• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Olíí, no trochu tvářičky drsnější měl :sweat_smile: , ale aerius a calciovka fungujou :sunglasses: navíc od toho nešel odtrhnout :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Tak už nespímeeee a venku je výheň, úplně rozpálený střešní okna, tak jsem zabednila!!!!To je maglajs v tom počasí!!!!!!
Díky za sedajdu, tak nejsem blázen, že jsem to taky viděla, to je divné řazení do skupiny dle let, když je mezi dětmi i velký váhový rozdíl, viz.naše torpéda :grinning:
Tak pá, jdu k němu
15. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
lásky moje nejkrásnější,můžete mi říct jak to děláte,že tady furt žbrbláte??? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já se z Vás poseru,protože já dneska od rána nemyslim na nic jiného než jak Vám taky napsat příspěvek a vždycky stihnu jen tak tak dočíst těch dvacet tisíc příspěvků co tady vyžbrbláte a už nestihnu odepsat,protože jak mě housenka moje krásná štíhlá :grinning: spatří tak mi tahá za nohu a líže jí a kousne a nakonec se na mě vyšplhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: a i teď,kdy to jako taťka jistí jí mám dvacet centimetrů od nohy a čekám na útok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takže mimo jiné :grinning: před týdnem jsme byli na tom očko a druhý den ty puchýřky to víte a včera sedmej den teplotka,celý týden se těším,že pujdeme na koupadlo,protože co jsme byli prvně v tom velkym bazenku to bylo s nim tak nádherný holky jak jsme se ponořovali a on byl šťastnej,že se tak těšim na koupačku a čekám na počasí,že z toho mám orgije jen pomyslim na vodu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: no a tak jsme včera nešli radši nikam ani ven,aby jsme noc neriskovali a tak sem se těšila na dnešek,že prej bude 32 stupňů a tropickej den....ráno měřim Péťulku v prdelce a bez teplotky,říkám si juchů to bude mejdan :sweat_smile: a tak vyhlížím od 7 od rána ty tropy,že jo,že jako v 9 du :sweat_smile: no tak sem šla :grinning: :grinning: :grinning: do prdele a do města místo toho :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: vůbec to na koupačku jako nevypadalo,tak,že pujdeme odpo :grinning: ha ha ha :grinning: :grinning: :grinning: tak jsme šli do města a začlo chcát jak mraky a od tý doby chčije :angry: :angry: :angry: takže sem byla dnes mírně nasratá na to z kurvy počasí :angry: :angry: :sweat_smile: no a teď už má Péťulka zas dvě hodiny 38 takže nic,tak jsme začli místo koupačky balit na dovču,pač je Péťa doma jen dnes a zítra a v pátek má celej den v práci,tak bych to s malym nezvládla,leda tak jeho zapnout do tašky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no co dál :grinning: jedu do Teska pro plíny a mlíko na dovču a pak už nic,jen v sobotu ráno dobalime těch x milion věcí co te´d zabalit nejdou :sweat_smile: jako je postýlka,peřiny,kočárek apod. :slight_smile: tak se mějte hezky vy moje Štěpány :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
15. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
lásko moje největší, promiň, že jsem Ti na sms odpověděla až teď :sweat_smile: , ale byli jsme pro to auto a já doma nechala mobil :sweat_smile:
jinak auto je nádherný a skvělý :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
čaukýý Zuzí,
kam razíte na dovču? Ať je teplotka brzo pryč.
Jaroušek se na mě taky v pravidelných intervalech přisává, ale když mu pustím písničky, tak se pustí a jde trsat :grinning:

Eví gratulace k autíčku :wink:

Holky k nám se asi žene ten chc... od vás, v dáli to bouří :unamused: :angry: :angry: :angry:
15. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
tak mám ještě minutku :grinning: :grinning: :grinning:

Evi super autíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Oloušku krásný fotečky :dizzy_face: Jájoušek si to taky užil s babičkama viď? :dizzy_face: a vy jste se taky měli krásně super :dizzy_face:
Jinak my jedeme do Dolců,už se moc těšim:dizzy_face:
je to jen kousek za TRutnovem,tak budeme i blízko k domovu :dizzy_face:

Já sem Vám jen chtěla říct ještě,že prožívám opět nejkrásnější období Péťulkovýho života :dizzy_face: že bylo pro mě období od narození do cca 10 měsíců překrásné a nejkrásnější to víte :dizzy_face: protože Pé´tuláček byl prostě překrásnej a nejhodnější a nejskvělejší mimoušek,ale pak začlo to jak měsíc a půl nespinkal,já byla nemocná,Péťulka moc živej,pak začal kňourat,pak sem bez něj nemohla udělat krok a táhlo se to tak cca 3-4 měsíce plus do toho zlomená kyčel a nemocnice,ale to nepovažuju za špatné období to bylo jako strašný období pro něho a pro nás jako ze strachu o něj,to jako by s tim nemělo nic společnýho,myslim teď vyloženě Pé´tulkovo chování.Takže od toho nespinkání dote´d to bylo pro mě takový jakoby nejhorší Péťulkovo období kdy sem kolikrát byla na pokraji fyzických sil.Takže okolo toho roku to bylo fakt náročné,ale chci teď říct,že jsem strašně šťastná,že už zase prožívám nejkrásnější Pé´tulkovo období,že jsme už konečně zdraví,což dělá taky moc a hlavně Pé´tulka je úplně úžasnej :dizzy_face: už nekńourá,umí si říct,ukáže nebo řekne,on spoustu věcí už umí pojmenovat jako vyloženě slovem stejným jak říkáme my a to co ne,tak řekne TO a ukáže :sweat_smile: a je prostě úžasnej,od rána do večera se směje,za minutu řekne šedesátkrát TO :grinning: baví ho děsně pořád chodit a lízt a za náma a na nás vymejšlí různý srandičky,když ležíme nebo když jdeme do města a jdeme do obchodu jak mi utíká,někdy i za půlt:sweat_smile: např. včera v lékárně běžel za lékárnicí za pult,tak sem se tlemila a je to prostě už človíček:dizzy_face:můj malinkej krásnej človíček:dizzy_face:je úplně úžasnej,děsně šikovnej,spousty už rozumí a dá se s ním už v ledasčem domluvit:dizzy_face: hodně začíná opakovat jako včera v obchodě přes nás mluvily dvě prodavačky a ta jedna řvala na druhou Lidůůůš a Péťa nahlas Lidůš :grinning: :grinning: :grinning: nebo jak jsme byli poprvé na tom koupadle tak jak jsme byli v tom velkym,tak já miluju vodu to víte,ale s Péťulkou v ní to byl tak překrásnej zážitek,že se tak strašně moc těšim na další koupadlo:dizzy_face:jak se mě držel jak klíšťátko,prostě odkázanej jenom na mě:dizzy_face:je to prostě překrásný sem Vám chtěla říct mít toho svýho malinkýho broučka.Strašně moc ho miluju a den ode dne je krásnější a krásnější.Těšim se na každý den s nim :dizzy_face: to sem Vám jen chtěla říct moje pocity,který ve mě jsou poslední dobou,pač sem si vzpoměla,že sem sem teď dlouho psala o smutných věcech a trápeních,tak sem Vás chtěla potěšit taky opakem,který prožívám :dizzy_face: tak to je vše:grinning:

hezkou krásnou dobrou nocinku Vám přeju :grinning: :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile:

Lásko, jsem ráda, že si zas užíváš krásný chvilky s peťulkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Olí, jak jste zvládli buřinu?

já dneska nějak nestíhám :sweat_smile: včera jsem zapomněla vyndat maso z mrazáku(no, co já včera nezapomněla:grinning:), tak od rána rozmrazuju a nedaří se :sweat_smile: asi budem bez oběda :grinning:
16. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
ahojky,

Zuzi to je moc fajn, že se máte krásně.

Eví začala až v půl desáté, tak jsem šla spát :grinning: Ale Jaroušek dnes v noci nějak blbě spal, asi mu byl hic. V obýváku máme 27 stupňů, maso. Tak má Jaroušek jeden bazének v obýváku a jeden na zahradě a běhá tu nahatej :grinning: Já bych se nejradši svlékla i s kůže :sweat_smile:
16. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
já tu mám zatím příjemně, ale tak cca za 2 hodiny sem začne svítit sluníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže pak budem asi nahatit taky :grinning:
16. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Je to hrozný to vedro, malej je z toho unavenej. Hraje si chvílema i v leže :confused: :confused: :confused:
16. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
nám naštěstí po dvanácté svítit přestane.
16. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Venda naopak srší energií i v tom vedru :sweat_smile: asi je na solární pohon či co :grinning:
16. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
tak to je dobrej :grinning:
16. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
já plánovala až půjde Jarouš spát učení, ale už teď jsem tak k.o., že to vidím bledě. Mozek je uvařenej, nepřijímá :frowning2:
16. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
no já chtěla umejt koupelnu, ale hrooozně se mi nechce :pensive:
tady se asi bude spát teď(jako obvykle) chtěl do pelíšku, tak je tam a klížej se mu očka :grinning:
16. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
u nás už se taky spí, jak je hic, tak chce papat dřív a spinkat taky dřív.
Jsem šla pověsit prádlo a málem mě to položilo. Donesla jsem si ze sklepa větrák a pustím si ho aspoň dokud Jája spí, bo jinak fakt zahynu.
16. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
ted jsem změřila teplotu v obýváku, je tu 31. slušná práce, stěhuju se do ložnice, tam je 26. Nakouknu večer, pokud se neuvařím.
16. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojky

Oloušku, teda to máte v bytě hůř, jak my pod střechou :frowning2: :frowning2: já vím, je to úmorné, do toho ještě vařit :confounded: je to naprd.Nám svítí slunko na jednu stranu střechy cca od 10hod a přes celé odpoledne, máme vevnitř termo žaluzky, ale ty byly vždy jak plotna, tak máme ještě venkovní a je to znát!!!Odpo tu máme max.27, dřív taky klíďo těch 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem teď napustila venku bazének vodou ze studny, snad se to za ty dvě hodky prohřeje, taky se nedá dělat nic jinýho, než malýho čachtat, na ulici se absolutně jít nedá!!!!!

Eví, tak to jsem ráda, že jsi nadšená z fára :dizzy_face: a chápu, žes zapomněla vyndat maso, když jsi měla v hlavě jen to nové autíčko :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

Já dala Dandu ráno tchýni a jela jsem nakoupit a schánět džíny a tričko, no ze mě lilo, nesnáším nakupovaní hadrů a ještě v létě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nakonec mám džíny a tričko a tílko, ale byl to horor, vše je ve velikosti M,S a na pořádný holky :grinning: :grinning: nic není :grinning:

Zuzu, to je krásné, jak to popisuješ, to je bezva, že jsi zase v pohodě, jak zdravotně, tak psychicky :dizzy_face: jj jsou to už malí chlapíci a je to sranda :wink: teda u nás, pokud neroste zub :sweat_smile: :pensive:
16. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
Miško, taky bych napouštěla bazének :sweat_smile:
jiak pár fotek je na FB :wink:
jsem si doma udělala nedýchatelno sama :sweat_smile: upekla jsem maso a v kuchyni je jak v sauně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
No to je nápad péct ve vedru :grinning: :grinning: já bud péct maso o vík.má být chladněji :grinning: :grinning:
jdu na FB
16. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
kuk, jsem tu, mě to v ložnici neba :grinning:

Teda Eví péct maso, to by mě fakt nenapadlo. Já teda včera odpo pekla buchtu a taky se mi kapku oteplilo doma :grinning:
Ty venkovní žaluzky maj sousedi, asi je to fakt dobrá věc. Jinak já zapla větrák a máme tu 29,5. Pokrok. Ale jak J. vstane, tak to budu muset vypnout, at nenastydne.

kde jsou fotky?
16. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
že by facebook jo? si vás tam jdu přihodit teda
16. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Fotky jsou na facebooku, no je to super kára :dizzy_face: :dizzy_face: já bych to snad ani raději nectěla, bych se o to bála, jak o malý dítě a ty hovada v Praze a parkování před domem :confounded: :confounded: no snad to Evče nikdo neobouchá, to by bylo na vraždu :angry: :angry: :angry: :angry:
16. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Eví přidej si mě, chci vidět fáro.
16. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Olí, jsi přidaná:slight_smile:
Mišííí, to taky byl důvod, proč jsme to tak dlouho promýšleli :wink: mně s*alo, i když mi nabořili Zmuchlánka a to měl věk :wink:
16. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
to je kráááááááááááááááásný, mazlík úplnej. Chtělo by to ale garáž teda, bo lidi jsou svině...ale zas je fakt, že ti to můžou odřít jinde.já běžně jezdím s novejma šrámama když stojím u Tesca - nechápu, že to ty lidi baví. Manža na mě pak útočí, že jsem to poškrábala já kabelkou a tak podobně :angry:
16. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
ach jo, já ten facebook nějak nechápu, si to dycky nechtíc zavřu a pak se divím, kde to mám :frowning2:
16. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Olí, brzo na to přijdeš:slight_smile:
no já přemýšlím aspoň nad hlídaným parkovištěm, ale to u nás je plný:frowning2:
16. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Eví doufám, zatím tomu nemůžu moc přijít na chuť.
To je škoda s tím parkovištěm. :frowning2:
16. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
holky malujete s prckama? přemýšlím jestli už pořídit nějaké pastelky... asi mu půjčím obyč tužku a uvidím co s ní vyvede...a pak kdyžtak koupím ty smývatelné fixy nebo nějaké pastelky
16. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.