• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Oloušku dej si nožičky nahoru,nic nedělej,přečti si nějakej časáček a hlavně pohodičku si dopřej,ono bude zas dobře :dizzy_face:
11. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoooj

Holky jsem ráda, že se vám to líbilo, hlavně teda, že Zuzce :grinning: doufám, žes měla lespoň dvojitej orgáč z toho :grinning: :grinning: to já Ti teda složím ještě někdy něco, když Tě to takhle až bere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: né, jako fakt mě nikdy básničky nešly a najednou včera, nemohla jem spát a říkám si, Zuza bude mít zítra svátek, co hezkýho za přání jí napíšu :fearful: a najednou to nějak vzniklo :grinning:
Petra je mi líto, ale alespoň to není chro, chro chřipka :grinning: doufám, že bude doma blázen a nepoletí za 3 dny do práce :angry:

Olís, hele jakápak neschopná matka, na lidi se vysejři :stuck_out_tongue_closed_eyes: každý, kdo děti má/měl to zažil a odsuzovat tě může tak leda nějaká pipka, co děti nemá nebo chlapi :grinning: Jája z toho vyroste, však já to taky moc dobře znám, obvzlášť kolem toho rok, můžu Tě uklidnit, že teď je vážně klid - alespoň na veřejnosti teda :grinning: doma si hubičku otvírá :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holinky nemáme, máme sloní nohu, takže my koupili rovnou 25 s dvojema vložkama a má je do teď, on do malých nenarval tím "tubusem" co se na lýtku, tu svou sloní nožku víš :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
No děvuše, kde jste????
Jsem včera udělala dole pár fotek, tak se hned musím pochlubit :sweat_smile: :grinning: dnes jsem to znova dole vytírala a pořád mám totál hnědou vodu, to jsem zvědav, kdy to pustí :grinning:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3134095#navigator
12. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
kuk,

ahojky, holky díky za podporu. Jsem se z té depky vyspala, sice Jáju to celkem drží ještě, ale dá se. Dopo jsme byli u zubařky - překvapil, a řval jen trochu a pak se vyřádil u dvouletého kámoše, tak teď chrupe. Odpo půjdem ven, a pak už jen čtvrtek a kus pátku a bude tu taťka, juchůů.. a z mého dítka se mávnutím kouzelného proutku stane sladký andílek - já to nechápu :grinning: . V neděli jedeme do brna na Moto GP, tak jsem zvědavá co bude J. říkat na grrrrrrrrrrrrrrrrr :grinning:

Miško dlažba krásná, taková neokoukaná, fakt zajímavá. Koupelna bude taky bombová, tu rohovou vanu vám teda závidím. Občas mi to chybí, naložit se do vany. TO dycky doháním u našich :grinning:
12. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj Olísku, hele to, že je Jája hodnej, jak dojede taťka, je určitě napůl způsobené Tebou, pže Ty jsi určitě taky v nepohodě, když je Jarda pryč a jsi určitě taková celá napjatá a bojíš se, co bude, když jsi na malýho sama, že jo?????Tohle je to samé u nás, prostě jak mám já sebemenší problém a nejsem v pohodě, je to na danovi dost znát!!!!

Díky, já jsem teda podělaná z té dlažby v chodbě, ještě, že se P.nechal ukecat, on chtěl stejnou, jako je v obýváku :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jsem vytírala a jak je přechod těch dvou dlažeb, tak na předsíňové nebylo absolutně nic vidět a jak jsem přejela koštetem na obývák, ukázalo se tolik kamínků a bordelu...takže fakt ideální je, že jak je flekatá, není na tom nic vidět :dizzy_face: kdyby byla v předsíni ta světlá, bych furt musela vytírat, pže by na ní bylo vše vidět
12. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jé na motorky půjdete, to by byl Dan taky v sedmém nebi :dizzy_face:
No vana mi taky chybí, jsem se nakládala teď na chalupě :grinning:
12. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Miško jojo je i praktická ta dlažba a fakt taková neokoukaná.
No asi máš pravdu, já asi předem čekám, že zas bude vyšilovat a vztekat se....Nojo, ale co s tím... :frowning2:
12. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahooj holky,

tak jdu na vás juknout a koukám, že se tady převážně dovolenkuje :wink:

Já jsem teď doma, ale zase budu na pár dnů odjíždět. Hlídám totiž tetě psa, jeli k moři a tak mám o pár starostí navíc. Venčit psa, držet kočár a ještě případně chytat chodící dítě není moc ok. Takže odjedu raději k nim na chatu, kterou máme k dispozici a bude klid. Stejně má být venku vedro :grinning:

Olí trochu opožděne gratuluji k chození :grinning: . Už máš taky veselo viď :grinning:
13. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky

Olí, no asi s tím zatím nic nenaděláš, poročut si prostě nestačí, ale jak bude Jája starší, tak to odezní!!!!!Fakt, věř mi, bude to čím dál lepší, až budou zuby, nebude nevrlý, až bude pořádně chodit, bude lítat venku, po bytě, jezdit na motorce a prostě vše s ním bude lepší a větší pohodička!!!!

Baru, tak nevyšlo hlídaní dětí, tak ses dala na hlídání zvířectva?? :grinning: :sweat_smile: Na chatě to určitě budeš mít lepší, hlavně hafánka vypustíš a nemusíš se trmácet mezi panelákama na procházky.A co u vás??Ondra je ok??Co zuby, už ho tolik netrápí???
13. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
kuk,
ahojky, Baru díky za gratulace. Je to sranda, už lítá parádně i doma, přejde i prahy, je to prča. Tu chatu budete mít super, vypustíš dítko a psa a bude...
Miško no to doufám, pr dnes ráno byla zase scéna. Venku přestalo na chvíli pršet, tak jsme šli ven, dostal pláštěnku pro jistotu, kdyby zas začalo a ještěže ji měl, pr se pak aprádně válel na zemi a ječel :angry: :angry: :angry: prostě nechápal, že po silnici sám chodit nebude :frowning2: Podotýkám, že na něj nekřičím, prostě mu nedávám, žádný podnět, na to aby chytl takovej amok, jenom mu prostě něco nedovolím.... :frowning2:
Teď vylezlo sluníčko, tak jsem ráda, až se vzbudí, půjdem na zahradu a tam ať se staví třeba na hlavu :grinning:
13. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Oli :cry: známe, známe nepochopitelný vztekání nebo kvůli kravinám...já teda na něj při těhle scénách byla celkem hlučná :sweat_smile: sjela jsem ho raz, dva, teď stačí houknout hlasitě Dane a je klid...je těžké říct všeobecně, jak na ty vzteklouny, na každýho asi platí něco jinýho, u nás pomohlo tohle, prostě aby se lekl a tím zapomněl na to, co dělá..
Jak velikou máte teď tlapku????Jsem narazila ve skříni na super podzimní, kotníčkový tenisky Pumy č.23, píšou 14,5cm my je měli párkrát v zimě, chodil v nich v tlustých ponožkách a velmi málo, jsou jak nový, kdyžtak nafotím :wink:
13. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Miško my máme tak 20tku teďka, kdyžtak je změř zevnitř a pošli foto ju :wink:
13. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
teď tu šílel, že dojedl jogurt, amok jak blázen, že už není...ach jo.
jdem ven, ať se vyřádí
13. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
tak jsme doma, doufám, že v noci bude spát jak andílek, pr skoro pořád ťapal po zahradě, občas byl na písku, párkrát se vztekal, ale nic extrémního :grinning:
HOlky jsem mu koupila první pohádku na dvd, jsem si říkala, že na telku kukat nebude...no ale jsem si řekla, že jednou za čas.... a koupila jsem mu Bořka Stavitele, jsem doufala, že ho ty stroje Bořkovo zaujmou, jenže oni mluvěj a vůbec nevrčej :frowning2: takže je nepozná :frowning2: No ale jinak se mu to líbí :grinning:
13. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
Olí, nestíhám...malej nechce chrnět, zmetek :grinning: nakouknu až usne, ale boty nafocený nemám :pensive:
14. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Miško v poho, až stihneš nafotit, tak pošli mejlíkem. Mě drahouš chrupe od půl dvanácté, tak počítám, že se za chvíli probere. Já se snažím učit, ale dnes je na řadě úplně debilní otázka...tak do toho tak vejrám... a čekám, jestli se mi to tam nenasype samo :frowning2:
14. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Už chrní pacholek, nějak mu asi vadí, že ležím s ním, včera večer taky nechtěl spát, tak jsem se naštvala a odešla a usnul, teď to samé...tak ale jsem ráda, pže dole bude spát už sám v postýlce a tam se k němu nevejdu :grinning:

S těma pohádkama...říkala jsem si to úplně stejně a teď sjíždí denně několik pohádek najednou, na Pc i na telce :grinning: je to super, když potřebuju uvařit, tak čučí a nenudí se, tak se tomu taky nebraň :wink: Daník má rád krtka, Jáju a Páju a teď maxipsa Fíka
14. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
No já mu ji pustím tak jednou denně, dopo, když vařím. Tak mu to myslím nezaškodí. Musím nějaké vyžebrat od švagrové, mají maxi zásobu. :grinning:
Já teď řeším otázku postýlky, on už je fakt přes 3/4 postýlky, takže plánuju, že k vánocům by dostal novou. Ale těch 12 tis, za tu palandu je celkem dost a přebytečných jich ted fakt nemáme, tak přemýšlím, že kupím zatím tu dětskou z Ikey
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S39836495 ale připadá mi úzká :frowning2:
14. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Olísku hele mě přijde, jakoby jsme byly my dvě taky dvojčata :grinning: :grinning: nejen že řešíme stejný "problémy" s klukama ale i ty ostatní věci :grinning: jsem tuto postýlku přeci taky řešila a taky mi přijde strašně úzká :rolling_eyes: 70 cm je fakt málo...já jsem se už rozhodla pro rovnou velkou postel 200x90 ale zatím nevím jakou, moc bych chtěla z té stránky, jak jsem dávala odkaz, ale je to drahé :unamused: teď přišel leták z Aska a tam byla nějaká v akci za 1990,- bez roštu a bez matrace, tak pořád přemýšlím jakou, pže rošt je tak za litr a matrace dobrá tak za dvojku a jsem na 5 tis. a na té strínce z netu je se vším za 6-7 tis....tak furt nevím :cry:
14. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jinak dnes pustili tchána z nemocnice, ale není vůbec v pořádku, laborky dopadly dobře, ale má silný zánět plic obou a oboustranně, takže to bude ještě na dlouho, za 3 týdny to ustoupilo jen o 10% :confused: ten bude doma min.půl roku s tím :fearful: jsem zvědavá, zda fakt vydrží nekouřit, zatím mu to ani nechutnalo..tchýně byla už umordovaná, do práce, pak za ním do nemocnice, tak jsem za ní ráda, že je doma a nemusí se za ním trmácet

a pozór :grinning: :grinning: :grinning: tu psala Evča, jako děsnou srandu s těma slipama na Daníka 104, že jo??? :grinning: Tak dnes jsme v Globusu koupili krásný slípky za 80,- patery a vel.104 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a podle oka budou akorát :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
nojo je to sranda :grinning:
hele ty slipy, tak to je dobrý, Evís má odhad :grinning:
No já nevím s tou postelí sakra, prototže mi zas kvůli prostoru, pak potřebujem palandu, takže velkou postel kupovat nemá cenu. Ty jo, ale teď mě napadlo, dovézt si od našich mojí postel. No akorát, že já ji nedávno půjčila bráchovi do pokoje, aby se nemusel s přítelkyní mačkat na jedné. :frowning2:
14. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
koupila bych mu tam novou matraci, ta má už je stoletá, ale jinak je postel ok. To bude mít brácha radost... :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
ten tchán, to je hustý teda, jsemmyslela, že se zápalem plic musí být v nemocnici :confused:
14. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Oli, no měl by být, ale bude to fakt léčba na dlouho a půl roku ležet v nemocnici :confused: komu by se chtělo!!!!Slíbil, že bude v klidu a musí jezdit na pravidelné kontroly, si myslím, že jak se to nebude zlepšovat či dokonce náznak zhoršení, hned si ho tam zase nechají, záleží na něm, zda bude vše dodržovat.....

No tak to by byla nej volba ta bráchova...tak uvidíš, jak se mu to bude zdát :grinning: no a palanda je fakt dost drahá, když zatí druhé není :confused: leda juknout na bazar. třeba jí někdo bude prodávat....to jsou problémy, co :grinning: taky nad tím furt dumám, ale nad Ikeou jsem už zlomila hůl, by z ní za chvíli zase vyrostl!!!!A navíc se mele, on by potřeboval postel, která má šířku min.120cm :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
právě, Jájouš hrozně cestuje, by byl furt na zemi :frowning2: No si říkám, že stejně brácha si časem bude chtít koupit lepší postel :grinning: , tak třeba to urychlí :grinning: No až tam teď budu, tak se s ním o tom musím pobavit. Druhé právě vidím tak za dva roky nejdřív. Takže mi to přijde fakt zbytečný kupovat teď tu palandu. Nějaké to zábradlí by šlo myslím přidělat i k té mojí posteli.
Jo a musíme domluvit ten srazík, ještě musím zjistit kdy maj co v plánu naši a tak, a pak se dohodnem.
Nojo to je fakt, půl roku v nemocnici, to by bylo na zblbnutí. Tak hlavně aby to dodržoval a odpočíval a tak...
14. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
no to zábradlí z Ikei by možná na postel pasovalo, taky jsem to řešila, mám to i zjištěné, že pasuje velikostně na ten rám postele 18-25mm :wink: tak to poměř...a nebo na netu se dá sehnat nějaká univers.ale teda cena už o dooost vyšší :angry:
14. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
na to z Ikey jsem koukala, to by šlo i cenově :grinning: - poměřím.
14. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
akorát je nevýhodný, že mi pak bude z té postele zdrhat večer před spaním :frowning2: , no třeba ne, třeba v roce a půl bude už rozumný chlapeček :grinning: . Ještě spí ty jo, čučím.
14. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
jj akorát je bílý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vem to čert, na tu chvilku :wink:

jj srazík vyzjisti a kde, že jsou vaši přesně????Abych tam vůbec trefila :confused:
14. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=vranov%20@sss=1@ssp=120380524_127659724_150199404_150073036@x=133879155@y=135119145@z=11
Vranov, okres Benešov

no dá se přinejhorším natřít :wink:
doufám, že bude hezky, bychom mohli klukům napustit bazének a na terásce popíjet kávičku :grinning: Naši už taky dostavěli obrovské pískoviště - chudák Jájouš je tam sám úplně ztracenej :grinning:
14. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.