• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
dobré ráno maminy..užívíme si dva dny volna s Klárkou..takže je to paráda :dizzy_face:
Jinak zítra frčím k dr..týden mi mešká MS..ale doufám,že to těhu nebude :pensive: Dám vědět,jak jsem dopadla..
8. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
brej den:slight_smile:

tak i u nás dovolená s Baru a spol ohrožena :frowning2: Venda má rýmu jako trám, kašel a teplůtkuje :unamused:
vladu, ahoooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: určo dej vědět :wink:
8. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj

to byla teda tady účast holky :confused: :grinning:
zítra napíšu, jen jsem koukala na maily, tak jsem jukla, dobrou :wink:
8. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
No holky :confused: kde jsté???

My byli nakoupit, pověsili jsme prádlo a začalo pršet :angry: Daník je poslední dobou strašně ufňukaný a stále unavený, teď např.sedí ve své židličce a usíná a ani ho nezajímá že jsem na PC :confused: že by po tom očkování???
Jinak reakce nebyla, teplota žádná, jen 12.den se mu vysypali na břiše a zádech pupínky, ale takové tmavé a druhý den byly pryč.No ale měl průjmík, to nevím, zda spíš nebylo k zubům a jak píšu, pořád unavený a motají se mu nohy, ale to taky může být z toho počasí...

No jinak jsem ho ostříhala :grinning: :grinning: Dělala jsem dědu strojkem a tak jsem vzala i Dáňu na 7mm :grinning: změna ani žádná, jen mu netrčej ty přerostlý vlasy a snad se mu rozrostou...

Na chalupě pohoda, byl tam petr, takže se staral spíš on, zase jsem tam určo přibrala :angry: jsou mi těsné kalhoty, ach jo už mám 75kg :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Dělali jsme v pondělí záchrannou akci, našli jsme u lesa zraněné káně, mládé, mělo blbý křídlo, takže jsme ho s dědou odchytli a já pak sháněla na netu u sousedů nějakou ornitologickou stanici, našla jsem u Písku, tak jsme ho tam dovezli, za půl hodky jsme tam byli.Káně přežije, možná i létat bude :dizzy_face: no vůbec jsme měli ptačí období, ten den jsem zachrnovala ještě mládě červeňáčka ze silnice a další den děda malou vlaštovku :grinning:
9. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
ahooooj:slight_smile: zachránkyně ptáčků
:grinning:
to je fajn, že byl daník bez reakce:slight_smile:
jak snášel to stříhání? :grinning:
9. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
ahojky,
no Míšo teda máš velkej plus za ptáčka :wink: tak daník je ostříhanej, jo? hod fotku, je dobře, že je mu dobře :wink: my měli asi dva dny teplotku, ale už taky dobrý.
9. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Eví, stříhání moc nezvládal, taky má na šošlce kus vlasů polodlouhých :grinning: chtěl mi furt zdrhat pacholek :grinning:

Jani, fakt nemá cenu, to fotit, změna žádná s jeho porostem :grinning: :grinning: jinak my jsme zachránci odjakživa.Ptáků jsme už měli...vlaštovky skoro pořád v létě, hrdličku, poštolku, holuby a teď káně, no a o psech ani nemluvě, všechny psi, co jsme měli, jsou nalezenci!!!
9. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
ahoj holky mam dotazek...nevite nektera nahodou kolik se doplaci na clomahexal??? kdyz ho predepise doktor?? snazime se uz dlouhoo a ja porad doufam ze to yvjde a stale nic... takze ted se odhodlavam zajit ke gynekologovi:slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj Katko, tak bohužel tady Ti žádná neporadíme, všechny, co jsme tu, otěhu bez prášků, zkus jiné téma.Moc, moc držím palečky, ať to brzo vyjde!!!!K Dr.určitě skoč, za to nic nedáš...měříš si teplotu, zda ovuluješ???????

Jani, můžeš taky pomoct nějakému zvířátku dárcovskou sms za 30Kč, tady je stránka té stanice, co jsme káně odvezli http://www.makov.cz/dms.html
9. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Katko, zajdi k dr, on ti jistě poradí, držímě pěstičky, aby to dobře dopadlo!! :dizzy_face: :wink:

Míšo díky!! :wink: kde máte tu chalupu že jste jeli do Písku?

Kačí ted spinká a já jdu pak za babí se podívat, chtěla jsem jí vzít ven, ale počasí na prd, tak radši ne at ještě nezmokneme a je vítr docela.
9. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jani, no počasí je zase divný, tady lilo, pak zase slunko a fouká, to máš pravdu, aby babi ještě nenastydla.
Chalupu máme okr.Strakonice, ty jsou od nás asi 18km, do toho Písku je od nás supr cesta a bylo to asi něco málo pod 30km :wink:
9. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
aha, my v Drslavicích to je kousek od Prachatic, to je do písku coby kamenem dohodil..a jak tam bylo? docela zima, ne? my jedeme př. čt asi na 10 dní jsem na to zvědavá já jsem pořád zmrzlá, o kačí mám strach aby nenastydla, chalüpa je taky studená, dá se tam teda topit no..snad se má oteplit od př. týdne, tak uvidíme. předběžně jsem dala věci do kupy co sebou a máme krámů, kdyby bylo teplo, zima, to počasí je naprd..
9. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jani, bylo krásně, Daník byl dokonce v bazénku a lítal nahej po zahradě, chladněji bylo až od úterka, to začalo pršet, ale dalo se to.Na noc jsme si od pondělí trochu přitopili, ale jinak ok :wink: Ale tak my jsme i dost otužilí, hlavně Daník, o toho strach nemám, ale je to kluk, na holku se prostě musí dávát větší pozor s tou zimou, no :unamused:
9. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
to mi povídej, já ještě trpěla na močák a může to mít dědičný..kamarádka má dceru a ve dvou letech ho měla a byly i v nemocnici takže z toho mám strach teda!! snad už bude hezky, určitě se jí tam bude líbit, je tam zahrada, bude běhat, pejsek tam je, ale to cestování autem to bude, mě je zle, kačí se v autě nelíbí a mám podezření že je jí taky špatně, jednou už zvracela, tak to bude hrůza, sama mám hrůzu z cesty, a ještě dávat pozor na kačí ještě že existujou kinedrily :grinning:
9. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
tý jo Míšo vy jste velký už jsem vám jukla do albíčka z chalupy :wink:
9. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jani, to jsou fotky z minulé chalupy :slight_smile: tzn.před 3 týdnama!!!Teď jsme ani moc nefotila!!!!No má 87cm a 14,5kg :grinning:
Jinak ten močák je svině kámošky holčička s tím lítala od roka a čtvrt
9. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
Mišííí, my Vendu taky stříhali v běhu :grinning: :grinning: :grinning: naštěstí, jak se mu vlasy vlněj, tak se případné zuby schovaj :grinning: :grinning: :grinning:
jo a vypadá to, že je Venda po mně :grinning: aerius ho neuspává :cry: :grinning: :grinning: :grinning: a exémek má hnedka lepší :wink: docela mu to chutná :grinning:
co dáváš Daníkovi k véče?Venda teď začal odmítat kaše(no včera ovesnou nepohrdnul:grinning:), tak řeším, jestli mu stačí studená véča :zipper_mouth: 2xdenně se mi moc vařit nece :zipper_mouth: :pensive:

jani, dítka jsou tak otužilá, jak jim to nastavíš :wink: vem teplé věci, odsléct můžeš vždy :wink: Jestli se chceš zbavit blindění v autě, tak si udělej řidičák :wink: :grinning: :grinning: :grinning: za volantem Ti špatně nebude(mozek se věnuje jiným věcem než aby řešil nevolnost:wink:) a i jako spolujezdec to budeš zvládat líp:wink:, alespoň mně to dost pomohlo :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a to jsem blindila v autě dost :wink:
9. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
Venouš mi otevřel jednu z reklam, co tu jsou :grinning: :grinning: :grinning:
v tomhle by Ti Jani zima nebyla :grinning: http://www.termofor.cz/?product=22
9. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
jé Evi to je dobrý, v srpnu mám 30- tiny že by dárek? :grinning:
9. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
Evi, to je super, že aerius funguje a mě taky neuspává!!!!!
No hele véča..já dávám někdy, co zbyde od oběda a nebo chleba se šunkou, sýrem k tomu rajče, okurku, to má kolem šesté a pak má ještě tak v půl osmé 120ml mlíčka.Kaše teda nedáváme už zatraceně dlouho..zítra chci koupit toustový chleba a zkusím mu udělat večer tousta :wink:
No a bačkůrky jsou teda parádní, já mám teda nohy skoro furt jako led, takže mě by se taky hodily :grinning:
9. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj holky,tak zatím testíky negativní..Dostala jsem vyvolávačku a uvidí se :sweat_smile:
Sama jsem zvědavá,jak tohle dopadne :grinning:
9. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
vladu tak jak si přejeješ :dizzy_face:

kačí vůbec nechce pečivo jak rostou zoubky,ale to má často, tak zase občas jí kaši ke snídani, já nevím co jí mám pořád dávat, koupila jsem kiri sýr, ten je tak dobrej a prdí mi na něj,tak ho jím já. ted vaříme a jdeme ven
10. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
holky co ta Olí dorazili už ve st ne?
10. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Dobré ranko,

to jsem ráda, že Vás botky zaujaly :grinning: :grinning: :grinning:poděkujte Vendovi, ten je našel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, Olí psala, že se vrátí kolem 12. :wink: jeli ještě k rodičům:slight_smile:
Vladu, stejně to bylo s klárkou, ne?:slight_smile: povídej co je jinak nového:slight_smile:
Mišíí, dík:slight_smile: tos mně uklidnila:slight_smile: tak nějak jsem to plánovala taky, ale trochu mně rozhodila kámoška, která vaří 2xdenně :sweat_smile: Vašík toustíky rád :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahojky

Eví, nejsem robot, abych vařila 2x denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na to ať si nezvyká ani do budoucna, odmítám vařit večer!!!Když bude mít jednou oběd ve školce/škole, tak se nemusí cpát ještě večer knedlíkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!!No toustíky jsem dnes koupila a večer zkusíme, myslím, že mu taky pojedou :dizzy_face:

Zrovna jsem se chtěla zeptat, co je s Olí..ona jela na tu motorku, že???

Máme nějaké plyšové období :grinning: před spaním natahá do potele všechny plyšáky a není tam k hnutí a to spí ve velké manželské :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jo a včera chytl venku hysterák, kvůli kámošovým autíčkům a tak jsem zjistila, díky puse dokořán :grinning: , že leze dole dvojka, takže proto ten průjmík a nejedení na chalupě, takže my na očkování fakt reakci neměli žádnou, kromě těch jednodenních pupínků :wink:
10. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
nám roste taky stolička a kačí nechce papkat a došlo už zase i na kašičky, který už nejedla, chleba vůbec rohlík jen kousne, toustík nechcce, nejradši má jogurty a přesnídávky, a kačí chytnul dneska hysterák, když jsem jí brala z autobusu ve futuru je tam pro děti za 10,- a kačí chtěla pořád jezdit :astonished:
10. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Mišííí, no já jsem se bála jestli já nejsem divná :grinning: :grinning: :grinning: mně to vaření už tahle nejde od ruky :sweat_smile: a vařit 2x d...no kdo by ty jídla furt vymejšlel :grinning: :grinning: :grinning:
tak super, že jste byli bez reakce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad to u nás na podzim proběhne taky tak :wink:
Jani, hysterák kvůli autobusu :grinning: Venda měl minulý týden kvůli tramvajce v zoo :grinning: :grinning: :grinning: taky chtěl jezdit furt dokola :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
a taky nás baví výtahy :grinning: já vařím hned ráno většinou at to mám hotový a ted dodělávám rajskou na zítra abyc nemusela vařit, ještě udělám knedlíky a na večer máme rybu na kmíně s bramborama.
10. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
No Daník dnes nechtěl z plastového domečku, co byl na zóně v Globusu u stánku Poštovní spořky a taky natahoval na pěknej křik :sweat_smile: naštěstí to paní zachránila nafuk.balonkem :dizzy_face: jsou fakt paka s tímhle vztekáním :grinning: :grinning:
Já mám problémy vymýšlet i ty obědy, natož ještě jinou večeři, by mi z toho hráblo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak jsem holky na Facebooku napsala nevl.ségře, naposledy jsme se viděly před 22 lety :sweat_smile: :sweat_smile: a vůbec nevím, zda o mě ví od táty, tak držte palce, ať se mi ozve.Paní kinezioložka mě v tom popíchla, že bych jí měla zkusit zkontaktovat :wink:
10. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.