• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Jani hezké :wink: tak ona jí asi nedala hned celý talíř té svíčkové, né...já tajy dávala trošku svíčkové už dávno!!!!Ono to zase nejde nějak přehánět, že to a to nesmí do tolika a tolika měsíců....např.včera m+l u mamky k obědu 2 br.knedlíky se lžící špenátu(s česnekem!!!! :grinning: ) a jak mu to jelo!!§

Zuzo, to se máte, že vás to baví i doma!!!!!!

My taky máme dvě fotečky :dizzy_face:
29. říj 2008 v 18:19  • Odpověz
ahojky,

Eví tak jsem vytáhla ještě to mlíko z mrazáku a snědl ještě 60ml. No pak mi došlo, že vlastně mu můžu dát i z druhýho prsa, tak zítra mu večer dám z obou a uvidíme.
29. říj 2008 v 18:52  • Odpověz
hele Mišule Tebe nějak přešel smích nééééééééé??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak jo,budeme vážný :pensive:
sem Tě odhalila s tím zhulákáním,že jo!!!Tak se stydíš:sweat_smile: Od rána do rána!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jůůůůůůůůůůůů Daneček je kouzelnej krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bych ho chtěla naživo :fearful: :dizzy_face: pochovat :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
Jani moc Vám to sluší s Kačenkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My taky máme fotečky :grinning: 3 :grinning: :dizzy_face:
29. říj 2008 v 18:54  • Odpověz
hele tak jestli se jako vokamžitě nezačneš smát nebo tu nebude natlemíno než příjdu z koupání malýho,tak já na to seru házet nějaký hlody :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2008 v 18:57  • Odpověz
jůůůůů nebo se Mišulínek naštvala za tu undatru? :fearful: :fearful: :fearful: :confused:
jééé když mě se to tak líbííííííííííí :fearful: :fearful: :fearful: já ani nevim co to je,ale to slovo je božíííííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2008 v 19:06  • Odpověz
jůů Daník je hezounkej,už aby nám mohl něco napsat :grinning:

a já mám fotky UTZ 3D :dizzy_face:
29. říj 2008 v 19:09  • Odpověz
ježiš ten je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: celej ty :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2008 v 19:58  • Odpověz
Telátko, mě nepřešel smích, ale měla jsem na klíně obra bobra :grinning: Daniela a tak jsem makala se psanim a smajli házela bobek, aby mi nechmatal do kláves :grinning: jdu na fotky
29. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz
No superka, 3D fotky krásný!!!Už aby klučina vykoukl :dizzy_face: :dizzy_face: bude krásnej :dizzy_face: :dizzy_face:
A Petřík má krásný zubiska, závidíme :pensive: :grinning: :grinning:

Undatra mi teda rozhodně nevadí, sice taky nevím, co to je :grinning: ale je to boží slovo, ještě to K před to :grinning: :grinning:
29. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jako kundatra? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jj tak to plně chápu,i,když teda já i s malým na klíně ty smajlíky házím,dělám proto všechno,má to lepší efekt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže to pěkně flákáš :sweat_smile:
vy nemáte zubiska bobku? :fearful:
29. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz
jo undatra je božííííí sem chtěla ještě napsat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak jdeme udělat pápá,Péťulka usnul o půl 9,starýho času by to bylo teda až o půl 10 a to jsme od 8 půl 9 už dycky spaly,tak ho zkusit poposunout na tu 7?jako,že starýho času by to měl na 8 jak měl?Co myslíte?
Tak brouky brou ať vás koušou sarančata v noci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz
Zuzo nechápu to :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: ty Tvoje časy tady na usínání :grinning:
Tak mě do toho D.hrabe, takže musím fakt rychle psát a jak dám ruku z kláces na myš, tak má ruku na klávesnici on :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zub nemáme jedinýýýýýýýýýýýýýý :confused: :fearful: :pensive: :grinning: :confounded: :angry: :rolling_eyes: ale asi nám to neva zkonzumujeme vše :sunglasses:
Taky jdu, dobrou a sarančata ať zůstanou někde v Africe nebo kde se přemnožují :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz
celej já?je to odraz Tomáše :angry: každej mi to řiká..snad se z toho vylíže,pač Tom byl ošklivý dítě..šišatá hlava,nos velke-jahoda a tělo jak když k té hlavě nepatří..hnus :sweat_smile: i tchýně říká,že byl lebkoun :sweat_smile:
29. říj 2008 ve 22:32  • Odpověz
Niky- takhle ošklivě mluvíš o miminku, jko? :angry: :grinning:
je zase hnusně venku, co? my jdeme k pí . dr máme vyrážku na ručičce a v oblasti plenek už asi 5den a pořád to nemizí, tak snad nám něco dá..
30. říj 2008 v 09:01  • Odpověz
Hezké dopoledne,

zdravím všechny a mám zajímavou zprávu. Jestli o tom ještě nevíte, tak Len tady z koníka po třech letech snažení dnes našla na těhu testech dvě čárky, takže se taky konečně dočkala. Pamatuju si na loňské květnové setkání s Evčou a Míšou, jak jsme tam o ní mluvily, že už se jí dlouho nedaří otěhotnět a vůbec by mě nenapadlo, že bude muset uběhnout ještě další rok a půl než bude těhu a bude muset podstoupit IVF. Ale ještě, že její příběh má šťastný konec.
30. říj 2008 v 10:12  • Odpověz
Leni to je teda super zpráva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jí to přeju, jako nikomu jinýmu, tolik si užila..no to jsem ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2008 v 10:20  • Odpověz
Jé, tak to je super zprávička :dizzy_face:
30. říj 2008 v 11:20  • Odpověz
autor
jůůů, to je super zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Olííí, jsem si neuvědomila, že máš 2 prsa :grinning: :grinning: :grinning: nééé, my kojime z obou zaráz(zvyk z dob, kdy měl žloutenku a furt spal :wink: )jasně, dej mu tz obou a uvidíš :wink: jaká byla noc po tý 60?
Verunko, nééé Kubík je krasaveček!!!!každý mimi je přeci krásný :wink:
Mišíí, Zuzííí, pěkné fotky :dizzy_face:
30. říj 2008 ve 12:05  • Odpověz
Ahojky prdelky moje uprděný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Mišuláčku to nevadí,že ještě nemáte zoubek přecííííííí :fearful: z toho nebuď smutná :dizzy_face: dyť máte čas :dizzy_face:
teda Veru :confused: :confused: :fearful: :pensive:
jinak to je super,že se Len konečně podařilo otěhulkovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2008 ve 12:50  • Odpověz
jo Mišulínku :sweat_smile: ty časy......Tě teď nebudu zatěžovat vysvětlováním,sem se zkusila zeptat v diskuzi o posunu času :sweat_smile: tak když to nepochopí ani tam,tak budu pokračovat v obtěžování Tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz
:grinning: :grinning: Zuzo musela bych naplno zapnout mozkové buňky a to se mi fakt nechce, to bolí :grinning: :grinning: tak dnes jsem lemra já...ne prší tu, tak spíme doma, půjdu si umýt hlavu, smrdí mi od smažení bramboráků a až se vzbudí, tak zajedu k té Dr.

Jani, víte vůbec něco víc o Berušce, zda je už probraná z komatu...??? :confused:
30. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: néé to nedělej,to bych nerada,aby ses namáhala,když nemusíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no my dneska pro změnu ven půjdem :sweat_smile: ty lemřičko moje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak ať má Danísek aspoň těch 12 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
ještě nikdo neodepsal :sweat_smile: asi to taky nechápou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. říj 2008 ve 13:29  • Odpověz
Zuzo, my taky půjdeme za chvilku ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem pěkně nasratá :angry: Dr tam dnes nebyla :angry: :angry: :angry: k sakru
30. říj 2008 v 15:04  • Odpověz
autor
kuk :grinning:
30. říj 2008 v 16:53  • Odpověz
Míšo- o Berušce nic nevíme, v novinách tady ale psaly, že je ve stabilizovaným stavu, takže snad dobrý, ale víc nevíme bohužel, nevím kde se ptát tak snad je to dobrý :wink:
jinak máme mast, ekzémek prý nemáme, jen máme promašťovat, je to prý od faldíků :grinning:
a už opravdu spinkáme v postýlce přes den, dopo 40min úspěch :grinning: ne, mám fakt radost, že se nám to konečně povedlo, jupí!!!!!!
30. říj 2008 v 17:05  • Odpověz
autor
jani, tak to je super!!!od faldíků, jo?:grinning: kolik Kačka už váží?
30. říj 2008 v 17:08  • Odpověz
jo má to na ručičce a tam má takovej faldíček a pak mezi nožičkama a tam ho má taky :grinning:
a nemám páru kolik váží, nebyly jsme 2 měsíce na váze, ale tipuju tak okolo 8kg asi :wink: papá hezky
30. říj 2008 v 17:20  • Odpověz
hoj holky,

dočtu později, nešel nám net celý den.
Dnes jsme byli na rehabce, svlékla jsem Jájouše, sundala plínku a položila na záda. A najednou šup, byl na břiše, poprvé a na rehabace
Tak to je to pozitivní. Teď to negativní.
10 dní nekakal, prdí, břicho ho nebolí. Jsem volala radši dr, tak mám zkusit rektární rourku (zatím bez efektu) a když se nevykaká, tak zítra přijet . Prý je to normální u kojených dětí, ale těch 10 dní je hranice.
30. říj 2008 v 17:20  • Odpověz
holky vy máte faldíky mezi nohama jo??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Miško tak zítra snad :fearful:
Olísku super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a bobí bude určitě do zítřka jak vyšitý :dizzy_face:
30. říj 2008 v 17:29  • Odpověz
sem zapoměla Jani to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky tak Oskárek žije :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2008 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.