• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak já taky nepapám kapříka,ani polívku z rybičky :sweat_smile: nikdy :grinning: :grinning: :grinning:
to já rád klobásku a hrachovou polívku a bramborovej salátek :dizzy_face: ale :grinning: :grinning: :grinning:
Péťa rád kapříka,takže bude ho mít :grinning: obalím mu tu nejkrásnější rybišku na světě :sweat_smile: ať se třeba změní v rybu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no a budeme to dělat společně všechno,jako dycky,ale teď to má prostě takovej jinej význym,ty první Vánočky doma atd takže to,že budeme vše připravovat společně jako takový sváteční,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jani my jak celých 8 roků jezdily celej den po rodině,tak fakt večer prostě k.o. a to Péťu nebavilo,pač jsme si to teplíčko domova fakt neužily,ale pak jsme chodily k Péťovým rodičům na véču a to jsme chodily rádi oba,k našim jsme zas jezdily odpo,takhle jsme se s mamkou kdysi domluvily,jestli jí není líto,že nejezdíme taky tam na véču,ale oni mají na Vánoce plnej barák dětí,pač Pája přítel od mamky má ve svý péči dvě děti plus moje ségra,takže v pohodě jí to líto nepřišlo a tak jsme zavedli tenhle zvyk,odpo k našim a na véču ke tchánům a pohoda,jenže pak jsme ještě jezdily za mím nevl. otcem,chodily s dárkama po babičkách atd a to už fakt bylo náročný celej den objíždět,takže dárečky dostanou den předem a pak se s nima uvidíme až po těch Vánocích nebo svátcích,ale o Vánocích budeme jen spolu jako rodina.Musim říct,že jak jsme chodily na véču,tak to byl takovej hezkej zvyk jako,ale oba jsme věděli,že až bude mimičo,že budeme chtít zkusot Vánoce doma poprvé jako rodina a oba se na to moc těšíme.Automaticky teď když je malej,z Péti padá,budeme doma,to je jasný,pohoda jídlo telka :grinning: tak z toho mám radost :slight_smile: mrzí mě,že Jindra narozením Kačenky to tak necítí,to by měl,že jo :cry: plně Tě chápu,ale zkus mu to tak sama nadhodit,že kvůli Kačence stejně nemůžete nikde courat,že bude muset být véča posunutá,my jí taky budeme mít kvůli malýmu na 5 a pak huráááá na dárečky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a že bys byla moc šťastná,kdyby jste letos strávily Vánoce doma jako rodina,pohlaď ho,dej mu francouzáčka a uvidíš on roztaje určitě :grinning: :grinning: :grinning:

Né fakt mám skvělej pocit,jak to samo nenásilně jde prostě :dizzy_face: Péťa se konečně těčí na Vánoce :dizzy_face: i ta káťa si myslim,že se konečně aspoň trošku těší,ale nakonec určitě bude nadšená,že budou sami :slight_smile: a ještě ten dáreček jim do bříška a budou mít taky nejšťastnější Vánoce :dizzy_face: a pak je určo začne mít ráda i ona :grinning: :grinning: :grinning:

no mám to pěkně vymyšlený,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak já jdu dělat obídek kuličky moje,pěkný den Vám přeje Lamička Vaše,mělo tam být Tvoje,ale to by bylo jenom na jednu z Vás,to se nerýmuje,chjo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz
Zuzo- díky za radu, francouzáčka, atd, zkusím škoda, že jsem si to nepřečetla dřív, když byla romantika, kačka byla venku s babičkou, tak jsme toho využili :grinning:
ne, dám téma, uvidím, co bude říkat, snad by šla ta véča posunout, abychom na půl7 byli doma, akorát zase nevím, jak bude stíhat tchýně, no nevím, bude asi remcat..§
já bych jindrovi klidně kapříka udělala taky, hlavně abysme byli doma, taky pořád na štědrý den lítáme a je to záhul, a to nebylo miinko, ted by to bylo ještě horší :angry:
1. lis 2008 ve 14:45  • Odpověz
holky nevíte náhodou, kde by se dal koupit vánoční obleček na kačku, santa claus, nebo něco s vánočním motivem, ani na netu nic nevidím :confused:
1. lis 2008 ve 14:48  • Odpověz
1. lis 2008 ve 14:55  • Odpověz
díky, zkusím ještě najít něco jinýho, ty overálky to je spíš na spaní než na den, ne?
1. lis 2008 v 16:20  • Odpověz
Ahoj
tak dnešní den byl krásný, což??? :dizzy_face: :dizzy_face: U nás slunko a 15 stupňů, takové klasické listopadové počasí :grinning: :grinning: :grinning: příroda se fakt zbláznila!!!!
Tak já se pomalu chystám a už jsem se pěkně pos... :grinning: :grinning: měli jsme na rizotu aidam a asi jsem ho měla moc a zase zapůsobila ta podělaná laktoza a srajda byla na světě :angry: doufám, že mě to ještě nechytne někde ve vlaku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak se mějte, zítra vám vše vylíčím :dizzy_face: :sunglasses:
1. lis 2008 v 16:37  • Odpověz
ty vole Mišule tak ty deš po stopadesáti letech na mejdan a sežereš to po čem budeš celou noc lítat na hajzl jo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no ty seš vochechule :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
moooc si to užij a bav se a těšíme se na zítřek :dizzy_face:
Jani já nevim,já našla jen tohle :sweat_smile:
1. lis 2008 v 17:57  • Odpověz
1. lis 2008 v 18:17  • Odpověz
tak kurňa kde jsteeeeee :sweat_smile:
já mám čas,taťka s malým kouká na hvězdnou bránu :sweat_smile:
1. lis 2008 v 18:23  • Odpověz
vy undatryyyyyy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. lis 2008 v 18:27  • Odpověz
díky ty undatro :grinning: to první byl sex shop, já nechci overálek :grinning:
teď ale mám dilema, tak nevím, jestli overálek nebo šatičky jsem viděla, nebo kalhoty a triko, co?raďte :sweat_smile:
1. lis 2008 v 19:16  • Odpověz
já bych brala šatičky na Kačenku :dizzy_face:
1. lis 2008 v 19:29  • Odpověz
asi jo, jsou pěkný červený sametový a jenom třeba overálek, na santu asi prdíme :wink:
tady je dneska živo, co? jdu k telce, ale tam nic nedávají :astonished:
1. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz
čůůůůůs
Zuzo už jsem pak nebyla :sunglasses: a alespoň jsem měla prázdný střívka a jakštakš splasklý břicho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bylo to fajn, akorát jsem tam málem zkolabovala :sweat_smile: :sweat_smile: se matka trochu odvázala a kouřila travičku zelenou :sweat_smile: :sweat_smile: první bylo v pohodě, druhý bylo z nějaký 2letý travky a za půl hodky tak šílený tep, že to ani nešlo počítat, jak to bylo rychle za sebou :confused: no fakt jsem už myslela, že mi budou muset zavolat rychlou, musela jsem jít nahoru ke vchodu na vzduch, kámoš mi koupil dvě obyč ledový vody a za půl hodky OK, ale teda jako fakt jsem si nadávala, že jsem do toho druhýho šla, už jsem viděla, jak pro mě přijede záchranka a já budu muset říct, že jsem hulila, pak policajti a já nevím co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ani nevím, jak to dnes je se zákonem, zda můžeš hulit nebo ne???? :confused: :confused: :confused: :confused:
No jinak strašně moc lidí, do 23 to šlo, ale pak šílený, narváno, vydýchaný, zahulený vzduch...no už to pro mě není :pensive: chtěli jsme zůstat do půl 2, ale už v 1 jsme si s kámošem volali taxíka a v půl 2 jsem už byla v pelechu :wink: Takže dobrý, ale teď tak rok pauza :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2008 v 11:03  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: týýý vole :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
nénééé mamina se zhulila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem si dělala prdel s tím hulením:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: ty při první příležitosti skočíš po džošoj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no to říkám :sweat_smile: zhulákaná od rána do rána :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to je vostrý,kdyby sis musela volat záchranku a pak bys jim řekla,že sis dala jointa a oni by tě posadily do auta a odvezli domů kde by si to musela říct celé rodině :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
néé seš borec můůjjjjjjj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele s tím zákonem,no :grinning: kdyby jsi nahlásila,že ses zhulila ty sama,že máš trávu pro svoji vlastní potřebu a neřekla,že sis jí koupila nebo někde prodávala,tak by se ti nic nestalo :sweat_smile: u sebe můžeš mít travku,ale nesmíš ji dál distribuovat :sweat_smile: dokonce jí můžeš i pěstovat v omezeneém množství,ale dál to poslat nesmíš,takže bys byla v poho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak to musel být mejdááááááááááánnnnnnnnnn :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
No já bych si asi už nezahulila,pač na mě to mělo dycky opačný účinky :sweat_smile: zatím co se všichni bavily,mě se chtělo spát :grinning:
2. lis 2008 v 11:15  • Odpověz
Teda Mišelíne, ty jdeš do mrtva :grinning: a doma jsi to petrovi řekla, nebo to neví, asi ne, co? :grinning:
Zuzo- nebyla jsi ty stretworker, nějak se v tom vyznáš teda :grinning:
já to teda nemusím a hrozně moc mi to vadí i u jindry, kterej to hulil co jsme spolu asi 2x já to úplně nesnáším, ale hlavně že jsi se bavila :wink: zase na dlouhou dobu, co?
2. lis 2008 v 11:48  • Odpověz
Zuzo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no když pařba, tak pařba nee???A na mě má právě ty účinky útlumu a spaní alkohol, takže jsem říkala, že si dám max.sklenku a nic víc a pak kámošky manžel vytáhl bambuli květu :grinning: a jestli prý dám taky, no tak jsem řekla, že raději to, než pít a bylo!!!hele ale to byla prdel, jsem šla asi 10 min.po tom prvním na WC a nic, čůrám, čůrám a říkám si, ty jo, to nepůsobí...a mě se chtělo mega čůrat a tak jsem čůrala a čůrala a nešlo to zastavit a najednou jsem se tomu začala řezat, že jako budu čůrat celej večer a nezastavím to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak jsem z WCka vyšla uslzená a hubu od ucha k uchu..no to musel být pohled :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, no to víš, že jsem mu to hned vylíčila, se smál..on je v pohodě!!!!Ani nenadával s tím, že mi bylo blbě, spíš říkal, že hulím s lidma, který neznám(byli tam od kámoščinýho manžela, kámoš a bratr) že jako řádí žloutenka a volizujeme jeden jointík všichni, což mě ani nenapadlo a má pravdu :sweat_smile: :sweat_smile:

No jinak tady to zvládli naprosto na jedničku, no jako vždy bez maminky :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz
prej bambuli květu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je hustý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a i si Tě umim živě představit jak ses začla řezat tomu,že sis myslela,že budeš čůrat už pořád :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a prej volizujem jeden jointík všichni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no se tu tlemim jak blecha :sweat_smile: takový hlášky né z Tebe padaj :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to je paráda,sem ráda,že ses bavila i za cenu,žes málem chcala nadosmrti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jani no tak nějak skoro :slight_smile: ale né jen to,já se s lidma co hulej potkávám docela denně :sweat_smile:
2. lis 2008 ve 14:49  • Odpověz
Zuzo, asi to ještě na mě působí :grinning: :grinning: a jaký za cenu, že budu lulat na furt, spíš za cenu málem rychlé záchranné pomoci :grinning: jsem si připadala jak bába, co šla zapařit...né, ale fakt je, že to těhu nějak fakt tu ženskou poznamená a to tělo reaguje jaksi jinak než dříve :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, prosím Tě neposlouchej jí..že prej potkává huliče denně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no možná jo, ale když kouká do zrcadla :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: vždyť u nich doma je to huličský doupě, proč myslíš, že je Peťulka tak hodnej a pořád vysmátej :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: Zuza je děsně ukecaná víš, nevěř jí, musíš si vše vydělit dvěma, co řekne :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2008 v 16:43  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no my jsme tady zhulený od rána do rána a já jsem stretworker co chodí po ulici a podává pomoc v podobě ubalenýho jointa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no jo Mišul už nejseš žádná mladá větev :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. lis 2008 v 17:53  • Odpověz
mě trefí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. lis 2008 v 17:56  • Odpověz
mě taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
větev jsem, ale těsně před spálením v kamnech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2008 v 18:53  • Odpověz
vy kanci :grinning: žádný hulení, už nejsi žádná mladice na takovýhle experimentování, švihne to s tebou a co potom? :confused: radši si dej vínko příště,to bych si dala já :wink:
2. lis 2008 v 19:36  • Odpověz
2. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
nám normálně nechce spát svišť, piští tady jako v poledne, včera usnula v 9, jak jí chovám, tak má sílu jako býček, sedá si, nechce ležet, no nevím, jeslti to takhle bude dál, včera jsem uspávala hodinu večer a dneska byla od7 vzhůru a usnula v 1 a to je ještě, že jsme šli ven, na romantickou procházku na hřbitov :grinning:
2. lis 2008 ve 20:20  • Odpověz
Helooouu :grinning: Helou jufúú aj lovjúúú:sweat_smile:
Jani to byla romantika :grinning: :grinning: :dizzy_face:
vstávejte lejdynky
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
3. lis 2008 v 09:13  • Odpověz
bré ránko,

teda holky, jsem se zas nasmála, to byly hlášky, supr jste to přes víkend rozjely :grinning: :grinning: :grinning:
My byli u tchýně, bylo krásně, tak jsme výletovali. Paráda.
No jen teďka přes týden budem smutnit, pr tatínek je na cvíču :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. lis 2008 v 09:36  • Odpověz
Ahojky
Jani, já nikdy nepila!!!Mě to nedělá dobře, já vždy tu zelenou krasavici :grinning: :grinning: Mě prostě alkohol tlumí :pensive:

Byli jsme u Dr. a 12 nemáme :grinning: :grinning: máme 11 640g to je za dva měsíce jen 640g!!!Hurá, konečně se trochu zastavil s tou váhou!!!!!!!!!!!!!!!!
3. lis 2008 v 10:48  • Odpověz
Mišul Jaňule tomu prd rozumí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak juchůůů 11 640 to není ani náhodou 12 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: krásná váha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2008 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.