• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzíí, no jo, kdo neochutná, neví o co přichází :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No ale já fakt myslela, že bude mít před 12, najednou tak ztěžkl!!!!!Tak nakonec v roce těch 12 mít bude, to už bude tabulkový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No ale stejnak třeba ten náš kámoš Adámek, je o 3 týdny mladší a má o 3kg míň :fearful: :fearful: Vašík už ani nevím, kolik má...
Tak já jsem samotinká, Péťa odjel do práce a malej je venku s babí, má volno, měla prac.víkend..

Jani s tím spaním...no jo, musíš si na to zvykat, bych řekla, že až bude mít rok, že už Ti ani přes den spát nebude!!! :pensive:
3. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz
holky poraďte,
jak J. málo přibírá a v noci se budí často a papká, tak dr. říkala, že ať zkusíme vydržet do toho šestého měsíce ale pokud teda mám pocit, že má fakt hlad, tak mám dávat večer rýžovou kaši a v poledne zeleninku, ale ať zkusíme vydržet ještě.
Tak jsem teda kojila častějc a z obou prsou, jenže te´dka o víkendu se J. vzbudil dokonce už v devět večer a vysosnul obě prsa...tak jsem se nechala ukecat manžou a tchýní a druhý den v poledne jsem zkusila tu mrkev. Jsem si říkala, že to stejně nebude chtít, jenže on byl nadšenej a zbouchnul půl skleničky, otvíral pusinu a fakt mu to chutnalo. Jenže teď si říkám, jestli teda fakt není brzo, jestli jsem neměla počkat. Ale zas když mu to chutná? co myslíte?
3. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz
jinak tu kaši mu zatím dávat nechci, pr to bych kojila večer míň. Takže zatím jen tu zeleninku v poledne.
3. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz
Oli, neřeš to, oni si sami řeknou, co potřebují, to je asi jako u nás, že už D.dost dlouho jí věci, který by měl mít třeba až po roce!!prostě to potřebují, tak proč jim to upírat.Oli a moje Dr.má ten přístup, že se mají děti jak KOJENÉ tak NEKOJENÉ přikrmovat po ukonč.5. měsíci!!!!!!!!!!!Takže má Dr.by Ti to už dovolila...a já jsem stejně začala už po ukonč.4.měsíci...akorát Ti teda nechci brát iluze, ale ty různé kaše na noc stejnak moc nepomáhají a miminka se potvůrky stejnak budí :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
3. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz
Miško právě o těch kaších jsem to taky četla, takže je do něho nechci hned cpát. Myslím, že mrkvička jako změna na střevíčka stačí. Navíc nevím, jestli to bylo mrkví, nebo čím, ale od té doby jí ve 4 v noci nejdřív.
3. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz
jj uřčitě to chce ty změny postupně!!!!Jen teda po té mrkvi možná čekej zase nekakání :sweat_smile: mívají po tom trochu tužší kakýnek :grinning:
No a s tou kaší se začíná většinou rýžovou, ale opět ta staví!!!!!!Takže jestli na to bude Jájouš trpět, tak začni jahelnou!!!je stejně lehce stravitelná, jako rýžová, ale zjemňuje stolici!!!
Jsem koukala na fotky a Jája je teda taky kusanec :wink: :wink: jak je stará ta holčička vedel něj???
3. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz
Miško přesně o 52 dní mladší. Má tři měsíce. :grinning: To je rozdíl viď. :grinning: J. je děsně dlouhej.
3. lis 2008 ve 13:28  • Odpověz
No tak to teda je dlouhán :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kolik měl vůbec při narození???Si to už nepamatuju :sweat_smile:
3. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz
52 cm a 3700 gramů, teďka v pěti měsících váží 6860 gramů ale neměřili ho.
3. lis 2008 ve 13:40  • Odpověz
Vy muriny já vám dám že tomu nerozumím, náhodou rozumím :grinning: měla jsem bramboráky, ale od té doby nic ani nevezmu do pusy, asi toho bylo moc, mě bylo špatně jen chvíli, jak píše Míša bušení srdce, ale kamarádky toho snědla, že chtěla lítat jako ptáček, tenktrát to sranda moc nebyla a my volové jí nechaly doma aby spala a šly na diskotéku, když si to vezmu zpátky :astonished: fuj, už nikdy víc!!
NO Kačenka se včera hrozně večer bavila, měla výbornou náladu večer, tak usnula zase před 9, ale asi 3x se ještě pak vzbudila, ale bylo to roztomilý, žvatlala tady, hrála si a hrozně vejskala, že jsem neměla to srdce jí dávat do postýlky dřív.
my jdeme na kontrolu ve st, tak jsem zvědavá kolik bude mít. Míšo, budˇráda, že Daníkovi chutná, obráceně by to bylo horší a je čipera, to všechno vstřebá :wink:
3. lis 2008 ve 14:07  • Odpověz
prej vy muríny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
já myslela,že tady jsou jen undatry :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: muríny jsou,ale lepčí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jani no jo,to jich nesmíš sežrat 20,že jo :grinning:
3. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz
Mišuláčku a super,že máš radost,že to krásně výjde ta váha :dizzy_face: a že mají ostatní míň nebo víc?No a,nikdo není tabulkový :dizzy_face:
3. lis 2008 ve 14:22  • Odpověz
když oni byly dobrý :grinning:
my jdeme s kačkou ven, pořád dneska kvílíi, asi si tu dobrou náladu vybrala včera ach jo, chtěla jsem vytírat, ale takhle ani nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz
Muríny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak já to v ničem zapečené nikdy neměla :grinning: :grinning: vždy jen huli, huli, hulilíí :grinning: :grinning: :grinning: Tak já nikdy stavy, jako létat neměla, já se vždy šíleně tlámu, ale fakt hustě, jak ta ze Snowborďáků, pamatujete, jak balila ty dva mladý sráče :grinning: :grinning: kámoška zase měla pro změnu milující náladu a tak se nám svěřovala, jak nás má všechny moc ráda a jak je ráda, že nás zná a já poslouchala a pak jsem dostala záchvat smíchu :sweat_smile: :sweat_smile: no a to když jsme byli na střední, tak jsme hulily v Praze a pak ta cesta domů metrem :sweat_smile: :confused: jsme každá šla do jinýho vagonu, abychom se nehihnaly, ale bylo to ještě horší, protože každá myslela na tu druhou, jak se směje a tak jsme měly záchvaty každá sama ve vagonu a vypadalo to hůř, než kdybychom se hihňaly společně :grinning: :grinning: prostě zelenou miluju, jsem praštěná normálně, ale po ní ještě víc a fakt se mega zasměju :grinning:
3. lis 2008 ve 14:51  • Odpověz
Oli, váha normoš a asi i u vás bude sedět to, že v půl roce zdvojnásobují svou porod.váhu :sunglasses:
3. lis 2008 ve 14:52  • Odpověz
no já si taky myslím,že nějaký lítání po THC je extrém,to spíš po LSD :grinning: :grinning: :grinning:
si dala papíra určo ta Tvoje kámoška :grinning:
Mišulka huli huli do papuli :grinning: :grinning: :grinning:
Já taky hodně dřív měla dycky vysmáto,na takových těch začátcích :grinning: to už je,ale let :sweat_smile: já už jsem v tomhle taková ta vydováděná :grinning: ale na ostatní co hulej dnes a často to tak zabírá pořád,tak já nevim no,sem asi nějak jinak naprogramovaná :sweat_smile: zahulit a spát leda :sweat_smile: proto jako roky už sem nějak moc nehulila,někdy třeba prda na konzertě,ale to sem musela odchytnout tu správnou situaci,abych měla dobrej stav,pač na mě to nemá smysl,takže radši nic než dadý hned,že jo :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Mišul jůůů bych Tě chtěla vidět,když ty se tlemíš hustě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: někdy musíme dát džoše po telefonu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jani no ono je všechno dobrý upečený :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2008 v 15:04  • Odpověz
Zuzi, já už to zase nějakou dobu vidět nechci, nevím, zda vůbec ještě někdy...ten stav po druhém byl fakt nechutnej!!!!!!!
Tak já mám zase D.venku, dneska mám slušný leháro, oběd z víkendu a venčení s babičkou, ani nevím, co furt dělat :sweat_smile: tak jsem JANI vytřela za Tebe :grinning: :grinning:
Zítra zase plavčo :confounded: ale do vody půjde zase Petr, on je v klidu, nerozhodí ho, když D brečí a pak se D uklidní, ze mě cítí tu nervozitu a bulí celou lekci :confounded:
Kde se vůbec toulá Evís????????????? :confused:
3. lis 2008 v 16:23  • Odpověz
autor
tůůůů je Evís:grinning: Dopo jsem poklízela a pak jsme byli venku, když bylo tak pěkně:slight_smile: se mi taky podařilo V. uspat v kočáru, tak jsem si dřepla na lavičku a četla si časopis(dokonce mi u toho nezmrzla prdka:grinning:)
3. lis 2008 v 16:29  • Odpověz
báááf, jsme doma z venku. Bylo tam nádherně. Jsme dneska prubli sporťák :grinning:

Miško s tou váhou jsem na to taky myslela, ale myslím, že do půl roku to nestihne. Přibírá tak 330 za měsíc. No ale s mrkví třeba bude přibírat víc. I když teda ne že by musel, už takhle je těžkej :grinning: . Nedokážu si představit Dančových 11,6 kg
si říkám celej den dneska i včera kde mám dvojčátko :confused: :confused: :confused: :fearful: :frowning2:
dvojčátkoooooooooooo :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Tvoje polovičky Tě hledaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No Mišul to je dobře,ono asi musíš vědět kolikrát si potáhnout,aby ses nepřehulila a když někomu stačí dát třeba jenom pidi prda jako mě :sweat_smile: tak je lepší nehulit :grinning: já hulila naposled cca 2 3 roky,ale to už bylo roky takovýto že fakt jenom jednou za uherskej rok,pač ty účinky na mě,že jo :grinning: takže pro mě za mě,já nikdy moc nehulila a hulit už nikdy nemusím :grinning: :grinning: :grinning: a ty taky ne :sweat_smile:
hele to se srovná určitě s tím plavčem :dizzy_face:
a jestli náhodou Evisek nechce přijít proto co si o Tobě tady čte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a jen lážo plážo měj a nic nedělej :dizzy_face: kdy se Ti to poštěstí :dizzy_face:

tak to funguje hele ségrááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
hoja dvojčátkoooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
čauvi Olouškuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2008 v 16:30  • Odpověz
ty jo, sousedi nás asi za chvilku uškrtěj. Minule říkali, že je malej zlatej, že ho slyšeli za celou dobru brečet dvakrát. Ale on je teďka děsně happy, když může vejskat, ale on vejská tak děsně nahlas :grinning: :grinning: :grinning: a pořád :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2008 v 16:31  • Odpověz
čauvi Zuzoušku :wink:
3. lis 2008 v 16:31  • Odpověz
autor
no já zas zabiju sousedy :sweat_smile: Vendu jsem nechala dospat na chodbě v kočáru a oni zrovna museli třískat s dveřma :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a ještě fakan :zipper_mouth: hulákat :angry: :angry: :angry: :angry:
3. lis 2008 v 16:33  • Odpověz
autor
vždycky to funguje lásko :dizzy_face:
3. lis 2008 v 16:33  • Odpověz
Jéé nojo je tu, Evís čekala na zavolání, kdybychom si na ní nevzpomněly, tak tu nebude třeba týden :grinning: taky mě napadlo, že je tak zhnusená feťákama, že už jsem nepřijde :grinning: :grinning:

Oli, hele zlatý vejskání, brek by byl horší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A když nevejská od 22hod vejš, tak ať si každej trhne ploutví, že!!?? :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2008 v 16:34  • Odpověz
a já taky zabiju sousedku,ta mě tak nasrala kráva!!!!!
Představte si čumim z okna na balkon kde sem měla sušák s prádlem kde viseli věci pro Péťulku a ona pinda klepala nad tím sušákem deku od psa plnou chlupů a bordelu!!!Ta mě nasrala kráva :rolling_eyes:
3. lis 2008 v 16:35  • Odpověz
Miško jojo to je fakt :grinning: . Můžou bejt rádi, že v noci je klid.

Evísku zdááárec
3. lis 2008 v 16:36  • Odpověz
autor
no jasně, celý den tady číhám a čekám až mně zavoláte :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2008 v 16:36  • Odpověz
No sousedy koukám zabít :angry: zvlášť teda u Zuzi, to bych šílela :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: v tomhle je alespoň ten barák lepší, ale to je tak jediný :pensive:
3. lis 2008 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.