• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
mořit pesana a kočičky :sweat_smile: to bude přesně pro něj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jak jsme byli u známých, tak maj kočky, co si nechaj líbit úplně vše :sweat_smile: a Vašík se s nima chtěl pořád mazlit :dizzy_face: no ale dost často to vypadalo trochu jako mučení :zipper_mouth: :pensive: :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
u nás asi nehrozí ani krátký spánek :sweat_smile: to se spíš prospí v autě :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
tak Daníkoví můžem půjčit Jájovo postýlku a Jarýs může chrupat v kočáře.
Restauračka tam je, ale tak nějakou rychlovku vám uděláme, si to nedovedu představit s Jájou v restauračce, je tam sice zahrádka ale je to u silnice, takže bych ho furt někde honila.
Eví kočky a pesan jsou zvyklý a nadšený, když je někdo mučí :grinning:
17. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
tak já asi fakt odvolávám sraz :sweat_smile: volala mi kámoška u který jsme byli a jeden z jejích prcků má neštovice :unamused: doufám, že se Venda osype na dovče nebo před dovčou :sweat_smile: :angry:
17. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
olí, tam je zvěř taky zvyklá vzhledem k tomu, že maj 3 děti :wink:
17. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Tý vole :angry: no tak neštovice bychom neradi, pže jsem je neměla ani já a ještě jsem se nenechala oočkovat :confounded: Teda snad se Ti neosype před tou Itálií, to je fakt v řiti tohle :angry: :angry: :angry:
17. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
doprkv, jéjej, tak snad to Venda nechytl.
17. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
no snad to bude dobrý, infekční jsou 1-2 dny před výsevem...malej měl první pupínek včera a my odjeli v pátek :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
tak snad to bude ok.
17. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
To to je o prsa teda :sweat_smile: No jako na potvoru jse to určo chytli, znáš to..jako s tím odjezdem s Barčou na chalupu :angry: :angry: téda to jsou furt nějaký nervy s těma dětma co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Co budeš dělat, jestli se osype těsně před dovčou?????? :confused:
17. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
no to fakt nevím, asi nikam nepojedem...mordovat ho 12 hodin v autě, když by mu nebylo dobře se mi nelíbí a stejně by nesměl na sluníčko....
jako čekala jsem všechno, ale neštovice před odjezdem :angry: :angry: :angry:
no uvidíme, jes¨ště máme 12dní....inkubační doba je 10-23 dní
17. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
to je blbý, že je ta inkubační doba tak dlouhá :frowning2:, jestli to přijde až na dovče, tak to bude vůbec naprd. Držím moc palečky, a´t vás to mine.
17. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
:angry: :angry: teda sere mě to za tebe :angry: :angry: tak budeme držte pěsti, aby se nic nevyrojilo :angry: to by byla fakt škoda :cry: :cry:
17. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
vstává mi dítko, tak zatím pa
17. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
snad je Venda po mně, já jako dítě přišla s neštovicema do styku mockrát a dostala jsem je až v 18 od ségry...to bych mu nepřála, ale aspoň teď bychom je odložili :grinning:
je mi líto kámošky, pže má chudák starost, aby to Venda nechytl :wink: vůbec neví, kde je čapli :sweat_smile:
dík za držení palců, snad pomůžou :wink:
takže za mně sraz ruším, abych neposílala případnýho vira dál :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
škoda s tím srazíkem, :frowning2: . Ale hlavně aby se to teda Vašíkovi vyhlo.
Doufám, že Miška s Baru dorazej teda ale...
Holky dnes se Jája pěkně skrášlil, to zas bude řečí od tatínka, jako měla jsem být rychlejší no... máme na zahradě rozkvetlé růže a J. viděl kytí.... jak jsem na něj volala, ať tam nechodí a běžela za ním, tak mi chtěl utéct a vzal to skrz tu růži, takže podrápané ruky a nohy :frowning2: ale vůbec mu to neva ty jo, vypadá jak pořezanej :frowning2:
17. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Jinak jsme už doma, pr venku začalo příšerně chc....celej den hic na padnutí a teď chcanec :angry:
17. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
my už taky radši vzali zpátečku :sweat_smile: venku je vítr, že jsem se bála, že mi Venda uletí :grinning: a zataženo je slušně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Olí, vždyť je to kluk:slight_smile: musí mít šrámy:grinning: Venda je samá modřina a má odřený obě kolena :sweat_smile: prostě holt zjišťuje, co dokaže :wink: a občas to nevychytá :sweat_smile: :grinning:

jinak jsem se nepochlubila, že se Venda konečně snaží najíst lžičkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: on teď vůbec za posledních cca 14 dní udělal spoustu pokroků :dizzy_face: taky umí novy slova :grinning: :grinning: :grinning: konečně trochu mluví a hlavně dooost papouškuje :grinning: :grinning: :grinning: no tak konec chlubení :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
si tady jako klidně domlouvejte srazíček mezi sebou beze mě,že jo!!!!!!!!!Mě to vůůůůůůůůůůůůbec nevadí,však já sem klidně nic psát nemusím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: že Vám to není líto,že by to mohlo bejt Zuzance líto,že dycky když se podívá se domlouváte na srazu,jak se uvidíte pomuchláte,budete spolu nějakou dobu,já o to asi vůbec nestojím,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :cry: :cry: :cry: né si dělám srandu,ale nemám samozřejmě co k tomu psát,proto nepíšu :slight_smile: jinak jako líto mi to je,ale co nadělám,to je můj úděl,že vy tam a já tu sama :cry:

Evičko moc mě to mrzí,ale snad jste je nechytli,třeba to bude dobré

jinak děkuju za optání bobišku,Péťa velkej už jen dobírá atb a je jinak v pořádku a malej má pořád teplůtku,ale už jen lehce nad 37,taak to jde:slight_smile:

tak se mějte zase hezky :slight_smile:
17. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Zuzáčku náhodou jsem na Tebe dneska myslela zrovna, že to je naprd, že to nemáš blíž, bo nám tam budeš chybět. Ale jsi tu nebyla, tak jsem ani nepísala víš.
17. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
To je dobře, že Peťulkům je líp.
Holky mě se zdá, že Jájovi roste dolní trojka a horní čtyřka :angry:
17. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Babky zítra nebudu, večer mám véču s prací a jedeme už ráno k mamce, ta má dovču, odpo jí nechám malýho a budeme tam spát, petr má odpolední...

ve středu pá
17. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:

Miško užij si pařbu:slight_smile:
Zuzíí, a z čeho má peťulka teplůtku? od zubů? to se mi nezdá....
Olí, Jája bere ty zoubky docela hopem:grinning:

jinak mi volala kámoška:grinning: byli dneska u svý dětský (včera totiž byli na pohotovosti ) a prej neštovice nemaj :grinning: :grinning: :grinning: no tak uvidíme :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Eví no on si je zas bude měsíc protrpívat, abych si to náležitě užila :grinning:
Jé a co teda maj, když ne neštovice?

My máme taťku na rozložení, včera v tom hicu běželi 10 km, dva se pozvraceli, Jára sebou málem švihnul na obědě a večer kašlal jako blázen, tak jsem zvědavá jak hotovej přijde dnes z práce. :frowning2:
18. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
dnes je zas megahic, já jsem úplně mokrá, a to potřebuju jet odpoledne do PV, jednak jsme chtěli jet za dětma, ale to bych mohla zrušit, ale potřebuju ještě kupit věci sebou. No uvidím, kdyžtak bych tam zajela večer bez Jajdy.
18. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Jo Eví u nás taky probíha akce lžička, už to vypadalo nadějně, on jí rukou přílohu, masenko a zeleninku (a já mu lžičkou přišoupávám omáčku apod) a lžičkou si to přehrabuje a najednou si začal nabírat a dávat do pusy, ale dnes tou lžičkou zas akorát rozhraboval misku, tož uvidíme.
18. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
uá, už aby dítko uslo, chci sprchu
18. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
tady je pod mrakem a příjemně:slight_smile:

prej střevní virozu a ty pupínky jsou od poštípání :sweat_smile: no já těm jejich dr. nevěřím :sweat_smile: , ale ta jejich dětská je dobrá :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
no Venda taky radši oběd baští rukou :grinning: a pak většinou mažem do sprchy :grinning: , ale občas už si nabere i lžičkou :dizzy_face:
18. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
no mi povídej, Jajda měl zas kus oběda v kudrnách :angry: :grinning:
18. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.