• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzi tak ho prostě nechat vyřvat, když nic nezabírá! On pak zjistí, že je to k ničemu a třeba přestane :unamused:
19. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
jj Baru to sem si taky říkala,pač si myslim,že to je tím jak ho beru z postýlky a vím,že by stačilo jednou a bylo by po problému,jenže to nejde,představ si,jak třeba dnes ve 3 ráno zpustil,ale takovej ječák,že to vzbudilo celej barák,přece ho nemůžu nechat v noci takhle ječet,co budou říkat sousedi :frowning2:
19. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jo Zuzi ještě mě napadlo, zkusit mu donést do postýlky nějaké hračky, jestli by si chvíli nehrál a tím se neunavil a pak by usnul....
19. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
No ono je to těžký já vim :frowning2: V takové situaci jsou všechny rady drahé. Musíš doufat,že ho to přejde. Pokud ho nechceš nechat brečet, tak musíš přežít to, že máte noční vzrůšo a počkat až zase usne :grinning:
19. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
zuřím, čekám, kdy to probere malýho. Máme zavřený okna, dusno tu fuj, ale i přes ty okna je slyšet ten rambajz. :angry: Doufám,že až to vyasfaltujou, že už nehodlaj nic stavět. :angry: To byl nejdřív baráček, pak hala, teď asfalt....
19. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
na to že je krize, tak jim ta firma dost šlape :confused:
19. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky

Zuzáčku, my tohle taky měli..teda ne, že by řval jak na lesy, ale budil se a nechtěl spát.Máme to někdy i teď, čučí třeba 2 hodiny a nespí, pak vytuhne.Právě, že jak tohle začal dělat, spí už jen se mnou v manželské, Petra jsme trochu vyštípali :sweat_smile: pže se tam tři nevejdeme :grinning: o 90% se to zlepšilo, Daník se dost mele a už mu ta malá postýlka nestačila, jak se mlel bouchal se do šprušlí a tím se budil a byl rozladěný...taky mě napadlo mlíko, ale když ho nechce :confounded: ..já myslím, že je to zase nějaké přechodné období, Daník začal před 3 měsíce, tzn. v roce a 4 měsíce, což jste vy :wink: pak najednou skoro tři měsíce spal nehnutě celou noc a teď se zase dost budí a vrtí...ještě podezřívám zuby, že ho to tlačí a tím se budí :frowning2:

Evísku, to je super zpráva, že to na neštovice nevypadá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak snad se to ještě u nich nerzjede :dizzy_face: :dizzy_face:

Baru, hezkou dovču..Daníkovi taky nějak podezřele povyskočila noha, taky nevím, zda vydržíme se sandálama do konce teplého počasí :cry: :cry: :cry:
19. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
to je hotovo ty jo, třese se nám celej barák a topení vydává takové cinkavé zvuky, to už se Jája fakt probere :angry:
19. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

Olí k měření jsem se ještě nedostala:zipper_mouth:
u nás taky narostla noha:slight_smile:sandále jsme koupili minulý týden, pže je budem potřebovat na dovče :grinning: vychytali jsme akci, že jsme k nim dostali ještě jedny botky:slight_smile:
Miško, kdyby dostali neštovice teď, tak nám už nehrozí:grinning:
19. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Eví, to je taky fakt :dizzy_face: No to jsem za vás ráda, že není ohrožená dovča tímhle :dizzy_face: Snad se ani nic jiného nestane a odjedete!!!!!!Takže k Olče pojedeš???? :dizzy_face:

Oli, to je něco u vás :angry: :angry: bych taky zuřila jak Rotvajler :grinning: :grinning: včera u mamky byl taky kravál :angry: po O dělali kravál dělnící ve sklepech - opravujou je, klepali do trubek a neslo se to celým barákem a večer sousedka nad náma dupala a roztahovala gauč bo co :angry: zlatej klid tady u nás, jen občas štěkající vlčanda, ale tu můžu z okna okřiknout a je klid :grinning:
19. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
pokud mně tam chcete, tak k Olí pojedu:grinning: obzvlášť jestli platí Tvoje nabídka na odvoz :wink: , abych zas u Olí nemusela couvat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Miško bylo to v pohodě, klídek na vesnici, ale ta firma vedle se nějak rozjíždí - furt něco budujou - a to prosím prodávaj a pěstujou stromky a keře...

Eví počítáme s Tebou.

P.s. Rada pro Mišku, lepší je couvat na dvorek, než ze dvorku.
19. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Kupodivu Jajdu to ještě nevzbudilo. Ale já stejně zuřím, pr se při tom nedá učit.
19. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
joo Olí,, Míše dáš takový rady a mně jsi tam nechala zajet po čumáku :grinning: :grinning: :grinning: no tak to nevím, nevím, jestli pojedu :grinning:
19. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
hele a to bych nemusela hledat pravítko na měení holinek:grinning: Jája by je vyzkoušel:wink:
19. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Eví mě to předtím nedošlo, bo já dycky zajedu popředu (bo bojím couvat i do dvorku) a pak mi to někdo otočí :grinning:
19. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Vidíš, další důvod abys jela
19. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: mě couvačka nevadí :sunglasses: a když to někde odřu, tak mi to fakt nevadí u toho mého stoletého žihadla :grinning:
Eví, to je jasný, že tě chceme, co je to za řeči :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
Asi bych teda spala zase u mamky, abychom vyjeli nějak rozumně, včera jsem vyjela v 9:15 a k mamce jsem dorazila a ž v 10 :angry: pže byla bouračka(pro Oli, jinak jedu k mamce max.20min.)

Jája má nějaký tvrdý spánek :confused:
19. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
No taky čučím, že chrupe, ale on už byl v deset nějaký protivný, asi zas jak v noci mručel, tak mu to chybělo.
19. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Mišší, to já jen jestli se nebojíte nějaký choroby:grinning:
ale štípance od nás nechytíte a střevní virozu nedostal ani Vašík(ťuk,ťuk) :wink:
19. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Jája je teda chrupal:grinning: mně tady dítě poskakuje a má hlad, ale matku má loudu :sweat_smile: ještě musí cca 5 minut počkat než se oběd dodělá :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
teda tak to je Vašík dobrej, Jája kdyby měl hlad, tak by ječel jak šílenej
19. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Eví, jó ták :grinning: No když u kámošky neštovice nejsou, tak se snad bát nemusíme!!!!!!!!!Tak spěchej loudo :grinning: My dnes měli kuřecí na paprice a těstoviny - rychlovka
19. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
no my máme taky rychlovku rizoto s tuňákem, ale já jsem se poněkud zasekla při vybalování nákupu a zapomněla zapnout tu rejži :sweat_smile:
no on si posloužil :sweat_smile: dala jsem tuňáka stranou pro Micku a on jí ho sněd :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Eví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudák Micka
19. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jája měl polívečku od včerejška - takovou zeleninouvou s masenkem a šupla jsem tam i cuketu :grinning:
19. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
No jo Vašík :sweat_smile: "sněd sem mámu, sněd sem tátu..." :grinning: :grinning:
Oli, hlavně mu neudělej např.palačinky s cuketou :grinning: když jí rveš všude :grinning:
19. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
to bych mu nemohla udělat :grinning: neboj, letos jich tolik nemáme, momentálně na záhoně žádná :grinning:
19. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
brrr cuketa:grinning: co se dá ještě dělat s cuketou? přemýšlím, že bych jí zkusila podstrčit vendovi, ale neznám žádnej recept:sweat_smile:
no micka měla bejt rychlejší:grinning: si aspoň konečně zapamatuje, že ofrky s jídlem se nevyplácej:grinning: aneb kdo zaváhá nežere:grinning:
19. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Miško, Vašík:grinning: :grinning: :grinning: a cuketa :grinning: :grinning: :grinning:

abych nevypadala jakože si tu krafu a dítě skučí hlady:grinning: dítě už jí a já už jsem dojedla:grinning:
19. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.