• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
no tady bude asi pršet.
S ubytováním nevím.
Jája dnes vstával v devět, ale večer šel až v půl desáté, pr ve čtyři odpo zas usnul. Jak je to horko, tak je víc unavenej přes den.
4. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
já chtěla vytírat ale když kačí nespí tak nemůžu tak zase nic, jdeme s mámou ven snad usne v kočárku opička jedna :grinning:
4. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
holky vy dovolenkujete či co?
my v po jedeme opět na šumavu a pak už dlouho nikam nechci..
ted jdeme za chvíli ke kamarádce na mimi se podívat :dizzy_face:
5. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
kuk,
jé Jani to se máte,miminečkem se budeš kochat
Já před chvílí vstávala a Jájouš chrupe. Včera usnul až v deset :angry: :angry: :angry: :angry: Já nevím co ho to chytá teď. Přitom spal jen po obědě hoďku a půl.
5. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
achojky,

od pondělí mi nešel net....
Olí, u nás se taky poslední dobou špatně spalo (pozdě usínal, brzo se budil), ale včera to konečně začalo vypadat na návrat do starých kolejí:slight_smile: chudinka byl ztahanej jak kůň(vstával okolo 6, přes den spal hodinu a usínal kolem 9 :sweat_smile: ) a protivný jsme byli oba:slight_smile: a dnes mám zpět svoje sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a prokousl dudlík, máme ještě jeden...ale odmítám kupovat další :grinning: chtěla jsem oddudlíkovat po dovče, tak asi začneme dřív :grinning:
5. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
jo a včera jsem byla shánět plavky :sweat_smile: přišla jsem si jako velryba :sweat_smile: :frowning2: :cry: :cry: :cry: spodní díl není problém, ale vršky asi dělaj jen na anorektičky :sweat_smile: a nebo to vycpou vycpávkama(odmítám studící plavky a navíc bych si ráda viděla na špičky :wink: :grinning: ) chjo a ještě jsem se viděla polonahá v zrdcadle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: mám depku jako hrom a plavky nemám, takže mně zítra čeká další kolo :unamused: chjo, si asi budu muset dát panáka nebo antidepresivum :grinning:
5. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoojky,

teda Evy ty máš zážitky, to bych chtěla vidět kdybych si je šla kupovat já :grinning:

Nám se stále klubou 3 zoubky najednou a má k tomu chudák pořád průjem. Už má červenou i prdelku. Ale asi ten průjem jen tak nezaženu dokud nebudou zoubky venku co??? :unamused:
5. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Teď koukám, že jsem Evi napsala s tvrdým Y............. no to jsem tatar, mateřská demence mě zcela pohlcuje :grinning:
5. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
baru, no tak se do nějakýho krámu podívej :wink: fakt nemaj plavky pro větší prsa:frowning2:
navíc potřebuju rozdílnou velikost hořejšku a spodku....
5. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Jo to věřim, je to problém hodně holek. Já jsme teď žádné dlouho nekupovala, tak nemám zkušenost.
5. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
hle kup Ondrulovi probiotika, Venda pak na to přestal trpět (Daníkovi to nepomohlo)
5. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
ahoj, jéé koukám probíráte plavky. Taky můj věčný problém, dycky si musím kopuit nějaký mega drahý, protože ty jediný mi seděj :angry:
5. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Hele ty myslim mám, bral je k antibiotikům. A to je má brát po dobu průjmů a nebo preventivně pořád?
5. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Olí:grinning::grinning::grinning: já neci megadrahý, ale asi to tak dopadne :sweat_smile: :angry:
dopr, zkouška sirén:frowning2: snad nebudu mít po siestě :sweat_smile:

baru, já mu čas odčasu(cca 1x za 2 měs) udělám kúru :wink:
5. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Eví já taky nechci mega drahý, ale dycky to tak dopadne :frowning2:
5. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Moje dítě není normální, uslo v deset, vstávalo v devět - jsem ho vzbudila a chtěl jít spát ve dvanáct. Jestli večer nepůjde v osm, tak mě klepne.
5. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
jéje, tak se divím, že u nás ještě nesirénujou, no asi čekaj, až Jarýs usne :angry:
5. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Evi tak díky za radu, zkusim mu je teď pár dnů dávat a uvidím :wink:

Teda Oli to máš ale spáče :grinning:
5. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Baru radši bych kdyby večer usnul v osm jako dřív a vstával klidně v sedm. Ten volný večer mi chybí :angry:
5. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
ku.wa, už sirénujou :angry: :angry: :angry: :angry:
5. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Oli to věřim, já si taky užívám volné večery,protože chodíme spát v 7hod. Ale dnes mě čeká úklid baráku :unamused:
5. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
měla jsem pravdu:grinning: konec siesty :sweat_smile: :grinning: , ale sirény za to asi nemůžou...seděl tam jak hříbek a četl si :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
já včera musela taky vytírat až když kačí usnula večer, ale stejně nespala byla hodná v postýlce a křčela až pak, tak jsem si to stihla aspon udělat..ale spí děsně, je pořád vzhůru, já než zaberu, tak je kolikrát vzhůru ona, pak už spí se mnou opice jedna, to je děs a to nám bude rok a půl..
5. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
no já nevím co to toho Jáju včera chytalo, v postýlce řval a když jsme byli v obýváku, tak mě furt tahal do ložnice a sednul si k akvárku k želvě a volal vava vava :grinning:
ach jo, vylila jsem kafe na podložku od myši, to zas bude řečí :grinning:
5. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahojky,

hlásím se zase po sto letech. Pořád nebyl čas kvůli dovoleným, výletům, práci na zahradě atd. a když se chvíle našla, tak Ondra všude šmejdí a opakovaně mi vypíná počítač, takže já rezignovala a na PC chodím minimálně. Teď jsem tu měla na dva dny mamku, tak jsem si chvíli odpočinula. Udělali jsme si výlet do Poděbrad, sázeli kytičky, hráli si s Ondrou. Teď si pro změnu vzali tchánovci Ondru na prochajdu, tak mám chvíli jen pro sebe, a proto píšu.

Dlouho jsem tu nebyla a koukám, jaké jsou tu zásadní změny. Janička se nám vdala (sice už to je delší dobu, ale přesto Jani dodatečně gratuluju k uzavření manželství a přeju hodně štěstíčka ve všem, co spolu ještě prožijete.) Jaroušek začal chodit, takže taky velká gratulace. Je šikulka. To my budeme chodit (pokud vůbec) asi až v příštím kalendářním roce. Teď jsme ve stadiu aktivního plazení. Ještě nelezeme a o chůzi už vůbec nemůže být řeč. Stále navštěvujeme rehabilitaci. Zrovna zítra jdeme na rehabku, tak bude zase půl hodiny pláče, křiku, slziček. Už aby to skončilo. Nejhorší pro mě je, když ho doma trápím já a brečí kvůli mně, ale sna d to přinese ovoce.
5. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
Díky LEni :dizzy_face:
já vím, že s tím cvičením to musí být těžký, ale vydrž, neboj, bude to lepší, hlavně se nevzdávejte, určitě mu to moc pomáhá i když pláče, přeju hodně sil!!

holky tak už jsem vybrala co pro jindru, nebyly jste tam některá, já už tam chtěla kolikrát, ale nikdy to nevyšlo a ten hotel a okolí je úžasný, tak na jëdnu noc by to šlo-

kuk- http://www.western.cz/page.php?ide=1238&title=Dopl%C5%88kov%C3%A9+slu%C5%BEby
5. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
Jani,

neboj, nevzdáváme to, jen už to trvá moc dlouho a někdy to člověka vysiluje. Zvlášť když Ondra je chlap jako hora. Na roční prohlídce měl 85 cm a 11500 g a zvládnout takový tělíčko už je dost těžké.

Ten Šiklův mlýn je dobrej typ. Určitě si tam vyražte. Bude to zase něco jinýho. :wink:
5. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
já vím ale nedá se nic dělat, jsou mámy co se na to vybodnou, aby měly klid a je dobře, že ty se nevzdáváš, nakonec budeš ráda, že jste vytrvaly, neboj ještě to vydrž!!

ten mlýn se mi fakt líbí asi do toho půjdu, snad se mu to bude líbit, bude to jen pro nás dva, kačí by hlídala mamina, myslím, že bysme si to spolu užili!! :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
Jani ten Šiklův mlýn vypadá moc dobře, určo byste si to tam užili.
Leni zdravím, no jsi dobrá, že Ondru ještě udržíš. Já jsem měla co dělat s 10 kg. Naštěstí už cvičit nemusíme, ale jak říká Jani, vydržte, pomáhá to. A že budete běhat později, to vůbec nevadí, ještě se v životě naběhá.
5. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
tak tam mají volno akorát poslední víkend v srpnu, v září už nejsou..tak jedině tak, a my jsme poslední víkend někam pozvaný, tak neívm jak se to jindrovi bude líbit teda, to je pech, tak nevím jestli to mám zarerezvovat nebo ne, ale on má narozky až v září kurńa :confounded:
5. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.