• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
jéééé škoda, že zatím není kam takový věci dát :frowning2:
26. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Evi, však já to mám taky u mamky :grinning: a další věci doobjednám v září, až se přesuneme dolů :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jé Miško tak to je škoda, protože na ty mimi tam maj fakt výběr. Tak až najdeš jinde, tak dej vědět, ať pak vím, kde vybírat.
Komody a stolečky jsou krásný, ale my nemáme místo na ně :frowning2:
Jardidlo spí od 11 :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
26. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
tak jen jsem to napsala, tak se vzbudil, tak jdeme papkat a ven, tak večer pa
26. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak huš jsme doma, akce pískoviště proběhla, dítko teda se zatím tváří všelijak - viz. album - ale já si pohrála :grinning: . Venku začalo kapat :angry:
26. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
chjo, bych mohla uklízet 12 hodin denně, tady už je zas takovej mrdník :angry: Já nevím proč ten Jaroušek záměrně rozmisťuje hračky po celém obýváku, na všechny poličky, gauč.... :confused:
26. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
no já taky dopo uklidila+vyluxovala a už to není vidět :sweat_smile:
Venda se taky na písku tváří štítivě :grinning: se bojí, aby se neušpinil :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Míšo mě se líbí ta komoda jak jsi dávala včera odkaz, ta je fakt hezká!! :dizzy_face: jiank holky nevím jak u vás, ale v Tescu mají slevy na oblečení pro děti, koupili jsme kačí táta se zase prásknul přes kapsu, ještě džíny a čepici na léto, nebo kšiltovku a pak trika s dl. rukávem na podzim zase..
26. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
no Jarýs se najednu stranu nechtěl ušpinit, na druhou to samo chtěl ochutnávat. Jani to se máte, u nás maj prd na ty větší děti :frowning2:
26. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahojky,

Míšo ta komoda je kráááásnáá, to by se mi taky líbilo, jen to není kam dát :frowning2:

Zuzíku přijímáme omluvenku a hezky si užívejte tatínka. My když ho máme doma, tak si ho taky užíváme na 100% :sunglasses: :wink:

Oli měla jsi vidět dnes Ondru, ten měl písek všude. Hrál si s kamarádem na pískovišti a v jednu chvíli spadl po hlavně celý do písku. Takže to měl fááákt všude :grinning: Nejlepší je, když si ruce od písku strká do pusy, to musí být asi mňamka :grinning:
26. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
kuk holky,
myslete na mě, zkouším péct buchtu z kynutýho neumím to, včera si ke mě dala tchýně jen upéct buchtu, a že jí mám nechat nakynout, asi jsem jí nechala hodně, bylo to jako hrníčku vař, upekla jsem jí, ale boule tam byly, jindra byl hotovej jaký jsem kopyto, to mě taky naprdnul, to je stejně kůn, místo aby mě povzbudil, tak mě prasí, tak jí zkouším ted nám, terpve teda dělám kvásek, tak doufám, že se mi to povede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
ha načapala jsem Mišelína, ale ne u nás potvoro jedna :grinning:
27. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Čus Sherlocku :grinning:
Tady nidko není, tak co mám psát :sweat_smile:
Teda Jindra je fakt dobrej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mu řekni, že je taky kopyto, když např.neumí uspat Kačí :grinning: :grinning: hezky mu to vrať panáčkovi :grinning: :grinning: :grinning:
Já mám dnes i zítra mamku, tak bude klid :sunglasses: bych potřebovala nějakou chůvu na Daňáka :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak teda řešíme to, zda mám jít cca od října do práce na těch pár hodin..na jednu stranu chci, na druhou, jak nastoupím, už nemůžu cuknout :pensive:
27. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
kačí už se uspí sama konečně :dizzy_face: to si piš, že mu to vracím nevím co blbne asi je v přechodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak máš doma chůvu ne? a kdybys šla do práce, kdo by ti hlídal? já bych kačí nikomu cizímu nedala, peněz máte málo, že chceš jít, jestli ne, tak já bych si zatím užívala, máš první dítě a jeslti nemáš finanční potíže tak na to prd, kdyby to šlo jen někdy když máš čas, ale jeslti je to na pevno, tak bych se na to vybodla já teda osobně :wink:
27. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Jani, nikdo cizí by nehlídal, chtěla bych chodit tak na 5hod.když by měl Petr noční tak cca od 10-15 a když odpolední, tak od 6:30 - 11:30 a při jeho ranní bych byla doma, ale ještě jsem o tom nemluvila se šéfem, takže zatím mám jen takovýto plán a uvidím, zda by to šlo...
No finance teda potřebujeme, v září už se budeme přesouvat dolů a abych mohla pustit prachy, co mám našetřený, tak musím mít příjem alespoň těch 11tis.abych mohla dál hospodařit, jako do teď.Navíc fakt potřebujeme nový auto....a když půjdu už teď do práce, tak zase můžu jít dřív na další mateřskou.Kdybych šla do práce až za ten rok a půl a vydělávala bych na auto a další věci, tak bych tam musela být alespoň 3 roky..no nevím, pořád nad tím bádám a takhle bych sice měla velikou honičku, ale taky bych si vyčistila hlavu od malýho, mě to fakt zmáhá ten denní stereotyp :cry:
27. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
baf,

Miško já tě docela chápu s tou prací, taky mě to někdy "ubíjí" pořád dokola jen okolo prcka, se teda těším, až budu mít školu hotovou, ale možná mi to pak bude i chybět, aspoň trochu byla změna... Jen teda jestli byste to stíhali, aby Petr to stíhal se vyspat po noční a tak...

Jani si to měla tchýně upéct sama :wink: na Jindru se vyprdni, bych chtěla vidět jeho...

holky tak už i do armády dorazila ekonomická krize....kámoš je bez práce, švagr bude možná taky... J. zatím dobrý, ale příští rok to má pokračovat....tak se celkem bojím...protože teda nevím čím by se živil...(cukrářem už asi těžko...), jsme koukali schválně na inzeráty s prácema... a je to špatný...jak pro něj, tak i pro mě, kdybych šla do práce...Na hotelu je teďka plno...
27. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
jéé ahoooj Oli, jak se máš?
28. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Oli ahoooj, dík za optání, jde to :grinning:
28. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj Olíííí,

koukám že si i sama dobře pokecáš :grinning:
28. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
ahoj Baru, právěže moc dobře ne :sweat_smile: :grinning:
28. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahojky

Olí, Ty jsi si tak hezky popovídala :grinning: :grinning: mě nějak ten kůň upřímně, poslední dobou nebere :sweat_smile: na chalupě jsem zjistila, že bez něj se dá taky žít :grinning: tak k PC ani nezasedám....

No to je teda něco, že i do armády dorazila krize, teda doufám, že se to nedotkne Jardy :confused: :confounded: :confounded: a on je vyučený cukrář?? :grinning: :grinning: To je parádní řemeslo, škoda, že se tím neživí :sunglasses: ale jako voják má určitě víc penízků, že jo!!!!

Jinak s tím Petrem..on ani spát nechodí, pako :angry: v práci spí asi 3-4 hodky a ještě trhaně, je tam kravál a pak doma jen s náma leží od půl 7- osmi, a pak vstává s náma a chrní večer s Dáňou občas s ním po O..takže v tom by problém neměl být, no čím víc nad tím uvažuju, tím víc se přikláním že JO, co všechno si budeme moct pak pořídit :dizzy_face:
28. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Jo a ani jsme vám s Dáňou neřekli naše míry z úterý :fearful: :grinning: 14,5kg a 87cm :wink: :wink: :wink:
28. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
No bez koně se dá žít, ale vy mi chybíte :frowning2:

Miško jojo je vyučený cukrář, dokonce mi jednou pekl dort, ale už se tím asi deset let neživí, a asi by nás tím ani neuživil :frowning2:

Tak to je dobrej, že nespí, já byla po noční totál hotová a spala jsem třeba od osmi až do pěti. Ale teda byla jsem v noci 12,5 hodiny vzhůru :frowning2:

Míry super, pěknej kousek :grinning: :wink:
28. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
já u koně ráno snídám :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Oli, tak jsem konečně narazila na fakt krásný povlečení!!!!!Je to teda drahý, ale zase je to Česká výroba!!!!
http://www.jolis.cz/detske-povleceni
já vybrala tyto!!!!!! http://www.jolis.cz/barevny-vlacek7090140200-kreppovleceni-matejovsky-3194
http://www.jolis.cz/zirafa-povleceni-matejovsky-3193
28. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Miško ty jsou nádherný, ty ceny teda taky, ale zas to vydrží nějakou dobu
28. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
ahojky,

holky já si teda upřímně taky na koně zvykla- na vás, že mi taky chybíte, když tu nejsem, jak dlouho se známe vůbec 3 rok asi ne?

jindra jel s kačí na kole, já byla za babí a jdu něco uklidit, aspon mám chvíli klid, zítra jede do pá na šumavu, tak doufám, že udělá nejvíc práce aby se nám potom mohl věnovat a pořád tam nemakat, to je pak hrozně záživný, když tam s babí makaj a já čumím v uvozovkách s kačí mám tam prostě z toho nepříjemnej pocit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
28. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
Jani ty jo ani nevím přesně, ale tak ty tři roky asi.?
Holky tady celý den prší, je to na budku :angry:
28. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
Oli, jj ceny nehorázný, ale na jiných stránkách se to pohybuje stejně :frowning2: ty hezké teda, dá se sehnat do 400,- ale nic moc...

Jani, vždyť já sem taky chodím jen kvůli vám :dizzy_face: ale už fakt na jiný témata nakukuju minimálně...tak taky už ty informace tak nepotřebujeme, pže jsme už zběhlé maminy, že :grinning: Jinak já tu budu v září 3 roky, takže 3 roky se budu znát s Evčou, pak se přidala Zuza a Ty s Olí ani nevím, kdy jste k nám zabrousily...

Tak snad to Jindra zvládne a to že čumíš a nic neděláš, to prostě nejde, když musíš mít pořád kačí na očích, to se prostě nedá nic dělat...já bych ale kolikrát raději makala než se jen tak za Dáňou poflakovala a kontrolovala, pro mě je to víc náročný, jak třeba prohazovat písek :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
no jo to je, ale oni si to neumí představit chlapi, vid, a i vůči babí je mi to prostě blbý no :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no já jsem sem chodila ještě než sem byla těhule tak půl roku před, to bude ke 3 rokům taky..já ještě chodím teda na KOlínsko to pořád ale k vám dřív jsem začla :dizzy_face: a pak občas na březnovky, ale to je občas, holky moc kecají a já se nechytám absolutně :astonished:
28. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.