• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Vašek už kudrny nemá, ale ve vlasech končí spousta věcí:grinning: on se i rád maže krémem...
18. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
tak to u nás naštěstí ještě neproběhlo :grinning:
18. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
ach jo, jsem měla k obědu cuketu a je mi jaksi divně :frowning2:
18. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
u nás často, on si je umí i rozšroubovat:frowning2: a už nevím, kam je dát:grinning: asi je nějak zavěsím ke stropu:grinning:
18. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
jen řekneš cuketa :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak je mi divně :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Evi jj prý od zubů říkala posledně dr. :fearful:
18. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
bobi z čeho myslíš,že to může teda bejt?Nic jiného mu není :confused:
18. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
no já nevím, ale přijde mi divný, že má teploty už přes týden....vyšetřila mu třeba moč?
18. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
miláčku teploty má už aspoň 14 dní,ale teď má fakt jen lehce zvýšenou několik dní.Dělala mu crp a koukla do krku,vše dobrý,moč mám donýst v září na očko :fearful:
18. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
no nevím no, mně se to nezdá :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
nestraaaaš :fearful: :fearful: :fearful: tak jak zjistíme co to je????? :frowning2:
18. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
možná sejčkuju, ale asi bych zašla k dr., ať ho znovu prohlídne....třeba jsou to fakt zubiska proklatý, ale radši bych vyloučila, že není nemocnej:wink:
18. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
jak nemocnej?ANgínu a chřipku určo nemá,kdyyž nemá nic v krčku a kašel ani rýmu a ty ostatní nemoce vylučuju já sama :slight_smile:
18. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
lásko, třeba infekci v moči může mít....a taky ten krk byl ok, když jsi s ním byla u dr., ale to se mohlo změnit....
18. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
to je fakt,ta moč viď...hele mě právě občas napadne jak to zůstalo takový nedořešený,že nám pořád brali tu krev kvůli zvýšeným jaterkám a kdyyž byly konečně dobrý tak jsme měli vysoký bílé krvinky,ale že mu v tu dobu nic nebylo,tak říkala,že by to už zatim nekontrolovala.......mysliš si,že by to mohlo mít spojitost?A v moči by něco bylo vidět,když by to souviselo s těma krvinkama?Asi ne viď?:frowning2:
18. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
v moči by to vidět nebylo :wink: právě proto, že mi přišlo, že ta vaše choroba zůstala nedořešená, tak bych to, že má Peťulka 14 dní teploty řešila :wink:
18. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahooooj,

tak jsme zpět z chaty a už jsme konečně dnes i vrátili psa :grinning: Takže mám klid. Ale na chatě to bylo super, celý den jsme byli u jezera a koupali se.Teta totiž má chatu v Sadský u Nymburka a tam je krásné koupání :wink: Takže to uteklo jak voda a jsme zase doma.

Zběžně jsem vás dočetla a čtu... neštovice u Vašíkových :grinning: Tak snad to bude ok a neštovice opravdu nehrozí. Držim palečky.

A co ten srazík, vyrazili jste už za Oli?

My jsme teď doma a v pondělí razíme na týdenní dovču s taťkou na chatu k jeho taťkovi. Tak snad to přežiju :grinning: neboť tam bude i jeho taťka a ještě jeho brácha. Takže už teď mám pocit, že tam hlavně jedu asi jako kuchařka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :angry:
18. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
Ahojky berušky:slight_smile:

jdu si postěžovat :confounded:

Péťula se dnes v noci snad už po čtrvtý za týden vzbudil,budí se mezi 1-3 a brečí,tak vstanu a vezmu ho k nám do postele kde se třeba i dvě hodiny převaluje různě z místa a nespí,dneska si i povídal,tak ho průběžně donáším do postýlky,aby spal a on zase řve a nespí,takže se to opakuje pořád ty dvě hodiny,že ho vezmu k nám a on nespí.

Teď nevim co s tim,mám takovej blbej pocit,že se budí protože ho beru z tý postýlky k nám a on to ví
takže se buď budí mě napadlo vedrem,pač je fakt hnusně nebo ho bolej zoubky nebo se teda budí s tím,že ho vezmu do postele.Dneska tak řval,když sem ho vrátila do postýlky,že ječel na celej barák a všichni to museli slyšet :cry:
nevim co s tim,poradíte mi jak se zachovat,když se vzbudí?Nechala bych ho,jenže on ječí na celej ten barák :unamused:
19. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
dobré ranko,

už mám dnes za sebou výlet do Tesca:grinning: nechutně jsem utrácela :grinning: koupila jsem si 3 trička :grinning: nejdražšší bylo za 160Kč :grinning:

Baru, srazík bude příští týden :wink: no takovou dovču fakt nezávidím :zipper_mouth: :grinning:

Zuzíí, já myslím, že je to kombinace všeho :wink: myslím, že to za pár dní přejde :slight_smile: pokud Ti nijak zvlášť Peťulka v posteli nevadí, tak bych to neřešila :wink:
19. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahojky,

tak to nám srazík s váma nevyjde, mi jsme na té dovče :frowning2:

Zuzi to nevim co dělat, já tohle neznám. Ondra se občas vzbudí a zabrečí, ale pomůže dudlík či napít.Někdy jen pochovat. Do naší postele ho neberu nikdy, takže ho to neláká :grinning:

My dnes jedeme za kámoškou na chatu k bazénu a zítra za druhou kámoškou do baráčku k bazénu :grinning: ... tak super, neupečeme se v paneláku či někde na prochajdě :grinning:
19. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
kuk,
Zuzi mě dělá J. něco podobného, brečí, vezmu si ho do postele a on usne, za pět minut se vzbudí, mručí, kňourá, takhle třeba hodinu. Zabere když mu udělám mlíko, vodu nechce, nevím jestli má žízeň nebo hlad, ale je schopnej třeba ve dvě nebo ve čtyři vyžahnout 240 ml mlíka. Nevím, asi tím vedrem, plus ty zuby...Když si dá to mlíko, tak pak usne hned a spí až do rána
19. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahojky,

dočtu až Dan usne, Olííí mail :wink: :wink: :wink:
19. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
jinak ještěže jedeme pryč, bo vedle ve firmě, asfaltujou ten jejich obr dvůr, takže válec a tisíc milion dalších strojů, smrad, hluk...

Eví náhodou nepokoušela ses měřit ty holinky? Jarýsovi totiž vyrostla noha :frowning2: Sandálky 19ky má naknop, jsem mu měřila nohu a má 12. Na netu psali, že 12,5 je 20ka. Takže to spíš vidím koupit 21.
No s těma sandálkama ale nemám radost :frowning2: budu muset kupit nové. Ale zas je bude mít kdyžtak podoma pak no.
19. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Miško odepsáno :wink:
19. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Jooo Zuzi to flaška s mlíkem u nás taky zabírá a spolehlivě zase usne :wink:

Olí nám taky nějak roste nožičky a hrozim se, že budu muset kupovat nové sandálky. Ale fakt asi záleží na výrobci, protože máme jedny vel 21 od Deichmana a ty měl než uměl chodit a byli mu pak malé. Když jsem kupovala nové, tak jsem kupovala jinou značku a je to taky 21. :dizzy_face: Doufám, že mu tyhle ještě chvilku vydrží.
19. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Baru tak si to na dovče užijte a hele ať koukaj vařit chlapy :wink:
Tak srazík holt příště, když se budete dovolenkovat... :frowning2:
19. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Jooo Oli to by jsme umřeli asi hlady :grinning:
19. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Baru tak to je blbé, tak to s vařením nepřeháněj
19. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
holky jenže já mlíčko zkoušela v noci a on ho nechce,jediný co chce je napít,ale bejčí dál:frowning2:

Evi on v tý posteli naší,ale nespí,leze,mluví a točí se tam :fearful:
19. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Zuzí tak to nevím co s tím teda, u nás zabírá to mlíko
19. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.