• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
no to jo uvidíme jak to nakonec dopadne, ju?

dneska má být hezky, se těším :dizzy_face: dopo jdeme přát babí k svátku a pak odpo jde kačí ven s tchýní, tak budu mít chvilku, ale tu stejně promakám jako vždycky že já vůl si nikdy nelehnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
ahojkýýý,

já chci bydlet s dvojčátkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a mužský bych nebrala...nevím, jestli bych toho mýho přesvědčila :sweat_smile:
29. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
tak já jsem upekla buchtu a jdu se učit. Kňoura je už v postýlce, zas jsme měli zábavné uvztekané dopoledne, dnes ani homeo nezabrali :frowning2: . Tak snad se z toho vyspí.
Mě je to jedno z kým budu bydlet, stejně budem furt venku ne :wink:
29. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Olííí, ale my budem s dvojčátkem krafat celou noc :grinning: :grinning: :grinning:
já jdu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dopo jsme byli venku, tak ještě nemám nic hotovo :sweat_smile:
29. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
no to budem všichni ne, vezmem chůvičky a půjdem na píívo
29. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoooj

já chci být na chatce s Olí nebo Janinou :grinning: :grinning: Zuza by mě v noi vošmatávala a Vašík od Evči by nám zase pro změnu snědl všechno jídlo :grinning: :grinning:
Ale Zuzo, já jsem pročítala včera ty bungalovy a tak nějak jsem pochopila, že jsou v jednom čtyři pokoje :confused: tak to jsem asi pochopila blbě, že???To by bylo úplně nej, že bychom byly všechny v jedné chatce...jinak já jsem taky spíš pro to, aby jsme jely samy!!!Petr by se taky ofrňoval :confounded: :grinning:

Dnes jsem po šíleně dlouhé době uvařila játra s omáčkou, Dan to měl po prvé..nevím, zda je to vhodné dávat, co Evi????Na jednu stranu je to plné vitamínů, ale na druhou jsou to přeci jen vnitřnosti...no tak měl teda rýži s omajdou a asi dvě jatýrka, celkem jsem se bála, aby to jedl, ale on se mohl po tom utlouct :confused:

Evi, co kupec na můru???????????????????
29. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
no já bych taky jela bez chlapů, bo můj by beztak nechtěl
29. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Mišííí, já teda jatýrka nejím :grinning: myslím, že nevaděj třeba kuřecí(kuře žije příliš krátce na to, aby se v nich usazovaly hnusy :sweat_smile: ) a pokud ho tím nebudeš spát denně, tak to neva:grinning: myslím, že ty vitamíny převáží to špatné :wink: tchýňka dělá "srdíčkovou" polívku-kuřecí srdíčka a jatýrka, spousta zeleniny a nudliček:grinning: a¨to mám ráda i já :grinning: :grinning: :grinning: a to už Venda párkrát měl :wink:
kupec na Můru byl kretén, kterej si nechal čas na rozmyšlenou a nezavolal :angry: :angry: :angry: , ale ozvali se další, tak uvidíme...to jedno byli z auto Esa, tak ty si necháváme v záloze, páč ty nám určo nedaj tolik, kolik chcem :wink: a ten jeden snad přijede dnes...Jsem byla namlsaná z prodeje Zmuchlánka, kdy inzerát byl sice týden starej, ale chlapík přijel a auto si hnedle odvezl :grinning:
29. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
jo a chtěla jsem vložit fotky na FB :grinning: vložila jsem asi tři a chcípla mi baterka k foťáku, tak nabíjím a asi zítra budu pokračovat :grinning:
29. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
jo a nic jsem ještě pořádně neudělala :zipper_mouth: :pensive: akorát jsem pověsila prádlo a mám hroznou lenoru :pensive:
29. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
já měla lenoru včera, i učení jsem vynechala. Teda né že bych dneska byla nějaká akční :grinning:
Ale budu muset asi, pr jsme se rozhodli, že pojedem zítra ke tchýni - bo manža má dovču - sice teda tchýně je na dovče, ale my budeme vegetit u ní v domečku a jezdit po výletech.
29. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Eví tak snad si Můru pán koupí
29. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
jo Eví už ti přišel ten kompletek s truckem?
29. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Olí, je odeslanej, tak počítám, že +-zítra dorazí :wink:
no já taky budu muset hnout prdelkou a něco začít dělat :sweat_smile: je tu asi tuna drobkůa vůbec binec, ale mně se tááák nechce....
29. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
acháá, tak pak dej vědět. Mě se moc líbí, ale manža má řeči, že je drahej. Tak jsem chtěla na to chytit dědu a tomu to přijde moc přeplácaný :angry: . Tak chci vědět, jakej je to matroš, jestli to fakt stojí za to.
29. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Olí, ten můj kolenovrt :grinning: vůbec nekoukal na cenu :confused: (teda cenu viděl a ani se mu to nezdálo drahý :confused: :grinning: jsem ho tuhle protáhla Nextem :grinning: :grinning: :grinning: ) a prohlašoval, že to mám hned koupit :grinning: :grinning: :grinning:
určo vědět dám:slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
no já taky plánovala uklízet, ale vzhledem k tomu, že jedem pryč to nemá cenu, jen vysaju bordel a zbytek až se vrátíme. Bolí mě zádíčka, auwa.
29. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
no můj kolenovrt právěže viděl jen cenu a pak už to blíž nezkoumal :angry:
29. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
na jak dlouho pojedete?
29. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
od zítřka do neděle :slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
tak už dorazil :grinning: :grinning: :grinning:
materiál je takovej poměrně tenkej, uvidíme, jak to bude vypadat po seprání :wink:
29. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
super, jj, tak až to vypereš, tak dej ještě vědět ju :wink:
29. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
chjo, dítko se mi asi už budí. No ale aspoň, že není dnes venku maxi hic a budem moct být venku
29. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Olííííííí jasně,že uspíme děti a pujdeme na píívo nebo k ohníčkuuu kecat co nám síly budou stačit :grinning: :grinning: :grinning: to jen dvojčátko moj mě bude poté v posteli do rána objímat slovní zásobou :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: já budu spát,víš co :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Evííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: já se táááááááááákkkkkkkkkkkkk těšíííííííímmmmmmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mišul prej,že bych Tě vošmatávala :sweat_smile: to budu i tak víš co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Vám budu v noci lízt do vašeho pokoje a ráno se budu probouzet mezi Vámi :sweat_smile:

ale já budu spinkat se svým dvojčátkem juchů :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to budou orgasmické noci :sweat_smile: a pak až :sweat_smile: Evišek usne pujdu osouložit Vás :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chcete mě????????Sem malá přítulná,do postýlky i do koupelny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

hele jedna chatka má tři vchody,ty dva z boku jsou k pokoji s dvoupostelí jak jsme spali my,z druhý strany to samé,takže,když vylezeš na balkon,dosáhneš na náš balkon:grinning: a pak je nahoře v chatce patro a tam je to nějak pokoj pro tři a pokoj pro dvě? to nevim jistě,ale v jedný chatce budeme všichni určo:dizzy_face:

holky já ten otok mám až k julině a koleno mám šestinásobný :sweat_smile: a jak mě ten otok,když jdu bolííííííí :fearful: :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Zuzí ty jsi prdlouš, hele už tě vidím, jak nám budeš šplhat na náš balkon :grinning: :grinning: :grinning: no vidíš to bylo pořád, že nebolí nebolí...tak teď si to užíváš. Si na to dej nějakej obkládek čéče.
Hele Zuzáčku co děláte v pátek? My budeme v Bělohradě víš
29. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
dítko ještě chrupe, byl to planý poplach. Juchuu, tak jsem si ke compíčku donesla ještě kávišku. A učení nechala na večer.
29. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Evi, jj tak stejný názor mám taky, jj byly to kuřecí jatýrka a měl to po prvé a určitě to každý týden dělat nebudu :wink:
Tak já raději kolenovrtovi nic neukazuju a prostě objednávám a pak, když se zeptá, stejnak řeknu jinou cenu :zipper_mouth: :grinning:
To je škoda, že byl kupec vůl..no autobazary bych řešila až jako krajní nouzi, pže Ti dají tak 75, aby to mohli oni střelit za 100 :angry: ale určo se někdo ozve, sice P.říkal, že za tyhle prachy to asi neprodáte, když je to ´97, ale zase to má málo najeto, tak se někdo chytí!!!!!!

Tak já tu mám taky bordýlek, ale před spaním jsem pustila D.Fíka a vytřela jsem tu :dizzy_face: takže teď můžu taky klofat a krafat :grinning: ale stejnak večer musím setřít prach, vyleštit umyvadlo, Wc a tak..ale to je práce na chvilku..jo a taky mám žehlení :confounded:

Oli, kam jedete???K rodičům???my jedeme v sob na chalupu, asi do další sob :wink:

Jinak ten kompletek se mi taky zdál takovej dost barevnej a tak nějk se mi to moc nelíbilo, takže my trucka mít nebudeme :grinning:
29. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Miško ke tchýni. Kousek od Zuzanky budeme.
No já bych ten kompletek rozdělila a nosil by to zvlášť. Ale myslím, že by byl přešťastnej kdyby měl náklaďák na tričku. No ale já bych byla přešťastná, až by to zaprasil...takže ono je to jedno. No uvidím, třeba ho ještě objednám.
29. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Olí v pátek jedeme cca na 3 k našim,budeme opejkat:slight_smile:konečně to snad výjde!!!!!!Kéž by,si to plánujeme tak dlouho a dycky počasí na hovno.Tak příště ju?:slight_smile:

hele ono to jako nebolí jako,že to bolí nějak extra:grinning: ale jako bolí to trošku no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Zuzí ooookkkkk, to je škoda, no ale to neva, my tam zas pojedem brzo určo.
Jo a Miší, Eví a zbytek středočechů.... od 20.tého srpna do 1.září budu ve Vranově u našich. Tak bychom mohli dát spicha.
29. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.