• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jj chamomilu, ty se nezapíjí, rozpouštím je na plastové lžičce a pak mu je dám
28. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
aha tak to zkusím taky někde je taky mám, díky :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
Hm tak už vím, jaký autí si tak za 10-15 let koupím, až bude ojetý a levný :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt bomba, to je už na pohled srovnatelné s Passatem či Audinou, že??!!
http://www.novinky.cz/auto/174907-nove-fotografie-skody-superb-kombi-z-testovani-na-jizni-morave.html
28. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
holky tady je ceník
http://www.dolce.cz/ceniky/cz/bun_in_03.htm

a tady ty stránky,měli jsme chatku-pokoj turistik a koukám,že ta cena je ještě menší než jsem myslela,ale nakonec to dává s poplatkama třeba o kilčo víc,aby jste s tím počítali,ale i tak to je luxus co? :dizzy_face: my jsme totiž jak jsme scháněli kemp kam pojedeme měli požadavek tu vodu na chatce a tři kempy co měli na chatce vodu stáli i třeba dvěstě třista víc a tady je sprcha wc na chatce a stojí to takový krásný peníze a ještě to všechno kolem,to se nedá ani vyčíslit :dizzy_face:

dám sem ještě adresu,pročtěte si to,najeďte si na ten turistik pokoj a o něm si přečtěte

www.dolce.cz

já bych jela třeba na víkend,v pátek by jsme odjeli a v po ráno odjeli tam odsud....nebo když by jsme jeli sami bez mužů,tak vzhledem k tomu,že jsme doma můžeme jet i kdykoli v týdnu,že? :dizzy_face: takže tak,jen,kdyby jsme jeli s chlapama,tak by to chtělo asi víkend aby neplácali moc dovolenou,že?Ale jestli pojedeme s nima nebo bez to nechám jen na vás,vy jste z dálky a jestli budete chtít s nima,tak to je v pořádku,ale jestli zvládnete cestu bez nich,tak hurá na dámskou jízdu :dizzy_face: to se ještě domluvíme..........doufám,že pojedeme bez nich :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile: bych totiž chtěla zkusit jednou vyjet jenom s Váma a mímama někam takhle,aby jsme si to užily a do teď jsem to nikdy nezažila,nebyli vhodný lidi na takovou akci,ale s vámi právě toužim jít i do tohohle a cítím,že to bude úúžasnýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: jen my holky,baby...chápete to ne? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
a jinak samo nechci řít,že když se rozhodneme pro chlapy,že to nebude tak úžasný................jasně,že taky bude.......se sami zabavěj na pivu,pohlídaj děti a my si pujdeme do vody,na kafe,pivo,trsnout večer na diskošku apod.................juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: kurňa tak teď nevim jestli nebude lepší jet s nima :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Péťa prej,říkám,že příští rok pojedeme do Dolců všichni spolu,že už se děsně těším a Péťa,no to budeme muset zamluvit brzy tu chatku a já říkám,ale my možná pojedeme jen ženský s mimčama :sweat_smile:a on a co já????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
takže on s Vašima chlapama pojede rád :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
jo a hledejte ten pokoj turistik pod bungalovama!!!
28. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Zuzo, my klidně bez taťky a zvlášť už příští rok, to už bude Daník tak velikej, že už bude jistě pohodka s ním :dizzy_face: :dizzy_face: takže já říkám za sebe, že klidně bez chalapa, s Evčou bychom v poho k Tobě dorazily a pak bys navigovala :dizzy_face: ale Oli a Janka to mají asi z ruky už dost, že :fearful:
28. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
tyjo Prostějov vůbec nevim kde je,ale z Kolína jsme měli sousedy vedle :grinning: a domluvily jsme se,že se domluvíme přes telefon v jakém termínu jedeme a zase se tam setkáme:grinning: byla to rodinka manželé a tři děti(7,3,2) roky a říkali jsme jim Homolkovi :grinning: :grinning: :grinning: ty byli božíí :sweat_smile: :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
teď na to koukám s těma cenama,sem si to nějak vypočítala,to je 270 za osobu né za pokoj :sweat_smile: takže jsme platily cca 580 na den s poplatkama......to,ale jde pořád né? a za tři dny by jsme dali cca1500,kdyby jsme jeli bez taťuldů tak o půlku míň,pač by jsme šli s pokojem na půl :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
jo Miško a i letos s takhle malým Péťulkou to bylo fakt úplně luxusní,úžasný,tak se nemusíš bát,že Daneček jako 2,5 letej by si to neužil.Ti říkám,Péťula od rána do večera vysmátej,lítal si po louce,že jsme koupiůi holinky po cestě tak mohl být od rána do večera venku,i,když bylo mokro,lítal si v kalužích a v trávě a když bylo sucho a teplíčko,tak v bazénku nebo dost u vody,házel si kamínkama do vody,krmily jsme rybičky každej den a nechávali si ožužlávat prsty :grinning: i do vody velký sem ho nakonec vzala,ale jen jednou,ono ho to tam dost lákalo,jinak tam měl každej den namočený nohy a to ho moc bavilo,každej den po lese nebo na procházce kolem vody a lesů,když jsme chtěli na kafe či pivko,tak tam maj pro děti to s těma prolejzacíma baráčkama,velký auta na ježdění,je to tam udělaný pro děti že tam jdou bosy,mají tam angl. trávník,takže tam Péťula chodil jen,když bylo sucho,ale hodinu si jezdil s velkou formulí,pak hodinu v baráčku jsme se honily,honil se tam i s cizýma dětma a jinak je tam pískoviště,u něj prolejzačky,prostě spooousty vyžití.Byyli tam mnohem mladší miminka nebo stejně starý nebo o rok dva tři větší co si tyhle atrakce od rána do večera opravdu užívali :grinning: takže zábavy až až :dizzy_face: rodiče na kávičce a dítě vedle za plotem s formulí :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
No já teď hledala na mapě, jak je to daleko, tak z Kolína pohoda 100km, já 120km a Evča teda kousek dál, než já..ale nechce mi to ukázat Prostějov, vždy napíše, že nebyl nalezen :sweat_smile: tak Prostějov asi neexistuje :grinning: takže nevím, jak ta Olča to má daleko..hele cena dobrá!!!!!!A děti jsou do 3 let zadara?????Jinak na jídlo jste chodili tam, že????Mě se to teda moc líbí a jela bych hned!!!!
jo a jsem ještě v pyžamu sem si uvědomila :sweat_smile: :grinning: :grinning:
hele ty Kolíňáci tam jezděj každej rok a spusty sousedů tam bylo už třeba po desátý jak se jim tam líbilo,seznámily jsme se z Ústí s lidma,z Kolína a těch kamarádů Holanďanů u ohně co jsme si udělali :sweat_smile: spousty jich tam jezdí hlavně z Amsterdamu a děsně fajn byli :dizzy_face:

Mišulko jj do 3 let zdarma,já mám pocit jestli nám Homolkovi neříkali ale až do čtyř dokonce :dizzy_face:

jinak polopenzi ani penzi jsme neměli zapalcený,aby jsme si mohli dát jídlo jak jsme chtěli,ale pro snídaně jsme chodily každý ránko do obchůdku tam,dycky jsme si objednali pečivo a dali k němu sýr paštičku apod. a nasnídali se v chatce.Na oběd jsme chodily podle polívky která byla na ten den a obědy byli v restauračce kde byly ty meníčka jako polonze penze a každej den byla polívka pro Pé´tulku dobrá,takže jsme tam chodili na obědy,Pé´tula si dal polívku a my druhý,jinak kdyby si tam nemohl nic dát,tak jsme si sebou vezli bombu a vzala jsem brambory sebou,že bych mu udělala kaši apod. ale na to nedošlo,jen jednou vlastně,jinak jídlo tam bylo opravdu super a stálo meníčko 78Kč(polívka,druhý a cola zdrama) a večeře,my každej den rozdělávali oheň,my to prostě milujeme,takže jsme baštily buřtíčky,pro který jsme jezdily do Hyprenovi a v kempu dali do ledničky,když jsme zjistili,že tam lidi dávaj fakt vše a nic se nezdtrácí,tak i my tam dávali věci a pohoda.Jina mezi tím sváču jsme si dávali třeba něco u stánku(bramboráčky,sýr v housce,hamburgra apod):grinning: Pé´tulka měl sváču samo svoji,co jsem vezla přesnídávky,rohliček a žervé apod. jinak chůvička z naší chatky(tu samou chci objednat i na příští rok) byla dosahově super všude,jak k ohništi,takke stánku na večerní grog,tak na dydžinu a kapelu co byla venku v restauraci ve středu a pátek a ještě jsme byli od toho hlavního ruchu trošku dál,že v chatce byl klid a neřvalo to tam ža,takže paráda :dizzy_face: pojedemeeeeeeeee,že jo??????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mišulííl Olíííííííí Janiiiiiii Evíííííííííí :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Zuzo, zní to fakt super!!!!Klidně bych jela na ten týden, kdyby to bylo bez mužů :grinning: Daník je už vzhůru, tak musím jít...já za sebe říkám, že jedůůůůů!!!!!!!!Ty ceny za jídlo jsou teda směšné :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no nám se zdáli snídy trochu přemrštěné,byli to sice švédský stoly,že sis mohla vzít co si chtěla,ale 110 na osobu za snídu,když snim jeden rohlik je trošku dost :grinning: jinak ty obědy byli cenově fakt dobrý viď a vařili úžasně,jinak tam měli sem koukala těstovinky s omáčkama za 89,hermelín toho sem si dávala za 69 a byl moooc dobrej a víc sem tam nezkusila,pač jsme dávali ty obědový meníčka a ty byli fakt moc dobrý.První den jsme měli houbovou omáčku s plátkem kuř. masa a brambory,polívka nudlová,druhý den,maso tří barev(kuřecí,vepřové a hovězí) s hranolkou a polívka s játrovýmii knedlíčky,další den svíčková a čočková polévka,prostě mňami mňam :grinning: :dizzy_face:

ty termíny to bude asi náročnější domluvit se na jeden volný termín,tak,aby měli volno všichni,já třeba už teď vím,že červen mám volnej,červenec bude náročnější,tam fakt nevim,ale srpen zase volnej,takže tak:grinning: ale když by jsme jeli sami a v týdnu,tak to je zase jeko menší starost,pač v týdnu máme každá víc volna než o víkendu,kdy se většinou podníká něco jako rodina,že jo a když by jsme jeli s klukama jen na víkend,tak taky by to nemuselo být tak náročný vybrat termín jen na víkend,ale na týden:grinning: no to sem zvědavá:sweat_smile:

to příjde,to zvlááááádnemeeeeeeeee :grinning: :grinning: :dizzy_face: juchůůůůůůů už se těšííííííííííííííííííííííííímmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a holky ani nevíte jak,až to uvidíte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Budete v sedmem nebi :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
jo ještě jsem si vzpoměla na další ceny:grinning: cena Hamburgru cheesburgru a sýra v housce 42,ale ty byli ooobří a dob ří:grinning:
28. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
tak jsem si to prohlídla a je to hezký, ale my máme problémek, já neřídím a nás by tam musel odvézt jindra, jinak se tam nedostane, a cestovat s těma báglama by nešlo vlakem až na hory, takže to musíme vykoumat, já bych to nechala taky bez chlapů teda, jako dámskou jízdu, ale fakt nevím jak bysme se tam dostali, aby nás odvezl a zase jel zpátky, to bude hudrat :grinning: ale je to hezký, kdy to chcete Zuzko přihlašovat? já bych to stejně řekla asi až dodatečně jak to bude vypadat s mimísem jeslti se budeme snažit nebo ne atd..a chůvičky si tam jde půjčit, jo, nebo co sji to psala?
28. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
kukuč holky,

tak jsem to zkoukla. A máme to dle mapy 180 km, takže to je v pohodě. To s malým zvládnu. Takže my bychom jeli.
:wink:
28. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Olííííííííííí supeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Máš to teda daleko:frowning2::frowning2: ale musíme jet!!!!!!!!!!!!!!!!To bude úúúúúúúúžasný holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: všichni pohromadě chápeteeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani ty si vážně tele první třídy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: můžeš mi zkopírovat kde sem psala,že pujčujou chůvičky??????????????
Sem psala,že dosah chůvičky je všude
28. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
jo holky a píchla mě teď poprvé v životě na tataráku vosa.......to je božííííííííííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ani to nebolelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
28. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
Zuzí my jsme na tyhle dálky zvyklý, k našim to mám dál :grinning:
Auwa, mě by to teda od vosy bolelo.

Juju Zuzí chápeme, bude to božííííííííííííííííííííííííííííí
28. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
zuzí tak ne půjčování chůviček no to jen trochu vedle ne? :grinning: au au vosa v tataráku, to jsem ještě teda neslyšela :astonished: ale tatarák bych si taky dala až mi bude dobře, je mi lílp než včera ale stejně to není ono udělala jsem si čajík a půjdu si natáhnout záda pořád mě pobolívají a vůbec nevím z čeho a ten žaludek taky občas cítím ach jo..
28. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
Jani to si trochu vedle no:sweat_smile: :sweat_smile::sweat_smile: a můůžeš mi napsat kde sem ještě psala o vose V tataráku?????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já z Tebe nemůžu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: psala jsem,že mě píchla vosa,kdyyž jsme byli na tataráku :grinning: a do nohy ty tele :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale vůůůbec to nebolelo heeč a bylo to božíííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
ahojda, včera jsem zapomněla hodit omluvenku...byli jsme u mojí kolegyně a byla to bomba :dizzy_face:

Zuzííí, když tam teče voda a nebudu spát na zemi, tak kemp beru :grinning: :grinning: :grinning: na odkaz juknu zítra, teď mi T. funí za krk a chce komp :grinning: :grinning: :grinning: má ještě nějakou práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
brrr vosa....mně by to mocinky bolelo a taky by mi to mocinky oteklo:sweat_smile: :grinning:

Jani, chceš nám něco naznačit tím žaludkem :wink: :grinning:

Olí, to je fajn, že mu zabíraj ty homeo :slight_smile: snad se zubany brzo vyklubou a bude klid :wink:

Mišíí, tchánovi určo hnedzaberou atb a bude zas dobře :wink: autí vypadá dobře :sunglasses:

tak já teda jdu udělat místo u pc T, aby mohl pracovat :unamused:
28. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
miláčkuuuuuuuuuuuu žádný,že tam teče voda!!!!!!!!!!!Tam je voda celý den teploučká,budeš na chatce v postýlceeeeeee!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: se sprškou a záchodem a stolečkem a židličkama a balkonek tam máme takýýýý(tam budeme chodit s Miškou na kafíčko s cigárkem) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: chápeeeeešššš :sweat_smile: prostě luxus pro moje dvojčátkooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Zuzííí, já to pochopila :grinning: :grinning: :grinning: právě proto souhlasím s KEMPem!!!no a teď už zase mizím :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Zuzi ok já to v rychlosti přečetla o tý včele já to čtu rychle, tak si z toho občas udělám svoje příběhy no :grinning: tak hlavně že to nebolelo..a s kým bysme byly my na pokojï když pojedeme?

Evi- snad nee, když jsem to řekla jindrovi abych nebyla tak mi řekl s kým, což je výstižná odpověd že rnemůžu ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím z čeho to je, možná i jak tahám kačí má skoro 11 kg a já jsem jak z dachau ale ten žaludek nevím..
28. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Evi paráda:grinning:

Jani :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: svoje příběhy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je prdel s Tebou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

hele a jak mám vědět s kým budete na pokoji? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: když já ani nevim s kým budeme my na pokoji :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:se můžeme po dnech prohazovat,ať se všichni vystřídáme:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: se domluvíme néééééééééééééé :dizzy_face: času dost :dizzy_face: to je to poslední,hlavně,aby jsme se dali do kupy a jelíííííííííííííííííí :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Čáááááááááukýýýýýýýý :dizzy_face:

holky ta vosička bolí jak sviňaaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: juch :sweat_smile:

hele Jani,pokud by si se neměla jak dostat a musela by si s mužskym,tak by jsme vzali všichni mužský,aby na nás Jindra nekoukal jak jojo :grinning: to je jasný,to bude v pohodě neboj,přihlašovat budeme až po novym roce,takže času dost :slight_smile:
29. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.