• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
já u vody nee, leda ve skafandru :grinning: , já jsem vařila obídek
1. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
a co jsi vařila dobrýho? :grinning: my taky vařily brambůrky s cuketou, porkem, jablíčkem a masíčkem, kačí to hrozně chutná, tak jsem toho uvařila víc, a já budu mít taky na obídek zítra :grinning:

Olí je to na prd, no s Járou vid? ale je tam pro dobrou věc :wink: a do mise, to se musí sám rozhodnout, ne, nebo to je tam můžou i sami poslat? :confused:

Míšo- to je fajn, tak snad práce vyjde :wink: jinak s babí jsem fakt ráda, že jsme jí povozili :dizzy_face: pořád říkala že nebyla kolik let venku, líbilo se jí to, zítra dopo dám kačí k mamině, abych si odfrkla a potom přemýšlím, že by šla se mnou( mamina) a vzala bych jí zase kdyby chtěla, lae ono i tohle je pro ty starý lidi náročný, ale byla ráda!!
1. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
pangasia s bramborovou kašičou. Na cukety se těším, až budou na zahradě. Mám je moc ráda a doufám, že pojedou i Jarouškovi.
No právěže s těma misema je to takový, že se říká, že nemusej....ale je problém, když nechtěj jet...nebudu to tu víc rozebírat...
1. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Kuk

já u vody leda se zeštíhlovacím pásem :grinning: :grinning: my byli nakoupit...
Dnes mi volala asistentka té kinezioložky, že máme přijet už v půl 11, tak jsem ráda, alespoň si nemusím vymýšlet lži :unamused: pro P., ani nezjistí, že jsme byli pryč :wink:
1. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
tak jsme spinkaly ani ne půl hodiny, nestačila jsem vytřít, hrozně brečela a už neusnula, asi bolí zoubky chudinka, pak jdmee na návštěvu až přijde z babí z vycházky, to jsem na to zvědavá teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo a kdy, zrovna jsem na to myslela zda jste tam už byli..jsem napjatá jaký to bude..
1. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile: já žehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
odpo jedem s Baru na návštěvu za Honzíkem z plavča:slight_smile:tak snad se po cestě neuvaříme :sunglasses:
1. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jani zííítra :slight_smile: mě se taky Dan probral po půl hodce :confounded: ale ještě se válí a snad zabral..asi to vedro taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
kuk, teda Evi, žehlit v tomhle hicu, to bych padla.

Jája chrupal dvě hoďky, až jsem čučela.

Holky co maj doma vaši prcci na sobě v tomhle hicu? Jája měl jen triko a plínu, ale odíral si kolínka, tak jsem mu dala tenký kraťasy pod kolena a je zase zpocenej :frowning2: , teda jen hlava... já ho fakt snad budu muset ostříhat :cry: :cry: :cry: :cry:
1. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
my máme doma zimu takže máme triko a kratasy a dobrý, ale taky se kačí často potí.
1. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jen triko bez rukávů a plenu a večer i bez pleny :grinning:
1. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
a ponožky?
1. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
1. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
to mám zas dotazy co :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
ne proč? ale my máme kamenej barák a ne moc velký teplo, já jsem třeba zmrzlá pořád, teda ten ne, jak je hezky ale často..
1. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
my máme okna na východ, takže dopo sem praží slunko a dost to vyhřeje, v ložnici je 24 a v obýváku ještě o pár stupňů víc :frowning2: . Já horko moc nemusím :frowning2:
1. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
to já taky ne teda, venku je zase na padnutí, kačí šla s babí ven, ale každou chvíli přijdou a jdeme ke kamarádce naštěstí to máme tak 10 min. ostrý chůze :wink:
1. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
my půjdem až pozdějc, bychom tam padli teďka. Jaroušek tanečník: http://www.youtube.com/watch?v=wjxGtE87R4E
1. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jani fotečky hezký, dobře, že jste babí vzali ven, určo jí to prospělo a užila si Kačenku.

Holky mě jebne, Jarouš spal od desíti do dvanácti a na odpolední spánek se mi vybodl... prostě nechce. Jestli teda půjde spát až v osm, tak sežeru manžovi čokošku. :sweat_smile: Navíc začíná zase buřina :frowning2:
1. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
Olí díky!

hod sem kousek čokošky, mám takovou chut a nemám :confounded: kačí taky je od vzhůru, kdyby aspon v noci spala ted jak jí bolí zoubky, tak to zase stojí za pytel, spí od noci u mě a stejně naprd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
Jani Jája právě taky spí nějak naprd v noci, tak jsem chtěla jít odpo spát s ním, no a zatrhl mi to :grinning: ,budu si muset dát kafí, bych spala hned :grinning:
Posílám kus čokošky oříškové :wink:
1. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
jé díky mě donese mamina nugátovou :dizzy_face: kafe jsem už měla taky jsem chtěla jít spát s kačí :unamused: dám na noc nurofen třeba to bude lepší..i když.. :wink: a vy chdíte spát v 8? my v 7 a to usne sama konečně tak 2 měsíce :dizzy_face:
1. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
Jani mi chodili dřív v sedm, ale postupně to přešlo na osmou, pr spával odpo od tří do čtyř. No a teď i když spí většinou od dvanácti do dvou, tak dřív než v osm neusne, ho tam dám dřív a on si tam stejně půlhodky hraje a usne až v těch osm. A v kolik Ti vstává ráno Kačí?
1. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
tak okolo 7 většinou někdy i dřvív, ale je v noci vzhůru vid? :astonished:
1. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
no mě právě Jája vstával většinou v půl osmý v osm. Tak to mi celkem vyhovovalo, akorát teda dnes mi dává, vstávačka v půl sedmé, o nočním buzení ani nemluvím....od dvanácti je vzhůru, je protivnej, ale spát nechce. Zkusím ho dát v půl sedmé. Jen doufám, že se třeba pak v 11 v noci nerozhodne, že už je ráno :confused:
1. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
My ponožky nee, dnes běhal i venku naboso :wink:
Tak tady je zase buřina, přímo nad náma :confused: ale je krásnej vzduch!!!!

Jani, babička je krásná :dizzy_face: taková ta klasická babička, jako z pohádky :dizzy_face: Vždycky jsem chtěla takovou tu stařičkou, hodnou..
1. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
tak u nás se spí, juchůůů.
1. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Míšo díky, jsi hodná, to potěší, hned jí to zítra řeknu :dizzy_face: :dizzy_face: má pořád hezký hustý vlasy, co já bych za to dala!!

u nás se už taky spí :wink: doufám, že nadlouho dala jsem Nurofen sirup na bolest, tak doufám, že pomůže :wink:
1. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
tak u nás se už nespí, 10minutový řev, meďan nic, dudan nic, chování nic, prostě řev a řev a řev - nevím jestli se mu něco zdálo, nebo jestli ho něco bolí :frowning2:teď už dobrý, ale sedí, popotahuje, chovat nechce, spinkat taky ne :frowning2:
1. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
a rostou mu zoubky? Kačí se taky vzbudila v poledne a hrozně brečla, a pak už neusnula, třeba je to taky tím, zkus mu dát sirup, třeba pomůže :wink:
1. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.