• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Říkal, že zatím do středy, ale že se to pořád mění...takže si myslím, že určo na dýl
29. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Hm, Evi, to jsem zvědavá s jakou se probere, když chrní tak dlouho..hele ale já taky v tlamě nic nevidím, ale jak máznu babydent, za chvíli je ok, takže oni asi fakt tlačej strašně douho, než vykouknou :angry: :angry: :angry:
29. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Já Rakousko miluju, ty hory v létě jsou nádherný. Jen teda ten jazyk je blééé a ceny :frowning2:

No já doufám, že jak bude větší, že se to zlepší, teď si už říká, když něco chce a neumí to říct AM, AM (jako tam tam) :grinning:. Jen teda je problém, že tam je zrovna víc věcí, tak podávám a podávám :grinning: :grinning: :grinning: , ale docela rozvazuje, umí nějaká zvířátka,hop, houpy a včera jsme ho naučili říkat kola :grinning: , bo miluje kola u autíček
29. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jé to je šikula s tím "mluvením" tak to na tom za chvíli bude stjně jako Daník, ten zásadně říká jen 1.dvě písmena ze slova :grinning: a celá slova umí jen nějaká, kolo, baba, máma, táta, bobo(bobek),Dáda a pak takový napodobeniny opravdových slov, který poznám jen já, co znamenají :grinning:
29. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
No docela mě překvapil, bo pořád nic, jsem furt ukazovala zvířátka a nic, uměl jen pejska - ty úplně miluje živý, a teď najednou se rozjel a dost opakuje. Zato chodit sám nehodlá, ale se ještě naběhá...jen mě točí, když se každej furt ptá :frowning2: , dokonce i v tabulkách je, že do 18 měsíců má čas.
29. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
tak dítě je vzhůru- nálada ubulená, je bez teploty, akorát spocenej až běda(spal jen v tričku, přikrytej tenkou bavlněnou dekou, která je o chlup tlustější než plena), z polívky vyzobal akorát hrášek, zbytek nechce....tak nic nevím
asi nikam nepůjdem- počkám do zítra, když nebude ok, tak půjdeme k dr a když bude ok, tak taky(páč máme tu 18.měsíční :grinning: ) a dr. to jen řeknu (stejnak jsme myslím poslední, před náma je Honzin z plavča )

u nás se mluví, jen když má náladu :sweat_smile: to umí docela dost slov, ale dost často používá jen áááááá, ééééééé :angry: o to líp, ale umí vyšplhat do různých výšek :grinning: :angry:
29. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
ach jooo, bude buřina a my jsme sami doma :frowning2: já se bojím totiž :frowning2:
29. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
Nebooooooj:slight_smile:
29. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
hm, kdyby aspoň byla noc, bych zatáhla žaluzky a schovala se pod peřinu :sweat_smile:
29. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
Já bych tipla, že jsou to fakt ty zoubky. No uvidíš zítra.

Jarouš je taky věčně zpocenej, ale jen vlasy. Ale fakt se mi nechce ho ostříhat :frowning2:
29. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
už se taky klaním k zubu:slight_smile: dostal buchtu a je spokojenej :grinning: :grinning: :grinning:
venda se taky docela potí( to má po mně), ale po tom spaní byl úplně durch :sweat_smile:
my Vendu v so trochu přistřihli :grinning: :grinning: fotku ani nedodám:grinning: ono to skoro není vidět :grinning:
29. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
no já se taky potím děsně, když jsem kojila, tak to bylo ještě dvojnásobně víc. Někdy si fakt připadám jak v přech :grinning: odu
29. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
prý při koju je to normoš:grinning:, ale já se potím i bez kojení dost, už jsem si kvůli tomu xkrát nechala zkontrolovat hormony :grinning:

Venda sedí na vysavači a snaží se odstrkávat :grinning: :grinning: :grinning: se trochu spletl :grinning:
29. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
mě Jaroušek nejdřív snědl čtvrtku svačiny a teď ještě vyloudil sušenku. A to už prosím on svačil. Je to fakt popelnice. :grinning:
29. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
dobrý je, že se nechá oblbnout těma děckejma a neví ještě, že jsou i lepší :sweat_smile:
29. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
venda už dětský nejí :sweat_smile: u babičky ochutnal Bebe, tak jí jen ty :grinning: :grinning: :grinning:
rozdíl ve složení nevidím, ale cenovej je dost značnej :grinning:
29. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Bebe nevedu, nechutnaj mi :grinning: , ale aspoň vím, které mu pak koupit
29. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
tak bouřka zdá se si to zatím rozmyslela
29. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
to je dobře, že si to bouřka rozmyslela:grinning:
no mně taky moc nejedou, ale Vendovi joooo :grinning:
29. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
tak už bouří a prší potoky vody
29. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Kuk

tak návštěva fajn, až na to vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď trochu sprchlo, tak se ochladilo..

Daník se taky dost potí, vždy má po poledním spánku mokrou hlavu a polštář, ještě, že nemá vlasy, to by trpěl, to samé venku pod kloboučkem...nevím po kom, my se potíme normálně :grinning: :grinning:

Hele dnes je nějaký žravý den :sweat_smile: Daník toho večer splácal, měl svoje kolínka se sýrem a máslem, s Petrem rajskou, kus bábovky, mlíko :sweat_smile: přišlo nám od Hami(napíšu později..)a ještě chtěl jogurt :sweat_smile:

Hele nechápu firmu Hami..jsem se tam regitrovala, když byl D. asi 4.měsíční, tenkrát poslali nějaké skleničky, dnes přišel balíček, kde je Hami mlíko o 12.měsíců a k tomu žrádýlko - mrkev s kuř.masem od 4.měsíce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chápete to, kdo to jako bude jíst???I kdyby nevěděli, že je mu přes rok, tak je paradox posílat něco pro mrně a k tomu mlíko po roce :grinning: :grinning: :grinning:

My taky Bebe, buď ty světlý nebo čoko
29. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
holky u nás taky lilo, poprvé nás to zastihlo když jsme šly s kamarádkou na hřiště, vezl nás tatka autem, pak na plavečáku, byly jsme venku, děit tam mají koutek, tka si hráli, tak jsme zase počkali a makali domů, to počasí je naprd teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ráno jdeme s kamarádkou a jejím chlapečkem na plavčo, pro nás to bude premiéra, už se těším, ale zároven jsem zvědavá jak to všechno zvládnu tam.. :astonished:
ale Kačí se tam určo bude líbit, vodičku miluje!!

Olí- tak dojeďte k nám a budeme se bát spolu :wink: :grinning: co Jára ozval se?
29. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
nám jel tatka cca před hodinou teprve, doufám, že tam aspon bude makat, aby pak měl na nás čas až tam pojedeme s ním..
29. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
ahojky, tak Jaroušek je v postýlce, je nějakej uvztekanej, tak jsem ho dala spát dřív. Jani ještě se neozval, si myslím, že dneska to ani nestihne :frowning2:
29. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
tak mu zavolej ty, nebo nebere telefony, chvilka se najde, ne?

kačí byla už taky unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já jsem si hezky rozdělala brambůrky,vínko a vegetím si v natáčkách a v pyžamu, tak udělej to samý :dizzy_face:
29. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
no nechci ho rušit, maj tam práce až až, aby lovil někde v kapse telefon...se ozve, až bude moct určitě.
29. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
pro mě je rozdělávat víno škoda, po dvou deci bych tu zpívala :grinning:
29. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
to nevadí ne? tak si zazpívej, dej si každej den dvě deci a bude dobře :grinning: já si dala taky sklenku.
29. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
tak mi volal muž, a už to není do středy, ale do pátku...takže už to vidím, že nikam nepojedem...
29. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
:grinning: Jani to ze mě bude alkoholik
29. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.