• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky

Eví, ano, ano mě by bodlo to pondělí :pensive: :wink:

Oli, no jo, vždyť jsme si o tom Halstatu psaly :wink: fakt krása

U nás teda leje jako z konve a venku je 20 stupňů, bouřka a tma :confused: jako jsem ráda, je příjemně, ale zase sedíme doma, tohle není ani na nás :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
fakt jo, a včera večer u vás lilo? at vím jestli to jde od nás k vám, nebo jestli to přijde i k nám odpo :confused:
15. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Oli, nee, včera bylo sluníčko ještě v 9 večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: až ráno se tu zatáhlo, tak to asi jde od vás
15. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Mišíí, pokusím se domluvit druhej srazík na út:wink:
na jídlo jsem našla tuhle pizzerku http://www.dipietro.cz/index.html , tak koukni jestli se na jídeláku najde něco pro Dáňu, Vendovi jsem tam našla kuřecí vývar....je nová, zkušenost nemám, ale jestli souhlasíš tak jí můžem prubnout....přímo tady v okolí jsou jen takový ty knajpy IV. cenový kategorie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
brrrr, tady to bouří přímo nade mnou :confused: bojim, bojim :pensive:

jo a ještě jsem se nepochlubila :grinning: posledních několik dní, se nám daří nočník :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zatím jen čůrání, ale stejnak spotřeba plen klesla :dizzy_face: dokonce si i "říká"-táhne mně k nočníku:grinning: a je hrozně spokojenej, když se mu podaří :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Eví tak to je supr, Vašík je šikula.

Holky my máme na teploměru 52 stupňů, na sluníčku. Větší stupnici už nemá, tak bůhví kolik tam je :confused: :confused: :confused: :confused:
15. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Olí, aspoň máš sluníčko:grinning: já mám na teploměru 23, ale za oknem tmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a doufám, že jsem to s tím nočníkem nezakřikla :grinning:
15. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Eví no nějak na tom neshledávám nic pozitivního, jsem durch, malej je taky zpocenej a to má jen triko a plínu :frowning2: . Odpo se půjdem cachtat do bazénku zase.

Držím palečky abys nezakřikla, já to bohužel zakřikla, jen co jsem to sdělila kamarádce co má dvouleťáka, tak Jarouš přestal kakat do nočníku a čurání taky nic moc. Zdrhá a zdrhá...
15. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
Olíí, tak u nás hrozí vycházka tak na člunu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: teďka teda vypadá, že je o kousilínek světleji, tak třeba už je to pryč :slight_smile:
však má ještě Jájouš čas:slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Kuk

tak to je pech, zrobna, když jsme šli spát, tak přestalo pršet :grinning: už od 11 jsem se bála, jak usne, když jsme celý dopo seděli doma, ale usnul krásně :dizzy_face:

Venda je šikula s nočníkem, to u nás je to boj, sám si neřekne a když je bez ní a chce se mu čůrat, tak mi dává plínu, ať jí nandám :grinning: když nenandám, vyčurá se na zem :angry: tak ho sprdnu a pak teda chodí nad nočník a čůrá ve stoje :grinning: takže to stejně stříká i na zem :grinning:

Oli, Jája to bude střídat, to je jak u nás, chvíli na nočník, pak zase bojkot a pořád dokola :grinning: však oni si řeknou sami, musí na to prostě dozrát sami :wink:

Jdu juknout na odkaz
15. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Eví jasné, že má čas, ale bobek do nočníku a ne do plíny byl fajn, rychle si na to člověk zvykne :slight_smile: :frowning2:
15. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jo dobrý, taky to vidím na vývar a se mnou si dá rizoto :wink: hlavně, aby neprudili, koutek tam asi žádný není...no tak leze slunko, takže odpo je tu Oli, jak u vás :angry:
15. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
tak jsem se pokoušela Jájovi ostříhat ve spánku nehty na nohou a je to stejnej boj jak když nespí - jak mu šáhnu na nohu, tak se vzbudí a cuká. :angry:
15. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
jéééé sluníčko:slight_smile:

no u nás se ještě nespí :sweat_smile: sedí v postýlce, něco vypráví a nechce mně tam...spát asi nebude...přemýšlím jestli ho mám vyndat a dát mu oběd....
obávám se, že se ruší i ten jedinej denní spánek:zipper_mouth: :cry:

Miško, tady nic s dětským koutkem není :unamused: maximálně mc donalds a už ani tam není koutek pro takovýhle drobky :angry: zatím to vypadá, že pondělí je ok:slight_smile:

Olíí, to chápu, že si člověk zvykne na bobka v nočňajzu:grinning: však on tam zas brzo bude :slight_smile:
15. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
jo a drápky u nás stříhá tatínek:grinning: a Venouš drží ani nedutá :grinning: :grinning: :grinning: když stříhám já(to bylo přesně 1x :grinning: ), tak je to divadlo a furt ho lovim :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
no u nás je to boj i když velkej drží malýho a já stříhám. No čeká nás to až se vzbudí....to zas bude...
15. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
už se spííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no jindy touhle dobou už je dávno vzhůru :sweat_smile:

Olí, oni u toho většinou čučej v tv na auta :grinning: :grinning: :grinning: tak je Venda v klidu :grinning:
15. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Eví supr, tak chvilka klidu. Jaroušek spí od půl dvanácté, to horko ho unavilo nějak dřív. Jarouš je nezmar, pustím mu k tomu telku, půjčím telefon do ruky a stejně se cuká. Ale už je to akutní, tak dnes bude boj.
15. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
no chvilka klidu,ale já jsem z toho nějak rozhozená :grinning: :grinning: :grinning: to by mně zajímalo, kdy bude obědvat :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Teda holky, to je u vás boj :grinning: Já stříhám u PC u chňapíka, ruce ok a nohy jak kdy, spíš taky cuká a ječí, že néééé :grinning:

Evi, tak to by bylo dobrý, kdyby chrupal takhle, jako dnes, co :wink: měla bys taky klídek po obídku :wink:
15. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
Miško fajn by to bylo:slight_smile: tak uvidíme, kak to bude příští dny :grinning:
15. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
jo a ten můj rarach, kterej sýr vezme do pusy jedině rozpečenej v toustu, na mně čučel, jak strouhám sýr a prudil :grinning: tak jsem se zeptala,jestli chce sýr, tak kejvnul, že jo a pak prohlásil sýýýýýýýl :grinning: :grinning: :grinning: a snědl 100g :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
To je pakoooo :grinning: :grinning: :grinning: Daník se taky ofrňoval nad sýrem a jednou měl P.plátek na chlebu a najednou to jedl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No mě dnes Daník snědl stejnou porci, jakou jsem měla já, kuřecího na paprice s těstovinama :confused: padalo to do něj, jako by týden nejedl :grinning:
15. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
no hlavně vím, že když chce(tj.jedná se o jídlo :grinning: ),tak mluví :grinning: :grinning: :grinning:
jo a to byl po sváče :grinning: :grinning: :grinning:
jinak Vašík teď pár dní nejí dřevorubecký porce :grinning: teda oběda, ovoce by se poslední dobou užral :grinning: no asi jak je vedro, tak se hodlá stravovat zdravěji :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
To je rozumprd :grinning: tak Daník ani kvůli žrádýlku nepromluví celý slovo :grinning: a teď u nás jede meloun, to neví, kdy přestat, jinak ovoce moc nemusí, to spíš rajčátko.
A když nebolí zuby, tak se teda celkem cpe, to asi Venda tentokrát hodil štafetu na nás:grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
:grinning: ha, tak to už je jasný :grinning: :grinning: :grinning: to máš pravdu :grinning: :grinning: :grinning: kluci hrajou štafetu :grinning: :grinning: :grinning: tak si jí chvilku nechte jooo :grinning: :grinning: :grinning: začínala jsem mít pocit, že mně Venda brzo sežere :grinning:
meloun je taky nr.1 :grinning: a na chalupě stál celý dny u rybízu a baštil a baštil :grinning: , pak miluje okurku
15. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
nene, brzo vám jí předáme, já nejsem rambo :frowning2: fakt mi těch jeho 15kg už nedělá moc dobře!!!!!
Jéé rybíz, tak ten Dan prskal :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ani maliny ho nenadchly....noo a okurka taky nic moc...
Daník chrní dýl a klidněji, než když je vylítanej z venku :confused: :confused: :confused: :confused:
15. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Venda si ho sám trhal a moc mu chutnal :dizzy_face: , ale jen červenej, bílej nechtěl a černej plival :grinning: a to hovínko po rybízu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
no já teď byla v ložnici, pže kňučel...a zas spí :grinning:
15. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
jak jsme řešily ty autosedajdy...tak jsem našla na tomhle i-obchodu, že maj tu skupinu psanou od dvou let :grinning: a chicco je dělí jen podle skupin(tj.hmotnosti) http://www.letajicisen.cz/www-letajicisen-cz/eshop/26-1-Autosedacky/115-2-autosedacka-2r/5/984-Chicco-Autosedacka-Key-2-3-2009
15. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
tak u nás se vstává. Jaroušek miluje maliny, pořád ukazoval AM AM, jako že tam rostou a mám mu utrhnout. Rybíz jsem nezkoušela ještě. Eví Vašík se po rybízu neosypal? Tak že bych to riskla...
Jo a meloun taky má moc rád.
15. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.