• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jako první píchanec v životě??? :confused: :confused: To snad ani není možné??? :confused: :sweat_smile:

No on už byl Daník lehce znaven a měl dudu a medvěda, to ho vždy uklidní, tak asi proto byl ok...a taky cizí prostředí, to je vždy ze začátku jak beránek, než se rozkouká :grinning:
30. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
no od vosy jo ne? pr z toho byla tak happy... :confused:
30. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
jj, první vosí :grinning:

tady je zataženo, zvedl se vítr:frowning2: to zas bude slejvák jako prase :angry: prý odpo na západě přeháňky :sweat_smile: asi neumím zeměpis :grinning: navíc to přišlo od východu :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
tady sluníčko a sauna :confused:
Hm, tak to měla štígro...ty jo, já jako malá měla šípanec furt..no je pravda, že z vosy jsem vždy měla taky větší bouli, než ze včely..ale na včely jsem byla zvyklá hned od mala, pže táta na chatě včely měl a tak jsem fakt měla pigáro furt, už jako 2 letá...
Jája má pěkně oteklý ty píchance od komárů :frowning2: Naštěstí už jsme je odchytili, nechápu kudy se tam přes ty sítě dostali.
30. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoojky,

Zuzí posíláme pofoukání na vosí píchnutí :wink: Můj brácha je na píchnutí alergický a vždy pěkně nateče. Hodně mu na to pomáhá Fenistil mastička :wink:

Já jsem myslela, že s Ondrou někam vyrazíme, ale tady to vypadá, že bude konec světa a bude lejt :-
30. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Tak u nás to taky svítí, ale jsou mraky..a ten vítr fakt dost fouká, jsem teď byla venku na jednom zdravotním :grinning: no napustli jsme bazének, tak snad se stačí mrně vycachtat, navíc má přijít náš kámoš, dnes jsme odpo sami, babi jede za dědkem do nemocnice a Petr přijde z práce dýl...
30. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
ten nejhorší mrak už mi zmizel z dohledu, tak snad z toho nic nebude, páč jedu za Barčou:grinning:
na mně fenistil neučinkuje, tak jsem ho dvojčeti ani neradila :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
jsem našla holky fakt krásný dětský postele a že jsem jich už prolezla fakt hodně!!!!!Mě se líbí hned ta první Alice, ale ta cena :cry: :cry: http://www.vanas-nabytek.cz/5969-detske-postele/
30. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Miško ta vypadá dost dobře. Já mám zas vyhlídlou tuhle - ale taky palba http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22113762&tab=5
30. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
jééé teď koukám, že to maj i na těch tvých stránkách
30. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
Hm, tky hezká pak pro dvě, když je málo místa!!!!!!
Asi je to od stejnýho výrobce :wink:
30. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
hele a nevíš jak dlouho tam vydrží? jako do kolika let se tam vejdou?
30. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
jj, právě píšou, že se dá rozložit i na dvě samostatný postele kdyžtak
30. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
holky vy už koukáte na postýlky jo? to jsou teda palice ale :astonished:

naše madam zase po o neusnula, až venku ve 4 do půl 5 a ted jsou na kole, tak jsem si udělala kafe jdu udělat polívku a jdu dát srpchu, to jsem zvědavá jakej bude večer teda to zase než zalehne, půjčila jsem si od kamarádky první díl Harryho Potera, že začnu jíst a mám ještě jednu, ale nějak nemám čas do nich juknout..u nás to taky vypadalo že bude lejt, ale pak nic, v so máme jet na grilovačku, tak se těším, nebudu vařit, kačí se vycachtá v bazenku já pokecám, táta si nedá pivko a bude nasratej ne si dělám srandu, dá si jedno, to mu stačí bude řídit, ale už se na to těším :dizzy_face:

Míšo prej dědek :grinning: chudák v nemocici, jak mu je?
30. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
Huráá huráá nezmokli jsme a bylo to fajn. Evča s Vašíkem dorazili a šli jsme k nám na hřiště. Kluci si pohráli, najedli se a vyřádili. :grinning: Domu jsme šli sice všichni jak čuňata, ale hlavně že byli dětičky spokojený :grinning:

Holky moooc hezký postele, já jsem ještě ani na žádné nekoukala :slight_smile:
30. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
Koukám, že to tady moc nežije. :unamused:

Já se snažim vytářet na mimiaukci nějaké aukce, chci prodat nějaké botičky, capáčky, chodítko a odstrkovadlo co nás nenadchlo, ale musim nejdřív zmenšit fotky. Nějak mi blbne Picaso, tak do toho brzo asi kopnu :angry:
30. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
čáááu:grinning:

holkyy dvojčátko Vám řeklo jen,že jsem její dvojčátko,ale v překladu to znm. že sem ráno musela k dr. pač tady na mě,že to je všichni na kalciovku,že to není prdel:sweat_smile: já nohu třikrát větší než včera,bolelo to a svědilo jak prase,.tak sem teda jako,že šla,že to jen ukážu sestře a kdyžtak mi dá nějakej prášek jenom nebo tak něco:grinning: no vylezla dr. jí říkám co a jak a ona se na to podívala a řekla téééda:sweat_smile: hmm pěkný:sweat_smile: a že si mám jít lehnout,že si to prohlídne pořádně,no dopadlo to tak,že slyším sestři připravte si 100ku nevim čeho:sweat_smile: a já říkám,je to nutný?:sweat_smile: já přišla jen pro jistotu:sweat_smile: a ona,že jo,že vosa byla nějaká víc jedovatá:sweat_smile: a ještě mi napsala prášky který mám jíst 5 dnů,tak prej ať si lehnu,tak říkám to bude taky jak po prvé injekce do zadku:sweat_smile: že sem jí roky neměla:grinning: a sestra,že to zvládnu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ještě,že na mě byli tak hodný:sweat_smile: injekce pohoda paráda,nebolela vůbec,jen jí tam stříkala snad 3 minuty:sweat_smile: holky,ale to co přišlo potom si nepředstavíte ani v tom nejhorším snu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem se postavila,udělám krok a najednou taková bolest do toho vpichu,že se mi nohy podlomily :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a já říkám aaaaaauuuuuuuuu co to jeeeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a opřela jsem se o křeslo a myslela,že tu nohu nezvednu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a sestra bolí to co? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a já,že aaaaauuuu to teda jooo :sweat_smile: a ona se smála a říkala mi,no já sem Vám to nechtěla říkat,ale bude to bolet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a prej bolí to až do nohy co??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a jáá au au au nééé jenom v místě kam mě jí vrazila a ona,že ať se neleknu,že mi ta noha vleze do celý nohy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no já sem myselal,že se poseru :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem se musela na ní tlemit,nemohla jsem udělat ani krok :sweat_smile: tak sem šla do lékárny,tam se to rozjelo na plný prdy a zrovna tam stála ženská a za pultem nikdo! :sweat_smile: sem se držela za tu prdel a musela sem si sednout,no já myslela,že sebou švihnu :sweat_smile: :sweat_smile: pak vidím procházející bílý plášť a říkám,prosím vás mohla by jste mi dát ty prášky :sweat_smile: sem předběhla tu ženskou:sweat_smile: a přišel tam druhej co se mi stalo,tak mu říkám,že mi bodli injekci na vosí píchnutí a on na tu paní,počkejte prosím:sweat_smile: a dal mi prášky,ještě mi je rozdělal a prej ať si ho rovnou tam vezmu:sweat_smile: tak sem zapila prášek a odtáhla domů :sweat_smile: doma to povolilo a pohoda:slight_smile: pak šel Pé´tulůa spát,tak sem šla s ním,spali jsme dvě hodiny a pak šli ven,přišli jsme v 7.Koupačka,jídlo,uspávání a teď sem volná:slight_smile:

takže fakt super zážitek bejt píchlá vosičkou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to byl mejdan juch :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak takhle nějak no :grinning: ale už je dobře :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
holky strašně mě zlobí FB,nemůžu si prohlížet ani nic psá,tak se nemůžu kouknout na fotky,snad zítra,já teda myslim jestli nebude něco špatně v nastavení,řekla bych že to bude práce tý malý vopice mojí,tak snad to co nejdřív rozchodim :unamused:
30. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Zuzooo, já jsem si říkala, zda jsi nakonec nešla, když jsi tu nebyla :fearful: No tak opět zážitek s doktory :grinning: hele to muselo bejt fakt šílený tohleto, že ty máš prostě pořás něco extra co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak hlavně, že je Ti už ok :sunglasses: :sunglasses:

Oli, nevím, do kdy se tam vejdou, já chci pro Daníka rovnou 90x200 cm, aby jí měl už prostě na pořád..

Jani, mě Daník v malé postýlce nespí už od roka a čtvrt, spí ve velké a i ta je mu malá :sweat_smile: pořád se točí...no pořád ne, poslední dobou je celkem klidnej a nemele se...
A s tím dědkem to tak nesmíš brát, např.podle tvého tchána nebo táty..tohle je prostě protivnej dědek :angry: a dobře mu tak...dnes se tam táhla tchýně, nesla mu vody a nějaký jídlo, on na ní po příchodu začal před ostatníma pacientama a jejich rodinama ječet, že nic nosit nechtěl apod :angry: prostě ...... raději to ani nechci psát, co je to za ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobrou
30. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Mišuláčku Péťa taky říkal :sweat_smile: ale to,když včera přišel z práce a vidělt tu nohu:sweat_smile: nejdřív se zhrozil a pak že tohlee nikdy neviděl,že musim mít ZAS něco extra!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
ahooo:slight_smile:

Zuzííí, já myslela, že se ukážeš, tak jsem nic nepsala :grinning: stejnak to umíš napsat líp než já:grinning:
Mišíí, já Tě s oslovením dědek chápu...u nás to není tchán, ale jeho otec :wink: a to dědek je ještě doost jemné oslovení :sweat_smile:
Olíí, komplet vyprán:slight_smile: barvy super a je to moc příjemnej materiál...

jinak máme kupce na auto(klapne to na 90%) a je to soused od T. rodičů :grinning: :grinning: :grinning: jen musíme vymyslet, jak to podat dědkovi (auto bylo původně jeho sestry, bude plno keců)-já bych to neřešila (poslala bych ho do p*dele s tím, že mu do toho nic není), ale T. kvůli tomu půl noci nespal...
jo a v po jdu k dr. já :sweat_smile: holt jsem Zuzčiný dvojče :grinning: před skoro 3 týdny mně něco kouslo a já tam mám pořád červenej flek :sweat_smile: bojim, bojim boreliozy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
jo a včera s Baru to bylo super:grinning: dětičky se vyřádily :grinning: oblečení ani komentovat nebudu :grinning: a já jsem včera odpadla v půl 9 :sweat_smile: to je tak, když Barča tvrdí, že je hřiště kousek :grinning:
31. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahojky

Zuzi, jsi prostě náš exotek :grinning: :grinning:

Eví, jé to jsem ráda, že tě taky někdo hezky protáhl :grinning: :grinning: jako Ty mě do pizzerky :grinning: No s autem to je supééééér :dizzy_face: no to jsou přesně ty dědci hnusný :angry: taky bych ho poslala kamsi, snad to nebude nějak rozmazávat..a myslíš, že se to dozví, že je to právě to auto od vás???tak ať o tom soused s ním nemluví...
s pupenem na tebe budu myslet, ať to nic není..moje babi s dědou ale kdysi taky měli nějaký štípanec od mušky z chalupy a právě to bolerka byla :pensive: :pensive: tak je lepší jít, to určitě!!!!

My dnes byli nakoupit a v Globusu měli zlevněné pláštěnky na 79,- :dizzy_face: máme 98, má jí sice až skoro na zem, ale za ty prachy, nejmenší kdyžtak měli 90, to by možná na Veníska bylo :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Mišííí, mně to daleko nepřišlo(navíc tam je rovinka), ale nevzala jsem golfky :sweat_smile: takže jsem většinu cesty zpět Venouše nesla :sweat_smile:
prej to auto pozná :sweat_smile: navíc teď tam 3.týden stojí a pak bude parkovat cca o 4 metry dál....spz bude stejná...no zas tak blbej není....no já si teda myslím, že mu do toho opravdu nic není...jako je naše věc, že jsme si koupili nový auto a proč...ale tchán by měl peklo, když to nevysvětlí T....no stejně budou kecy :sweat_smile:

no cena pláštěnky fanj:grinning:, ale ta naše je docela dlouhá, takže snad nám do příštího roku vydrží :wink:
31. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
jo a k dr. jdu určo, bych to doma s T. nevydržela :grinning: :grinning: :grinning: hučí do mně už 14 dní :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Hm, ta spz mě nedocvakla :angry: tak to Tomovi to případný vysvětlování nzávidím, ale taky si myslím, že je mu do toho ho*no :angry:
No naše pláštěnka asi taky do dalšího roku vydrží :grinning:

Holky nevím, jak se sem dnes už dostanu, kdyby ne, tak se mějte moooc krásně, my zítra jedeme na chalupu, budeme asi až další neděli, mooožná :grinning: nakouknu z mobilu :grinning:
31. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
no už jsme ráno probírali, že by se vyměnila při přepisu, ale prej to stejnak pozná, tak z něj nebudem dělat vola :grinning:
taky mu to nezávidím:slight_smile: hlavně tchánovi, ktetrej bude zas nucenej poslouchat bludy od dědka :zipper_mouth:

krásně si to užijte :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
holky vůbec mi nejde FB,mám ho nějakej bloklej,takže se nemůžu podívat na fotečky,dávat komentář napsat status:frowning2: Péťa říkal,že to vypadá,že to mám bloklý,ale to by mi napsali,že mě blokli,a proč by to dělali,že jo:frowning2:

my odjíždíme k mamce a budu asi až v neděli večer,tak se mějte hezky,užij si Mišuláčku chaloupku a mějte všichni hezký víkend papa
31. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.