• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Zdar:slight_smile:
máme dnes doma taťku :dizzy_face: , tak jen nakukuju :wink: odpo jdem plavat :grinning:
Miší, fotky nádherný :dizzy_face: Co Daník, jak to zvládl bez taťky?
jinak do autí se kočár vejde, má naprosto vychytanej kufr :dizzy_face: nakonec bude na 99%červený :grinning: a asi ho budu mít už kolem 13.července :grinning: (takže Baru- srazík asi nevyjde :pensive: , propberem to ve čt :wink: )
ještě něco můj slepičí mozek chtěl, ale pan alzhaimer to někam zašantročil :grinning: :grinning: :grinning: však já si vzpomenu :grinning:

jo a omluvenka na zítra- jdem všici k zubaři, takže asi nebudu vůbec :sweat_smile:
23. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
jééé Eví super s autíčkem.

teda Eví to je samá omluvenka :angry:
23. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
jo holky Jarouš už tři dni spal jen po o..., a včera dokonce 2,5 hoďky, ale dnes si vyžádal spánek už v deset hodin, asi to počasí
23. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
je hnusně, já bych taky spala..

tak kaíč u dr byla hodná, dr říkala že na tenhle šetrnější typ vakcíny nejsou moc teplotky, tak snad nee..

jiank dělám ten džem, čekám až to vystydne a jeslti to bude málo hustý, musím letět pro kyselinu citronovou, at se to povede, chci manžílka překvapit, nebo mi řekne, že jsem kopyto.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky

no počasí je dnes fakt šílený, my teda byli, ale v holinách a bundě do deště...a my máme od rána do baráku díru, je to tu jak na větrné hůrce, čekáme na ty dveře..

Evi, no bezva bezva s autíkem, to hned budete muset přijet se pochlubit :dizzy_face: :dizzy_face: a nezdá se Ti, že jsi dost záškolák :grinning: :grinning: samé omluvenky :grinning: :grinning: užijte si zubáka :stuck_out_tongue_closed_eyes: my jdeme v červenci :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele bez taťky naprosto supr, my jsme teda o něm nemluvili, ale když padlo slovo, tak reakce žádná :sweat_smile: ale Dan tam měl dědu a to mu asi stačilo :grinning: :grinning:

Jani, neboj se reakce, už tento víkend!!!jestli bude tak obvykle 10.den, což máš až další týden.

Oli, no vidíš, však jsme Ti to říkaly, že si to Jája nějak uzpůsobí sám :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
tak džemík je hotovej vypadá to že to ztuhlo, ani to není těžký jak jsem si myslela a mám radost, že je to můj výtvor :dizzy_face: ještě bych chtěla zkusit jahodovej a kompot z jablek a kačí pčesnídávky.

no míšo doufám, dr říkala že na tohle očkování moc reakce nejsou, já plaším už dopředu, když vím jaký měly děti reakce bojím všeho znáte mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
holky nemáte recept na nějakou pomazánku s tvarohem, chci na zítra, mám tvaroh, tak at ho sdělám :wink:
23. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahojky,

my jsme dnes jeli se sestřenkou koupit jí nějaké těhu kalhoty na Chodov, ale Ondru to tam děěěsně nebavilo tak byl protivnej :frowning2:

Evi cožeeee, takže ty s náma nejedeš????
23. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
ahojky, dopo nebudem, jedem do víru maloměsta :grinning:
24. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
ahojky, tak koukám, že nikdo nikde.
Tak já si pokecám...
Cestou zpátky jsem myslela, že ho přetrhnu. Protože prší, vzal si manža moje auto (bo je na něm dálniční známka) - jinak jezdil na motorce (je ve Vyškově na kurzu). No takže já si musela vzít mužovo auto, a pr velká sedačka je v mém autě, tak jsem vzala vejce, J. se tam ještě vejde, nad hlavou má pár cm místa. Cestou tam ok, hezky hajal, nakoupili jsme, byl šťastnej ve vozíku, volal na děti. Cestou zpět si furt sedal, takže si dokážete představit jak vypadala jízda, ty pásy ho pustily jen kus, tak zuřil, tak jsem ho jednou rukou dycky pokládala...no horor...vzteklej byl. Dala jsem ho spát teďka, tak bude klid chvíli.
Jo a taky si zas mysleli v Tescu, že je to holčička, J. volal na jednoho chlapečka a paní od toho chlapečka říká chlapečkovi, je tam holčička viď - podotýkám, že J. měl modré tepláky a zelenou mikču po Daníkovi a modré boty :confused: asi ty vlasy nebo já nevím :grinning:
Jo a ještě mě nasrali v obchodě s dětským zbožím - bo jsem chtěla ještě jeden ten hrnek s brčkem - nemají a nevědí kdy budou mít, zboží přijde ale co přijde nevědí a kdy asi přijde taky ne - no je to normální...
24. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
tak jsem se vykecala a jdu vařit a uklízet :sweat_smile:
24. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
tak já si zase pokecám... :grinning:
24. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
takhle by to nešlo holky jo, bez těch omluvenek :angry:
24. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoooj :grinning:

Oli, jsi nějaká nasratá co :grinning: :grinning: jízda ve vejci velice zajímavá, ještě, že jsi nespadla někam do škarpy :sweat_smile: hele, oni ty lidi jsou nějaký divný, kámoščinýmu klukovi taky říkají holčičko :grinning: asi jak se jim dítě líbí, automaticky to berou, že je to děvucha :grinning:
Jinak já nemůžu moc psát, Petr si lehl s Daníkem a nějak se vrtí, nemůže usnout a to klapání ho vytáčí :sweat_smile: My byli ráno u Dr.na očko, máme teda ten Trivivac a pak nakoupit...
Ptala jsem se na klíšťovku, tak prej se očkuje kolem 2.roku a na podzim, takže to nám tak +- nějak vyjde, těsně před druhým rokem.
24. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
no hurá, konečně někdo. Člověk se chce vykecat a vy to flákáte :grinning:
Miško no už to ze mě vyprchalo :grinning: ale říkala jsem si, že kdyby mě viděli policajti, tak mě zastavěj a daj mi dejchnout, bo to fakt muselo vypadat, jak když jede vožrala. Dítko naštěstí ještě chrupe, tak si to u mě kapku vyžehlil :grinning:
No já to nechápu s tou holčičkou, si myslím,že zrovna docela dost vypadá jako kluk v obličeji, jestli to fakt dělaj ty vlasy, ale dyť je nemá dlouhý :confused: jen se mu trochu vlněj no. No jako je to jedno že jo, jen mě to překvapuje, pr se nám to stalo už několikrát, že si myslej, že je to holka.
24. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Miško už jste sestavili pískoviště? Já dneska koukala u nás v hobby marketu a oni chtěj za 20 l písku 90 Kč, hrůza. Snad v OBI nebo tak to budou mít levnější. Musím muže dokopat k tomu, ať to dodělá, ať má Jarýsek nějakou novou zábavu.
24. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Oli, Ty vožralo :grinning: já už teď jsem schopna Danovi vysvětlit, že když se vzteká, že bude bouračka a to hned přestane :grinning: :grinning: tak ještě půl roku počkej..i když to se Ti do vejce už určo nevejde :grinning: :grinning:

My máme pískoviště už dáááávno, už od dubna..písek máme levnej ze stavebnin, celý vlek za 50,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
ty jo, to je super, tak vyšlu muže do stavebnin a bude :grinning:
24. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
Já už chci pískoviště složit tři týdny, ale nejsou lidi, asi budu muset sama :angry:
24. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Já hlavně s ním už ve vejci nehodlám teda jet. Ve velké je v pohodě, je důležitej a kouká a komentuje :grinning:
24. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

Olííí :grinning: :grinning: :grinning: promiň, ale vážně mně pobavila Olí šňerující silnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: do Obi nelez, tam chtěj stejný nekřesťanský prachy za písek :sweat_smile: (alespoň v Pze)
a Vašíkovi taky říkaj, že je pěkná holčička :angry: :angry: :angry:

Mišííí, já bych klíšťovku nechala ještě na později- u dětí encefalitida probíhá lehce :wink: a vakcína je docela velkej nápor na nervovou soustavu (vím jsem zach chytrá jako rádio :grinning: , takže udělej dle sebe :wink: ) prý do ¨3 let radši ne....
24. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
Eví to se neomlouvej :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
holky mě dnes fakt klepne, asi mám špatnej den bo co - dítě tlačí, tak ho jdu dát na nočník, no samo, že už to bylo v plíně, tak ho tam posadím ať se vyčurá, hned vstává a drží se o topení a vykládá, nechám ho tam, at si větrá dupku a jdu vyhodit bobek...vrátím se, dítko vysmáté, vejská a patlá ručičky v loužičce :angry: Dnes mě teda zkouší co vydržím :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
mě dr taky říkala tu klíštovku i na žloutenku vakcínu až půjde do kolektivu že ve 2-3 letech to bohatě stačí, taky jsem se na to už ptala :wink:

Olí a Jája chodí na nočníček, a co ostatní děti? kačí nee, nechce uteče z něj, jen tam sedí v kalhotech oblečená, svlečená ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Jani Jarýs měl dobu asi měsíc, kdy se tam každé ráno vykakal a a přes den několikrát vyčural, teď ho sabotuje totálně, ale zkouším to aspoň s tím kakáním, když vidím, že tlačí.
24. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Hoj hojky,

koukám Oli že jsi tu dnes trpěla samomluvou :grinning:

My nočník zkoušíme, někdy je úspěch a jindy ne. Ale moc nadšený na nočníku není.

Holky potřebuju recepty na něco z vajíček :grinning: Připadám si tady jak v Básníkách....tchán mi dovezl doslova 100 vajíček...takže nevim co s tím budu dělat....asi vajíčkové hody právě jako v básníkách a nebo vyhlásim velikonoce :grinning: :grinning: :grinning: Mají spotřebu do půlky července, tak nevim jestli u vajíček je to jedno a nebo zda se to musí dodržovat. Se fakt picnu :unamused: :rolling_eyes:
24. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Evičko, sluníčko, vůbec ne, ba naopak jsem ráda, že to píšeš.Máš naprosto stejný názor jako doktorka hanika(z prosince, zda na ní pamatuješ) s mojí jsem nějak neměla čas to pořádně probrat, jen jsem se zeptala, od kdy ona očkuje...takže to nechám na podzim, ale roku 2010 nejdřív, díky :wink:

Kde je ta naše laňka hubená, Zuzanka?????? :confused: :angry: Zase na nás kašle :pensive: :pensive:

Baru, no tak to máš teda u mě smůlu :sweat_smile: já moc z vajec nic nedělám, nejsou zdravá :stuck_out_tongue_closed_eyes: vajíčkový salát jsem měla naposled jako dítě za komoušů, to se jedlo furt :grinning: :grinning: Ale dají se nějak naložit do vodního skla, do sklenic a pak Ti vydrží třeba půl roku!!!!!!!!
24. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
jé Baru tak mi nějaký vejce hod :grinning: já z nich dělám hodně, ale 100 vajec teda a jestli mají spotřebu do července, tak je rozdej nebo prodej, aby z nich pak nebyli pukvci ble ble ble :confounded: :astonished:
25. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky

tak tady se spustila teda šílená průtrž a bouřka a teď pálí slunko, že se na něm nedá vydržet, za tu chvilku máme všechno durch, propršela nám i stříška nad schodama.

Eví, prosím už jsi někomu z holek udala ten Babydent????jestli ne, prosím, prosím dali byste ho nám???My už máme tak třetinu a na všechny zuby nám nvystačí a fakt se už neprodává

:cry: :cry:
25. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
kuk,
mě dopo nešel net, tak jsem si aspoň pořádně uklidila :grinning: a teďka si dám kávičku, když dítko spinká. Dopo byl zas děsně vzteklej, doufám,že to neznačí další zuby :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.