• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Jani, řekni..a jak ty nohy, je to lepší???

Olí, to mě mrzí, že nemáš klid, Jája mi fakt dost připomíná Daníka :frowning2: nám se tohle taky dělo kolem toho roka, nevím, zda zubama nebo je to zase nějaká fáze ve vývoji..teď se to teda stává taky, ale zřídka...

U nás je krásně, poprchává a venku je úplně super vzduch, hned bych se šla projít :dizzy_face: Petr maká dole, odpo byl s náma, tak teď dohání, tak mám alespoň klid :grinning:
1. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
ahojky,

házím omluvenku na zítra- ráno jdem plavat a pak hned s únorovkama do zoo :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
míšo pořád stejný- nechodí, možná bych mohla se postavit aspon ale bojí se!! :frowning2: i jí krmím třeba přesnídávkou je to pro ní snažší..ale táta už podal žádost do domova, ví to, tak jí na to připravujeme, že tam bude mít babičky, budou si povídat, je to těžký..ale musíme to do ní hustit, at má kladný myšlenky, moc se jí tam nechce...

jiank s tím spaní, kačí dnes vstávala v půl7 a v noci jak psala olí tka se za cvhíli taky vzbudila, často se budí, ale plakala klepala se a pomůže mlíčko,ale i jsem jí teda pochovala, nevím jestli to byly zoubky či co..

evi- tak at nezmoknete v zoo, bude asi lejt, je hnus fialovej..

my jdeme papkat a kačí jde k babí :slight_smile: :wink:
2. črc 2009 v 07:17  • Odpověz
ahoj holky,

Miško trochu mě utěšuje, že Daník, je už teďka zlatej :slight_smile:

Jinak teda rekapitulace včerejška:
vstával v 7
spal od 10 do 12
šel spát v půl sedmé, spal do 19.30 a poté 10 minut příšerného řevu 2x za sebou - fakt nevím co to bylo. Přišlo mi, že zuby ne.
a pak jak jsem ho dala do postýlky tak řev, když jsem ho vzala do obýváku tak vysmátej
takže usnul ve 22. V noci se budil
mlíko ve 4.30 a vstával v sedm.

Takže se obávám, že do 12ti mi nevydrží. Což by nevadilo, kdyby šel spát i odpoledne. Ale jestli zas nepůjde jako dnes...

No ale pozitivní informace, psal mi Jára, že jedou do PV - takhle to holt v armádě funguje, každou chvíli je to jinak :confused:
Takže dneska už se uvidíme, juchuuuu

Tak jdem ven, dokud není hic, papa
2. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Holky, tak mi zítra vyrážíme směr tchýně a začátkem příštího týdne pokud bude hezké počasí tak do toho Rakouska. Tak nakouknu asi až kolem 12tého, protože až se vrátíme z Rakouska, tak jedem ještě k našim.
Tak se zatím mějte hezky, nevím jestli ještě nakouknu večer. Hlavně ať jsou batolátka zdravoučká a mějte se fajn.

Jinak už se přikláním k zubům, Jaroušek furt kňourá, chce se chovat...
2. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
a to jedete sami a Jája bude u rodičů, to je na pár dní, ne?

já jdu za chvíli pro kačí ted jsem vytřela, víc jsem nestihla, měla jsem tu kamarádku, tak jsme vegetily :dizzy_face: a s kačí jdeme ven :wink:
2. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky

jsme tu od kinezioložky, bylo to zajímavý, jasně, že jsem potřebovala řešit sebe a ne Dana :sweat_smile: Daník tam usnul na zemi asi po 10 min.jsem ho zvedla, že ho dám do kočáru a on se vzbudil..teď jsem ho zkoušela dát spát a nechce :angry: :angry:
Večer napíšu víc
2. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
Kuk,
tak to já snad ještě večer nakouknu, to mě zajímá :slight_smile:

Jája bude u babičky, na tři dni jen. POkud ovšem vyjde počasí a babička si to nerozmyslí, až uvidí, jaké je to dráče. :grinning: :sweat_smile:
2. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
holky nevím jak vy, ale jak je tohle počasí na prd, tak jsem hotová, mě bolí nohy, jsem pořád utahaná, to je fakt děs. jo a kačí už má37,6 bez odečtení teda, tak doufám, že se to nebude zvedat, je mrzutá chudinka moje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

míšo jsem zvědavá :wink:
2. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
Jani já jsem hotová už ráno, když vstávám :frowning2:, ale to bude spíš tím, že Jájouš se v noci budí :angry:
2. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
to já taky Olí ale bude líp musíme vydržet :wink:
2. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
když si vzpomenu jak krásně spinkal jako miminko... :grinning: to už snad ani není pravda
2. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
Jsem tu na skok, nějak nestíhám a je tu Petr :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to na romány nebude...
Takže jsme se dostaly až do minulosti, k mé praprababičce z dědovi strany, která otěhotněla s nějakým chlápkem a ten jí nechtěl, jí to tenkrát strašně ranilo a zanevřela na chlapy a měla na ně averzi, pak si honem našla nějakýho jinýho a navlíkla na něj to těhu, aby si jí vzal - je to fakt strašně zjednodušeně řečeno...no a ta "nenávist" k chlapům jede rodem a je i ve mě..Což já vím, ale přisuzovala jsem to tomu mému otci, nedávno jsem vám to tu psala..a že až s petrem se to rapidně zlepšilo a nejsem na něj tak hnusná, jako na oastatní svoje partnery minulé...no proto to nepřijetí Dana :sweat_smile: pže je to malý chlap, takže odblokovávala mě, vracela mě do minulosti k té prapra bábě a musela jsem si s ní promluvit a říct jí, ať ty chlapy vezme na milost :grinning: :grinning: no nevím, no, mám smíšené pocity, ale pak mě uvedla do stavu, že jsem viděla to, co Dan v břiše, jako světla a pocity a měla jsem jí to říkat, fakt jsem viděla různé barvy a měla jsem strašnou tíhu na prsou a bulela jsem..no to i s tou babkou, tekly mi slzy proudem a strašně jsem dýchala a nemohla popadnout dech, tak asi něco se mnou dělala a nebyly to jen keci..fakt zvláštní..no a jak mě hodila do toho Dáni v bříšku, tak on si lehl na zem a v tu ránu usnul :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: tak to jsem čuměla..no a spal jen 10 min.pže jsem ho zvedla a probral se a teď usnul totálně vyčerpanej, chuděrka moje :wink: takže tak no, zajímavé, ale fakt nevím, zda tomu věřit, vyzpovídám dědu, zda na svou babi pamatuje a zda by to mohla být pravda...
2. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Jinak zítra fakt nevím, jak vás stihnu, ráno kadeře, odpo musím zabalit věci a vyžehlit a večer jdu s kámošema na jedno :grinning: v sobotu dopo jedeme na chalupu, asi do středy..ještě se snad ukážu večer :wink:
2. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky,

teda Míšo to co jsi zažila je fakt docela zajímavý :wink: Kamarádka k té kinezioložce chtěla jít taky, ale zatím nešla. No zajímalo by mě, kdyby takhle prostudovala mě, co by mi řekla :unamused:

My jsme dnes nebyli schopný ani zvládnout procházku jaké bylo vedro. Snaha sice byla, ale udělali jsme malý okruh a šli domu. Vyrazili jsme pak až po 17hod k nám do vnitrobloku, to už bylo celkem příjemně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Copak Evča, neupekla se nám v ZOO?

Koukám, že tady teď nastane správné mrtvo. Všichni se budou dovolenkovat :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
tý jo Míšo to je zajímavý, já tomuhle věřím teda!! a kolik že to stálo na jedno sezení? jdete tam i příště, neříkala kolikrát tam budete muset jít?
2. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jani, sezeních je dle toho, jestli to odblokuje hned nebo ne, mě tvrdila, že jsme to odblokovaly hned, příště máme přijít až budu chtít a budeme pracovat na mě a tom, abych uměla vyjádřit své city navenek a kdyžtak Daníkovu nemluvu, jestli se do půl roka nerozmluví.Cenu napíšu do IP
2. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
hële já myslím, že Daník má čas, synovec se rozmluvil jako fakt hodně skoro ve 3 letech, každý dítě je jiný..to je dobrý, že jste to odblokovali a cítíš nějakou změnu? :confused: abys uměla vyjádřit své city, to mě tam objednej s tebou, to bych taky potřebovala..
2. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky lásečky moje milovanýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak mrňousek spinká a než vlítnu pro lak a nalakuju si po dvaceti letech nehty,tak Vás musim okouknout jestli jste všichni v pořádku a jak se máte :dizzy_face:

Mišuláčku super super super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásný krásný krásný :dizzy_face: mě takovýhle věci strašně zajímají a dokázala bych tě poslouchat hodiny :dizzy_face: tak držim palečky,aby výsledek byyl takový jak je očekávan :dizzy_face: určitě to bude fajn :dizzy_face: já sem sehnala typ na jednu dobrou kinezioložku(dělá toho ještě víc) v HK a tak jsem ji psala ohledně těch zdr. potíží co mě od porodu doprovázejí a ptala se jí jestli by mi to pomohlo.Ona mi psala,že by toho na mě musela použít asi víc,ale že výsledek je zaručen,že by mě toho zbavila.Že by se to ještě asi u mě muselo jednou opakovat a stojí to 650.No a já jak sem teď už přes měsíc zdravá nebo si to aspoň myslim,tak sem nejela a nevim jestli do toho teda pujdu:slight_smile:
na pivečku si to pořádně užij a hezky se uvolni :dizzy_face:

Evička řádí v zoo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad si to užily a nezmokly:dizzy_face:

Oloušek výletuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pěkně si to užijte :dizzy_face:

Jani Kačenka má teplůtku,to mě mrzí:frowning2: tak ať je co nejdřív zdravoučká.....jinak 37,6 bez odečtení není teplotka:slight_smile:

Oloušku snad už Jájouška taky nic netrápí

Jinak co my....:slight_smile: Péťa byl včera celý den po volníčku v práci a dnes šel na noc a zítra se nám vyspinká a odpoledne už baalíme a v sobotu ráno vyrážíme po dvou letech směr Rock For People do HK užít trochu toho festivalového života:slight_smile: koukejte na nás ve zprávách,zase tam určitě budeme :grinning:oni vždycky tak vtipně komentujou ty festivaly :grinning: hlavně Nova :grinning: no takže zítra balit vše,malýho a nás na tři dny.....odpo už nějaký věci odvezeme rodičům pro malýho,aby toho nebylo moc a pak sem si dala ještě od 7-9 kafíčko s kámoškou :sweat_smile:ale to už určitě bude vše zbalené a připravené :dizzy_face: no a ráno v 9 vyrážíme a přijedeme v úterý.Tak se docela těším,jen se bojim jednoho...čím víc se to blíží,tím víc se mi vkrádá do hlavy,jestli to zvládnu já být bez malýho 3 dny,že je ještě malinkej atak :frowning2:tak snad to zvládnu a užiju si to aniž bych se moc trápila:slight_smile: nedá se nic dělat,lístky jsou doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tak pusinku všem mrňousíčkům ať jste zdravý a maminy I Love yooouuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jooooooooo dneska dopo jsme byli poprvé s malým na koupadle :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: božíííííííííííííííííííííííííííííííííí malej je stejná ryba jako maminka :sweat_smile:vůbec nechtělo ven :grinning: :grinning: :grinning:děsně jsme si to užily :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:tak páááááááá
2. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
ahoooj:slight_smile:

v zoo bylo fajn :slight_smile: jen byl nechutnej pařák, takže vypadám jak spařený prase :sweat_smile:
Zuzance, Olince i Mišutce přeju odpočinek na fesťáku/výletu/chalupě :grinning: :grinning: :grinning:
my odpo taky razíme na chalupu, vrátíme se v po :slight_smile:
takže teď jdu vařit, péct, balit :grinning:
3. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahojky,

tak je poledne a já už vyflusaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno kadeřnice, pak jsem skákla k číňanům a něco málo si koupila a pak jsem jela do Brandýsa pro maso a to teda byla cesta, místo 10km a 10 min.cesty jsem najela si 50km a 25 min. :angry: :angry: :angry: :angry: všude to bylo různě pozavíraný, tak jsem stejnak musela přes nás a jinou cestou :angry: :angry:
Teď skládám práddlo a musím vyžehlit a taky na zítra zabalit...

Zuzíku, lásko, krásný příspěvek, chybít tu strašně moc!!!!!!!Jak je vidět, moc si s rodinkou užíváte, to je príma!!!!!!!Užij si fesťáček a nesmutni po Petíčkovi :cry:
Jsem moc ráda, že je Ti dobře, ale k té kinezioložce si fakt dojdi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Může Ti být dobře jen přechodně a tak než aby se to třeba vrátilo, raději tam dojdi!!!!!!Ty prachy vem čert a není to tak moc!!!!!!

Eví, krásné chalupování :dizzy_face:

Jinak my teda včera byli 8.den po očko a zatím dobrý, jen má teda zase smradlavý průjrm, jako na zuby, ale nepřijde mi, že by ho trápily :confused: :confused: :confused:
3. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
jéééé Mišíííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
taky už jsem hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno jsme byli na malým nákupu, teď jsem dopekla a uvařila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě mně čeká polkizení a zabalení :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za hoďku a půl tu mám Toma....no nestíhám :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
jo a ráno v krámě mi málem jedna ženská ukradla klobouček(teda Vendovi :wink:) :sweat_smile: :angry: stála za náma ve frontě, Venda s kloboukem blbnul a při placení mi klobouk spadl na zem a já si toho nevšimla...popojela jsem s košíkem, chci ho vendovi nacpat na hlavu, klobouk nikde...se ohlídnü a ženská si ho cpe do kočáru :sweat_smile: no když jsem na ní promluvila, tak blekotala něco o tom, že ho chtěla dát někam vejš, když neví komu patří.....očividně ale byla pěkně zaražená, že jsem se vratila :sweat_smile: klobouk za pár korun :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
to je svinka teda Evi, tos jí pěkně načapala :grinning: a kam vy že to jedete?

míšo hezky si to užijte :dizzy_face: kačí má zase teplotku už, chvílema, ale radši ven nejdeme, byly jsme dopo poprvé bez kočárku jen kousek na trhu šla za ručičku, byla moc hodná, ale ted je teplo a ta teplotka, jsme doma, večer by nám měl dorazit tatka, tak snad jo..

těšila jsem se že budu dělat kačí přesnídávky, ty miluje, koupila jsem si víčka ke skleničkám od ní a protáčí se, takže budu muset k tomu koupit i sklenky a já je tädy pěstuju jako vůl, když jsem koupila víčka, tak sklenky snad k tomu taky prodávají ne? :confused:

tak si to užijte holky! my jsme příští týden doma jindra má děti na tenise celý týden a pak chce nějak jet na šumavu..
3. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky,

teda to je zase pařák, nedá se jít ani ven. Já to s tlakem tak blbě snášim :angry: Takže chodíme až tak po 17hod, to je už relativně fajn.

Evi to je teda dobrý krást dětem klobouky :grinning: Že se paní nestydí!!! Dneska se fakt krade všechno. Nedivim se, že byla zaražená.

Já tu teď asi taky delší dobu nebudu, ale zatím nevim. V neděli jedeme na chatu a v úterý zvažuju zda jet k mamce. Tady nikdo není, Petr je pořád v práci a mě to samotnou s Ondrou nebaví! Takže před naší dovčou asi zajedu k mamce a vezmu jí pak sebou do Prahy. A v sobotu hurááááá na dovču s holkama!!! Snad nebude zrovna týden kdy bude lejt!
3. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
přeji krásné sobotní ráno maminy..jak se daří,vám a dětičkám??
4. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojky,

no tady je teeeeeda ale mrtvo :angry:

Ahoj Vladu, to jsi si moc nepokecala co. To víš, všichni se někde dovolenkují a užívají si. Jak se máte????? My celkem ok, Ondrášek je už kus chlapa a měsíc chodí. Tak je veselo.

Ale zrovna teď se máme dost blbě....Ondra má od neděle dost vysoké horečky, tak jsme dnes vyrazili k doktorce. Nejdřív říkala, že by to mohla být 6.nemoc, ale pak mu udělala náběry krve z prstíčku a má celkem vysoké hodnoty na hranici na antibiotika. :frowning2: :frowning2: Tak tam jdeme zítra znova na náběry a uvidíme zda to leze výš a nebo klesá. A musim chytit moč, tak to jsem na to fakt zvědavá :grinning: :unamused: Občas se mu to do nočníku povede, ale to zkumavky teda fakt nevim :confounded: Takže mám ohroženou dovču s holkama z plavča a s Evčou a Vašíkem a to mě asi picneeeeeeeeeeee :rolling_eyes: Jsme s Ondrou pořádající cestovní kancelář a tak přece musíme jet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
jé Baru to mě mrzí, snad to bude dobrý!!a zoubky třeba mu nerostou?
7. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jani zoubky to asi nebudou, ale těžko to říct tak jasně. Může to být všechno. Ale příznaky spíš vypadají na nějakou virozu. Každopádně dnes už byl v pohodě, měl teplotu jen ráno a teď NEEE :slight_smile: , tak snad to je dobré znameníííí!!!! :grinning:
7. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
tak snad jo držíme pěstičky!! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.