• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
29. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
tak si holky představte,že mi to moje dvojče jednobuněčný:sweat_smile: napsalo na Fb,že mi nepujčí auto potom co jsem napsala,že si o něm můžu nechat zdát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: tak já spim s Janinou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
ježiš ten je krásnej Olííííííí,těch vlásků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mišul odpo máš na předchozí straně k chatce,mám takovou intuici,že to přeskočíš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Olí jj škoda,ale příště to dáme :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
chcete vyfotit moji nohu? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Zuzí jak jako nepůjčí, no totok, se o něj bojí jo? :grinning:
29. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Zuzí jasně vyfoť
autor
u nás se taky ještě spí :confused:

Lásko, dej si studenej obkládek :grinning: na otok i na schlazení nadšení :grinning: :grinning: :grinning: bo když se budeš těšit, tak to nevyjde :zipper_mouth:

já taky komplet plánuju rozdělit a nebo jako pýžo :grinning:

Mišíí, když se ale koukneš na inzeráty na octávky, tak se pohybujou od 80 do 140tis a některý jsou docela slušný vraky :sweat_smile: vždyť taky ten bazáč necháváme jako poslední cestu....mně vůbec nevadí, že to ten chlap nekoupil (měl nějakou navoněnou felinu, tak se nedivím, že nechce ošuntělou octávu), ale že slíbil, že se ozve...to by mu snad nic neudělalo, ¨zavolat, že teda auto nechce (stálo by ho to max.pár korun :sweat_smile: )
většinou nákupy hadříků řeším stejně:grinning: nebo zdůrazním slovo akce, sleva :grinning: :grinning: :grinning: , ale tohle viděl....
29. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Zuzííí, já nepsala že ho nepůjčím Tobě:grinning: já auta nepůjčuju nikomu :grinning: :grinning: :grinning:
Olí, není ošklivej :grinning:
29. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
a srazík asi neklapne :cry: 27(nebo 26).8 odjíždíme do Itálie
29. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Eví ani manželovi jo?
29. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
aháá, tak to neva, tak třeba Mišule bude mít časík co?
29. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
ty jo, tak já jsem si dala kafe, a začíná se mi chtít spát :grinning:
29. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
manžovi auto musím půjčovat, pže ho platil :grinning: :grinning: :grinning: , ale moc často to nedělám, pže má svoje a větší:grinning:
29. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
koukám na kalendář:-d jsem popleta, jedem až 28, tak kdyby byl srázek z kraje týdne, tak určo dorazím:slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Evi jak jako,že,když se budu těšit,tak to nevýjde??????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to si piš,že výjde!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: i,kdyby jsme měli jet ve dvou ve třech ve čtyrech,tak to bude úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
já se taky těšila na dovču a koukej jak sem unešená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nevýjde to v případě,že se ode mě nebudeš chtít nechat ošmatat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Eví jojo spíš asi z kraje - bo se pak budu víc a víc učit na ty státnice.
holky to je nepříjemný ty vosina,se z toho poseru :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
autor
já když se na něco těším, tak to nevyjde :unamused: naposled jsem se mooc těšila na dovču s baru a holkama z plavča a místo toho jsem byla doma s kašlajícím Venoušem...
ošmatávání ještě promyslím:grinning:
29. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
kde je ta Mišina? určo někde šůruje :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak mě to taky dycky vyšlo tak, že jsem se těšila a pak to bylo naprd. Ale letos dovča v Rakousku vyšla pěkně.A těšila jsem se moooooooooooooc.
29. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
jojo, stopro šůruje. Škoda, že nebyldí kousek ode mě, by mohla ukojit vášně i u nás
Já jdu asi spát ty jo, se mi normálně zavíraj oči, to nebylo kafe, to byl uspávací mok.
No ale počítám, že jak lehnu, probere se dítě :grinning:
29. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
asi leští to umyvadlo:grinning:

mně se chce taky spát, ale Venda už hodinu přetahuje :grinning: , takže u nás by byla vstávačka jasná:grinning:
29. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Zuzo, jsem ani nereagovala na ten píchanec :frowning2: šmudlo moje, posílám ledové pofoukání :cry: to je mrcha ta vosa!!!!!!!Vyfoť :grinning:

hele tak to je super, s tou chatkou :dizzy_face: to bude bugr :grinning: a Ty se mnou budeš chodit na cígo?? :dizzy_face: To je bájo, alespoň nebudu jedinej smraďoch :grinning:
prej vás vošukám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ty jsi fakt pako, se z tebe picnu, jsem málem smíchy vzbudila Daníka :zipper_mouth: to mi nedělej :grinning: :grinning:

Jája má vlasůůů :confused: :confused: a tak kudrnatý, kdy mu to pro boha tak narostlo??? :confused: Jsme tu fakt jediný plešouni :grinning: :grinning:
Jinak ten termín, cos Oli dávala, bychom měli být doma, tak se určo domluvíme :dizzy_face:

Evi, tak to je fajn, jestli se tak prodávají, uvidíte, snad to prodáte a nebudete muset jít s cenou dolů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Vám dám vášně :grinning: :grinning: u "cizích" mi bordel nevadí :grinning: :grinning: to i kdybyste měly ho*no na stole, tak si toho nevšimnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já odepisovala na maily, mám tu hoodně restů :pensive:
29. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
ho*na na stole nemám :grinning: , ale bordel jo :zipper_mouth: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
holky mě to nejde vyfotit,buď je to rozmazaný,asi mám nějakou třesavku z vosy:sweat_smile: bebo mrtě osvícený,tak náte po zábavě :sweat_smile:
vzbudilo se mi dítě a ječí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak už musim :frowning2:

to bude bugrrrrrrrrr juchůůůůůů :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jasně Mišul,budeme chodit hulit :sweat_smile: po ránu kávička s cigárkem,co víc si přát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak letím papaaaaaa lásky moje :dizzy_face:

jo a děkuju Miško :dizzy_face:

oloušku Jájoušek je moc krásnej :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Evi co není, může být :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tohle přirovnání mám od jednoho mamčinýho kamaráda, u kterýho jsme nějaký čas bydleli, když nás fotr vyhnal od sebe..a ten vždy vyšiloval, že jsme s mámou bordelářky a že už schází akorát to hnědý :grinning: na stole :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Miško :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
lásko páááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.