• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
ahojda:slight_smile: my byli ráno plavat:grinning:

Mišíí, babydent tu mám, chceš ho poslat? :grinning:

Barůůů, hlásím se na odkup vajec:grinning: já mám doma kunu :grinning: my máme docela spotřebu :pensive:
25. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Eví, nee pak si ho předáme osobně, moc díky zlato moje :dizzy_face: :dizzy_face:

Oli, taky bych potřebovala výpadek :grinning: jsem chtěla vytírat, jak Dan usne a zase prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem vytírala naposledy v neděli :sweat_smile: na mě slušný výkon :grinning: :grinning: to mám z té chalupy, tam byl celkem bordel, chodíme doma stejně jako ven na trávu a tak se mi tu zdá uklizeno, jindy vytírám skoro po půl dni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
hele, hele co chci pro Dáňu :dizzy_face: akorát s paní dojednáváme předání :dizzy_face: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24388508&tab=1
25. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Mišíí, tak se pak připomeň:grinning:
25. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
Miško, to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
kuk, zas to blbne. To mám asi za to, jak jsem si včera hezky sama pokecala, tak dnes nemám nárok :grinning:

Ta komoda je suprová. My sháníme nějakou pěknou tapetu na ty skříně naše zezadu, jak jsme předělili ten pokoj, chci s pejskama, ale nikde nic. Asi kupím jednobarevnou a nějakou zvěř na to nalepím.

Holky to je prča s Jájou, docela se snaží opakovat. Dnes dopo jsme byli na zahradě a slyšel sousedovic slepici kdákat, tak říkám to je kokodák, a J. si to upravil, takže slepice je koko :grinning:
25. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
hele kde je ta Zuza, už s náma břichatýma nekamarádí :cry: :cry: :cry:
25. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
chjo, tak nevím...poslala jsem vedoucí práce tu bakalářku, no napsala mi, že nemá žádné zásadní připomínky (ty nezásadní nezmínila, tož tak snad teda je to celkem ok, co já vím.... z toho aby byl jeden moudrej...) :frowning2:
25. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
fuj to je venku zas hnus:frowning2: leje jako z konve (salbý slovo :sweat_smile: ) do toho buřina a tma jak v p*deli :angry: mně už tohle poačasí neba :pensive:

nevím, kde je Zuzáček, láska moje milovaná :slight_smile: chtěla jsem jí poděkovat za recept na koprovku:slight_smile: moc se mi povedla a mladý pán se oblizoval až za ušima :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
kristo, děkujem:slight_smile: to je super zpráva :dizzy_face:
25. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
jej Eví, tak jestli u vás prší, tak u nás bude za pár hodin taky. Tady teda bylo celý den počasí jakž takž, trošku pršelo asi 20 minut. ALe teď je děsný dusno, takže určo něco přijde.
Tak pískoviště po mých urgencích sestaveno, no ale kdybych tušila, že je to tak jednoduché, tak jsem to zmákla sama. Ještě ten písek, a můžem stavět tunely a bábovky :grinning:
25. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
ach jo, to je v prd... s těma povodněma :frowning2:
25. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
to jo teda, je mi líto těch lidí vůbec si to neumím představit :frowning2: to počasí je děsný a dneska jsem slyšela, že ani léto nemá být má hodně pršet a ne moc hezký počasí to mají dět prázdiny, našemu tatkovi už taky zítra začínají :sweat_smile:
25. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahojky

komoka je už u mamky, paní jí to dovezla :dizzy_face: takže jí stejnak naživo uvidím, až se postěhujeme dolů..

Holky ty povodně jsou šílený, vůbec na to ani nekoukám, pže je mi jich šíleně líto a jdou na mě slzy :cry: vůbec si to neumím představit....

Oli, u nás je slepice ale taky koko :wink:

Evi, to jsem ráda, že kprovka chutila :dizzy_face: u nás nejede a to Daník moc vybíravý není, ale toto teda nemusí :grinning:

Jani, no jo, pan učitel bude 2 měsíce doma :wink: tak snad Ti taky pomůže s tou Kačí, abys měla taky prázdniny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
snad jo :wink: má3 týdny soustředění s dětma, ale to bude odpo doma, tak pak budeme rodinka :dizzy_face: ted možná v so pojede na tu šumavu já nechce kdyby něco náhodou..aspon tam poseká atd a pak tam budeme my a bude mít na nás víc času, doufám!! :confused: :sweat_smile:
25. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
Evušíku, heleď, na jaké netové stránce jsme kupovali nenarozeným hošíkům povlečeníčka????Měli tam super věci, ale nemám to uložené, nemáš to Ty??????Možná, že i Zuza tam taky brala...
25. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Miško ač nejsem tázána já kupovala tady: www.ebutik.cz , maj tam hezký :wink:
25. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Olíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, jsi genius, to je vono holka :dizzy_face: díky, jsem netušila, že Ty taky :grinning: :grinning: dobrou
25. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
to jsem ráda, že jsem ti udělala radost, dobrou :wink: :grinning:
25. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ahojky sluníčka moje milovaný :dizzy_face:

Předem chci jen říct,že na Vás moc myslim každej den a neustále jsem s Vámi,i,když tu zrovna nejsem.Jen jsem konečně zasedla k pc,abych se ozvala.Situace je taková,že Péťa teď měsíc každý den dělal,měl strašně moc přesčasů k těm svým dvanáctkám,tak ve svůj jeden volný den vždycky měl dvanáctku přesčas od rána do večera,pač za toho co chodí ranní je doma nemocnej se zádama a jen tak nepříjde.Takže jsem absolutně neměla šanci tady s Vámi být.Jako jednou jsem si ráno zkusila zapnout comp a Péťulka na noze a že mu musim pustit hrošíka...víte kterýho jak zpívá s tím psem,tak toho jak vidí zaplej pc se zvedá obsadí mi klín a hrošík mamí:sweat_smile: no a tak sem radši comp vypla a zkusila druhej den a to rovnou přišel a comp vypnul:sweat_smile: vypíná to pořád jak to svítí tak ho to láká:grinning: takže nic,navíc celý den sami doma si umíte představit.Od rána do večera jsme si užívali s Péťullískem,je moc hodňoučkej,ale dost akční:sweat_smile: takže jsme se opravdu vyřádily,pořád hráli,venku chodily,s miminkama si užívali apod. takže šance na cokoli jiného byla nula nula minus nula:grinning: já chodila i pro obídky,pač s Pé´tulkou to fakt nejde :pensive: vařim jen,když je Péťa doma.No a po měsíci se na nás konečně usmálo štěstíčko a tatínka máme od včerejška doma až do soboty do večera a pak jde jen na noční jednu a zase bude doma do středy :dizzy_face: takže se konečně po měsíci užíváme jak můžeme,tak ani pc nezapínám a užíváme si jeden druhého a že jsme konečně spolu :dizzy_face: ráno vstáváme kolem osmí devátý,napapáme Pé´tulku a pak se všichni tři ještě válíme v postýlce dnes třeba až do půl 12 a užíváme rodinných chvilek a štěstíčka :dizzy_face: pak vaříme a jdeme ven kde jsme až do večera venku nebo na kolech a je to prostě krásný :dizzy_face: zítra ráno jedeme na houby :sweat_smile: tak jsem fakt šťastná,že jsme konečně spolu,tak promiňte,že vás zanedbávám :pensive: teďka si týden budeme užívat tatínka a pak hned jak to pujde se zase ozvu :dizzy_face: jinak jsem všichni konečně zdraví,trošku ještě kašlu od tý nemoci a nevim jak ty hleny z krku dostat,ale to je to nejmenší:slight_smile:tak se mějte hezky a nezapomeňte,že jsem s Vámi,i,když tu nejsem,protože Vás moc miluju(hlavně Evičku s Mišulkou)ostatní prominou :pensive: a tak se na Vás nedá nemyslet a zapomenout :dizzy_face:

P.S.Olouška taky miluju,ale jako jinak:grinning: a Janču neznám osobně,ale mám ji ráda :dizzy_face: Barča tu moc není:slight_smile:
takže pusinečky největší a nejsladší všem našim krásným miminkům :dizzy_face: Kačenku Jájouška Ondráška Danečka a Vašíčka moc oslintávám a miluju je a posílám pohlazeníčko a svým sluníčkám nejkrásnějším posílám objetí,který mi od Vás tak moc občas chybí :dizzy_face: pusinku pápá
25. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
ajoj Zuzí,
to jsem moc ráda, že si taťku konečně pořádně užíváte. Si to zasloužíte všichni moc moc.
Jo a taky tě miluju, a odpouštím Ti, že ty Eví a Mišku víc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
ahojky,
Zuzi taky tě miluju!! :grinning: pro tvůj smysl pro hůmor a pro to jaká jsi a potřebovala bych tvojí kuráž, no hlavně asi Míši :grinning:
26. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
juchu, tak dneska nám přijede taťka brzo z práce. A doveze písek :grinning: doufám,že z něj bude mít malej stejnou radost jako já.
ajoj Jani
26. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
achoj:slight_smile:

ááá láska moje se objevila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mišíí, klidně se mně dál ptej :grinning: :grinning: :grinning:Olí určo odpoví :grinning: :grinning: :grinning:

rozbila se mi baterka v mobilu, takže používám starej a protože jsem pipi :pensive: a neukládám si čísla na simku, ale do telefonu, tak jsem bez telefonních čísel :sweat_smile: Tom už mi objednal novou baterku, tak čekám až dorazí :grinning: doufám, že to bude brzo :grinning: docela je vtipný, když mi dorazí sms a já odhaduju, kdo mi píše :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Eví jéje, tak to máš zábavu s odhadovaním...no já si myslím, že já je mám beztak taky v telefonu :grinning:
26. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
naštěstí se mi to docela daří:grinning:
26. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahojky

Zuzo, taky promíjím :grinning: moc, moc si užívejte tatínka a společných chvilek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A moc mě pobavilo to vysvětlení, proč jako někoho miluješ víc a někoho jinak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A jsem ráda, že jsi ok a nemoc je v tahu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Oli, tak sice jsi mě Ty potěšila, ale oni už ne :angry: jako na mimi postýlky mají hezké povlečení, ale na větší postýlku už nee, tak musím probrouzdat net, včera jsem už jedno hezké s žirafma našla...

Eví, Ty jsi borec :grinning: :grinning: :grinning: snadbude baterka brzo!!!!!!Alespoň to máš trošku zajímavější ty sms :grinning:

Jani, jak jako mou kuráž???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Hele holky jestli chcete jukněte na stránky té paní, co nám včera dovezla tu komodku, má tam i krásné stolečky s židlema!!!!A je to fakt super paní, je na ní spoleh a komodky budou v půlce srpna, kdybyste měli zájem a ještě má takové stejné, ale úzké a vysoké s pěti šuplíkama...
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&user=42570
26. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Na téhle fotce je vidět kus té vyšší http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24388795&tab=0
26. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.