• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
ahoooooj :grinning:
jsem doma..Dovolená super,MS dorazila přesně v den odjezdu..ale co je zváštní,po týdnu krvácím zas..
a klárka má neštovice :cry:
23. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojky

Evís, užijte chaloupku a o víkendu nerzmzněte :sweat_smile: :sweat_smile:

Olí, hezky vše prozkoumej u kolegyňky :grinning: :grinning:

Ahooj Vladu, tak dorazila :pensive: tak já se těšila, že tu bude další těhule..tak příště :dizzy_face: a jaká byla dovča, určitě jste si jí parádně užili, co?? :dizzy_face: Chudák Klárka s neštovicema, ale zase lepší teď, než v dospělosti, pevné nervy Vladu :wink:
23. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
dovolená byla super,počasí vyšlo.Já se druhý den hned spálila,takže jsem trpěla ale jinak jsme byli nadšený..dám do alba fotečky..
no asi to budou neštovice,má pár pupínků na zádech a je ji na zvracení..byla se sestřenkou před 14 dny a ta je měla..
23. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
tady se ještě spí, tak mám ještě chvilku:grinning:
vladůůů, to je dobře, že sis dovču užila:slight_smile: na fotkách Ti to sluší(vypadáš spokojeně) a Klárka už je veliká slečna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: doufám, že bude mít Klárka rychlej a lehkej průběh :wink: hlavně, že je bude mít za sebou :slight_smile:
Mišííí, nezmrznem:slight_smile: když bude nejhůř tak si zatopíme :sweat_smile: :grinning:
23. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
jo holký, neviděly jste někde prodávat nějaký trenky/slipy ve velikosti na Vašíka? jak se nám daří :zipper_mouth: ten nočňajs, tak už bych něco chtěla pořídit :grinning: , ale na netu vidím až od 92 :grinning:
23. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Eví kuji, to Pompo mě napadlo, že zkusím. Tak jsem zvědavá, snad to budou mít. Chci to koupit i neteřince k narozkám.
Jája usnul v autě, tak jsem ho přenesla. U kámošky byl jak u vytržení a ani nechtěl obědvat potvora. Tak jsem zvědavá kdy se probudí.

Vladu supr, že jste si dovču užili. S neštovicema je to naprd, ale aspoň to bude mít zasebou.
23. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Vladu, fotky hezké...je neskutečné, jak je ta Klárka už veliká, bych jí řekla i víc, ja 7 :confused: no prostě už slečna :dizzy_face:

Evi, slipy na mravence jsem fakt taky neviděla :grinning: :grinning: :grinning: asi si je musíš nechat ušít :grinning: :grinning:

Teda dnes je venku vzduch jak u moře :grinning: akorát to moře chybí :grinning: dnes jsem napustila velký bazén, aby se mi Daňour neupekl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
juchuuu, tradičně se ukazuje, že návštěvy Jájovi dělají moooc dobře. Ještě chrupe :grinning: . Já si chladím záda a navečer půjdu kluci ven asi sami, bo sluníčko necu vidět. Auwa auwa
23. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
Tak jsme dnešek přežili, sice o chlup, ale jo :grinning: V 17hod jsme jeli na kole za kamarádem Adámkem a v půl 6 se najednou zvedl vítr a začalo kapat, já raději zase Daníka posadila na kolo a jeli jsme.Dojeli jsme domů a asi za 5 min.začala větrná smršť :confused: to bychom asi v tomhle nedojeli, pak začalo strašně pršet.Krásně se ochladilo, šli jsme v půl 7 ven a přišli za hodku.Všude polámané větvě a popadaná úroda..a Daník usnul až teď a zase už kape, je to paráda po tom vedru...
23. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
kukuč,

nikde nikdo? Miško dobře, že jste to stihli před tím větrem. Tady to začalo naštěstí až v noci, a teď už je hase hic :confused: :confused:
24. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky,

hlásím návrat ztracený dcery :grinning: jsem ráda že jsme doma včera jsme dojeli bylo to hezký ale těch 10 dní bohatě stačilo, předtím jsem brebtala že nebudeme sami že tam bude babí a nakonec jsem byla ráda od po do čt jsme tam byli sami a je to divný na chalupě bez babí, rozuměly jsme si, popíjely jsme spolu vínko hned první den jsme si pěkně daly, mám jí tykat, což jsem nečekala..dojeli jsme včera cca na půl4 vybalila jsem a mazala za babí do nemocnice, jen taktak jsem došla domů a začala ta průtrž, to si neumím představit kdybych v tom šla, byly blesky, fůj fůj :angry:

dneska jsem uklízela zítra ještě musím vyprat a vytřít i jsem si stihla na zítřek uvařit, at se nezdržuju, tak konečně je tö tady trochu v cajku :wink:

kačí dneska šla pozdě spát odpo a vstávala v půl 5 ted jsem jí dala do postýlky a už ječí, tka jsem zvědavá kdy usne teda, chci se dívat na Angeliku :confounded: tak zatím papa
24. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky,nam nejede od vcera net,to je vopruz,tak jsem na telefonu,snad to brzo pujde.Vitam Jancu a Kaci,jsem rada,ze se Ti tam libilo a ze byla babi ok!!V pondeli jedem ke kamosce z prosince do ML.BOLESLAVI,tak nebudem..tak snad v utery to uz pujde.Vsem pusu MaD
25. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
kuk,

tak dnes je fakt boží den. V noci Jarouš od dvou do tří vzhůru a vstával v sedm. Samozřejmě v deset hotovej, takže spal od deseti do půl dvanácté a celé odpo je vzhůru. Je protivnej, ale spát nechce. Furt se chce chovat a hrát si se mnou, asi zas zuby :angry: Ještěže už dnes přijede Jára.
26. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahojky,

tak nám to už jede :wink:
byli jsme ve Scontu, měli o víkendu 20%slevy a tak máme konečně ložnici a skříň do předsíně :dizzy_face: :dizzy_face: hned vám to musím předvést :dizzy_face:
http://www.sconto.cz/cz/index.php?page=fotogalerie/jet/0 do předsíně

http://www.sconto.cz/cz/index.php?page=fotogalerie/giovanni-strada/0 není to ta samá, ale dekor stejný, akorát skříň celodřevěná, bez toho skla tam

no a na všem jsme ušetřili 5 tis.to je dobrý, že :dizzy_face:

Olísku, to je mi líto, že jste se nevyspali, to jsou určo zuby :angry: přesně jak některé dny u nás :angry: musíš holka vydržet, do těch 2 let snad ty tesáky budou všechny, to je fakt na nervy toto :cry: :cry:
26. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
Jé Miško, ta je krásná.

Jinak malej mi v pět usnul v obýváku na koberci :frowning2: . No co už no, nechala jsem ho spát, bo by byl protivenj. Holt večer půjde později. Za chvíli přijede Jára, tak se mu bude věnovat večer.
JInak J. mi už po telefonu hlásil, že ho vykoupe. A to ho koupal i v pátek a sám, a ani mi neřekl, normálně si ho odnesl do koupelny...a přišli vykoupaní. A pak že to nejde. Jen teda nevím co se stalo, jestli si to přečetl...nebo nevím :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
Olí to máš jedno, hlavně že to dělá :grinning:

jindra je dneska už podruhý s kačí na kole, už je čekám každou chvíli, peču bábovku jsem takÿ nevyspalá a naštvaná vypadá to že mi nějak bábovka nevylezla škoda práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak už pomalu kupuju dárky na vánoce abych se pak doplatila, co budete kupovat manželům a dětem? my máme v létě ty 30 tiny, ale asi jindrovi koupím dres a kalhoty na kolo a sobě taky když mi zbyde když už jezdíme to užije a k vánocům mám už pro něj taky objednaný..
26. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Jé Jani to já ještě vůbec nevím, co budu kupovat k vánocům.
26. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
já bych asi chtěla pro kačí tříkolku, ta je tak od 2 let, ne? koupí jí asi babí a já jí vyberu a co jí koupím já teda nevím..ty pastelky asi jak posílala Evi odkaz tu kouli, nějaký hračky a asi oblečení nevím nic nějak nepotřebuje, možná pejska nějakýho štěkacího miluje ted psi :slight_smile:
26. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Jani nad tím štěkacím a chodícím pejskem taky přemýšlím, Jaroušek je z pejsků úplně paf. ALe právě nevím, jestli to pak doma nebude někde ležet. No uvidíme.
26. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
a máš nějakej tip na pejska?
26. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Olí, že by Jára četl? :grinning: Ahoj Járo, nešmíruj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no to je fuk, hlavně, že se pochlapil a vzal si to takhle hezky na zodpovědnost :dizzy_face: :dizzy_face: hodnej kluk :grinning: :grinning: :dizzy_face:

díky za skříně :wink: snad nějaká léta vydržej :wink:

Jani, Ty jsi blázen, teď myslet na dárky :grinning: :grinning: my dárky pro nás neřešíme, i když asi něco málo budem muset, pže už Daník bude asi dost rozumný a divil by se, že rodiče nic nedostaly :sweat_smile: :fearful: no a Daníkovi taky nevím, na to je ještě čááás :grinning:
26. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Miško právěže mi přijde divný, že by si to četl - jako, že by se mu povedlo na to zrovna narazit... spíš mu to asi docvaklo - sice mi to pořád není jasné, jaktože se mu rozsvítilo...ale hlavně, že to funguje :grinning:
Ještě mě napadlo, že minule s ním byl odpo sám na zahradě a přišel kapku unaven....tak jestli u nedošlo, že i maminka je unavená

Vypadaj bytelně ty skříně, my si koupili takové obyč levné a teď jak jsme je posouvali doprostřed ložnice, tak jsme měli obavu, že se rozpadnou - takže časem chcem pořídit lepší.

Jani ještě přesně nevím jakej, viděla jsme kdesi na netu nějakého za 500. Víc za něj dát nechci.

Jo holky a Jardidlo krásně stojí sám, včera udělal jeden krok a pak si to zas rozmyslel. :grinning:
27. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojky

Oli, mě je to taky divný, že by si tu četl :grinning: ale co víš...ale spíš jak píšeš, mu to docvaklo, není to přeci natvrdlo!!!!!Ono je to holt někdy potřeba, nějaké dohady, aby jim to došlo, já si na Petra fakt nemůžu, co se týká Dáni, stěžovat, ale stejnak má občas hlod, že bych ho kopla a fakt si to nedokážou představit, co to je, být celý den doma s tím prckem.Ono to není fyzicky náročné to ne, ale psychicky a to je myslím horší, než ta fyzická náročnost!!!!
Však u nás to už brzo Petr pozná, co to je, věnovat se mu dýl jak hodinu :grinning: :grinning: teda pokud půjdu do té práce..no ale stejnak, oni vstanou v osm a já tu ve 12 už budu, takže si myslím, že pro petra dost pohoda, oproti celému dni v zápřahu s malým...
27. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
holky pomoc, kačí od rána piští brečí vzteká se, roste jí zoubek, dávala jsem jí sirup ráno, určo je unavená, ale nemůže usnout, ječí, a je fakt hodně vzteklá a já taky, to je na budku, co s tím??

Míšo a kdy bys měla jít do tý práce? vím, jsem prdlouš, ale mám ráda dárky dopředu, pak nebudu mít peníze na všechno..takže ais tak :wink:
27. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahojky šimšulky:slight_smile:

zdravím po návratu z dovči:slight_smile:jsme si jí prodloužily jak se nám tam moc líbilo :dizzy_face: příští rok jedeme zas tam,holky bylo to tam překrásný úžasný a ta krajina a místo,prostě nádhera :dizzy_face: Péťulísek byl úžasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: celou dobu,prostě zlatíčko největší :dizzy_face: my s taťkou jsme přesně tohle potřebovali,já nemyslela na to co se mi honilo hlavou doma a jen si ty moje kluky užívala :dizzy_face: prostě nádhera :dizzy_face: fotečky jsou na FB,pač jich je víc,tak kdyžtak mrkněte :dizzy_face:

jinak ještě něž jsme odjeli jsem si stačila přečíst reakce na to co jsme tu řešily........jste to pak řešily i tou cestou,kterou já neměla vůbec na mysli :slight_smile: jako pomoc v domácnosti,s úklidem,malym....tak to já si nemůžu stěžovat :wink: tak už zase letim,Péťulísek si přivezl rýmu a kašel,tak jdu pro něco k dr. tak papa :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
kuk,

ajoooj Zuzí, vítáme z dovolenky. Jdu kuknout na fotky.
Zuzi u nás právě ta pomoc s malým souvisí se vztahem s velkým, protože když jsem k.o., tak nejsem schopna dávat ty city velkému, pr nefunguju prostě. No ale zdá se, že došlo k vzájemnému pochopení.
V srpnu jsme si navíc naplánovali motosrázek a naši budou hlídat celý víkend malého. Takže fajn. Si to zas parádně užijeme s mužíkem.
Jani u nás je taky akce zuby, pomáhaj homeo nebo gelík na dásničky. Dnes ani neobědval a chtěl jít spát.
27. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Zuzííí jéé tam muselo být moc krásně. super
27. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
ahojky, jen zdravím:slight_smile: nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na chalupě jsme se měli fajn :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
ajoj Evísku, doufám, že jsi nafotila něco :wink:
27. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
olí nafotila:grinning:, ale nevím, kdy dodám fotky :sweat_smile: rarach spal sotva hodinu a brousí tu, takže připojit foťák k pc by byl veëeelikej risk:slight_smile:

pokouskách dočítám...
27. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.