• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzo, blokli, pže poznali, že jsi náš exůtek...asi ta fotka je pohoršila :grinning: :grinning: né, si dělám srandu...to je mi líto, já tam teď byla a vše ok, tak zkus napsat nějakýmu adminovi, jestli je tam někde zveřejněný :confused: užij si mamku!!!!!!
31. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahojky,

teda Zůza to jsem se fakt nasmála, ty máš vždy tak vtipný extra historky :grinning: :grinning: Ale hlavně že ti to pomohlo!!

Evi hriště je pro mě fakt kousek, ale to víš, my jezdíme s kočárkem a víme proč. Jinak by jsme tam asi nikdy nedošli :grinning: Příště to chce překonat lenost, vytáhnout golfky a nebudeš pak tak vyřízená :grinning:

My jsme dnes byli u kámošky ve Zdibech. Mají baráček s bazénem a paráda. Jediný problém byl, že voda byla studená a nemají do bazénu schůdky.Takže se tam musí rovnou hupsnout :confounded: To by ale nebylo nejhorší.....horší je pak cesta ven. Připadala jsem si jak vyvrhlý vorvaň či velryba, která se snaží dostat z vody. S tou mojí bolavou nohou a velkou prdelí to bylo fakt zajímavý :grinning: Takže jestli mě někdo od sousedů pozoroval, tak se asi ohroooomně bavil :grinning: :grinning: :grinning:

Jo Evi včera jsem ti říkala, že nám zuby nerostou a dnes jsem zjistila, že mu lezou opět 3 najednou chudáčkovi. Proto se mi v noci tak pořád budil a kňouratl :frowning2: Ale aspoň k tomu neměl ty horečky jako vždy!
31. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahoj holky,Jarys chodi,juchu,je to prca
31. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
kuk, ahojky, kde jste kdo?
My už jsme doma, takže peru, uklízím...blééé v tomhle hicu je to maso.
3. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:

Olí, já jsem byla ráno u dr:slight_smile:, takže teď doháním, co jsem nestihla:grinning:
gratuluju Jájovi k chození :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
ajoooj,
tak to jooo.
Kujeme za gratulaci.
Já mám uklid skoro hotový, jen uklidit koupelnu a setřít podlahy. Malýmu je asi taky hic, nechce moc jíst :frowning2:
3. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
¨v Pze je kolem 23stupňů :wink:
3. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
jéééé, závidím. No v rádiu hlásili, že bude o deset míň. Ovšem na Moravě to asi neplatí, tu v noci uragán a buřina jak blázen a dnes zase sauna. Jsem k.o. Po vyluxování jsem myslela, že padnu a už nevstanu :grinning: Jo a až do pátku jsme samotinký, to bude veselo... :grinning: :frowning2:
3. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
a kdepak máš velkýho Jájouše?
chjo, mám tu kupu práce a niic se mi nece :zipper_mouth:
3. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
na nějakám připrdlém cvičení a příští týden zas :angry:
3. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
ahááá, chůďátko moje:slight_smile:, třeba bude Jájouš hodný :slight_smile:
3. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
no to doufám, třeba bude nadšenej, že chodí a nebude se vztekat.
3. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
huráááá auto jke prodaný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a dítě se vzbudilo se špatnou náladou :sweat_smile: a ještě mi sežralo korbáčik(telefonovala jsem a dítě mi ho prostě vyfouklo :sweat_smile: :grinning: ) no a teď se velmi hlasitě dožaduje dalšího :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
super, že Můra je prodaná. Téda potvůrka malá, nojo se nedivím, korbáčik mňam. U nás ve stínu 32. Ach jo.
3. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
tady je 22 a pěkně zataženo, čekám, co se z toho vyklube :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
tak to závidím, já tohle vedro fakt nedávám.
3. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
no já bych potřebovala toho vzteklouna vyvenčit, ale bojim se, že když vystrčíme nos, tak pekelně zmoknem :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
hm, tak jděte jen někam poblíž, ať se stihnete kdyžtak schovat. my půjdem ven až navečer, bo je tam fakt na padnutí.
3. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
¨no to jsem párkrát už udělala- řev největší :sweat_smile: on déšť miluje
3. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
jo táák :grinning: tak to nevím čéče
3. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
ach jo, Jarouš umí vylézt na křeslo
3. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
hi, hi:grinning::grinning::grinning: šikula:grinning:

jsem ho dala ještě do pelechu...
3. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
jo a my moc daleko ani nechodíme:grinning: je to tu samej kopec, takže bych ho musela nést :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
jéé, to se máš, moje dráže už tu řádí a průběžně leze na křeslo a tím pádem se dostane i k pc, takže nastal konec srandy. :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
no já netvrdím, že usne :wink: jen prudil tak, že se to nedalo :zipper_mouth: :pensive: teď si čte a je klid :sweat_smile: já se aspoň najím, pže to mně nenechal....
3. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
jj, Jarýsek si taky někdy v postýlce čte a je hodňoučkej, vypadá na spaní a pak si tam jen prohlíží, asi si chce odpočinout od své matky :grinning:
3. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
:grinning: když si chce odpočinout, tak to má říct :grinning: :grinning: :grinning:
předtím jsem se chtěla najíst, ale pán byl najedenej a nůůůtně potřeboval mojí pozornost :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
kuk nejde nám net, mám doma půjčenej pc, tak nakukuju aspon, jindra nám dneska do so asi odjel na šumavu, tak jsme sami doma, měla jsem tu sestřenku, ted odešla, kačí jsem dala do postýlky, ale pořád se tam ozývá..

Olí gratulace k chození Jarouškovi!! :dizzy_face:

víc jsem nedočítala sorry :confounded:
3. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jani, kujeme.

Jé zas nikde nikdo. Já dala dráče spát, tak se snad budu muset jít učit teda...
Jo a konečně se ochladilo. Juchuuu
4. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
no kačí zase opět nespí, nějak na to už prdí nebo spí dýl a pak nechce v noci můrina jedna, tak půjdeme ven, jestli neusne v kočárku..

koukám že nikde nikdo :astonished: ochladilo se, ale je hezky..

holky nemáte tip na ubytování jak jsem psala chci dárek pro jindru k narozkám abysme jeli spolu na noc, jenže nevím kam nemůžu nic najít něco blízko nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.