• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzo, škoda :frowning2: hele takovej závislák nejsem :grinning: já mám první cigo až po obědě, když malej prďola usne :wink:
29. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
on ještě usnul,juch :sweat_smile:

taak já jdu zkusit ještě fotit :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
holky to se prostě nedá,zkuste si vyfotit vnitřní stranu stehna,to prostě nejde:sweat_smile: tak dám teď na FB dvě fotky kde to je aspoň trošku vidět,ale koukněte se rychle,za chvíli to mažu:sweat_smile: jdu na to
29. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
tak honem,je to děsně trapný ta moje noha tam:sweat_smile:
29. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
u nás už se konečně vstalo:slight_smile:
jedem za dědou, pa večer:slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Akorát jsem se přihlašovala na FB, když jsi psala, to je něco :sweat_smile: :sweat_smile: ta musela mít jedu tom žihadle, sviňka jedna :angry:

Tady se už vstávalo, tak čus!!!!
29. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
tak papa,no a mě dítě uslo a já sama:frowning2: asi si ho vzbudím :fearful: chci ho vzhůru už :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :frowning2: tak papa
29. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
kukuk, Zuzí nožička pěkná. Dítko je vzhůru, tak jdeme ven.

Miško rostou mu ty vlásky hrozně rychle. Ráno se vzbudí a má je takový polorovný a večer je úplně kudrnatej :grinning: Nevím po kom, asi po mým dědovi možná, já když jsem měla dlouhý, tak jsem měla jen vlnitý lehce a Jára má rovný.
29. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
já jsem tak blbááá,malej se mi poprvé vzbudil po ani né třičtvrtě hoďce,tak sem chtěla,aby ještě spinkal,když má ten kašlik a taky sem chtěla vyfotit tu nohu:sweat_smile:no a než sem došla to znova zalomil a teď se budu nudit,stačilo minutku,aby vydržel být ještě vzhůru a už jsme si mohli hrát :frowning2: tak si aspoň odpočine,to potřebuje,ale já si nemám s kým hrát :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Zuzulíne a já bych si chtěla zase odpočinout naše madam vůbec nespala krámuje v kuchyni, čekáme na tatínka a odpo pojedeme na kolech, tak doufám, že neusne tam :angry: jsem se těšila jak budu mít chvíli v klidu tak nic, aspon jsem jí uvařila no..
29. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
já už mám bobínka vzhůru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: u jsme se i stačily pomuchlovat:dizzy_face:teď se najíme a jdeme ven :dizzy_face: tak papa
29. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
holkyyy kuk http://www.youtube.com/watch?v=kzshYCZp6K0 naše první jízda venku
29. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoojky,

tak co je nového? Koukám, že plánujete dovču na příští rok :grinning: Držim palce ať to vyjde!! Nám letos ta dovča nevyšla, dětičky si dovolili marodit. :angry: Takže fakt s dětma něco plánovat je fakt děsný.

Jinak v září já jsem doma, takže kdyby se konal nějaký srazík s Olí tak se ráda přidám :wink:

U nás ani nic moc nového, chybí mi chata u kamarádky a hlavně bazééén :grinning: V tomhle vedru je Praha fakt děěěs :frowning2:
29. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
Baru pojedeš taky ne?

Baru srazík by byl koncem srpna :wink:
29. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
koukám na fotečky, Ondrášek má taky pěkné háro :slight_smile:
29. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj Olí,

no já nevim, ten pokoj co jste vybrali je pro 4 a to bych se asi nevešla. Ale když by to šlo tak bych klíďo jela.

Koncem srpna má Petr dovču, ale uvidíme co budeme mít naplánovano. No Ondra má pěkné háro, je samá kudrdlinka :grinning: Mohli by se s Jarouškem tahat za vlasy :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
No pokud dobře počítám tak - Eví, Zuzí, Miška, Jani, já a Baru - tak to je šest :wink:
29. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Jsem se nějak sekla u fotek, stahuju je jde to nějak hrozně pomalu. Tak jsem to nějak upravovala, aby jich v Picasu bylo co nejméně, ale stejně to pořád rychle nejde :frowning2:
29. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
holky,ale kd\ž pujdeme po dvou jako by jsme byli manželé.tak ještě místa zbydou přeci:slight_smile:akorát nevim jestli se na pokoj vejdou dvě postýlky.To budeme muset prozkoumat.

holky já jsem vyřízená.Noha je třikrát od odpoledne větší,otok 20cm,bolí,nemůžu stát a mám teplotu.Odpo jsem byla za rodinou a viděla to ta známá co dělá na chíře a že to musim celej den ledova,že to není sranda,že se mi to může zanítit,tak už tři hodiny mám přivázanej pytel s ledem k noze a oto jede dál.Péťa se lekl,když to viděl.Fňuk,tak jdu spinkat,abych zítra byla v poho,já jsem fakt nějaká hotová.Tak první bodnutí vosičkou už není tak boží :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: fňuk dobrouky :cry: :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
ahojky,

třeba se přidá i Leni :wink:
Zuzíí, já Ti už včera ráno říkala, ať chladíš :wink: to jsou furt prdelky, prdelky a pak vypadáš jako sloník :sweat_smile:
30. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
ajo vlastně, Leni k nám ještě chodí. Ale teda má puňťase, už tu dlouho nebyla. Já už mám zabaleno, a drak dneska nějak sabotuje spaní. A to venku zase drandil na odrážedle, tak jsem si říkala, jak ho to hezky unaví...ani jsme dnes nebrali ven kočár.
30. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Olí, zrovna jsem na to video koukala:slight_smile: je to šikulka:slight_smile:

konečně jsem hodila fotky na FB:slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Eví kuji, naštěstí zatím nejezdí moc rychle, až mu nebudu stíhat, tak to bude horší :grinning:

Zkoukla jsem fotky, ty jo Vašíkovi taky porostly vlásky :wink:
30. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
porostly, ale už jsou ostříhaný :grinning: :grinning: :grinning: a fotku ani nechtějte, páč to zas není vidět :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
tak proč ho stříháte, když to není vidět :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
aby viděl :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
30. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahoooj

Olí, hezký video :grinning: šnečí jízda :grinning: počkej, až bude drandit rychle, to budou za ním mety :grinning: :grinning:

Já dnes měla kadeřnici v půl 12, měl mi hlídat děda, ale je v té nemocnici, tak musel Daník se mnou..no čekala jsem, že bude zlobit, ale krásně seděl a čučel, ale tak taky jsme tam byli sotva 20 min.na barvení bych si s ním asi netroufla....

Zuzo, tak jak to dnes vypadá??? :confused: A to jsi měla vždycky takové přemrštěné reakce na píchanec????
30. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Miško ajoj, tak to je Daník šikula. Jája by teda neseděl ani náhodou.
No Zuza měla první píchanec ne?
30. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Zuzínek je po mně:grinning:, když je moje dvojče :grinning: :grinning: :grinning:
já otejkám celá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vašík by u kadeřnice taky neseděl :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.