• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
a k tomu vztahu - manžel, dítě....
Já jsem prostě večer dycky tak k.o., že manželovo návrhy mě teda neberou. Sexujeme ráno :grinning: a frekvence teda nic moc, protože většinou se dítko vzbudí dřív než my :grinning:
Taky mám někdy pocit, že tu je manža jakoby navíc. Fakt jak píše Zuzka, jak se tulíčkujeme a mazlíčkujeme celý den s Jarouškem a večer přijde taťka...tak jednak on se potulí nejdřív s Jarouškem a pak já dostanu vítací pusu... a já jsem pak už vyšťavená a dochází u nás ke střetům, že chci aby pohlídal malýho atd... a jemu se zrovna nechce....tím mě pěkně točí....furt to řešíme...většinou prostě jdu něco dělat a jemu nic jinýho nezbyde.
A taky jsem měla poslední dobou pocit, že ten vztah je nějakej jinej....že prostě dřív to bylo takový hezčí, ale ono to fakt hrozně ovlivňuje to batolátko, protože se mu člověk musí 24 hodin věnovat, nebo mít zapnutou tu kontrolku kam leze, co dělá atd.. Jak jsme byli s manžou sami dva v Rakousku a pak v té Praze a v kině, tak to bylo zase takový fajn, krásný, věnovali jsme se jen sami sobě. Začíná mi chybět, že tu nemáme ty babičky, protože bud musí hlídat jeden nebo druhý...a pak není čas na to být jen spolu. Dycky se těším na víkendy, protože ty jsou fajn. Ale všední dni jsou naprd, Jára přijde unavenej, já jsem taky unavená...dohadujeme se kdo co udělá....mě by třeba bodlo, kdyby ho aspoń nakrmil, jenže Jája u toho dělá kraviny, takže toho sní pak míň, protože velkej nemá trpělivost...vykoupat ho beze mě taky nevykoupe...dost si to zjednodušuje. Ale na kraviny s malým, to joooo :grinning:.
Takže tak, asi budem muset jezdit častěji k babičkám :grinning:
19. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
holky tomu neuverite,cekam na recepci az si pani vyridi telefon a vydim tu pc,tak sem sedla ye na kone vas zajdu pozdravit nez si to vyridi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak caaaaaaaauu :sweat_smile: :sweat_smile:
19. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
Zdarec:slight_smile:

Zuzíku, jsem ráda, že už je Peťulka ok :dizzy_face: a že jste vyrazili na dovču :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásně si to užijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mišíí, až ten příští týden vyrážíme na chalupu už ve čt, já toasi blbě napsala :sweat_smile: jestli chceš vědět, o čem jsme se bavily :grinning: , tak Ti hodím odkaz na mmb, tam snad ještě fotky budou :grinning: :grinning: :grinning:
v kolik zítra přijedete?

jinak, jak jste řešily ty vztahy, tak já to tak vůbec necítím :sweat_smile: :slight_smile: vztah jinej je, ale já vysátá nejsem :zipper_mouth:

dneska mám za sebou "delší" vyjížďku novým autíkem a jsem čím dál spokojenější :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
Eví, já na koně koukala před chvilkou, ale že jsi tu nebyla, tak jsem šla napsat sms :wink:
večer napíšu víc...
19. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
Miško, telepatie no :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
kukuč, Eví a jak to děláš, že nejsi vysátá :confused: ?

Supr, že autíčko je supr :grinning:
19. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
Olí, já nevím :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Eví, to je u mě normální, já tohle mám s hodně lidma, že na sebe myslíme a já se ozvu :sweat_smile: dokonce se mi stává i to, že vím, na co se mě bude dotyčný ptát :sweat_smile: to mám především v rodině, ale stalo se mi to i s kolegyní.Jsme spolu myly součástky od tabletovačky a já jsem si najednou vzpomněla na něco, co jsme řešily kdysi dávno a najednou ona to téma vytáhla :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak jsem ráda, že jsi tak unešená z autíčka :dizzy_face: kdo by taky nebyl, z takovýho žihadla :grinning: :dizzy_face:
Jinak jestli je Vašík krásně samostatný a k hraní tě ani moc nepotřebuje, jaks tu psala, tak se nedivím, že nejsi vycuclá :wink:

Olí, to mě mrzí s Járou, to jsem netušila, že Tě tak zlobí :frowning2: já ho měla za bezva taťku, vůbec bych neřekla, že nekoupe, nekrmí :cry: :cry: :cry:

Takže zítra tu Olísku budeš asi sama :sweat_smile: já jedu ráno k tý vopici, co má příspěvek nade mnou :grinning: odpo k mamce a večer s tou ségrou :dizzy_face: u mamky přespíme a v út dopo se přesuneme domů, takže já budu v út po O.

Mějte se a dobrou!!!!
19. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jo a dnes když Daník s mamkou spali, tak jsme byli s P.nakupovat a takový účet jsme dlouho neměli:confused: mě 4 podprdy - 1400,- lékárna 770,- vody a cola 400,- a danovi novou, větší motorku 400,-
Motorka je super, konečně nemá nohy až u uší :grinning: ale jezdil jen na dvoře, ven jel stejnak se starou :grinning:
19. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
kuk,

holky tak si to zítra užijte spolu, škoda, že bydlím tak daleko :frowning2: . No hele pozitivní je, že nebudu sedět u koně, a budu se učit až bude Jája chrupat :grinning:

Miško on je bezva taťka. Koupe jedině za mé asistence. A krmí, když se mu chce no. Dnes jsem se ho ptala, jak to cítí on, jemu to připadá, že to je pořád stejně hezké jako dřív - já jsem holt asi vycuclá z Jájouška, tak mi to připadá jiný. Já ho na jednu stranu chápu, on je Jajda fakt divoch, přebalení je horor atd... je to takové živé dítko, ale o to víc já potřebuju relax. Možná to vyznělo předtím až moc negativně. Zas třeba rád vaří, takže někdy vaří on, prádlo taky pověsí a tak, pomůže doma. Jen toho Jájouška nechává hodně na mě. A to je ten problém jedinej, já bych potřebovala vypnout tu kontrolku jak jsem psala...já si klidně uklidím celej byt atd...za půl hodiny relaxu...jestli chápete jak to myslím... Ale když tak vzpomínám, tak jako miminečko ho přebálel často, holt to asi nemá zmáklý jako já, už mám vychytaný co mu dát do ruky aby ležel, když ho přebálím aby jedl, když má jíst a tak...

Jo Miško a to co ty máš s těma myšlenkama tak tohle mi máme spolu s Járou, třebas dvakrát denně, chceme jeden druhému něco říct a řekne to ten druhej, dřív než to ten první co to chtěl říct. Je to sranda. Si dycky říkáme, ty jo asi k sobě fakt patříme. :grinning:
19. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
jo a super, že má Daník větší motorku, Jája začal jezdit na Pukymu, ale zatím jen doma, neumí zatáčet :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Zítra si to užijte hezky a něco nafoťte ju :wink:
19. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile:

já už se těším na tu vopici, co přijede :grinning: :grinning: :grinning:
jsem nemohla dospat :sweat_smile: :grinning: a Venda taky ne :grinning:
20. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
bré ránko,

tak dítko se konečně naučilo říkat krásně máma :grinning:

Eví já myslela, že přijede Miška a ne Zoo :grinning:
20. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
Olí, šikulka Jájouš :dizzy_face:
Návštěva Mišky byla super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Daník je úplně boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen jsme nevyfotily ani jednu fotku :zipper_mouth: :pensive:

na zítra házím omluvenku- mám spicha s maminama z porodnice :grinning:
20. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
kukuč,
tak super, že jste si to užili.

Já zjistila, že si tady budu muset častěji stěžovat, včera muž s mírnými protesty nakrmil dítě a bez protestů vykoupal. Sice jsem se tam šla kuknout, s tím, že už budou asi hotový a oni ještě ani nebyli ve vodě, pr sundavali bodýčko :grinning: , ale zvládl to. Tak teď to má jasný už :grinning:

Jo a uzavřeli jsme sázku. Celkem výhodnou. Do září nebude prudit, že mu užírám čokošku. A v září začínám hubnout a když zhubnu 6 kg, tak mi koupí myčku. Když nezhubnu, tak nekoupí. :grinning:
21. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj Olísku,

no tak to je paráda s taťkou, tak přeci jen je to super taťka, celkem mě to Tvé "stěžování" překvapilo, pže fakt Jára mi, dle toho co jsi vždy psala, přišel, že je to super chlapík :dizzy_face: hele, ale i kdyby teda do budoucna nekrmil a nekoupal, tak jak píšeš, že Ti např.pověsí prádlo, uvaří...to je taky pomoc!!!!Mě teda P.pomáhá s malým, krmení, koupání, uspávání je samozřejmost, ale teda prásdo mi nepověsil nikdy a neuvařil taky nikdy nic a co se týká domácích prací, tak to ho taky míjí :dizzy_face: takže fakt asi nemůže chtít po nich vše a když si vezmeš, co tu občas holky(myslím i jiná témata!!!) o svých mužích píšou, tak to je katastrofa, nepomůžou ani s mrnětem, ani doma, jen se přivalí z práce a starej se mámo... :confounded: :confounded:

No srazík byl super, akorát se Ti Evička nepochlubila, jak mě protáhla Modřanama a než jsme došly do pizzerky, tak jsem málem vypustila duši, pže to bylo fakt dost do kopce, Daník není opravdu pírko a ještě bylo vedro..a mé jídlo se teda nedalo moct pozřít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vašík je komik, je fakt super, pořád dělal blbiny a prostě je to zlatíčko :dizzy_face:

Sraz se ségrou byl taky fajn :dizzy_face:je to super holka se skvělými názory na život a je moc chytrá!!!Za rok končí VŠE a k tomu si ještě přivydělává, takže je pořád v luftě...nakonec tedy to, že jsme se nidky neviděli, zapříčinil otec :angry:blbec jeden :angry:její maka proti tomu nebyla, jen chtěla, aby ty moje návštěvy měli nějaký řád a nějaká pravidla, což on nedokázal a tak se kvůli tomu hádali a on jí vždy řekl, ať se nestará a příště mě zase přivedl, ani jí nic neřekl...no a tak to skončilo tak, že mě tam nebral :unamused:celkem koukala, že na mě táta prděl, že nezašel na narozky, na Vánoce, že nebyl na svatbě a že ani nemá zájem o Daníka.On je už rok a půl po těžké autonehodě a má endoprotézu kyčle a on žije v Benešově na statku s tchýní a Gabča s mamkou jsou v Pze a za tátou jezděj, Gabča za ním jede příští víkend a prý to s ním chce vše probrat, tak jsem zvědavá, co mi napíše, co jí na tohle vše řekne!!!!!
21. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahoj Miško,
tak to je paráda se ségrou. A třebas teda se to i teď s tím taťkou vylepší.

Já vím, že Jára je i tak zlatej, protože málokterej chlap věší prádlo atd. Ale mě hlavně štvalo, že mi nepomáhal přímo s malým. No ale zdá se, že to pochopil, aniž bychom to probírali, asi telepatie :grinning:

My byli dnes odpo na srazíku s holkama Prostějova, a bylo to náročný, malýmu rostou zuby zas, tak je protivnej, pořád se vztekal - chtěl Vojtovo rohlík, Klárky pití a tak podobně....děs..... se holky ptaly, kdy chcem další, že asi za dlouho... :grinning: hezky se tam předváděl.
No a jen jsme dojeli domů, tak je zas jak anděl. Potvora malá.
21. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
Dobré dopoledne:grinning:

my jsme už byli venku, je tam pekelně vedro:frowning2:, ale sluníčko je naštěstí v oparu(že by smog?:grinning:) ráno jsem se přemohla a sundala záclony- v ložnici jsou už i pověšený a je tam mooc krásnej vzdoušek:slight_smile:

jinak včerejšek byl fajn a předvčerejšek ještě lepší :grinning: :grinning: :grinning:

Miško já nic neříkala, pže jsem čekala až mně práskneš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no minule, když jsem vám chválila rovinku :grinning: , tak jsi se tak divně dívala, že jsem Ti chtěla ukázat jak to myslím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jsem ráda, že srazík se ségrou vyšel super:slight_smile:dej vědět, co ségře táta řekl :slight_smile:

Olí, super, že velkej Jára zapomáhal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahojky

jj u nás byl taky opar, ale bohužel je fuč :frowning2: :angry: takže odpo bude veselé :stuck_out_tongue_closed_eyes: no bazenek je už napuštěný.....á Daník asi usnul na gauči u krtka, nějak podezřele nahlas dudá :grinning: .....

Eví, už ty kopce znova zažít nechci :grinning: zlatá rovina :grinning: ale tak kdybych měla zelenej kočár, tak by to bylo asi lepší..i když je zase těžší, než ty rozžvejklý golfky, tak si asi nevyberu....

jj dám vědět, co táta na to, jak ho znám, tak asi žádná extra reakce :unamused:

no jo spí, tak ho jdu přenést
22. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
dobře, dobře:grinning: příště tam nejdem:grinning: můžem zkusit knajpu vedle sámošky :grinning: :grinning: :grinning:
tady opar asi stále:grinning:, ale nevím to jistě:grinning:, pže mám staženou roletu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
No tak jsem byla venku na cígu a asi to fakt bude husté odpoledne, už teď je tam fakt nedýchatelno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nene, příště pěkně navaříš Ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: né, příště zase dojedete vy a půjdeme tady k nám do rest.na zahrádku, dojdem tam za 5 min.hezky po rovince :grinning: :grinning:

Včera to tele spadlo z křesla od PC, přímo na držtičku :confounded: krev jako z vola, hned jsme šli pod studenou vodu a za chvilku dobrý, ani nevím z čeho to bylo, zda ze rtu nebo z uzdičky nad horníma jedničkama, ale byl v poho a pak i jedl..no ale vyděsil mě
22. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
já klíďo navařím:grinning:, ale aby to nebylo horší než jídlo v tý pizzerce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
se nevytahuj s rovinkou :grinning: :grinning: :grinning:
chůďa malej :sweat_smile:
já asi napustím vaničku a dám jí do obýváku, ven půjdem až k večeru
22. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
jestli vaříš tak dobře, jak pečeš, tak bych se vůůůbec nebála, že by to bylo horší!!!!!! :wink: :wink:

No to jďete až večer, mezi těma panelákama, to bude něco, to ani tady se nedá chodit, jak jsou ty silnice rozpálený a zítra má být až 36 :zipper_mouth: :zipper_mouth: :confused: já necíííííí
22. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
vaření je mnohem horší než pečení :grinning: :pensive:
proto jsme byli už ráno venku, odpo jen když nebude jiná možnost(rozumněj: už to nebude k vydržení :grinning: ) :grinning: no my pojedeme zítra na chalupu, tak snad po cestě vedrem nepomřem :sweat_smile: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
týjo, tady je fakt zataženo a zvedl se větřík :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
ahojky,
jsem zapomněla na dnešek hodit omluvenku. Jeli jsme s kámoškama a prckama do aquaparku poprvé. Bylo to fajn. Jájoušek byl nadšenej, nejvíc ve velkém bazénu. Přes poledne chrupal v kočárku. Ležení jsme měli ve stínu pod stromy, takže paráda. Jen já jsem se spálila, což teda nechápu. Tak tu teď trošku trpím.
22. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
jo Eví prosím prosím ve kterém hračkářství jste koupili tu "tužku", tady ji samo nikde nemaj :frowning2:
22. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
brýýý den,

hlásím, že budu až odpo. Jedeme kolegyňce z práce okouknout nový byt.
23. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
ahojky,

Olíku, "tužku" jsme koupili na chodově v Bambuli(koukala jse, že nejbližší máš v brně :sweat_smile:) a tchýňka jí viděla i v pompo (a to máš i v prostějově):grinning:
já se do pondělka loučím:slight_smile: jedem na chalupu :sunglasses:
23. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.