• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Míšo to je dobře, tak uvidíš mohla jsi jít do pošty pro tebe byla bys slavná :grinning: a kdy tam jdete k tý kinezioložce máš se objednat když budeš chtít vid? a myslíš že ti to teda pomohlo?
10. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jani, do telky by mě nikdo nedostal :grinning: :grinning:
No asi tam už nepůjdeme, přeci jen je to dost peněz...jooo a jsem vám ani neřekla, jsem se teda dědy ptala, zda pamatuje na tu babičku, od které problém měl vzejít a pamatoval...prý měla prvního kluka, to měl tedy údajně být ten nemanželský a pak s tím manželem, na kterýho to "navlíkla" holku a zase kluka.Říkal, že měl babi strašně rád, že na něj byla hodná, ale strašně dělala mezi vnoučaty rozdíly!!!Děda je vnuk od té jediné dcery, vnuky od kluků prý moc nebrala...no a dědova máti byla to samé, měla holku a kluka(dědu) a upřednostňovala holku, ale prý byla dost nemocná a na umření, takže to mohlo být tím,no ale každopádně pak zase dědy mamka jako babička opět upřednosťnovala vnuky od dcery a ne mojí mamku od dědy!!!!!Takže na tom fakt asi něco bude.Mojí mamku porovnat nemůžu, měla jen mě....změna u mě ani žádná :sweat_smile: :sweat_smile: Daník je ok, ale to už byl i v době, co jsme tam šli!!!!!!
10. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Mišíí, přesně tak jsem to s tím vymejšlením jídel myslela taky :grinning: :grinning: :grinning:
jse¨m se chtěla zeptat, jestli ses ptala dědy a koukám, že odpověď už znám :grinning:
10. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ha, vidím Zuzu na batolatech, tak schválně, jestli dorazí i k nám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahojky prdelky moje:slight_smile:

tak jak se máte?Já opět nestíhám:slight_smile:buďto jsme sami nebo s taťkou venku:slight_smile: za týden se chystáme na dovču,tak se už těším:slight_smile: 10 dnů,to bude slast:grinning:
jinak
holky chtěla bych se zeptat,ve středu jsme byli očkovaný Priorixem,ohledně reakcí vim,že probíhají mezi 7-10 dnem,ale nám hned druhý den tudíž včera večer vyskočily na tvářičce půchýřky,nejdřív tvářička úplně zčervenala a pak naskákali ty puchýřky,pak se rozlilo teplo během chvíle do celýho obličejíčku a dneska má trošku osypaný obě ručičky a tu tvářičku a v oušku červenej flek.Jako nikdy nic neměl,měl jen reakci na druhou hexu jinak na nic,tohle na něm vidím taky poprvé,ale je to divná náhoda,že zrovna po očko něco vyjelo ve smyslu jako,že by to bylo něco jiného,ale,když reakce má být až 7-10 den tak mě vůbec nenapadá co by to mohlo být,pač na reakci je tedy brzy že jo?Tak sem volala dr a popsala jí to a ona,že to z očkování určitě není,když to má na tvářičce,ale je to divná náhoda.Máte s tímhle některá zkušenost?

a taky se chci zeptat do kdy se odečítá půl stupně v zadečku?

a taky malej mi po ránu už moc nechce pít UM,co mu mám dát?:sweat_smile: myslíte,že můžu kakao?U nás už ho pijou.A to mám dělat jak normálně když ho dělám sobě?Jako uvařit mlíčko a udělat kakao?Tyjo to bude doba než ho připravim:sweat_smile:

no tak to je asi vše:sweat_smile:

mějte se moc hezky,teďka letim uklízet,máme dneska s Péťulou 8 výročí spolužití:grinning: tak si uděláme hezký celý víkend :dizzy_face:

tak pusinek milion všem papapa :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
už je tůůů, krasavice naše milovaná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzo s tou reakcí nevím, ale zase je teda divná náhoda, že by mu něco vyjelo nezávisle na očko, když to nikdy neměl :confused: to je divné, vaše Dr.je ale dost zvláštní a víš, co Ti radila minule s tím, jak pořád plakal..takže já bych se teda přikláněla k očkování a proč by nemohla být reakce už dřív, jak před 7.dnem, to je nějaký průměr, ale myslím, že to je možné....

S kakaem nevím, no :sweat_smile: já ještě nedávala, určitě ne to hořký, spíš granko, ale to je zase sladký jak cecek...ale zase lepší sladky, hlavně, že do něj dostaneš mlíčko!!!!!

Jak od kdy se odečítá ze zadku???Jako od jaké teploty??? :confused: No myslím, že se odečítá i u nízké teploty, prostě cokoliv naměříš v prdce, hned musíš odečíst 0,5 stupně

Moc si užijte dovču!!!!!A hlaš se častěji, moc tu chybíš, podívej zase ta nízká účast :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj zlatíčka :dizzy_face:
Tak ode dneška mám dovčůůůůů...jupííííí a v pondělí vyrážíme směr San Marino..Se moooc těším,v kufru mám přibalený i testík.Ale ten si opravdu udělám až na konci dovči,pokud MS nedorazí..Každopádně už jsem to probrala i s druhou stranou a byla jsem mile překvapena :sweat_smile:
Evi ,ano...je to jak s Klárkou....Paní dr tvrdí,že by to bylo úžasný :grinning: Já tak nedšená nejdříve nebyla,ale ted to zase vidím jinak..
10. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
Lásko, ahoooooj:slight_smile:
no u nás v únorčatech mělo několik dítek, to co popisuješ a bylo to po očko :sweat_smile: a taky od druhého dne....
kakao, bych asi nedávala....zkus sunar, maj ochucený :wink: (i čoko:slight_smile:
teplota- přesně jak píše Mišulína :grinning: 0,5 odečítáš vždy, když měříš v prdelce :wink:
užijte si výroční víkendík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my máme výročí v po, ale asi slavit nebudem :sweat_smile:
užij si dovču :dizzy_face: stýská se mi po Tobě :cry:

Vladůůůů, taky si užij dovču :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přeju, aby Tě v životě potkalo už jenom vše dobré :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: doufám, že nás budeš taky navštěvovat častěji :grinning:
10. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Mišulííííííííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nééé od jaké teploty,ale do jakého věku se odečítá? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
hele on tam je záskok za moji dr. má dovolenou,takže to mi říkala jiná,ale tahle je ještě víc zvláštní než ta moje,tu nemám ráda tuhle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

ohledně účasti,ta je dobrá né???Mi příjde,že vždycky,když se snažim vás apsoň občas dočíst,že to tu jako jede :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: já se budu snažit jů taky mi moc chybíte lásky moje překrásný žížalky moje milovaný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vladunko užij si moc dovčůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a testík aať ukáže dle přání :dizzy_face: spíš dvě :grinning: :zipper_mouth: :sweat_smile:

tak pápalááááá :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pusinečku mimiškům našim :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Evi určitě ano..
Měla jsem jet zítra do Prahy,ale asi na to kašlu.Stejně by to bylo jen na pár hodin..Večer mě čeká narozeninová akce na hradě.Kolegyně slaví..Tak už se těším..Klárinka je u sestřenice,která má neštovice..Takže až se vrátíme..bude samý pupínek :grinning:
10. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
Zuzíííí, sic mně ignoruješ :grinning: , ale taky Tě milujůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vladů, no jen, aby je Klárka neměla už na dovče:slight_smile: na jak dlouho jedete? a s kým? :zipper_mouth: :grinning: až přijedeš do Prahy, tak si dáme spicha :wink:
10. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
jéé ještě koukám dvojčátko moje je tů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak to v zadečku budu odečítat půl stupně dycky?jako celej život?třeba i ve třech letech?Je mi jasné,že ve čtrnácti mu už do zadečku teploměr dávat asi nebudu co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jinak Péťa se ptá,sem mu četla cos psala....a kdy to zmizelo?Co s tim?A když je to reakce na očko,tak s tím k dr. nemusim ne?No to je pičulína ta pipina jedna vzdělaná doktorská,prý to není po očkování,když to má na tvářičce :rolling_eyes: pičunda stará :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :angry: :angry: :sweat_smile:
vy máte výročku v po jo?To jsme od sebe tři dny :dizzy_face: jak pravý dvojčátka :dizzy_face: akorát,že já jsem ta co vylezla první na svět a seskočila ze stolu,vyskočila z vokna a běžela do Dvora :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: tak si to moc užijte s Tomikem:dizzy_face:
taky mi moc chybíš :cry: :pensive: musim si vás sem už přestěhovat všechny :pensive:

miluju Vás nejvíc na světě :dizzy_face: a nejvíc ty svý brambůrky :dizzy_face: však vy víte :sweat_smile: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jedeme na 10 dní,já doufám že opravdu se neštovice projeví opravdu až za 14 až 20 dní..to by mě mrsklo a doufám,že nám výjde počasí...
Holky ta šnace,že bych byla těhu je tak pidi malá...ale už ted vím,jak bych se rozhodla..
10. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
dvojčátko mně zaregistrovalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
lásko vždycky budeš odečítat :grinning: i když strčíš teploměr sobě do zadečku :grinning: tak odečteš 0,5 :wink: v prdýlce máš totiž teplejc než podpaždí :grinning:
ty pupínky zmizely od dvou dnů do cca týdne...a taky dr. říkaly, že to od očko není...ony totiž každou reakci musej hlásit hygieně(tj.papírovat), tak jich většinu zahrajou do autu :angry:
berůůů, v po je 13.7. :grinning: :grinning: :grinning: vdávala jsem se :wink: stěhování bylo někdy v listopadu, ale to už je tůůůze dlouho :grinning: a započetí známosti je 24.10. před 12 lety :sweat_smile: :grinning:

vladu, a jak by ses rozhodla?:slight_smile: počasí vyjde, má se konečně vyčasit :wink:
10. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
to jsou parchanti fakt jako :angry: :angry: :angry:

miláčku svatba hmm,promiň :pensive: já jsem strašnej exot na datumy,víš jakou mám sklerozu :frowning2: já už si v životě nevzpomenu na ničí datum ať bude jakkoliv pro mě důležitej,tak nemám šanci si to pamatovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pamatuju si jen rodinu :cry: :sweat_smile: :sweat_smile: promiň lásečko :dizzy_face:
10. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
já nejsem rodina? :cry: :grinning:
10. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
sííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a proto si pamatuju datum tvých narozeninek a sváteček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale na datum svatby už asi nedokážu úplně každej rok zareagovat :cry: :cry: :pensive: ale teď mi to příjde ouplně jasný....dyť jsme šli po sobě přecííí:dizzy_face: Vladu 7.7, ty 13.7 ač si měla být 20.7:grinning: a já 21.7. na to se snad zapomenout nedá vlastně :sweat_smile: :dizzy_face:
10. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
se nic neděje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kdybych rovnou napsala 13., tak Tě to trkne :wink:
lásko, musíme se domluvit na nějakym tom srazíku :wink:
10. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Vladu, čauky :wink: taky moc držím palečky, aby to vyšlo, jak si přeješ :dizzy_face: a doufám, že nakoukneš častěji!!!!!!!!

Zuzu mě pobavila, že si pamatuje Evčiny narozky a svátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt strašně těžký :grinning: narozky jako Zuza a svátek na Štědrý den :grinning: :grinning: :grinning:

Tak u nás tousty k véče taky prošly, uf :grinning:
10. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
holky možná pojedeme už zítra na šumavu nebo po dopo jindra je jak malý dítě prostě chce a když není po jeho je ohen na střeše vymýšlí si kraviny, že já to bojkotuju atd fakt malý rozmazlený dítě, to bude s ním taky radost )úplně mě to vytáčí,ale on se může víteco když není po jeho..tkaže kdybych se tu neukázala už zítra tak jsme jeli, tak se mějte, jeslti neodjedeme mrknu, mějte se hezky, pusinky miminkům papa :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Jani, užije si to!!Počasí má být od úterka lepší!!!!Jindra je fakt pokládek :grinning: :grinning: :grinning:

Olince, vše nej, nej k svátku!!!!!!!!!!!!!!!!

Dneska mám tak hodného chlapečka doma :dizzy_face: je úplně úžasnej, být takhle pořád, tak mám těch dětí klině 5 :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jé OLí promin taky přejeme vše nej!!

no Míšo fakt pokládek, mě to nebaví se hádat kvůli každý kravině, jenže takhle se na druhou stranu nenaučí co znamená slovo kompromis, když není po jeho , je zlej, sprostej,prostě si to vynuceje i po zlým, a to se mi nelíbí jenže jemu to přijde jako naprosto normální věc nadává, prostě malej hajzlík, je to dospělej chlapm, ale prostě všechno se točí kolem něj a nedejbože když nesouhlasím jako ted, takhle to nejde přece, to je fakt na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mám na hromádce věci takovejch hadrů jako bysme jely na měsíc, na zimu na teplo, radši toho beru víc, jestli pojedeme zítra tak tam budeme 11 dní no jsem na to zvědavá :astonished:
11. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jani, to je fakt hrozný, ale nevím, jak na něj :pensive: řekla jsi to přesně, on prostě neuznává kompromis a to je teda fakt nefér!!!!Nevím no, jednou sis ho prostě takového vzala a tak to holt budeš muset překousnout, on se z 99% nezmění :cry:
S věcma..když jsem jela po 1.taky jsem měla loďák, jestli pojedete víckrát, už budeš mít míň a míň věcí :wink: se naučíš, co je třeba a co ne.Já např.s sebou brala 4 mikiny, teď vím, že stačí jedna teplejší a jedna normálka, za ten týden jí neušpiní a když jo, tak se přemáchne.
11. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
kuk, tak jedeme nejspíš v po dopo jindra šel do hospody já byla včera tak tu vegetím, kačí usnula před chvílí, zkoušela jsem jí sbalit věci a mám jak na teplo tak na zimu a plnou tašku kosmetiku, lékárnu, kašičky, jídla bude mít solo tašku to až jindra uvidí :grinning: :astonished:

zuzi a jäk jste to vůbec zvládli bez malýho takovou dobu?
11. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
dobré ráno..nakukuji..ještě balím a jedu pro Klárku ke švagrové..
Po dovolené zase nakouknu..každopádně MS ještě nedorazila :pensive:
mějte se krásně..pa
12. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
hezkou dovču Vladu :wink:

my frčíme zítra kačí má sbaleno fakt celou cestovní tašku jdu balit pro sebe jsou na kole, tak mám chvíli čas, do toho vařím, je tady bordel jako v tanku jindra nafouknul kačí novej bazenek co má seboj takovou velkou velrybu ta tady v něm řádí akorát ale už není místo v obýváku, tak dopo jedeme snad ještě juknu. :sweat_smile:
12. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Eviško :dizzy_face:

Mišulko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: i to se počítá :grinning:

Vladu hezky si to užijte :dizzy_face:

Jani no nezvládla jsem to :slight_smile: celej první den sem prořvala,že s nim nejsem a ostatní dny se vedli v tom smyslu a bylo to na mě poznat :wink: takže tento festival byl prostě jinej,nezvládla jsem to,ale Péťulka byl v pohodě,ani jednou neplakal,krásně spinkal,baštil,ani si na nás nevzpoměl:slight_smile:a tak se těším na příští rok kde si to už užiju se vším všudy a Péťoj to tak vynahradim:slight_smile:

Oli všechno nejlepší k svátečku:slight_smile:
12. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
miláčci moji za chvíli se chystáme zase ven na kola a za rodinou :dizzy_face: tak zase nevim kdy se mi poštěstí vás navštívit,tak se mějte moc krásně a užívejte léta a sluníčka a dovolených a hlavně ve zdraví!!!Pusinek stopadesát milionů pro každou z vás a vaše batolátko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face::dizzy_face:
12. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
tak my ráno odjíždíme, tak se taky loučím, až dojedeme přijdu za vámi :wink: měli bychom ve čt toho 24 tuším nebo kolikátýho to je..
12. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
ahojky,

vladu, jani hezky si to užijte :dizzy_face:
Zuzíí, doufám, že nás navštívíš brzy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Olíí, opožděne vše nej k svátku :dizzy_face:
Mišííí, mikina se neušpiní? :grinning: Ty máš nějakou s protišpinivou úpravou? :grinning: :grinning: :grinning: já na chalupě dám ráno mikinu a kolem poledne už vypadá dost jetě :sweat_smile: a večer, no to už se ani nedá popsat :sweat_smile: :grinning: Nebo máš asi čistější model dítka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak Venda chrmlá čím dál víc :sweat_smile: rýmu už skoro nemá, ale je hrozně zahleněnej :unamused:
13. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.