• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
zuzo- na tříslech, ne mezi nohama :grinning:
vidíš, jsme to říkali, že bude oskárek dobrej :wink:
30. říj 2008 v 17:51  • Odpověz
Zuzí, to je bezva, že to Oskar vydržel!!Tak nebyl žádný zhýčkanec, když bydlel na balkoně :grinning: :grinning: tak ho nic neporazí :grinning: ¨Zítra na to se.., pojedeme příští týden i s Petrem

Jani, to spinkání je bomba a to uspáváš nebo položíš a spí?? :confused:

Oli, hele Jájouš má asi fakt spurtík, jak furt papá a nekaká, to prostě všechno vstřebá a nemá ani co kadit!!!!A jak teda??Co Dr.řekla, že se má po těch 10 dnech dělat???
30. říj 2008 v 17:54  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jůůůůůů mezi tříslíčkama :sweat_smile: já chci takýýýýý :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Miško on bydlel na balkoně jen v létě,když je teplo vííííííííííííšššššššš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
no tzn že te mor to asi teda nebyl,ale otrava z jídla taky ne,tak kdoví proč ty tři krlíčcí umřeli :cry:
30. říj 2008 v 18:06  • Odpověz
zrovna jím rohlik s tatarkou :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: mňamka :grinning:
30. říj 2008 v 18:06  • Odpověz
už mám na rohlíčku salámek a tatarku :grinning:
30. říj 2008 v 18:15  • Odpověz
Míšo- uspáváme, ale chvíli, je hodná, za to v noci jak rostou asi zubany, tak je třeba hodinu vzhůru..
Zuzo- rohlík s tatarkoü, to já mám paštiku :astonished:
30. říj 2008 v 18:18  • Odpověz
už sem si ho namazala i paštikou Jani :grinning:
já jsem,ale prase,už sem sežrala 3 rohliky :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2008 v 18:27  • Odpověz
to já sním taky hravě :grinning: nebo seš těhule :grinning: že by sestřička? jdu taky papkat a pak si půjdeme hrát a dělat hají a bedeme čekat na našeho drahého tatínka, kterej je drzej jako vopice. dneska mi zase řekl, co dělám s penězma, asi si nevšiml ještě, že máme mimi :angry: počítala jsem to a aspon 3tis. dáme měsíčně, ale to víc a jak mu to mám vysvětlit, myslí, že utrácím za kraviny asi :unamused:
30. říj 2008 v 18:44  • Odpověz
no my si hráli doteďka :grinning: :dizzy_face:
tak to já takhle dloouho nic nesnědla :sweat_smile: a sestřička nemá být z čeho,pač já a milostnej život se rovná žádnej sex :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: leda,že bych byla těhotná už půl roku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak debatu na téma peníze jsme dnes taky vedli :unamused: a vůbec to nechápeme ani jeden prostě :unamused: doteď a není ještě ani konec měsíce jsme utratili skoro 40 a z toho je jenom 13 výdaje na omácnost,samo,že ještě plus pojištění benzin atd,ale stejně,to je strašný :unamused: co budeme jako dělat až budu brát těch 7600 :pensive: strašný a nejhorší je,že to sou moje nákupy který sou tak drahý,jenže jí nic nekupuju :unamused: nakoupim malýmu nám a 500 v prdeli a tak je to každej den :frowning2:
tak my jdeme baštit a pak dadý :dizzy_face:
30. říj 2008 v 19:07  • Odpověz
ahojík,

Eví no já doteďka kojila jen z jednoho prsu víš :wink: . No dnes jsem dala z obou, tož uvidíme.

Miško no dr. říkala, že těch 10 dní je hraničních, že když se nevykaká, tam máme zejtra přijet, že mu to zkusej vyvolat. Ale taky říkala, že prostě to mlíčko všechno spotřebuje, tak proto nekaká, tak nevím, co mu jako chtěj vyvolávat. No uvidíme zítra no. Ono ho nic nebolí, je vysmátej, v pohodě, jen prostě nekaká.

Jani, supr s usínáním. Kačenka je šikulka.

Jo a supr, že Len je těhulka.
30. říj 2008 v 19:30  • Odpověz
Zuzo co kupuješ????? :confused: Chodíš do nějaký předražený večerky, ne??!!Já teda nakupuju 1x týdně v Globusu, to padne tak 1500,- když i plíny, tak 2 litry a občas lékárna - 1x měsíčně tak 600,-pak občas tady u nás koupím pečivo..ale teda 500 za den je sakra moc, to Ti teda mateřská zmizí za 10 dní, od doby, co Ti dojde :sweat_smile: :confused:
30. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz
Miško jako je to masakr,my čím víc dostaneme,tím víc utrácíme,to je strašný :cry:
no my chodíme nakupovat každej den,je fakt,že to tady je za náma nejdražší obchoďák,ale i tak to nechápu,teď jsme braly dohromady 38 a je to prostě pryč a ještě není konec měsíce :cry: ještě,že máme něco na účtě,ale co kupujeme Ti neřeknu,je to strašný,pač já sama nevim za co :pensive: no my dáme 1600 za mlíko měsíčně a 1600 za plínky,plus kaýdej den něco koupim malýmu k jídlu,jinak každej den kupuju jídlo na oběd + Péťoj sváču plus večeře a je to prostě,no masakr :cry: já fakt nevim za co,fakt nevim,ale je to pryč prostě a já si nic fakt nekupuju!Je fakt,že jsme nakoupily už nějaký dárky na Vánoce + mrtě utratili za benzin teď s tím Hradcem pořád,ale i tak já to prostě nechápu :cry:
30. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz
Hm, no nevím, naštětstí mám dar po babičce a ač si žerem, utratím tak akorát...už jsem si toho všimla u kamarádek, že si taky takhle stěžují, že nic nekupují a utratí šíleně moc!!!!!Já za ten měsíc utratím tak těch 10tis.max.!!!To je 4x za měsíc větší nákup kolem těch dejme tomu 1800,-´tj.7200,- pak ta lékárna, občas něco malýmu na sebe,cigárka :sweat_smile: a u nás malé nákupy..takže fakt do tý desítky se vejdu a to malýmu nevařim a taky kupuju ty drahý sklenky jo a tyk benzín, ale tak tu tisícovku za měsíc :angry: Barák a úvěry platí Petr, ale rozhodně to nepřesahuje dalších 10 tis.!!!!!Vy byste teda v Praze bydlet nemohli :sweat_smile: nebo byste museli mít příjem 100 tisíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2008 ve 20:39  • Odpověz
no tak to my pověz za co to,ale utrácíme?Když to ani jeden nevíme :frowning2: :confused:
teďka mě Péťa psal,že byli výdaje navíc,já jsem pujčila tomu tátoj 6000 :zipper_mouth: plus zatím 3000 dárky a byli jsme s Péťou pařit,ale stejně,prostě mě to děsně štve,já vůbec nevim kde dělám chybu :pensive:
tak dobrouky pusu pa
30. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz
hoj holky,

tak zázrak se nekonal, v noci jsem pořád čichala k malýmu jestli něco , ráno supr prděl, ale v plínce nic. Ach jo. Takže vyrážíme k dr.

jinak abych moc nesmutnila, tak mě Jájoušek poctil dalším otočením na bříško.
31. říj 2008 v 09:52  • Odpověz
Ahojík holky,

Oli: Je zajímavé, jak někdo kojí z jednoho prsa a někdo z obou. Slyšela jsem, že je asi lepší kojit z jednoho, že se mimčo lépe dostane k tomu výživnějšímu zadnímu mléku, ale já už od porodnice kojím z obou a nemyslím si, že by to byla chyba. Mám docela malá prsa a kdybych kojila jen z jednoho přišlo by mi, že Ondru šidím. Každé kojení kojím tak 15 minut z jednoho a 15 minut z druhého a kojím každé 2-3 hodiny(v noci méně, protože Ondra někdy spí i 6 hodin v kuse, ale zase nad ránem kojím třeba co 2 hodiny). Jinak gratuluju k úspěchu na rehabce.

A pokud jde o Berušku, tak já mám interní informace díky Tomově práci. Dělá na státním zastupitelství, kde v podstatě zpracovávají obžaloby proti pachatelům trestných činů. A případ Berušky dostal na starost náš kámoš z vejšky a ten říkal, že podle spisu bude mít Beruška asi nadosmrti zdeformovaný obličej. Ta nehoda byla tak devastující, že i po plastikách to nebude jako předtím. A docela mě šokoval zprávou o tom, že se zřejmě celá nehoda nestala úplně tak, jak jí podávají média. Manžel berušky prý jel 120, takže docela rychle na silnici první třídy a ten náklaďák ho možná nemohl tak rychle zaregistrovat a reagovat. Vše se ale teprve šetří. Kdo byl na vině není úplně jednoznačné. Beruška prý byla z rodiny jednoho vlivného Kolínského podnikatele a je tam cítit trochu tlak z její rodiny, aby se to hodilo na toho řidiče náklaďáku. Já její rodinu chápu, ale zase není možné někomu zničit život, pokud možná nebyl na vině. Takže se všechno teprve prošetřuje a uvidí se, jak to dopadne. Před Tomášem teď vypadám jako blbec, protože jsem mu minulý týden řekla, že Beruška umřela a on přišel v pondělí z práce a řekl mi, co jsme to tady za slepice, že si píšeme, že už je mrtvá a sbírají se tu peníze na pohřební věnec, když ona je ještě na živu. Tak jsem mu musela vysvětlit, že si tady někdo udělal ze všech špatný vtip a že je to snad ojedinělý případ. Že sem jinak chodí prima holky.

A s těmi penězi jsme na tom podobně jako Míša. Jednou týdně sebereme auto a nakoupíme v hypermarketu na celý týden nákup tak za 1000 - 1500 (podle toho, zda zrovna kupujeme plíny či ne). A přes týden už dokupujeme jen tak dvakrát pečivo v pekárně za rohem a v řeznictví něco málo na zub. Celkem týdně necháme v těch menších obchodech tak 200 -300 Kč. Takže mi za potraviny dáme tak 1500 týdně. Jinak jdu občas do drogerie a lékárny. Tam nechám tak 500 Kč za měsíc. Na benzín moc nedáváme. Protože jezdíme maximálně nakoupit u nás ve městě nebo k oběma rodičům a k těm jezdíme tak jednou do měsíce. Jinak oni jezdí k nám. Takže za benzín dáme tak 500 za měsíc. Žádné hypotéky a úvěry neplatíme. Máme sice od obou rodičů půjčených několik set tisíc, ale myslím, že do dvou let to budeme mít splacené. Za inkaso platíme 3500 měsíčně. Ondrovi nic nekupujeme. Hraček má zatím docela dost a vystačí si s málem. Stačí mu tři chrastítka, hrací deka a řetěz nad kočárkem a postýlkou. Občas mu koupím nějaké oblečení, ale to stojí tak 100-200 Kč za měsíc. Musím ale přiznat, že mi na něj bundičky, čepičky, rukavičky šije moje mamka a máme některé potraviny zadarmo. Od mojí babičky jsme dostali dva pytle brambor, 60 vajec, jablka a sami si taky na zahradě pěstujeme, co se dá, takže přes léto skoro nekupujeme ovoce a zeleninu.
31. říj 2008 v 09:53  • Odpověz
Oli, s tím kakáním je to v pr... co? Tak ať u doktorky dobře pořídíte. Já taky četla, že u kojených dětí je normální, že několik dní nekadí. Nám Ondra zatím kaká každý den jednou nebo alespoň obden. Ale to je pak nálož. Má pak špinavý celý zadeček, přirození a někdy i torchu bříško. Musím ho vzít pod kohoutek a tam ho celého opláchnout. Donedávna to ještě šlo, ale teď má skoro 7,5 kg a když mám takovou váhu držet v jedné ruce pod kohoutkem a druhou rukou ho mít, je to docela záhul.

My teď máme trápení s ekzémem. Když ho někde vyléčíme, přesune se ekzém na jinou část tělíčka. Už ho měl skoro všude. Pořád se chudák drbe, někdy až do krve, tak mu musím skoro každý den stříhat nehtíky. :frowning2:
31. říj 2008 v 10:02  • Odpověz
Tak zrovna mám Ondru vedle PC na lehátku a přišlo to na něj, takže jdeme pod kohoutek.
31. říj 2008 v 10:04  • Odpověz
Miško, jojo jak říkáš, v pr. Pořád mu domlouvám, a nic. No snad ho nebudou moc trápit.
Jinak s těmi prsy, já doteďka kojila z jednoho, přes den co tři hoďky a v noci vydržel do pěti, pak změna, kojení ve tři a v šest. No a teď se začal budit ještě častěji, tak jsem zkusila dávat z obou a uvidíme.
J. kakal poslední dobou jednou za 4 dni, a taky to byla mega nálož :grinning: :grinning:. Ale teďka těch 10 dní. Nevím, třeba to souvisí s tím, že mu to mlíko prostě nestačilo. Snad to bude ok. On je v pohodě, vysmátej. Tak snad to nic nebude.

JInak s tím ekzémem mě to mrzí, je to trápení viď. Až bude O. větší tak vyražte k moři, neteři se to tam dycky zlepší.

O Berušce a té nehodě, že to bylo jinak jsem taky slyšela. Tak snad se to vyšetří spravedlivě. Už takhle řidič náklaďáku bude mít trauma nadosmrti.
31. říj 2008 v 10:09  • Odpověz
Jsme zpět. Dr. ho "vyrourkovala", takovou silnější skleněnou rourkou. No káknul jen trošku, ale barvička i konzistence ok. Takže fakt většinu spotřebuje. Bříško má taky měkké v pořádku. Jinak jsem ho nechala ještě zvážit, pr jsem se bála, jestli mu to mléko stačí, když se v noci častěji budí teď. Váží 6860 gramů, takže za 10 dní přibral 130 gramů. Je to méně než by měl, ale máme zkusit ještě kojit do toho šestého měsíce. Kdyby mu to v noci fakt nestačilo, tak mám zkusit rýžovou kaši na noc. Tož uvidíme. Zkusíme to ještě bez příkrmů. Dnes v noci jedl v jedenáct a pak v šest a pak spal do půl deváté, tak to celkem šlo.
31. říj 2008 ve 12:34  • Odpověz
Olí- to jsme rádi, že jste dobrý, některé děti holt kakají méně, my s tím naštěstí problémy nemáme :grinning:

Leni- Beruška je dcerou bývalýho mistra světa v cyklokrosu, a teď má tady prodejny s kolama a příslušenstvím, nevím, nevím, ale, jestli by někdo měl náturu někoho obvinovat, když dcera leží v nemocnici ve špatném stavu, teď už teda snad ne, ale asi mají jiný starosti, i když bůh ví..
jinak mě Jindra vynadal taky, že už to říkal, že nežije, a ona žije, tak mi taky vynadal, ale my jsme to nemyslely zle, fámy se šíří rychle, bohužel :frowning2: a ten řidič asi podle všeho na vině nebude, uvidíme, jak to dopadne, ale jedna holka od nás z diskuze ho zná a říkal, že jel rychle řidič Audi, to na nikoho svalit nejde, pozná se to podle brzdných drah, sjetých gum atd..
a o Berušce nic neříkal, jak se jí daří? snad už bude dobrá, ale bude mít před sebou dlouhou cestu, všechny na ní moc myslíme :frowning2:
A s těmi penězi, my k vám asi přijedeme na exkurzi to utratíte tak málo za jídlo, mě se nezdá že kupuju kraviny, Kačce máme hodně věcí z bazárku, jsou hezký a levný, hračky taky moc nekupujeme, ale utratíme dost za mlíčko a plínky..teď jí i vařím, kupujeme skleničky i vaříme, ale prachy lítají jako blázen..a jindra mi ještě řekl, že snad někomu půjčuju, přitom já mám svědomí čistý, kupuju co je potřeba, ale holt to naskáče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2008 ve 12:59  • Odpověz
autor
no o penězích mi ani nemluvte:grinning: Miší až budem mít toho spicha, tak mi teda vysvětlíš, jak to s těma prachama děláš jo?:grinning: no ovoce a zelenina mi bohužel v paneláku nevyroste, tak na tom asi neušetřím :grinning: ale na Zuzku teda taky nemámj :grinning: :grinning: :grinning:
Olouši, to je dobrá zpráva, že jedl v 11 a pak až v6:slight_smile: to znamená, že druhý prso zabralo:grinning: a kakáníčkem máme opačný problém:grinning: Vašík kadí furt :sweat_smile: jo a gratulace k otočce:grinning:
Leni, jedna řekne, že se má kojit z 1 prsu a druhá laktační poradkyně zas, že od toho máš prsa dvě, abys kojila z obou :grinning: každopádně, když to dítkám vyhovuje, tak nevidím problém ani v jednom:slight_smile:
31. říj 2008 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj děvuchy
dnes jsem jak dostihový kůň..ale už je klid, malýho má babi a tak jsem zasedla

Leni, tak tuhle zprávu o Berušce taky vím, psali to i v tom Kolínském deníku, přesně, co píšeš, hlavně, že za to asi mohl manžel :pensive: No nevím, být rodič Berušky, tak jsem na toho manžela pěkně naštvaná, i když to už nemá teď cenu :frowning2: a být mámou toho kluka, tak jsem asi v Bohnicích.....
Ekzemek je hroznej, má ho klučík mého kolegy a musí mít pořád takové ty rukavičky do porodky, aby si to neškrábal, je zvláštní, že tyhle dětičky umí jako první si něco podrbat, to ty neekzémový umí až někdy po roce!!!!

Oli, tak to je dobře, že vyšťourala sice kousek, ale dobré barvy :grinning: a ten malý nárůst..prostě je to hladovec :grinning: a asi se Ti pořád hýbe, ne??že to všechno využije, nekadí a ani nepřibývá :confused:

Tak dnes jsem byla nakoupit a nákup 1800,- :grinning: bez plínek, jen výhodně Huggies vlhčený ubrousky 4 kusy za 179,- :grinning: :grinning: pár příkrmů, 2x kaše, čaj a ostatní pro nás!!!Lékárna 600, ale Excipial a kyslíčník pro nás, pro D Nutroše a Sabík.A v DM 70,- mýdlo :slight_smile: no takže taky nic málo teda.....no já nevím, co vaříte, já vařím o víkendu něco pořádnějšího např.segedín, knedlík, špízy a hranolky, kuře s nádivkou a brambor...to pak máme i na PO a ÚT a zbylé dny teda dělám takový rychlý věci, dnes sekaná s br.kaší, špagety..takový ty levnější jídla..tak jestli každý den vyvařujete maso, tak to pak asi naskakuje :sweat_smile: jinak mám ze zahrady jen jablíčka nic víc :wink:
31. říj 2008 v 16:09  • Odpověz
Jo a holkýýý, já jdu zítra pařit :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: jdme do Lucerna baru na 80. a 90.léta, hrajou hitovky a klipy na plátnu, tak se těším, normálka vypadnu z domova v půl 6, jedu vlakem k mámě do Phy, tam pokecáme a máme sraz až ve 20h, a spát budu taky u mamky a přijedu s ní k nám až v neděli dopoledne, to jsem matka cooo??? :grinning: :grinning: :grinning: Ať se tu kluci třeba postaví na uši :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2008 v 16:24  • Odpověz
Kde zase lítáte Boženy :angry: :angry: :unamused: :frowning2: manža odjel zase koukat po nahotinách do sauny :grinning: :grinning: a tady nikdo :cry:
31. říj 2008 v 19:51  • Odpověz
Tak si trhněte kopytem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :angry: :grinning: jdu k telce, čus :pensive:
31. říj 2008 ve 20:27  • Odpověz
týi vole Míšo, ty se máš, taky bych hned šla, 80. a 90. léta ty já můžu :wink:
Jinak já vařím přes týden taky levnější věci jak píšeš, špagety, vajíčka, chleba ve vajíčku atd, a o víkendu taky něco lepšího, ale prachy lítají i tak, stejně i to levný musíš koupit, my nemáme doma žádnou zeleninu, ovoce, takže taky kupuju a to jde teda dost do peněz, i jsem začla Kačce vařit, spíš teda máme kukpovaný, ale i vařím, ale je všechno drahý, jindra nemá páru co co stojí a pak je vykulenej a obviní mě, jak utrácím, přitom kupuju jen co potřebujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo..
tak si to Miší zítra užij, já už taky chodím ven, občas..ale tak na 2-3 hodky, tohle bych si taky dala líbit :grinning:
31. říj 2008 ve 21:50  • Odpověz
prej si trhněte kopytem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je zas hláška božky moje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
já Vás I love you :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak už sem tu vy vopice nooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem si včera trhla ploutví,tak sem se nemohla bez plotve dostavit,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no holky už mám dobrou náladu,aby jste věděli,nějak na mě padla finanční krize ten večer,ale Péťa mi vysvětlil,že zas tak špatně na tom nejsme.....jsem se mu i do telefonu rozbrečela :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: je to fakt jak říkal,teď jsme měli + 12 výdaje navíc jako za to co nikdy v celku neuvidíme :sweat_smile: dárky táta atak a za tu pařbu jsme dali 1300 :zipper_mouth: :sweat_smile: tak ono to pak skáče,že jo,jenže jenom vstup byl 320 a 250 taxi,no takže asi tak,vážně nejsme z levného kraje :grinning: :grinning: :grinning: takže kdyby jsme teď jako ty peníze měly a nedali za dárky atd,tak je vlastně máme a jsme na tom dobře :slight_smile: tak snad někdy aspoň těch 6 od táty uvidím :zipper_mouth: dala jsem mu půl roku max a že je budu potřebovat,tak věřim tomu moc :pensive:

no tak to uzavřeme a teď z vesela holala :grinning: :grinning: :grinning:

Mám boží zprávy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Péťulkoj se srovnalo spaníčko,takže Miška nemusí nic vysvětlovat :cry: spinkal do 7 a dnes do 6 tak snad už pohoda :dizzy_face:
A další ještě luxusnější zprávu a tooooooooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no pro Vás to jako nic neznamená,že jo,ale pro mě jo,takže pro Vás musí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Péťa nikdy moc nemusel Vánoce,jeho ségra taky ne a takhle si pokojně žily a držkovaly oba před Vánocema,že jako nic,že jen volno :grinning: :grinning: :grinning: no a představte si,že Péťa mě sám vypráví o tom jak se těší na letošní Vánočky!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holky to je pokrok jak blázen,fakt :dizzy_face: mám z toho velkou radost!!!Nejde jen o volno,na to se samo moc těší,ale on sám dobrovolně se těší na to jak budeme doma,jak nikam nebudeme jezdit,že si užijeme Vánoce doma všichni v teplíčku,budeme baštit dobrůtky a koukat na pohádky a večer si dáme večeři společně,to jak jí budeme připravovat.....tady hodil jen hlášku budeš mě muset udělat dobrou večeři :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: atp.....prostě super,my totiž každý Vánoce ráno vstaly a jezdily po rodině,přijely večer a za půl hoďky na véču k Péťovým rodičům,no a on to neměl rád,celej den v prdely a doma si to neužil,no a letos nikam poprvé nepojedeme,fakt budeme celej den v klídku doma v teploučku poprvé jako rodina a na to on se moooc těší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dárky všem dáme den před Vánocema,ale o Vánocích a svátkách budeme doma a sejdeme se s nima až po :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juj to bude luxuuuuuuussssssssss :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt se na to moc těšim,když vidím jak se na to těší :dizzy_face:
1. lis 2008 v 09:08  • Odpověz
Zuzi- já mám z těch peněz depku pořád, u vás je to dobrý, že je manžel při tobě, ale mě jidnra vynadá, že utrácím a bůh ví co s těma penězma dělám a mě je to líto, protože nekupuju blbosti :frowning2:
Jinak se spaním vám závidím, kačka se budí furt pryč, třeba se vzbudí a je 5x na bříšku, křičí, pak nemůže usnout, tak si jí pak musím vzít k sobě stejně..
jo a ty vánoce tě plně chápu, my každý rok trávíme štědrý den tak, že odpo jdeme k našim, pak na večeři ke tchánovcům a domů chodíme večer tak na 9 hodinu, a jsem zvědavá, jak to bude letos, protože jindříšek je přeci u maminky zvyklej být na vánoce, chce od ní rybí polévku, já jí neumím a ani jí vařit nechci, ryby já moc nee..kor tu polívku, tak jí nemůžu ani vařit :angry: jinak je zvyklej tam být, kapra ani nedělám, protože jíme tam, takže nepotřebujeme, udělám akorát salát..jenže nemůžu pochopit, že letos tam asi nebudeme moct být do 8 hodiny, když večeře je cca v 6 hodin a kačka ¨má na půl 7 kašičku a koupání, a je na to zvyklá, takže se večeře posune, nebo nevím, řekl, že půjde i sám, ale bavili jsme se o tom v létě, od to doby ne, protože se vždy pohádáme.závidím, že petr chce být doma s váma, já ani nevím, kdy bysme si jako dávali dárky, jsou to nejhezčí vánoce s kačenkou, a já je taky nechci trávit pryč..pořád někde litáme celej den, i když jsem byla těhotná a už nechci, ale nevím, jak to vysvětlit tatínkovi, kterej chce k rodičům :angry: já chci taky klid a k rodičům můžeme na svátky až, ne? nebo odpo kdÿž už a druhej den třeba ke druhým rodičům, štve mě to, dneska to zase shválně nadhodím, fakt¨nevím co s tím a do noci nechci teda určitě s kačkou lítat :confounded:
1. lis 2008 v 10:50  • Odpověz
autor
hoj:slight_smile: včera jsem tu nebyla, pže jsem byla u kamarádky, Vašík se předváděl, jak dokáže být zlaťoučkej a usměvavej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a dorazila jsem až na koupání :wink:
teda Mišíí, seš teda matka :dizzy_face: si to krásně užij:slight_smile: jo Mišíí, já teda nevařím skorem vůbec :zipper_mouth: takže opravdu nevím, kam ty prašule na nákupu lítaj :sweat_smile:
jani, Tom taky musí polívku a kapříčka(a já to teda opravdu di tlamky nevezmu :wink: ), takže si to odpo nafasujem(nebo nám to rodičové dovezou :wink: ), vemem si dárky(abychom něco měli pod stromkem:wink: a předáme naše dárky(aby něco měli pod stromkem:wink:) a je to:grinning: s mojí rodinou to slavíme druhý den a následující svátek se nakvartýrujem na obídek zase k t.rodičům :grinning: :grinning: :grinning: prostě pohodáááááááááááá

Zuzííí, to jsou boží zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2008 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.