• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
tak dočteno(né že bych to četla od tý jedný hodiny:grinning:)

vítám zpět Janinku,já teda Vánoce fakt zatím neřeším, myslím, že začnu tak v prosinci :grinning: jako každý rok :grinning: :grinning: :grinning:

Mišíí, super, že jste tak pěkně pořídili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a že vás neodnesla smršť

Olí, super, že velkej Jára se pochlapil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a čím to je ani neřeš :grinning:

taky vítám svojí lásku dvojčecí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fotky z dovči jsou bombový :dizzy_face: je vidět, že jste si to náramně všichni tři užili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Tobě to moc sluší, ty moje špejličko :dizzy_face:
27. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
ach jo, já nevím co to s tím naším broučou je. Dnes noc celkem ok, ale dopo chtěl jít spát už v jedenáct, takže spal do jedné a teď tu zas hysterčil a ječel a chtěl chovat a uklidnil se až když jsem ho dala do postýlky a usíná. Takže budeme mít zase veselý večer, protože to do rána spát nevydrží.
27. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Olí, no jestli ho trápěj zoubky a do toho to vedro, tak se jeho náladičce moc nedivím...snad vás v noci nebude zlobit :slight_smile:
27. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
jůůů ozvali se dva kupci na Můru, Tom s jedním má večer spicha, tak držte palce :wink:
27. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
jeje, tak držíme Můře palce, ať si ji vezme někdo hodnej.
Jinak Jája si spaní rozmyslel, ale protivnej je stále.
27. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
zuby má namazaný, tak už nevím, na noc dám ještě homeo
27. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
no Kačka taky děs od rána ječela, byla mrzutá, chtěla pořád chovat, pak mě mlátila jsem ráda že spí ani v poledne nespala, mě od poledne bolí žaludek a záda z toho, tak si jdu udělat čajík a natáhnout se, vůbec nevím z čeho mě to čaplo :astonished:

holky nejste někdo na Facebooku? já se tam zaregistrovala chtěla jsem najít zdravou výživu má tam být a prd.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahojkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:

tak se hlásíme zpět od babičky!!!!!! Bylo to fajn, takový relax a pohoda, když babička pomáhá hlídat Ondráška :grinning: Vyšlo nám počasí, takže jsme se cákali v bazénku a bylo to fajn. Až stáhnu fotky tak nějaké hodim do alba. Z Ondry se stává čím dál větší lump :grinning: Jak chodí tak může daleko víc věcí zkoumat a zjišťovat, tak je to sranda ho někdy pozorovat :slight_smile:

Jinak jsem vás tak nějak zběžně dočetla a žádné žhavé novinky jsem neobjevila. Ale každopádně všechny mooc zdravim :wink:
27. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahojky šimšulky jen nakukuju,pač sem Vám zapoměla říct,že jsme odjížděli na dovču se sedmi zuby a přijeli s jedenácti :sweat_smile: :grinning:

mooooooc děkuju všem za uvítáníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: lásky moje :dizzy_face:

evíšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: děkuju moc miláčku :dizzy_face: špejlička Ti,ale na dovče přibrala dvě kila :grinning: a všechno vlezlo do břicha,tak je vééliký zas :grinning: ale pohoda,je léto,papám samý dobrůtky a to se musí,že jo :dizzy_face:

Jani sem psala,že jsou na FB fotky ať se kouknete,což asi znamená,že tam holky jsou že?:grinning: mi hlava nebere :grinning: :grinning: :grinning: zas nečteš ty vopice jedna že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

já bohužel jinak nic nedočetla,tak až příště příjdu zareaguju na všechny ju :dizzy_face: jinak vítám zpět všechny dovolenkářky a chatičkářky :dizzy_face: tak zase pá :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoooj

Zuzíčku můj malej, vítej doma z dovolenky, jak to popisuješ, tak jste si to krááásně :dizzy_face: :dizzy_face: užili, to je fajn :dizzy_face: a koukám, že se Petřík hezky rozjel se zoubkama!!!!!Na fotos mrknu na FB :wink:

Evíí, držím palce, ať se můry můrovatý zbavíte hnedle :sunglasses: :sunglasses: moooožná, ale není to jistý budu mít to samé, co je můra :grinning: :grinning: ale fakt to není jistý...zase ojetý služebák, tak když bude za směšnou cenu, tak na nějakou přechodnou dobu..taky z tohohle auta nejsem unešená :confounded:
27. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jinak já jsem sama doma, Petr odvezl tchána na Bulovku, ve čt v tom vedru přijel z práce na kole a mysleli jsme, že na něj jde infarkt..od pátku měl horečku, tak šel k Dr., měl krev v moči a tak Dr.usoudila, že zánět močáku, dala mu nějaký ATB, v neděli mu bylo líp a dnes opět horečka, sotva chodil a prý jak si lehne, tlačí ho plíce a kucká..tak jsem zvědavá co s ním je, s dědkem...
27. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Zuzi, paráda :dizzy_face: fotky super a to místo tam muselo být fakt bombový :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Tak má obustranný zápal plic :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechali si ho tam, na týden určitě, spíš 14 dní!!A to měl mít teď dovču, hezká dovča :sweat_smile: :sweat_smile:
dobrou
27. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Mišuláčku moooc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bylo to fakt úúžasnýýýý!!!!!!!!!! :dizzy_face: odpo sem ti nechala na FB,je to trochu pomotaný,snad se v tom vyznáš :grinning: já jsem to psala z toho nadšení tak jak mě to šlo do pusy :sweat_smile: takže hatapatlatina :sweat_smile: ale ty si domyslíš co tím Zuzanka chtěla říct,že jo :grinning: :dizzy_face:

holkýýýýýýýýýýýýýý takže příští rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

příští rok pojedeme my všichni ze snažilek za přírodou k nám do hor s mimiškama ju????????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:po novym roce hned jak budete všichni vědět jak můžete dáváme rezervaci ano???????????? :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:prosím prosím že jo??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:

s tchánem mě to moc mrzí,snad to nebude nic vážného a bude brzy v pořádku :pensive:

tak pusinku pa
27. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
ahojky,

Zuzino jedna já nejsem vopice :grinning: taky vás vítáme doma!! :dizzy_face: všude dobře doma nejllíp ne?

mě už je dobře, včera mě od poledne bolel žaludek a záda, tak snad dobrý dělám si k obědu krupicovou kaši z tý mi snad špatně nebude, nevím z čeho to bylo :astonished:

Míšo at je tchánovi líp!!

babí má zítra svátek tak jdu s kačí gratulovat na chvíli jen at jí vidí, je pořád v nemocnici a čekáme na místo v domově ale nevíme jak to tady bude dlouho trvat, tak možná pojede ještě 30 km cca pryč, a my tam s kačí budeme jezdit busem, to si neumím představit, když ječí v kočárku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
nené Jani,na dovče by jsme klidně týden ještě pobyli :dizzy_face:

holky dejte typi co by jste koupili švagrové k narození mimi
28. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
oni nám toho při narození dali strašně moc,jenže jak teď budou mít vše po nás,tak my vlastně nevíme co dát,když všechny věci budou mít
28. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jaňule sem Tě hledala na FB a nemůžu Tě tam podle jména najít,už tam nejsi?
28. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
sem dočetla.že má miláček můj zájemce na autí.......to je super,držim palečky,pak dej vědět :slight_smile:

a že Jájouška trápějí zoubky,tak ať jsou brzy venku :slight_smile:

a že Jaňule má tráoení s bíškem,tak ať je brzy po bolesti :slight_smile:

nám jak vyrpstli ty čtyři zoubky na dovče,tak jsme o tom ani nevěděli,neplakal,spinkal...co víc si přát :grinning: :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
mám fotoalbum ale předělávala jsem ho, tak tam toho mám mín..a prosímtě co je to FB to teda nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jani přece Facebook :wink:
28. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi trdlo :grinning: a jsi teda na tom FB?? :grinning: :grinning:

Zuzanko, to víš, že jsem to pochopila :dizzy_face: chtěla jsem ještě večer napsat, ale nějak mi ten FB vypadával...já jsem teda pro ten srázek tam a jestli je tam chatka pro tři, tak to je paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co ostatní holky na to?????

Petík je fakt dítě na pozlacení, když jsi na něm ani nepoznala, že mu lezou...no u nás asi taky nějaký leze, páč srajda zase jako bič, ale taky spí dobře a ani není njak výrazně protivný :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
holky vy jste paka já myslela tady tak tyhle zkratky já neznám teda :grinning:

tak já jdu taky číhnout ale neumím to v tom tak nevím..

a ceny těch chatek atd? já nevím jak to bude vypadat za rok těžko říct, chceme se snažit o druhý mimi takže nevím..a kolik to stálo myslíte na týden že bysme jely jo?
28. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
holky tohle na mě asi nebude napsala jsem jméno zuzky a nic tak pod čím jsi? já se tam zaregistrovala teprve včera neumím s tím :astonished:
28. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Holky tak u nás došlo na homeo i přes den a je to výrazně lepší. Hurá. V noci se zas vzbudil ve dvě a nakonec spal s náma. A spát šel dopo už v deset. Tak snad půjde ještě odpo.
Jani si tě chci na FB přidat, ale nemůžu tě najít. Jakže se to teď jmenuješ?
28. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
ááá už vím, si mě Janí našla :grinning:
28. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
tebe, Míšu i Zuzku heč, ještě Evinu musím :grinning:

nám taky roste dole zoubek, kakáme pořád, včera v poledne vůbec neusnula chudinka a v noci se pořád budí ale to přičítám tomu, jenže to trvá dlouho a sirup nějak zázračně neúčinkuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jani šikulka jsi :wink: už jsem Ti poslala žádost o přidání mezi přátele..hele na mě je FB taky dost divokej, taky se moc neorientuju :confused: :confused:
28. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jani já můžu na ty zubany doporučit ty homeo, dala jsem mu je dnes i přes den a nevzteká se, ráno zas hysterčil, ale jak jsem mu to dala tak dobrý.
28. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
ty jak se zapíjí vodou ty kuličky CHamomilu?
28. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.