• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Olíí a co ten dárek k třicetinám??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jsem ti poradila co? :grinning:
17. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Zuzí jasně, hned jsem to běžela koupit :grinning: :grinning: :grinning:
No pro chlapa je to ještě těžší než pro ženskou :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jéjej, tak snad budou teplůtky brzo pryč. Pusinku posíláme
17. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
to nic si běžela koupit že :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já fakt nevim,natož radu pro Tebe,to fakt nemám,já vůbec netušim.....slipy?Kalhotky? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no snad nás teploty brzy opustí,zrovna vedra na koupačku a my doma :frowning2:

jdu dát cvíčo dokud můžu.Děkujeme za pusinku :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
to by mě zajímalo co všichni děláte..........čachtáte se s mimouškama ve vodičce,že jo? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
17. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
správně Zuzáčku, akorát já ležela vedle bazénku a spálila si záda :angry:
17. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
Jarouška dám za chvilku spát, už se tady válí na koberci.
17. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
zítra ráno chcem jít na houby, pokud nebude pršet.

Co Peťulka, je to lepší?
17. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahoj kočičky,

mě nešel celý den net, teď se v tom Petr prohrábl a jde to, šikulka :dizzy_face:
jj celý den jsme byli na zahradě v bazenku, nic jinýho se dělat nedalo, to bylo fakt ku*evský vedro :sweat_smile: :pensive: :sweat_smile: :zipper_mouth: ale teď tu prší a je buřina, tak se na noc alespoň ochladí, celkem se na ten víkend v chladném rázu, těším!!!!

Zuzi, to je pech, teda s těma teplotama :frowning2: :angry: tak snad to bude zítra dobrý :fearful: :fearful:
17. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
tak dítko ožilo a spát půjde asi v klasický čas. Taky se těším,že se ochladí, ale doufám, že nebude pršet v kuse celý dni.
17. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
holky koukejte co to naše dílo vymýšlí za spací polohy: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3036142&vReferer=
17. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Olí 37,8....nevime jestli zítra odjet :frowning2: teplotku bude mít i ráno,když má teď,to je jasný :cry: asi nevyjedeme :cry: tak držte palce :cry:

krásně Jájoušek hajáááá :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
já byla u kamarádky na zahrádce :grinning: :grinning: :grinning: , ale kdybych věděla, že tu bude moje milovaný dvojče, tak bych se radši pekla doma :dizzy_face: :grinning:
Lásko, objednala jsem mu komplet s truckem :pensive: i Tom prohlásil, že to musíme mít :grinning: :grinning: :grinning:
jo a až vymyslíš, co koupíš manžovi ke 30tinám, tak hoď inspiraci :grinning: :grinning: :grinning: sic je má Tom měsíc před Péťou, ale Ty řešíš dárky včas(narozdíl ode mně :zipper_mouth: )
vydrž do zítra, to už by teplotu mít nemusel :wink:

Olí, krásně Jája spinká :grinning: u nás bývaj polohy podobné :grinning: :grinning: :grinning:

Mišíí, jsem se bála, že ses nám uvařila :sweat_smile: :grinning:
17. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Evičko ty si tak moc hodná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: děkuju,že by ses obětovala a byla celý den se mnou doma :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je tak hezký :dizzy_face: to mi ještě nikdo neřekl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: děkuju :dizzy_face:

Já teda asi taky objednám,pač mě se to líbí moc :dizzy_face: a když si objednala ty,tak do toho asi taky pujdu :dizzy_face: sice nevim co to je "s truckem" ale aspoň se opět ukáže,že jsme dvojčátka,pač určitě vyberu to samé :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

dárky vymyslíme,probereme,to je jasný :grinning:

jinak já potřebuju něco vyřešit ohledně tý teplotky,tak někomu písnu asi Ip,Evi můžu? :slight_smile:

koukám na nějaký tornáda :fearful: :grinning:
17. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
tak já nevim,mě se líbí 1,2,4 :grinning:
17. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
dobré ranko,

tady je hnusně :unamused: leje jako z konve :unamused: chtěli jsme se jít kouknout na veterány, ale v tomhle se nedá :unamused:
já večer koukala na dr.House, dostala jsem celou první řadu na dvd, tak teď každý večer zkoukávám :grinning:
lásko, v Ip máš odpověď :wink:
s truckem je tahle http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3036935&vReferer=%2Fbazar%2Fshow_entry.php%3FvEntryID%3D331193
18. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
jo tak to jediný se mi s traktůrkem líbilo:dizzy_face: ale Péťa nakonec vybral se zvířátkama:grinning:
18. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu vás moooc pozdravit a juknout jak se máte. Byla jsem teď pár dnů u kamarádky na chatě a zítra zase razim na cca týden do Děčína. Nepoteče nám teplá voda, tak co tady s prckem. :unamused:

Evi je velká škoda, že ta dovča nevyšla,ale fakt plánovat něco s dětma se moc nedá. :confounded: Tak snad někdy příště :wink:

Každopádně se tu mějte krásně, až se vrátim tak se zase ozvu. :grinning:
18. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj kočky

Evíí :angry: :frowning2: hele, už druhý odkaz od Tebe otevřu a tam je, že je foto vymazáno...takže absolutně nevím, o čem se tu bavíte :frowning2: :frowning2: :grinning:

Jinak dnes je teda kosa, by ani včera jeden nevěřil, že jim to fakt vyjde, ale je to celkem osvěžující :dizzy_face: sice prší od rána, ale stihli jsme dopo na chvilku být i venku :wink: teď chrníme

No a večer ta bouřka, až jsem se bála, takový rány přímo nad náma :confused: a šilenej slejvák, to zase určitě hodně lidí odskákalo :confounded: :confounded:

Zuzíku, co dnes teplotka??????

Ahoj Baru, Ty jsi v jednom kole holka, ale to je fajn, alespoň Ti to utíká s prckem :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Mišuláčku teplotku stále máme :cry: ráno měl 37,6 a teď už bude mít víc,pač začal topit :cry: strašně tady chčije,takže dneska nejedeme
18. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ach jo :frowning2: chuděrka, tak alespoň že je takhle chladněji, když má teplotku!!!!No a počásko na odjezd je taky naprd, ale od pondělí to má být lepší a to fakt už ta teplota by měla být fuč :fearful:
Tak kolik máš dole kg cvičitelko??? :grinning:
Já jsem se do toho taky dala, sice nějak závratně necvičím, ale jím vícekrát denně a nejím to sladký a do čaje dávám o lžičku cukru míň a světe div se, za týden a kus jsou 2 kg dole :dizzy_face: kdybych ještě pořádně cvičila, tak jsem za chvilku celkem přijatelná postava :grinning: :grinning: :grinning:

Evíí, jaktože jsi vlastně doma???nepsala jsi na zač.týdne, že mizíte na chalupu už ve čt?????
18. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
tyjo Miško to je paráda!!!!!!!!To je falt luxus,nádhera za týden 2 kilča dole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to si dala jen lžičku míň a jde to :dizzy_face: já nesladim vůbec co hubnu a to jsem sladila 3 :grinning:

no já nevim kolik jsem vám hlásila naposled...kolik jsem říkala naposled?Tak teďka mám dole 10 kg a 10cm všude :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: ale jsou za tím tři měsíce dřiny na sobě a odříkání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale teď přes léto na to seru :sweat_smile: né úplně,ale nebudu řešit jestli jim v osm naposled nebo v deset:slight_smile: léto si chci vychutnat se vším všudy(opejkáníčko,grílo apod) ale cvičit budu stále! :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Zuzooo, nevím kolik, ale asi 8kg, jsi psala, 10kg a hlavně ty cenťáky, to je paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hned jsi sebevědomější, že jo?? :dizzy_face:
No u mě to asi nedělá lžička cukru :grinning: ale sušenky, koláče a hlavně slané pečivo večer k telce :sweat_smile:
Hele ale já stejnak odhaduju, že mi krásně půjde dolů ještě 3kg na těch 70kg a pak se to stopne...měla jsem těch 70kg do Vánoc a od té doby jsem se na těch 75kg hezky vyžrala :sweat_smile: takže pak budu muset asi pořádně dřít...no až budeme dole, tak vytáhnu rotoped, sem se mi fakt nevejde :cry:
18. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Mišuláčku hele sebevědomější jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to snad ani nééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já si připadám totiž děsně tlustá furt na tom břiše :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takže si jako o sobě moc nemyslim bůhví co :sweat_smile: ale jako co sem zhubla tak sem víc držkatá hubatá drzá na manžu a nechci s ním sex :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: tak jestli to je ono? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to sem asi sebevědomější :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: chudák,já mu fakt dávám kapky :zipper_mouth: ale mi to je pak líto,ale nedá se to ukočírovat,vadí mě,že nahlas dejchá,že při každým kroku dělá bordel,křupou mu kosti pořád :grinning: já vim,že za to nemůže,ale já už sem z toho fakt na nervy,hlavně večer,když tim budí malýho :grinning: ale to je jedno :wink: asi nějaká krize,snad to přejde,však po osmi letech na to máme už nárok že? :slight_smile: no na férovku nebo si nedám pokoj :sweat_smile: mám pocit momentálně pár dnů,že si klidně vystačím jen s Pé´tulkou,že mi všechno poskytuje on,veškeré uspokojení od mazlení po pusinky a bohužel tady vzniká ten problém,který jsem si fakt hlídala,aby to tak nebylo,bohužel jsem to neuhlídala a stalo se a není to dobře,že poslední dobou veškerou pozornost a něhu směruju k malýmu,že všechno mám v něm a na nějakej cit pro Pé´tu už pak nemám chuť a náladu...chyba já vím,proto se k němu taky chovám tak ošklivě,pač mám pocit,že mi k životu stačí ten můj malej chlap a jinýho už nepotřebuju...strašný já vím,ale nějak sem na tohle prostě přišla a žiju tak už tři dny :cry: měla bych s tim něco udělat než bude opravdu zle a nedej bože by nás to dohnalo až k rozchodu,jenže mě se nechce,já prostě nemám chuť na jakejkoliv cit k někomu jinýmu naž k malýmu :cry:

no to nic:slight_smile:

hele tak týýýjo,to mě řekni,já sladký nejim celej život,takže sem se musela zbavit toho jedinýho cukru v kafi,abych vůbec hubla,hnusný to byla na začátku jak moje prdel v létě :grinning: (to tam mám ty rodinky,víš né?) :grinning: :grinning: :grinning: no,ale teď už je to mňam bez cukru:grinning: hele Mišuláčku z toho si nedělej hlavu,já jsem na 62-63 kg a každý každý rok v zimě přiberu plus 5 kg,to znm. že zase budu mít nějakých skoro 70,když furt nejsem na svých 60ti a to už nebudu,pač už se teďka moc nehlídám jak sem říkala,přes léto sem si to dala volnější,jen cvičim a jsem s tim smířená,já prostě v zimě takhle přiberu a rozhodně se nehodlám trápit,že si nemůžu dát na Vánoce br. salát nebo chlebíček,abych nepřibrala,to pak prostě na jaře zase dáme dolů ju? :dizzy_face: nebuj :dizzy_face: miluju Tě a jsi krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

takže mě už to taky moc nepujde,ale,kdybych ještě jako chtěla,tak mě jen tak napadlo........co myslíš,mám dát dolů ještě 5 jestli to pujde? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:kvůli tomu břichu,že by se třeba zmenšilo :fearful:ale kámoška mi říkala,že to by mě šli dolů nožičky prdelka a břicho by zůstalo už stejný,že to je vytáhlý,tak nevim,už hubnout nějak moc nechci tak kilčo dvě třeba,ale spíš se udržovat na váze,což je stejné opatření jak při hubnutí,ale tak mě napadlo jestli ještě něco nemám dolů? :grinning:
18. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Zuzulko :pensive: první odtavec je jak z kopíráku od nás :pensive: :pensive: mě taky petr spíš rozčiluje, sexovat se mi taky nechce a když má odpolední, tak jsem šťastná jak blecha, že je tu večer klid, když Dan usne a můžu jít na PC, čučet na telku nikdo se po mě nesápe :sweat_smile: :grinning: Taky vím, že je to špatně, že tak by to nemělo být, ale jsem fakt citově taková vyždímaná a za celý den s malým, chci mít večer jen pro sebe!!!!!
Ale u nás naštěstí vždy zafunguje chalupa bez taťky :grinning: to se mi už 2.den stýská!!!A když se vrátíme, je to ok.Zrovna na konci měsíce pojdedeme, už je to potřeba:grinning: :grinning: :grinning:

S tím hubnutím....tak to bych Tě musela vidět na živo :grinning: ale na fotce jsi vypadala fakt dobře :dizzy_face: takže by to chtělo cvičit brutálně to břicho, já myslím, že se ta kůže trošku stáhne cvíčem :fearful: myslíš, že nee????
Hlavně, jak budeš ještě cvičit a hubnout, tak půjdou dolů kozičky :sweat_smile: :grinning: :grinning: a to by byla škoda :grinning: :grinning: :grinning: taky tě miluju, i kdybys měla 150kg, budeš pro mě, nejhezčí mamina z jara/léta 2007 :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:ostatní prominou :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: děkuju Mišulko,teď si mě rozesmála,potěšila :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ohledně koziček,já už tam skoro žádný nemám :sweat_smile: tak už není moc co ztratit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale to nevadí,prsa nikdy nebyli moje přednost(jen s vyztuženou podprdou) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: na plastiku mě ttka nepustí,já bych ani asi nešla :sweat_smile: pač já bych stopro skončila jako ten jeden případ ze sta co by mu ta koza pak třeba trčela jedna do prava a druhá do leva nebo bych musela na nějakou opravnou operaci plnou strašný bolesti,protože se to samozřejmě nepovedlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a na to já seru :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ohledně břicha,tak já si k tomu tóču přidala tu sérku jak sem tady o ní psala včera nebo předpředevčírem toho posilka na bříško a dnes je to osm dní co sem si to přidala k tóču a zrovna sem dneska ráno říkala Péťoj,že se cítím na břiše jako pohledněji,jestli je to možný,že by to bylo vidět už po osmi dnech,když k tomu třeba rotuju,že špek mi samo nezmizel,ani není menší,ale mám pocit,že se tam dělá bicáček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jako,že je trošičku možná zpevněnější :grinning: tak já dám vědět po měsíci jak působí posilko na bříško co cvičim cca 5 minut ju? :slight_smile: :dizzy_face: efekt je prý zaručen :grinning: říkala ta vopice co s ní žiju a dělá bordel :grinning: :grinning: :grinning:

s tim prvnim problémkem,moc mě mrzí,že to probíhá i u Vás,ale na druhou stranu jsem ráda,že v tom nejsem sama :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: né víš jak,né jako,že ti to přeju,nedej bože to ani náhodou,ale,že je ještě někdo kdo řeší to samé,že v tom nejsme jenom my,že je to prostě normální to co cítím a že se to určitě časem zlepší nebo vyřeší,pač nejsme jediný kdo to tak má a přesto spolu lidi žijou šťastně desítky let :dizzy_face:
Já právě jak říkáš ty,přesně,jak je v práci,tak mě hned přepadne lítost,že se k němu chovák ošklivě,věčně mu odsekávám,když jsme spolu,pořád mi něco vadí,o sexu či pouze o dotknutí ani nemluvě :pensive: ale pak jsme sami a mě je líto,že se tak chovám a hned mu píšu sms a omlouvám se mu,že mě to mrzí,že vim,že se tak chovám,že se to,ale nedá ovládnout a on je tak hodnej,že vždycky,že v pohodě.Jenže pak je doma a je to na novo a zas dokola,já hnusná..... :pensive: ale je to tak přesně jak píšeme,navíc se mi to potvrdilo z tvého příspěvku...jsme celý den s malýma a zahrnujeme je pusinkama,pohlazeníčkama,úsměvama a velkým projeveným láskyplným citem,který k nim proudí od nás v podobě slov,gest,dotyků a cítíme ho během celého dne,že už nám pak nezbývá žádný cit,milé slovo,pusa apod. pro své drahé polovičky.Bohužel,ale asi je to normální,že to tak probíhá,akorát já jsem ještě u toho na něj hnusná od rána do večera a ani pusu a ruku na dobrou noc mu nemám zájem dát a poslední dny ani nedávám :cry: ale bude určitě líp:slight_smile:musí,to je jasný.je to jen jakási fáze,kterou projdeme a bude vše zas jako dřív :dizzy_face:

bohužel budu muset končit miláčku:slight_smile: z vedlejšího pokoje se mi ozývá můj vyspalej pokládek :grinning: :dizzy_face: a čeká až mu dám najíst :sweat_smile: :grinning: :grinning: klidně bych tu seděla hodiny a povídala si :slight_smile: bylo to moc příjemný probrat jednou běžněj život a vše kolem něj :slight_smile: děkuju,moc mi to pomohlo,líbilo se a paráda prostě tenhle pokec :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: tak pusinku pápááááá už musim :slight_smile:
18. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
jo a moooc děkuju za komplimenty a vše vůbec :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: děkujůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
ahojky holky,
jéje vy jste se rozepsaly.. dočtu večer. Dopo jsme byli na houbách, potom u kámoše pro meruňky a v pět jedem kámošce na oslavu třicetin. Tak nakouknu buď večer nebo zítra. Papa
18. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Dobré ránečko:slight_smile:

Tak Péťulka je bez teplot,jupí :dizzy_face: snad už nebudou,tak my dnes odjíždíme :dizzy_face: venku je teda hnusně,prší a je fakt zima,že Péťulka to má na zimní bundu a čepici :frowning2: a že jedeme ještě blíž k horám do lesů,tak tam bude ještě větší zima:frowning2: ale snad se počasí umoudří

tak se tu mějte hezky a buďte zdravý :dizzy_face: papa :dizzy_face:
19. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
ahoj Zuzáčku,
to je super, že teplotky jsou fuč. Tak si to moc moc užijte a snad déšt přestane a trošku se oteplí.
Jinak jsi fakt borec s tím hubnutím. :wink:
19. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.