• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
ale nestraš předem :astonished: a alkoholici budeme dva :grinning:
29. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Mišííí, mně to dnes taky dorazilo :grinning: :grinning: :grinning: taky mně to pobavilo :grinning: já teda nevím, co budu dělat s tou mrkví ani s mlíkem :sweat_smile: svačinku už zbaštil :grinning: :grinning: :grinning:

no jinak Tom dotáhl 2,5kg jahod a 2,5kg třešní :grinning: obojí chtělo hned zpracovat :unamused: takže máme bublaninu, marmeládu!! , jahodový knedlíky¨a ještě přebytky, co musíme zítra sníst :sweat_smile: a já jsme hotová :sunglasses: celou noc jsem pořádně nespala a teď makala u sporáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Eví :grinning: to jsou hňupové :grinning: Tak my mlíko načli a otestovala jsem, zda se posereme nebo ne :grinning: vypil tak 150ml
Teda vy máte takové ovocné hody :grinning: mňamky!!!Tak přeju dnešní noc klidnou!!!!!!!!!!!!
Právě jsem napsala mail šéfovi s tou prací, tak jsem zvědavá, co odepíše :dizzy_face:
A na netu jsme s P.vyhlídli super káru Audi A3 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak mám hned motivaci na to makání :grinning:
Dobrou
jo a tady byla průtrž a už máme mokrej komín vevnitř :frowning2: nám do něj napršelo a prosakuje to..a soused má vytopenou garáž, má jí pod barákem...
29. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
dobré ranko :grinning:
noc byla klidná :dizzy_face: jen Vendu probrala bouřka, takže usnul až ve 23 :sweat_smile:
hmmm A3 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: brácha má A4 :wink: (myslím:grinning:)
držím palce, ať šéf odpoví kladně :wink:
30. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
to je honorace teda AUdinka :grinning: já mám kačí u maminy, tak mám veget, chtěla jsem něco dělat, ale jsem líná, tak asi hodím nohy nahoru a jdu si udělat kafe, ani vařit se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Kuk

tak stále neodpověděl :wink: ale on je dost zaneprázdněný a možná to někde sonduje, co a jak
Hele ale ta audina nebyla vůbec drahá!!!!106 tis.!!!!!Byla asi z r.2003, takže už "stará" kára :grinning: :grinning: Samo, že budeme něco brát na lízačku, hotově na auto nemáme, vše jde na barák :angry:

No zato u nás byla noc horor :angry:od půl 11 - půl 2 nespal :angry: :angry: :angry: :angry:vrtěl se, převaloval, mazali jsme zuby nepomohlo to, pak mě napadlo to obyč mlíko..ale ráno kadil normálně, falt nevím, co to bylo :cry:a ven šel s dudákem..tak že by očko :confused: :confused:

Musím dolů, už přišel z venku
30. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj holky,

tak vám musím napsat jaká jsem kr.va blbá. Jela jsem si domluvit vazbu bakalářky, a vycouvávám z parkoviště - no a hádejte - odřela jsem auto. Jsem fakt pitomá. Si dávám pozor, opečávávám si ho, zaparkuju v pohodě do úzkejch míst a tady místa jak kráva a já si couvám a couvám a za mnou schody, které nebyly v zrcátku vidět, nicméně jsem o nich věděla, ale jsem si říkala, že tam ještě místa...takže kapku, no větší kapku odřenej zadek. Jára mě zabije. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry:
30. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

tak dítě je zdravý, očkování necháme na podzim :wink: :dizzy_face: , vyfasovali jsme aerius(proti alergii a mám žádanku na alergo), našla jsem druhou špičku stoličky s modřinkou a na čele máme výstavní bouli :unamused:
jinak míry :grinning: (držte se:grinning: ) 10kg a 79cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Olííí, nezabije Tě :wink: chápu, jak Ti je :slight_smile: počkej až budu mít to nový auto, běda někomu až mi ho odře :grinning: no a pokud to budu já, tak si rovnou hodim mašli :sweat_smile:
Mišííí, brácha taky koupil audinku za "pár" :wink: až jí budeš mít, necháš mně v ní projet? :grinning: :grinning: :grinning: brácha jí má v automatu a to je nudáááááá :grinning:
30. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Olísku, to je v prrrr... :confounded: :confounded: hele ale zase lepší jen škráblé, než promáčklé plechy a tohle se fakt může stát každýmu a myslím, že to prostě k tomu řízení patří, že každý občas udělá blbost, za kterou si pak nadává!!!A když nejde o život, jde o ho...znáš to!!!!!Barva se přetře!!!!

Evíí, to je dobře, že Vendovi nic není :dizzy_face: 10kg...nic neříkám... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a závidím, tak 3 kilečka vám přihodíme od nás :grinning:
A aerius pro vendu????Já ho taky papkám..
Hele kotě, bůh ví, co my nakonec budeme mít za auto :grinning: no ale řekli jsme si Německý, kvůli dílům, takže to je teda jedině, WV, Auidy nebo Škodovka

My byli ještě pře O na kole, na něm jediném je příjemně a pofukuje větřík, jinak teda zase prádelna hadr, moc myslím na ty vyplavený lidi, v tomhle makat, to musí být úmorný a ještě ani nic neschne :pensive: :pensive:
30. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Mišííí,
no jako v roce měl 8kg, tak měla dr. docela radost :grinning: dokonce dostal prvně pochvalu :dizzy_face: :grinning: my vaše kilečka nechcem my si je sami vyžerem :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
jj, aerius pro vendu, kvůli tomu atopáku....
no auto budete mít nějaký pěkný:grinning: :grinning: :grinning:
já měla teď v autě stažený okýnka úplně(nejezdím tak, pže mi nafouká na kebuli...) a vzduch se nehnul ani za jízdy :sweat_smile: fůůůůůůj
snad z toho nebude nějaká buřina :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Miško máš pravdu, promáčklé to není naštěstí, takže to snad Jára spraví sám. Ale štve mě to no. Takovýho místa tam...no ale co už nenadělám nic no. Si furt říkám, že lepší než kdybych to napálila do někoho nebo někdo do mě.

Eví téda pokořili jste magickou hranici :wink:

Jo holky a mám pocit, že se J. bojí tmy, chtěl dudu, dala jsem mu dudu, zhasla jsem a začal řvát, když jsem nechala svítit lampičku, tak spal krásně. Asi koupím takový to noční světýlko do zásuvky.
30. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Eví se obávám, že buřina bude, ale včera tady buřina byla a dnes je tu opět na zdechnutí :frowning2:
30. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Prej vyžerem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: to je krásný, že přibral za půl roku 2 kilča!!!!To my 2 a půl :grinning: :grinning:
No jako s tím dusnem je to vážně šílený a už tolikátý den!!!!

Oli, to je možný, že se bojí, ta světýlka jsou určo dobrá a ekonomická, že to určitě žeremíň než lampička!!! :wink:
30. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Olííí, kolem toho roka klidně už strach ze tmy mít můžou....jinak jsou i do normálních lampiček žárovky, který svítěj opravdu maloučko :wink:
tady taky byla buřina jako prase a dnes je venku sauna :frowning2:
jj, už máme konečně váhu dvojcifernou :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Mišííí, to ještě není ani půl roku :grinning: :grinning: :grinning:
já si myslím, že mu v tom pomohly i ty probiotika...neže by po nich ztloustnul, ale líp tráví :wink:
30. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
No jo, vždyť vy máte ještě měsíc do půl roka :grinning: no tak to budete mít taky ty dvě a půl kilča :wink: já se nedivím, že přibral, vždyť se cpe jak dřevorubec :grinning: :grinning: :grinning: jako myslím Venouška, Daník jí celkem málo bych řekla..teda alespoň proti Vendovi :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
jj, mám malýho dřevorubce :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
To jsou prostě zmrdi toto :angry: pardon za výrazy...http://www.novinky.cz/krimi/172516-placici-batole-osvobodili-z-prehrateho-auta-az-policiste.html já tohle nechápu, bych nenchala na parkovišti v autě ani psa, natož dítě :angry:
Nedávno říkali ve zprávách, že někde v Anglii nebo kde, vezl ráno otec do jeslí malou holčičku a zapomněl jet do těch jeslí a jel s ní rovnou do práce, zaparkoval a šel makat, to, že je holka v autě se zjistilo, až odpoledne, když šla máma pro ní do jeslí a tam nebyla..no holčička už byla mrtvá, když tam dojeli záchranáři :confounded: :angry: :confounded: :angry: prý byl otec frustrovaný a to pak prý člověk jedná zkratkovitě...no to už vůbec nechápu, jak se tohle mohlo stát!!!!
30. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
zrovna jsem to četla :angry: :angry: :angry: bych je nechala v autě na sluníčku, ať si to vyzkoušej!!!!
jedno bylo v belgii a to druhý v dánsku:frowning2:
Venda je teda jak alarm :grinning: jakmile poodcházím od auta, tak zavříská :grinning: (poodcházení myslím i obejití auta, abych ho vyndala ze sedačky :grinning: )
já ho a autě nenechávám nikdy, i ¨když tankuju a jdu platit, tak jde se mnou....já jsem strašpytel, bojím se, že když bych ho v autě zamkla, tak se mi třeba zablokujou dveře....nebo něco takovýho
30. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
tak my jdem plavat :grinning: dnes naposled:slight_smile: pak už jen ve čt ráno náhradní hodina a pak finito :sunglasses:
30. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Já se taky bojím, na pumpu jezdím na čerňák do Globusu, tam se platí z auta při vyjíždění, nechávali jsme ho v autě spát, když byl malej a přijeli jsme od někud a to jsme měli otevřený dveře do auta a Petr stál opodál a čekal, až se probere.Vždyť už jen ten šok, že Tě rodiče nechájí přikurtovanou v sedačce a ještě v autě a odejdou...fuj, bych jim ho snad vzala, co je to za rodiče :angry:
30. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
to je maso, to by mělo bejt snad trestný ty jo....dyť by to dítě mohl někdo i unést z toho auta :confused:
30. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ahojky,

teda koukám, že to tady žije :grinning:

Jinak ty rodiče bych fakt zavírala, vždyť to musí být pro ty děti hrozný. My jsme dnes jen jeli do myčky a chvilku nám nešla klimatizace a je to fakt děs v tom autě být bez vzduchu :angry:

Jinak Evi razíte zítra k Verče na párty?? Jo a dnes jsme byli na té Zbraslavi a máme super botasky!!!
30. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
ten článek je humus teda, taky to nechápu, stalo se něco podobnýho v Belgii a ještě někde, říkal mi to jindra že to slyšel, tatínek že se zhroutil, ale miminko bylo už mrtvý, já ty lidi nechápu v takovým vedru jak tam můžou nechat dítě, to fakt nepochopím u toho tatínka to prý bylo ze stresu :frowning2: :frowning2:

holky my byli dneska s tátou u babí v nemocnici a vzali ji ven, kaíč a babí :grinning: babička po letech byla venku, ta byla štastná a já taky!! :dizzy_face: fakt to bylo hezký jsem moc ráda, že jsme jí vzaly! ted až budu mít čas, a kačí udám,tak jí vezmu i sama, fakt jí to udělalo dobře, svítilo sluníčko, byla moc spokojená! :dizzy_face: pak jsme byly na hřišti chvíli jen tak tak jsme došly domů a lilo jako z konve a já jsem det :stuck_out_tongue_closed_eyes: kačí jsem dala spát, jdu do vany, snad pomůže :wink:
30. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
tak situace s autem nahlášena muži - ani moc nešílel :grinning: , no možná bude šílet, až to uvidí, ale zas už je lehce připraven na to...
30. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
jo a nové zprávy o tom kdy se vrátí, možná ve čtvrtek, a možná taky v neděli, takže vím prd. No ono stejně jestli bude furt takhle pršet, tak to na dovolenou na motorce není :frowning2:
30. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Jé Jani, to je hezký s babičkou :dizzy_face: to je bezva, že se jí to líbilo!!!!!

Oli, tak snad to bude s autem v pohodě i na vlastní oči :wink: Teda to je něco, že bude tak dlouho pryč...vím, že se to tak nedá brát, že pomáhá a bez nich by to lidi nezvládli, ale jsem teda trochu sobecky ráda, že Petr není v armádě :sweat_smile: :pensive:

Jinak šéf se ozval, vše vyzjistí a zatím se on staví kladně, prý se domluvíme po zarážce, což je během srpna :wink:
30. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Miško já taky právě chápu, že je potřeba tam pomoct a armáda je od toho, ale představa, že až do neděle tu budu s Jájou sama je děs teda, žádná babička v dohledu, to mě odvezou. Jsem přemýšela, že kdyby musel jet do mise, tak ten půlrok si teda vůbec nedokážu představit. :confused:
30. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Super, že šéf se k tomu staví pozitivně :wink: tak to se pak určo domluvíte.

Jsem se na auto byla teď ještě kouknout a už mi to nepřijde tak hrozný :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jééé tady je mrtvo, to jste všechny u vody??? :grinning:
1. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.