• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
zdar:slight_smile:

Olíí, já to sem poslední dobou nějak nestíhám :sweat_smile:
Mišíí, povlečení krásný :dizzy_face: já mám od matějovskýho krtečka a pár povlečení na naše postele a je to kvalita :dizzy_face: je to dost jinačí než to z ebutiku :wink: jo a gratulace k váze a míře :grinning:

zprávy z víkendu :grinning: i přes nepříznivou přepověď počasí jsme včera vyrazili na chalupu :grinning: udělali jsme si mooc pěkný výlet, páč jsme se tam nedostali přes rozvodněnej potok :sweat_smile: holt Tomas nemá služebáka obojživelníka :grinning: :grinning: :grinning: ale chalupa je ok, stojí na kopečku :wink:
no a Venouš má od rána teploty :unamused: furt si sahá do pusinky, tak asi zoubky/netuším jaký :sweat_smile: )jestli ho to do zítra nepřejde, tak se stavíme u dr.
28. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Eví prosímtě poraď... Jájouš už má zase opruzenou prdku - respektivě nad pindíkem je opruzenej - vypadá to zas jako kvasinky. Z čeho se to může dělat? Myslíš, že mu můžou vadit ty látkovky? Ale já ho přebaluju hodně často :frowning2: Navíc teda ten krém co měl minule od kožní jsem používala i preventivně (bo mi to kožní řekla), a udělalo se mu to znova. Kuwa, co na to? :frowning2:
28. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
No já jak se začnu učit na ty státnice v září, tak taky nebudu stíhat, jsem si dala pauzu teďka po dopsání bakalářky, tak mám najednou nějak moc času :grinning:
28. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
olí, no mně se venda taky dost často oprudí :unamused: dr.my říkala, že to má souvislost i s atopákem :frowning2:
já myslím,, že to látkovejma není....prostě k tomu má sklon :wink:
28. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
ach jo. :frowning2: A co myslíš, že je lepší, mi přijde lepší dávat papírovky, bo je v "suchu", než látkovky, než se to zahojí..bo to má takové mokré :frowning2: :cry:
28. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
olí, hlavně větrat :wink: :wink: a asi bych použila papírovku jako Ty :wink:
28. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Eví kuji, větrat nebude problém, miluje zdrhat nahej po bytě :grinning:
28. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
další společná věc, co maj Jája s venoušem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nemáš zač :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
28. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
tak pa, jdu za tím svým trotlíkem :grinning: snad už mu bude ok
28. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
juju, držíme palečky, ať mu je brzo líp.
28. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Dobré ranko,

Evi tak jak je Vašíkovi? Je to lepší? Nevíš co ten dnešní mejdan u Verči? Myslim, že asi nebude, počasí na to moc nevypadá. Jinak zítra má Petr volno a asi pojedeme na Zbraslav juknout Ondrovi na kecky, takže když by jsi chtěla můžeš se přidat a stopovat nás, aby jsi viděla kde to je. :wink: Jéé ale vy máte vlastně asi plavčo viď :rolling_eyes:

My jsme měli víkend celkem ok, ale přijdou mi poslední dobou tak nějak hrozně stejný :frowning2:
29. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
ahojky,
tady to večer žilo co?

Evi jak je Vašíkovi?
Míšo a co vy po PriORIXU Dobrý zatím?
29. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
ahojda,

Baru, předpokládám, že už jsi s Veru mluvila:slight_smile: zítřejší stopování na Zbraslav nehrozí:sweat_smile: pokud bude vše ok, tak jdem dopo na 18.měsíční a odpo plavat :wink:

Venda je od rána bez teploty, neustále hladovej :grinning: ,ale furt bez nálady...tak nevím, jesli k tý dr. zajít nebo ne (nechci bejt plašan a taky nechci nic zanedbat), je tam až odpo, tak mám ještě nějakou chvilku na přemýšlení :sweat_smile:
29. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
ahojky, tak Járu vyslali na povodně :frowning2:
29. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
chudák Jára teda :astonished: a jako na jak dlouho tam bude? to je na prd co? :confounded:

Eví- tak jeslti je bez teplotky, tak se to snad srovná ne? nerostou mu zoubky?

kačí dneska zase zkoušela mojí trpělivost, je vzteklá, když není po jejím, to jsem myslela že vylítnu z kůže, lae u ní pomáhá když jdu pryč a nechám jí se vztekat i jsem to četla v chytrejch knížkách, že se tak má dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to někdy fkat o nervy, co vy děláte kromě třískání? :grinning:
29. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jani zatím do středy, ale myslím, že jim to určo prodloužej, takže dovolená na moto příští týden nejspíš nebude :frowning2:
Je to naprd, že budem sami a taky se budu bát o něj. Ale zas ty lido potřebujou pomoct... :frowning2:

Jani já ho nechám vztekat, nebo ho zabavím jinak, on se zbytečně neunavuje, za chvíli toho nechá... :grinning:
29. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
nebo zabavit jinak přesně tak :wink:

já vím, že se budeš bát, ale jak píšeš, je to pro dobrou věc, ty lidi je tam potřebujou, kdyby to nebylo třeba tak je tam nedají..do příštího týdne co víš co bude, snad budete mít dovču ne? jedete na motorkách jo? a co malej? nám jede tatka taky dneska do pá na šumavu, v 8 odešel do školy a od tý doby je tam pořád prý že jde zapsat do třídnice :angry: jsem si myslela že taky bude s námi tak asi nee.. :angry:
29. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahojky

Evi, to je fajn, že je Véna bez teplot, to že je mrzutej, by k těm zoubkům mohlo být...to je u nás téměř pořád :frowning2: zatím teda nic neleze....

Jani, já už Dáňu vůbec netřískám, už je vycepovanej dost kolem toho roku a jak je vidět, nese to své ovoce, stačí hlasitě říct, ať toho nechá nebo ať řekne co chce.Teď jsme ho místo pištění, že nechce naučili, že má říct nahlas NE a tak začne pištět a hned si to uvědomí a začne říkat strašně nahlas NENENE :grinning: :grinning: a s takovým výrazem, že se musím tlámat.Jinak já nikam jinam odejít nemůžu :sweat_smile: když jsme v jedné místnosti.Taky pomáhá postrašení bubákem, který je dole ve špajzu nebo mu ukážu vařečku :sweat_smile: to taky na něj platí

Oli, teda hlavně, aby byl Jára opatrnej!!!!Ale snad už to teď klesá, tak to není tak nebezpečné!!!!!Hlavně, aby zase nezačalo pršet :pensive:
29. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jinak po očko zatím nic, v SO byl skleslej a měl takové vodnaté oči, ale spíš k počasí, byl to teprve 3.den po...no ve čt to bude 8.den a máme jít k té kinezioložce, tak se modlím, aby akorát neměl teplotu, bych to musela odvolat :confounded:
29. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Miško právě, se bojím, když vidím, co ta voda dokáže udělat, on je jak vyžle, spláchlo by ho to raz dva. Navíc měl tu boreliozu, takže v kondici taky zrovna není.
Jinak Jája umí krásně říct nenene, nicméně na moje NE nereaguje, ani na plácnutí, takže třískat nemá cenu u nás. Většinou mu řeknu, at to endělá, nepomůže to, tak ho odendám pryč.
Jani měli jsme jet na motorce do Rakouska a malej měl být u tchýně.
29. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
jezdíme do tohodle nádherného městečka http://www.alpy.net/dachstei/fotos02.php
29. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Mišíí, kdyby byl mrzutej :sweat_smile: ,a le on je spíš bez nálady :sweat_smile: sedí jak pecka a nic nechce :sweat_smile:
zoubek jedině že by ho bolelo, že by se nějakej hejbal(prořezaný je má) a nebo, že by ty 5? :wink:
uvidím s jakou se vzbudí :slight_smile:

Olí, zrovna jsem se chtěla zeptat, jestli Jára nepojede pomáhat...

při vztekání poodcházím-jiná místnost nehrozí :grinning: většinou poodejdu 3 kroky a hned je u mně a žehlí si to :grinning: :grinning: :grinning:
jiná věc je, když chce být ještě venku :sweat_smile: to klíďo sedí dál a je mu jedno, že jdu pryč :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Eví to je zvláštní, no ale myslíš, že by dr. něco zjistila?
29. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
no aspoň mu koukne do krku a tak a uklidní mně, že jsem zas jen hysterická a mám zdravý dítě :grinning: :wink:
29. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
to je fakt :wink:
29. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
no fakt počkám s jakou se vzbudí, třeba byl jen utahanej z noci :sunglasses: teď už dvě hodiny spí :grinning:
29. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
luxus... Jarouš spí hoďku a půl, tak už mi zbývá jen půl hoďky vegetu :grinning:
29. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
jindy touhle dobou už je dáááávno vzhůru :wink:
29. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Oli, no právě, že ještě ta borelka :confounded: na jak dlouho to tak budou mít??????
Hallstat je nádherný město, mamka tam byla min.rok s prací a fotky byly super, mě se vůbec Rakousko šíleně líbí a bydlela bych tam hned, umět teda ten hnusnej jazyk :grinning: :grinning:

Jinak Jájovi je rok, Daník v tom roce taky většinou mé NE ignoroval a zkoušel a zkoušel, no teď ale fat má respekt a je zlato, hlavně se s ním dá domluvit..např.že chce koukat na Jáju a Páju, zrovna to miluje a chce to furt vidět :sweat_smile: a jak řeknu, že ne, tak začne vzdorovat, tak mu řeknu, ať se uklidní a pak mu vysvětlím, že se nemůže pořád dívat na telku, že to pustíme před spaním a on odkýve a už je klid :wink:

Nám za chvíli dojede kámoš, 9.měsíční Vítek a moje kolegyně z práce, tak jsem dnes musela dát Dandu spát dřív, ale ještě chrupká
29. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.