá :angry: všechny fotky smazné, zbyly jen 4 z těch já nevím, snad osumdesáti..nemám nic placenýho a tak je platnost krátká, zase budu muset vše nahrát znova, to mě fakt neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Tak přeci jen malý mozek na něco zapomněl :frowning2: a to na Matýska :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi toho ouzko, chudák ta holčina, to je fakt hrozný!!!!! :cry: :cry: :cry:
21. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky,

Míšo vítej zpět, dle fotek je vidět, že jste si to moc užili!!!

Já bych taky hned někam odjela, na nějakou pěknou chaloupku a užívala si. Ale mě se blíží dovča s Evčou a Vašíkem a spol, tak se mooooc těšim. Uvidíme zda pak nebudeme všechny potřebovat lázně na nervy z tolika dětí :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
ahojky,
tak my jdeme na očkování zítra taky bojím a neštovice dávat nebudu, prý je lepší aby jimi prošla dokud je malinká :stuck_out_tongue_closed_eyes: srazík dobrej, v 1 jsem byla doma a ostatní šli pařit já musela táhnout domů, jindra šel ráno na tenis a nedala bych to a ani by se mu nëlíbilo kdybych tam šla..

Míšo fotky hezký!! :dizzy_face:

letím kačí zlobí ráno jsme byly po době na hudebce a děs nebaví jí to zdrhá a já mám nervy jako struny takže neprodlužujeme od září chci zkusit cvičení, snad to bude lepší!! :sweat_smile: :confused:
22. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
holky děláte někdo džemy, jindra mi vypeckoval třešně at udělám džem takže potřebuju receptík :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
ahojík,

to je zas venku hnus, kuwa :angry: to počasí fakt není normální.

Jani, ať očkování Kačí dobře zvládne.
Miško my taky budem rádi, když ještě něco odkoupíme od vás, až z toho vyrostete. Sandálky jsou ještě větší, tak je asi pak nechám na doma, jestli teda si je nebude sundavat.

Holky dnes jsme byli u kámošky co má 5měsíční Nelinku, a já po tom bytě lítala jak drak... furt jsem někde honila Jáju, vymáchal se samozřejmě v pití pro pejska mimo jiné... on je fakt číslo...je děsnej rychlík. Myslím, že nám babí moc nepoděkuje za ty tři dni co ho bude hlídat, ale já si táááák odpočinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahojky

díky za foto :wink:

Jani, bohužel já teda marmošky nedělám, nejíme to....

Oli, ehm, jako bych viděla mě a Daníka :sweat_smile: :sweat_smile: a o vodě pomlčím, stačí kapka vody někde a je hned u ní a alespoň to patlá, když to nemůže stříkat :grinning: :grinning: :grinning:

No Olí, letošní léto bude bohužel ve znamení změn.Na chalupě jsme koukali za Z1 na dokument o sopkách, že když vybuchnout, je to strašně znát na počasí, zima je chladnější, léto proměnlivé a dost deštivé, no a letos v březnu bouchla sopka na Aljašce, takže byl dokonce i na seznamu rozhovor s Honsovou a ta na to taky poukazovala :confounded: no buďme rádi za toto, hrozí výbuch v Yelowstonu(teď nevím, jak se to píše) a jestli to bouchne, tak se můžeme jít klouzat :pensive: :pensive:
22. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Tady nikdo..tak jsem projížděla spol.termíny a viděla jsem příspěvek od Verči a oni už dávají 4.měsíčním dětem příkrmy :confused: :confused: jako mrkev..že by se to za ten rok změnilo a může se to dávat už tak brzo???Mě to přijde teda už dost brzo i v 5.měsíci!!!! :fearful: :fearful:
22. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
mě přijela kontrola :grinning: a zasedla mi pc. Miško teda od 4. měsíce mi to přijde sakra brzo. To je divný.

koupila jsem Jájovi smetáček a lopatku, pr se pořád sápal po našem. Tak jsem koupila úplně ten stejnej a supr si vyhraje. Akorát teda teďka začal za mnou lozit a pořád mi ho podává ať zametám :grinning: Eví už je jak Vašík s tím vysa :grinning: vačem
22. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Miško jinak teda s těma sopkama je to zajímavý a moc jsi mě teda nepotěšila. Nicméně ty za to nemůžeš :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
hojda, nestíhám:grinning:tak jen hlásím, že žiju:slight_smile: zapomněla jsem hodit omluvenku, bylA jsem u dědy a za chvilku razím s kočkou na kontrolu....
dočtu budď večer nebo spíš až zítra
22. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahojky,

Míšo ohledně těch příkrmů.... pokud není mimčo plně kojené tak se dávají příkrmy od 4 měsíce. Konkrétně my jsme dávali už od 5 měsíce. :wink: Ale jestli plně kojí a ještě dávají příkrmy tak mi to přijde zbytečný.

My jsme dnes byli jen u sestřenky na kafču, bydlí tady kousek, je na rizikovém těhotenství...tak aspoň nejsme pořád sami :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
Holky
dneska jsem to tu flákala, odpo jsme byli venku, Petr vysekával staré vchodové dveře a dozdíval, zítra přijedou dávat nové :dizzy_face: Pak jsem čekala na mamku, včera si zapomněla klíče v kočárku, tak jela pro ně a přivezla mi hafo třešní a tak jsem ještě večer pekla bublaninu.Teď se dívám na jeden bezva film na TV Barrandov a to je fakt strašná prdel :grinning: Petr ani málem neodjel na noční :grinning:

Baru, hele fakt 4.měsíc???To snad nee!!Vždyť děti na UM mohou od ukonč.5.m. a kojené od ukonč.6.m, ne??? :confused:
22. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Dobré ránko,

Miško možná se to fakt změnilo, teda za nás bylo pro nekojené od 5.tého a kojené od uk. 6tého, ale hledala jsem to schválně na netu
http://www.maminkam.cz/kdy-zavadet-prikrmy/
ale teda píšou tam, že nejdřív po tom 4.měsící a ještě pokud dítě špatně prospívá...ale stejně mi to přijde brzy. :confused:
23. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
jo a počasí zas velehnus, ráno koukám z okna a sice zataženo ale nepršelo, tak si říkám, najíme se a půjdem aspoń na prochajdu, no a kulový, zase chč.... :angry: . Jaroušek si teda zatím užívá smetáčku a lopatičky, ale celý den mu to asi nevydrží :sweat_smile:
23. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Míšo já si myslim, že asi fakt od 4 měsíce. Vždyť na spoustě kaší a i skleniček máš od 4 měsíce, tak asi jo. Ale taky si tím 100 % jistá nejsem :slight_smile:

Dneska je venku fakt hnusně, děsně fouká vítr....to zase bude den! :frowning2:
23. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
je hnus velebnosti :grinning: ale ted zrovna neprší tady, my děláme buřtgulášek a půjdeme na Priorix, prý nemá každej reakci, kéž bysme byly i my ten případ :wink: jestli jindra odjede o víkendu na šumavu a kačí bude mít teplotky, tak budu nešťastná taky, mi jí bude líto :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak na nás myslete :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.