• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
jjjm v týdnu jak jsem měla doma protivu, tak jen přišel tatínek, tak byl zlato :sweat_smile: :grinning:
to je jeho vstávací doba:grinning: hoďka a půl a víc ani ťuk :grinning: , ale pořád lepší než ty dvacetiminutovky, co dával než začal chodit :sweat_smile:
7. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
tak my taky spinkáme já vařím polívku, vytírám a zase jdeme ven, zítra nám taky přijede tatka, a v po jedeme na šumavu, ale má bejt pěkná kláda, tady se ochladí co teprve tam, a má pršet, to jsme si vybrali týden teda.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Kuk,jeste nakukuju,Danda chrni a pak pomalu vyrazime.Je tu nejak pod mrakem a celkem zima.Oli,super,ze Jaja chodi!!Uzijte si tatika!Zuzanko,copak lasko!?Hele to je pech s vosama,mrchy jedny!Evi,Vasik je skvelej s bobkem!U nas to bude jeste na dlouho:frowning2:Slipky 104 me pobavily:slight_smile:tak mozna vecer jeste juknu,mam to do pul 10 aktivni.papa
7. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
tak jsme byly s kačí poprvé s mamkou v bazenu a super, byla moc hodná, líbilo se jí tam a mě taky, a ta hodina stačila akorát, byly jsme vevnitř, tak zase někdy půjdeme, je to super!i byla hodná, nechala nás oblíknout, že jsme jí tam nemusely honit, toho jsem se bála :grinning:tak až dojedeme ze šumavy, jdeme znova :wink:

ale začala mě bolet palice jako prase, asi z toho sluníčka a to jsme byly vevnitř :stuck_out_tongue_closed_eyes: auau

zdravíme Miu :grinning:
7. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
čauky lásky moje:slight_smile:

já si vážně myslela,že jsem těhu,proběhli všechny příznaky včetně slimáka v den MS:grinning: takže vsugerace jak blázen:slight_smile: a dnes jsem to dostala,což je dobře,miminko ví kdy má přijít:slight_smile: takže holkýýýýý příští rok kemping platííííííííí juchůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Oloušku já ti zapoměla pogratulovat k chození!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gratulaced velikáááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jájoušek je šikulkááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pusinkuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a pusinku všem,mějte krásný víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my jdeme dnes plavat :dizzy_face:
8. srp 2009 v 06:13  • Odpověz
holky kačí spala včera poprvé u babí, a byla hodná, vůbec neplakala, tak mám radost :dizzy_face: my jsme s tátou byli na svatbě kamarádky, co si vzala Angličana, ale svatba byla tady, a spráskali jsme se jako psi, její tatínek je POlák, takže jsme seděli na českopolský straně, a samozřejmě tam měli jejich vodku, tak nám nalejvali, přišli jsme domu ve 4 hodiny, ještě jsme s nevěstou, ženichem a pár lidma byli v Irský, a hotovo, celej den je nám blbě, jindra jel pro colu, ani nevím kdy mi naposledy takhle bylo, ale zatrsali jsme si jako za mlada teda :grinning: Angličani netancujou, jsme to tam roztáčeli jen my češi :grinning: dobrý to bylo až na ten dnešek, ten bych vymazala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a rovnou se chci s vámi rozloučit, zítra jedeme na šumavu na 10 dní dorazíme asi 20.8 tak se zatím mějte pozdravujte miminka a opatrujte se, papa
9. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Dobré ranko,

Zuzííí, jsem ráda, že to dopadlo dle Tvých představ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani, pěkně si to užij :dizzy_face:

já se taky loučím:slight_smile: po poledni byx měl přijít pan nepostadatelnej :grinning: z práce a pojedem pryč :dizzy_face: vrátíme se v pátek večer, ale v so asi ještě pojedem na chalupu :grinning:
10. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky

tak jsme přijeli už včera večer, no řeknu vám, že takový bordel, jsem tu ještě snad neměla, všude ten jemný prach, jak řezal tu dlažbu, podlaha tím byla pokrytá a jak tu Petr chodil, tak to rozťapal :confounded: a všechno prostě pod prachem, kuchyň, kytky, sedačka..no takže jsem od půl sedmé do devíti uklízela :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale dlažba je úžasná, hlavně předsíň :dizzy_face: ale bohužel, ta byla tak strašně křivá, že si s ní hrál nejdýl a nestihl ložnici :frowning2: takže to bude asi dělat petr sám nebo musíme sehnat někoho jinýho, pže tenhle může až v půlce září...

Daník je s tchýní, tak jdu dočíst
10. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Jé tak to bylo rychlé dočtení a vy všichni mizíte :frowning2:
Jani, užijte si mooooc chalupu
Evi, vy si taky užijte s tatínkem dovču
Zuzo, hele, to by byl gól s tím těhu co :confused: jsem ráda, že jsi to dostala, mám občas stejné obavy, jako Ty a není to příjemný pocit :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
hojky,
tak Míšo vítejte doma :dizzy_face: jindra jel s kačí k rodičům pro nějaký věci a frčíme taky, ještě půjde kačí papat, zase na 10 dní je to dlouhá doba, mě by stačilo i mín, ale ne našemu chlebodárci, takže přijedeme asi 20 ve čt a v pá mám narozky kulatiny :astonished: :wink:

tak se mějte jdu si vzít kinedril abych přežila cestu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jdu se taky napapat, zatím papa
10. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Mišííí, neboj:slight_smile: já budu asi nakukovat:grinning:(pokud známým půjde net :grinning: , i když T. si asi vezme NB a kdyžtak se připojím přes něj :grinning: )
úklid po dlažbě nezávidím :sweat_smile: brrr si to pamatuju z přestavby koupelny :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byl prach z dlažby a z ytongů a omítek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: bléééé vždycky už to vypadalo, že je to čistý a zas mi vykoukly nějaký čmouhy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já gruntuju teď :grinning: tchýně nám bude hlídat kočku, tak tu potřebuju mít naklizeno :grinning: :grinning: :grinning:
snad někoho seženete na tu ložnici...
10. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
no jo na to jsem zapoměla regovat, bordel to musí teda bejt, ale to se uklidí, hlavní je, že to máte už hotový a můžete se z toho těšit, ještě tu ložnici a je to komplet, ne? si trochu zauklízíš procvičíš zádový svaly a zabiješ dvě mouchy jednou ranou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Jé Eví, to je fajn, že budeš nakukovat, jedete do Kolína, viď??? :dizzy_face:

Holky mě ani nejde o úklid dole, na té nové dlažbě, ale co bylo za bordel tady nahoře.Uklidila jsem to, ale už si to zase sedá, ale rezignovala jsem, stejnak budem za 2 měsíce dole, tak na to sejřím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, jj 10 dnů je dlouhá doba, ale když tam máš Jindru, tak je to ok.My byli 7 dní a bez Petra a to je blbý, když tam teď taťour není :grinning:

Tak chlápek odjel, dnes spároval a z nejhoršího to vytřel, večer to 2x přejedu a taky na to prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ložnici asi zkusí P.sám, to zase bude dělat rok :grinning: a pak koupelnu, alespoň dlažbu, aby jsme se nahoru a postupně P.dodělá dole v koup.obklady, no je ještě celkem dost práce :pensive: já už chci bydlet, ale dřív jak na konci září, to nevidím :cry: :cry: ach jo :cry:
10. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Mišííí, i tak si to dokážu představit:grinning: ložnici a obývák jsme měli zavřený, zalepený,na dveřích igelit a ten prach tam byl taky...dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj, ke Kolínu :grinning:
10. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
po pánovi tvorstva :grinning: ani vidu ani slechu :unamused: na icq ještě je, takže z práce ještě neodešel :sweat_smile: :unamused: a to má dovču :angry:
10. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
No prostě je to hrozný, stavět, kde se bydlí :angry: fakt se nemůžu dočkat, až tady bude klidový stav, jestli to teda někdy bude :grinning: co jsem tu těch 5,5 let, tak pořád stavba a bordel a je to fakt už na hovno...dřív, když nebyl Dan, tak ok, ale ještě do toho dítě a špína....fůůůj, nesnáším to, stejně jako spaní pod stanem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hele Tom je trošku workoholik, ne :grinning: :grinning: třeba ani dnes neodjedete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:

tak trochu je :sweat_smile: o tom ani nežertuj :grinning: :grinning: :grinning: bych ho asi přizabila :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
jsem hotová, je mi dusno, sotva funim :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
báááf,

dopo jsem nebyla, bo jsem byla ve Zlíně odevztad bakalářku, a pak navštívit kámošku ze školy co má dvě mimča - teda dvouletou holčičku a ročního chlapečka a pak mi nešel net :angry:
10. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
koukám, že Janí i Eví jede pryč :confused:
10. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
ahojky šimšulkyyyy :fearful: :fearful: :fearful: :dizzy_face:

tak vy jedete všichni pryč :fearful: :fearful: :fearful:

Mišuláčku vítej doma :dizzy_face: na úklid pomalu,on nikam neuteče,hlavně,ať máte letní pohodičku :dizzy_face:

Jani moc si to užijte!!! :dizzy_face:

Evičko taky si to moc užijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Olušku vítám Tě doma :dizzy_face:

holkýýýý :fearful: :confused: :confused: Péťulka měl minujlý týden středu čtvrtek 38-38,5 v pátek sobota nic a včera celý den 38 a dnes ráno nic,tak sem šla k dr. pro jistotu jestli nemá něco v krku,koukla do krku a že prý v pořádku a koukla na zuby a vylekala se,že mu rostou všechny zuby najednou,tak je to k tomu,udělala nám rovnou rok a půlroční prohlídku,děsně se vytáhl,máme 84cm a 10.8 kg ale to měl už 11,ale on už má 11 kg 3 měsíce jak je akční tak všechno vypotí,teď ani nechce jíst už dobu,že ho bolej ty zoubky,ale aspoň hodně pije.No a odpoledne zase 38,5 doteď :unamused: no a přestavte si,že Péťa jako taťka se v noci probudil a měl zimnici,přikrytej v mikině a tak se změřil,měl z ničeho nic horečku a dnes šel do práce a úplně vyřízenej přišel a celej den a tak se změřil a má 39 z ničeho nic a nic k tomu :confused: tak ho ráno pošlu k dr. pač to je divný,doufám,že to nebude nic vážnýho :unamused: chudák je fakt úplně mrtvej,sotva teď dolez do sprchy:frowning2: ale má jenom horečku to mě příjde divný,no snad nemá tu prasečí chřipku jak jsme byli na tý dovolený s holanďanama :confused:
10. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
jo tak sem chtěla říct,že jsem tu jediná zdravá chápete to?:fearful: kluci mi horečkujou :fearful: jeden od zubů a druhej nevíme :fearful:
10. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
Zuzísku, malej Peťka je chudák :frowning2: a je jinak v poho??? :confused: Mě by se Dan ufňukal a ubulel k smrti, kdyby mu lezly všechny tesáky :pensive:
Velkej je taky chůďe :frowning2: ale při prasečí nejsou tak vysoké horečky!!!neboj, mám to nastudovaný, jak měl tchán ty horečky a nevědělo se, co to je, tak abychom od něj měli odstup...při prasečí je jen zvýšená a bolest hlavy a žaludku....držím oběma Petískům palce a myslím na ně!!!!!
dobrou
10. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Mišulko moje,děkujeme!!!JJ malej je jinak v pohodě,on dokud nemá 40 tak se chová jako by mu nic nebylo,i v noci spinká,vůbec nepláče,tak nevim jestli ho to vůbec bolí,ale asi ano,minulý týden se mi dvakrát za sebou vzbudil s pláčem v noci,tak ho to asi bolelo,ale jinak nic,ani nevíme,že mu rostou,kdyby neměl věčně narvanou ručičku v puse.Víš jak jsem říkala,že mu na dovče narostli 4 zoubky,to jsme taky ani nevěděli,když ani nepláče :fearful: i je jako v pohodě,vysmátej,tak on tu bolest možná snáší dobře,když mě teď tak napadlo jak měl zlomenou tu kost jak byl druhej den taky hned v pohodě a neplakal a to bolest teda byla určitě.Je to brouček můj malinkej :fearful: a sem ho včera vzala poprvé strojkem,vypadá jak nacista :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ale je fakt tuuuze krásnej :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

velkej Péťula v noci 39 teď nic a začín :dizzy_face: ho bolet v krku,tak jde k dr. kdyby to měl na atb,on totiž vůbec není nemocnej,horečku taky nikdy neměl za osm let,tak to teď bude mít nějaký divoký asi :fearful:

kdyby aspoň ten malej neměl odpo teplotku,vzala bych ho ven na celé odpo a Péťa by se vypspal a malej by to aspoň nechytil.Takhle tady musíme být všichni a jak to chytnu já a malej tak jsme v řiti na čtrnáct dní všichni :frowning2:
11. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
kuk,
Jejda Zuzí, chudáci Peťuláčkové. Malej teda si to taky užívá s těma zubama. Snad to u velkého nebude nic vážného. Pusinku malému.

U nás je den naprd - chč... a chči.... malej je protivnej, že jsme doma, dala jsem ho spát, pr pořád kňoural a vztekal se. Tak nevím jestli zas nějakej zuban. Teplotu jsem mu změřit nemohla, pr zuřil, že měřím v zadečku (poprvé za celých 14 měsíců ho to nasr...) tak nevím jestli přejdem na podpaží...
já mám zánět spojivek a nepomáhá ani mastička, tak jsem hotová - pr to řeže a pálí.... takže super.
11. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
jo Zuzáčku málem bych zapomněla, vše nejlepší k svátečku - od Jarouška slintavou pusinu a hlavně ať jste všichni zdraví ju.
11. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahojky,

jejda Oli, to je nemilé, ten zánět :frowning2: já to ani nikdy neměla, tak Ti ani nic jiného, než mast, neporadím :cry:

Zuzo, no Petísek je opravdu zlatý dítě, na to, že je to chlap, se s těma bolestma teda pěkně umí poprat :dizzy_face: to fakt závidím!!!!!!
Hele brouku,vše nej k svátku a na důkaz mé velké lásky k Tobě a toho, že jsi neskutečně milý a hodný tvoreček, jsem Ti večer v posteli složila básničku :grinning: musím upozornit, že jsem nikdy žádnou nesložila, ani mě to nikdy nenapadlo, pže na to nemám talent a náladu, ale pro Tebe mi to šlo nějak samo a měla jsem jí celkem rychle vymyšlenou.
Moje milá Zuzanko,
hnědooká panenko,
Postav se a srovnej nohu :grinning: :grinning: :grinning:
ať pogratulovat Ti mohu,
Tobě dávám kytičku,
přiviň si jí k srdíčku,
Hodně lásky, zdraví, štěstí,
bezva muže, kopu dětí,
to Ti přeje Míšenka,
Tvá milující bezinka :dizzy_face:

Dobrý néé :grinning: až na to srovnej nohu, no :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ale nic jinýho, aby se to rýmovalo, mě fakt nenapadlo :grinning: :grinning:

Jinak u nás je tak divný počasí, chvíli se zatáhne a celkem je chladno a za chvíli vykoukne slunko a dusno a pařák :angry:mělo být celý týden lépe, ale na rádiu dnes říkali, že od zířka zase vedro, tak mě už z toho picne fakt :angry: :frowning2:
11. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
ježiš lásky mojeeeeeeeeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: děkujuuuuuuuuu :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Oloušku to mě moc mrzí,já to nikdy neměla,tak si to neumim ani představit,ať je bolístko brzy pryč!!! :cry:

srdíčka moje moc děkujuuuuuuuuuu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: Oloušku pusinku :dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face:

ty moje Míšenko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty seš tááááááááááááááááááááááákkkkkk hodnáááááááááááááááááá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to sem musela přečíst Péťovi cos mi hezkýho vymyslela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je tak dojemný,vážně moc :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: že tě to nikdy nenapadlo,ale u mě ti to šlo samo.To je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: děkuju moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pusinek milion jenom pro Tebe za krásnou básničku :dizzy_face: :dizzy_face: se z toho asi udělám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: krásný fakt krásný,nevim co říct :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak berunky,Péťa má angínu a ATB,takže paráda,chudáček muj malinkej :fearful:

jo a Pé´tulka zase zvýšenou,achjo a to jsme chtěli jet odpo za mamkou,pač přijela babička z Ostravy:frowning2: že vždycky odpo horečkuje,chjo :unamused:
11. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
jo a srovnaná noha byla nejlepčí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
ahojky,
Miško básnička supééééééééééééér.

Holky tak dnešek mě fakt vyčerpal.
Jája odpo donesl klíče a pak stál u dveří a chtěl jít ven. Tak jsme jeli na nákup a pak za dětma do Prostějova. Tak nejdřív scény v obchodech, koupila jsem mu traktor, tak jsme ho málem ztratili, naštěstí ho nikdo nevzal,t ak jsme ho zase našli. Pak se naučil vylejzat z kočárku spod madla, takže ho musím pásat. Jak jsme došli za dětma tak super, tak za nima běhal, řádili tam a pak ho něco postihlo - řev, vztekání, nic nepomáhalo....ostuda jak blázen na celou zahradní restauraci a já si připadám jak neschopná matka. Takže nálada naprd, půjdu brzo spát, protože mě to teda vyčerpalo. Akorát teda Jarýsek už spí, takže počítám, že bude v noci veselo :frowning2:
11. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
Jéje Zuzí angínu teďka, ak to je pěkně naprd, tak se hezky starejte a pečujte o tatínka, ať je mu brzo líp.

Jo holky kupili jsme krásnou pláštěnku - překvapivě zelenou :grinning: a s krtečkem. Ale neměli takové mikro holinky.
Miško náhodou holinky po Dádovi neprodáváš?
11. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.