• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
no ono je ještě jedno kousek od nás, tak se tam zkusím poptat :wink: Tom tomu moc nakloněnej není-stojí to dost peněz na to, že auto nen garážovaný Ale na druhou stranu bych měla jistý místo, nemusela bych se pokaždý stresovat, jestli místo vůbec najdu a okruh těch, co mi auto omlátí je menší než na ulici :grinning:
16. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
máme takovou kulatou "pastelku" od SES, ale Vendu to neba :sweat_smile: on prostě nehodlá chvilku zbrzdit a sednout si k malování....
odkaz kdyžtak hodím pozdějc, teď už to Venouše nebaví, potřebuje společnost :grinning: tak pááá
16. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
Eví právě, aspoň by ses nemusela bát, že to někdo šlohne. Hele a nějaké garáže poblíž nejsou?
16. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
juju, kuji. Jaroušek si právě celkem vydrží prohlížet knížky, tak jsem si říkala, že tohle by ho mohlo taky zaujmout.
16. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
ty jo, Jarouš už spí dvě a půl hoďky :confused:
16. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
koukám, že huš jsem tu asi samotinká.

Tak vám ještě musím napsat, jak mě včera naštval (teda ne naštval, spíš mě to bylo líto) muž - jsem se naložila k Jájovi do bazénku a pak teda byla na zahradě chvíli v plavkách abych usla, manža na to moje blééé břichou koukal takovým pohledem ale "pozvracím se".... a pak začal řešit, že bych měla cvičit každý den a jak dlouho, a kdy....ach jo. Já to vím, že to je hnus. :frowning2: ale nejsem robot, nestíhám všechno :frowning2:
16. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Olí, my už jsme vstali...to je mi líto s manžou :angry: tak on je jak vyžle, takže jemu se zdá tlustý asi každý :sweat_smile: :sweat_smile: já mám taky strašný břicho, fakt je to ošklivé, ale naštěstí Petr je ok a nevadí mu to..teda já bych spíš potřebovala přístup Járy, abych se dokopala něco s tím dělat..ale už dělám, týden dělám denně 50 sedů lehů a ještě pár cviků, jsem jak balon :angry: :angry:
U nás je zataženóó :dizzy_face: to je super!!!!!
16. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
nestíhám dočítat pipušky :sweat_smile:

tak jen na příspěvek od Olouška budu reagovat :slight_smile:

Bobí tohle mě manža říct,tak sem totálně v řiti :cry: já tohle strašně řešim,jestli mu to moje velký břicho nepříjde ošklivý,naštěstí mu to je jedno jak vypadám,miluje mě proto jaká jsem.Jasně Jára Tě taky miluje proto jaká jsi,ale zřejmě mu jde o to taky jak vypadáš,ten můj to naštěstí neřeší.Mě říct něco takovýho tak já bych se fakt strašně trápila a dlouho.Musíš se nad to povznést a tyhle řeči ignorovat,vůbec si to nepřipouštěj a nereaguj na tohle,měj se ráda taková jaká jsi a to dělá na chlapy divy :slight_smile: drž se
16. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
ahoj Zuzí,
já vím, že mě miluje i s tím břichem, ale přece jen, bez břicha bych se mu líbila víc...
Miško právě, je jak vyžle a má stejný problém přibrat, jako já shodit. Když mě vytočí, tak mu řeknu, že se mi taky nelíbí jakej je kosťa :grinning: . Ale včera mě to tak nějak zamrzelo, dycky to bylo spíš do srandy a včera jak jsem viděla ten pohled... :frowning2: Chci s tím něco dělat i bez toho, že se to nelíbí jemu, v září na to půjdu tvrdě.
Ty jo 50 sedů lehů... tak to bych měla záda v prdeli, já právě sedy lehy nemůžu cvičit, bo moje záda to nezvládaj, ale našla jsem si supr cviky na míči na břicho. Tak budu praktikovat ty a taky ten rotační disk.
Zuzáčku a co že to cvičíš ty, že máš takové krásné ploché bříško?
16. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tak Jaroušek zpucnul k sváče třičtvrtě rohlíku s lučinou a nastrouhanou kedlubnu :confused: otesánek
16. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
jo a brzy asi vyleze na křeslo :frowning2:
16. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
závidím zataženo, tu pořád sauna, to zas přijde až v noci, a to je k prdu, bo v noci sice prší ale ráno je zase sauna
16. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Olouškůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů já právě nemám plochý břicho!!!!!!!!!Vážně ne,já jsem zhubla hezky na nohách a zadku,i bříško šlo dolů,ale je velký,vytahaný a opravdu né plochý.Navíc já měla vždycky bříško,takže já jako na tom líp už asi nebudu.Já teď taky přidala posilovací cviky na břicho,dávám si třikrát za sebou po patnácti sedy lehy,třikrát po desíti sklapovačky a ještě třikrát po desíti takový,že zdvihnu nohy nad zem jenom a přitahuju,tak ještě tuhle sérku.Jinak cvičím na tom rotačním disku 3 měsíce
16. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
a jinak jasně,že tě miluje i s břichem,to mě ten můj taky,musí,když si mě vybral:grinning: já to břicho mám fakt velký,nekecám nebo to neříkám jen tak,kdyby nebylo,tak to napíšu :wink:
16. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
jo jinaak i,když mu je jedno jestli mám na břiše špeka nebo ne,tak já se že mám velký břicho užírám i tak :unamused:
16. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
No jo holky, břicho už holt asi nidy nebude ploché, natož po druhém mimi :unamused: :cry: já ho teda plochý mít nemusím, ale nelíbí se mi ten rozbředlý batůžek, co se při každým kroku mrská :grinning: :grinning: :grinning:

Oli, malujeme voskovkama a obyč pastelkma - dřevěnejma :grinning: taky ho to moc neba, spíš mám malovat já a on čučí a pojmenovává - po svém samo :grinning: :grinning:

Teď se prtě vyčachtalo v bazénu, strašně řádil :dizzy_face: , zatáhlo se a tak šli s babí ven a odvezli mi ty nové džíny jedné paní tady na zkrácení :dizzy_face: a já si dávám šopák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
já jsem nevydržela a šli jsme ven, došli jsme do mcdonalda, kde jsem si dala zmrzlinu :grinning: :grinning: :grinning: teď čekáme na taťku a pojedem zalejt ke tchánovcům kytky :sunglasses:
Olí, podobnej pohled znám, ale z doby před těhu :sweat_smile: teď mám na břiše špeka(kterýho jsem měla i při váze 45kg :sweat_smile: tj.motivace ke cvičení žádná :pensive: ), ale tím, že mám míň kg než když jsem otěhu, tak je Tom spokojenej :grinning: on se bál mýho těhu i proto, abych neztloustla jako třeba jeho máma :sweat_smile: :grinning:
16. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
16. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
kuk,
no já taky nečekám, že bude ploché, protože nikdy nebylo, ale teď je takové rozbředlé bléé, vytahané...
Eví to vypadá dost dobře. Musím kuknout jestli to nemaj v hračkářství nebo v papírnictví, poštovné se mi teda platit nechce.
16. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
bré ránko,
tak dítko se vzbudilo v půl sedmé, tak jsem mu naházela hračky do postýlky, hrál si a já ještě vytuhla a teď pro změnu chrundí ještě on :grinning:. Akorát teda doufám, že se brzo vzbudí, at stihnem jít ven, než bude zase sauna.

Holky poraďte dárek pro kámošku k 30tinám - něco humorného nebo tak...
17. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
Bré poledne:grinning:

Olí, my tu pastelku kupovali v hračkářství:slight_smile:
žádnej dárek mně nenapadá, ale třeba se tu zjeví mé vtipnější dvojčátko :dizzy_face: a poradí:slight_smile:
17. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
jo a překonala jsem se a umyla jsem koupelnu i kuchyň, takže dneska už NIC!!!dělat nehodlám :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
17. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
téda Eví to jsi šikulka.
Jéé to je super, ale stačila by ta mikča, takhle je to až moc divoký. Jája mít traktor na tričku, tak se zblázní štěstím :grinning:
17. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
jo a dárek, hodinu a půl se tady se... s fotkou a snažím se o scrapbook jejího dítka.
17. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
čauky:grinning:

tak já jen na skok,právě jsem položila k odpolednímu spánku mýho nemocnýho mimouška.Jsem zvědavá jestli zítra odjedeme :fearful:

já jdu reagovat na ty třicátiny,když má poradit vtipnější dvojčátko :grinning:

a moje odpověď zní......neporadíte mi co koupit manželovi k 30tinám? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Evičko to je nádherný ty soupravičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: koupíš ji?
17. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Zuzí copak je Peťulkovi?
17. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
máme ty horečky už čtvrdej den :unamused: jsme po očkování Priorixem v 15ti měsících jak je reakce 7-10 den.druhej den mu vyskákali puchýřky a sedmej den začal teplůtkovat,dnes jsme desátej a má přes 38 :unamused:
17. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.