• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jeje, se mi to roztáhlo a hnedka první příspěvek nahoře :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Hm, tak doufám, že pojede Evís, bych asi zabloudila...to je asi po Brněnský a jaký sjezd???
14. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
29 myslím. Eví má navigaci :wink:
14. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
To jsem taky na mapě viděla, že 29 :grinning: , ale jestli nevíš, na jaké město???No snad Evík pojede, nesnáším tu Brněnskou :frowning2: a za sjezdem je to už kousek, viď??Dle mapy, to tak vypadá...no s navigací se to machruje :grinning: :grinning: Daník chroptí, brzo bude vstávačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
ach jo, tak ten náš divnej soused, co nám rozjíždí autem trávu pod šňůrama na prádlo je ještě ke všemu blbej, maj týdenní Aničku a vozej jí ve vejci po směru jízdy, ach jo :frowning2:
14. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
jo to vím Hvězdonice nebo CHocerady
14. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
pak už je to jen 3 km myslím, možná míŇ, pořád po hlavní.
Jéje, tak snad se to nerozjede v pořádnou rýmu.
14. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

hlásím se z chalupy :grinning: :grinning: :grinning: nedočítám(to si nechám na doma, pže je to tu pomalý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )v tejdnu jsem to sem vůbec nestihla :sweat_smile: se 4 dětma bylo pořád, co dělat :grinning: a taky jsme byli na výletě mašinkou :grinning: Vašík je ostříhanej a celý týden přes den nespal :confused: :angry:
koukám, že řešíte srazík :grinning: Miško navigaci nepotřebuješ :grinning: fakt sjedeš z dálnice(hned za odbočkou na Benešov)pojedeš kousínek lesem a seš u Olí :grinning: snad pojedu, kdy bude?
tak já zase mizím :grinning:
15. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
báááf,
tak my jsme dnes byli na kvalifikacích na Moto GP, normálně zázrak - dítko poprvé životě, tři hodinky způsobně hačalo na dece a bulvilo na motorky. Zázrak nevídaný.
Na srazík bych to viděla tak po, út, nebo st - 24.,25. nebo 26.srpen.....
15. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
bré poledne:slight_smile:

tak jsem dočetla:slight_smile: robátko spí :dizzy_face: naštěstí ten skoro týden poledního nespaní byl jen úlet :grinning:

Zuzíí, jak je Peťuláčkům?

olí, to je fajn, že se Jájovi motorky líbily :dizzy_face: srazík ještě uvidím...tchánovci chtěj, abychom měli zabaleno už ve st :confused: , abychom zkusili, jak se věci vejdou do auta....No já to stejně nestihnu, když budem o víkoši na chalupě, takže budu prát po a út :grinning: (tj ve středu budu teprve žehlit :grinning: )
každopádně k Olí nepojedu po d¨álnici :grinning: nemám dálniční známku a ani krátkodobou se mi kupovat nece, takže pojedu oklikou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jestli chceš, tak holínky mám 20 :wink: (2x nošené, jsou modrý se zeleným lemováním...fotku najdu:grinning:)

postýlku neřeším:slight_smile: máme 140x90(tj má ještě hafo místa) a pak, jde rozložit na velkou postel.... na druhý mimi budeme mít ze začátku košík a až z něj vyroste, dostane Venoušovu a ten za "odměnu", že strpí mimi ve svém pokoji dostane novou postel :wink:

Mišíí, s těma splípkama to nebyl ani moc vtip:grinning: já jsem odhadovala, když tomu mojemu drákulkovi jsou 92, tak Daníkovi ta 104 sedne:grinning: už se daří nočan?

no snad jsem na nic nezapomněla :grinning:
17. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ajoooj,
Eví to je dobře, že Vašík už má zase zpátky svůj režim. To musel být náročný týden teda bez toho spaní..
Jo a holinky, najdi foto a písni cenu ju, kujííí.
Hele tak v pondělí naházej prádlo do pračky a pak můžete dojet ne, stejně pere pračka :wink:
Jé Eví a kudy oklikou :confused: ?
V albíku mám fotku malého fanouška Jarouška :grinning:
17. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
Olí, ale někdo to prádlo musí pověsit:wink:
jela bych po starý Benešovský nebo jak se tý silnici říká:grinning: prostě je to prdelkama podél dálnice :grinning:
bez toho spaní to šlo:slight_smile: on tam měl "dety"(děti), takže neměl čas na spaní:slight_smile:, ale bála jsem se, aby to nevzal jakože doma spát nebude :wink:

fotka super:slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
no pověsíš až se vrátíš ne :wink:
17. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
a nebo brzo ráno vyprat, pověsit a dojeďte a sušit bude sušák, tak stjeně nebudeš moct balit :wink:
17. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3159453&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
původně stály 250...tak za 190?

Olí, vzhledem k malému prostoru na věšení prádla, musím pověsit hned, abych měla kam věšet později:slight_smile: pokud bude slunečno , tak není problém:wink:
17. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
jo ty jsou supr, a myslíš, že číslování sedí?
17. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
přiznám se, že nevím:slight_smile: zkusím to nějak přeměřit:wink:

rarach už vstal, tak jdem obědvat:slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
oki, kuji. Dobrou chuť. :wink:
17. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahooooj

Eví, to jsem ráda, že Venda zase chrní :grinning: to by přestal dost brzo s tím nespaním :pensive:
Tak uvidíme s tím srazíkem, pak bychom se nějak domluvily, jak bychom jeli...my známku máme, tak můžem jet našim, naložili bychom vás na Kačerově.......

Nočan se nekoná :confounded: občas má slabou chvilku, ale vážně hodně slabou :pensive: :pensive:

Dnes se ráno tak podělal a v noci se strašně mlel a mám pocit, že vykukuju špička trojky, už aby vylezly :angry:

Holinky jsou nádherný :dizzy_face: Oli, tenisky jsem stále nevyfotila, ale dosrazu vyfotím, abych Ti je kdyžtak dovezla!!!!!

Jdu juknout na Jáju :wink:
17. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
No pohodář :sunglasses: :grinning: super tričko :slight_smile:

Holky včera jsme koupili postýku v Asku, byly 20% slevy, koupili jsme teda 200x90 masiv borovici, takovou úplně obyč za 1500,- dobrý ne??!!Rošt kupovat nebudem, to nějak vyrobí Petr i na naší manželskou, akorát teda musíme taky dokoupit matrace, to bude pálka :frowning2: vidím to na min.8000.- za všechny tři, to je peněz!!!!!
17. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
oběd se nekoná, našel rohlík, tak se láduje rohlíkem :unamused: se můžu na vaření vyprdnout:frowning2: je fakt, že já v tomhle vedru tak na oběd chuť nemám :sweat_smile:
Mišší, super nápad s tím jedním autem:wink:ještě zjistím, jestli nepojede Baru :wink: ta myslím známku má :wink:
chůďa Daník, snad už těm naším robátkům ty zubany vylezou a budou mít pokoj :slight_smile:
a postel super:slight_smile: my taky potřebujem nový matrace....máme nějaký levný a jsou poněkud proleželý :angry: a o roštu nemluvim :grinning: jedna plaňka praskla, když jsem čekala Venouše :grinning: (skočila jsem do postele a zapomněla, že mám několik kg navrch :grinning: :grinning: :grinning: ) a další praskne brzo :sweat_smile: (tuhle popraskávala pod venoušem :grinning: )
17. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Miško tak to je super cena,
u nás se stále vede debata, manža chce koupit tu dětskou z Ikey, bo ta dospělácká je prý moc velká. No musím mu názorně ukázat, jak naše dítko spí, když spí v naší posteli, že fakt mu tamta velká nebude...
No vidíte, super nápad s jedním autem. Jo a Eví jsem tě zrovna chtěla poprosit, jestli nepísneš Baru, pr na ní nemám telefon, že jí s Ondráškem také zvu. Kují.
No ty matrace jsou drahý jak pse :frowning2:
17. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
jj na tu laťku v těhu si pamatuju, jaks to psala :grinning: :grinning: to víš, slonice nemůže skákat do pelechu :grinning: :grinning:
No ty matrace jsou ale tak drahý, my chceme nějaké tvrdší, včera jsme viděli solidní za 2500,- jednu, ale necháváme to, až budou postele sestavený, teď to nemáme kam dát..
jj barči se zeptej a to bychom jeli už dopo????
17. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Holky to je na vás jak se vám to hodí, klíďo dopo, obídek vám dáme a odpo když budou prcci chrupat, bychom mohli v klídku pokecat :wink:
17. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
hmmmm, Audinka krásná
17. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
až budou kluci chrupat :grinning: :grinning: :grinning: tož to mně asi nehrozí :sweat_smile:
audinka pěkná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
no tak Vašík si bude způsobně plácat bábovičky na pískovišti :slight_smile:
a nebo bude mořit pesana a kočičky
Olí, to je ale blbý, abyste nám ještě vařili!!!!! :pensive: Není tam nějaká restauračka, abychom neotravovali!!!!!
No u Daníka taky nehrozí nějak dlouhý spánek, když bude v kočáru :cry:
17. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.