• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
dítě pořád chrupe :confused: :confused: :confused:
19. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
holky večer se jdu nechat ostříhat - hledám nějakej účes, bo to neumím kadeřnici vysvětlit. To zas bude akce :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Šimšulko Mišulko děkuju za obsáhlý příspěvek,to jsem potřebovala...sem říkala Péťovi co si psala,že mu je třeba už postýlka malá a tak sem tam motá a mlátí a on a co se s tím dá dělat? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no já to asi vim? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: za to nemůžu,že máme doma housenku vytáhlou a potřebuje větší postel možná :sweat_smile: nebo já nevim co je za varianty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak já nevim jestli mu nepořídíme už velkou postel a nedáme ho spát na balkon kvůli vedru :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky jsem sama,nakonec jsem babině kývla že si ho může dnes vzít,tak jsem sama a využiju to k úklidu,takže jdu makat :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem rok neuklízela :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Zuzí mi povídej o uklízení, 3.září začínám debordelizaci :grinning:
19. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
My už vstali :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak pá někdy :grinning:
Zuzo :wink: Dan jde od září taky do své velké!!!!Když dáte zábranu, tak to bude ok :wink: :wink: :wink:
19. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
já jedině bramborák napůl s cuketou, jinak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
No já bych taky potřebovala debordelizaci:grinning:, ale to musím udat dítě a momentálně není komu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzzííí, na balkon nepotřebuje postel, satčí karimatka:slight_smile:
Olíí, no já tuhle u kadeřnice nevysvětlovala nic a teď jsem "na kluka":grinning:
Mišíí, no to je asi dobrej nápad:grinning:, ale bramborák k obědu asi néééé :grinning:
19. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
holky a jakou zábranu dáte k tý posteli??Mě by fakt spadl,přepadl,to je jouda:grinning:

Evi karimatku né,ať má měkoučko:grinning:

bobišek můj,bych radši na ten balkon šla mrznout za něj:slight_smile:

hele já fakt musim uklízet,taková příležitost a teď to neudělat,tak sem v řiti,já taky můžu uklízet jen když dám malýho a teď jsme ho dloho nedávali
19. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
19. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Eví právě to bych nerada :grinning:

Holky tak potovra se vyčural do nočníku a ještě si zatleskal, si ze mě dělá srandu :grinning:
19. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
hele,ale to je strašně nízky,to by mě přepadl!!! :confused:

to je šikulka JáJoušek:dizzy_face:

Pé´tula tady lítal celej den bez plínky a taky krásně čůral!!!!Ve stoje čučel na pindíka jak krásně čůrá a odva kroky dál než je nočník:sweat_smile:

kurňa já tady vysedávám a prdelí hnout nechci,to se na to vyseru,sem fakt lenoch to je děs!Jdu
19. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Oli ještě máš na mailu ty sandály, jsou 14cm uvnitř :wink:
19. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Miško odepsáno. Juchů, nemusím shánět sandálky. :grinning:

Holky jdu sbalit pc, za chvíli dojede manža a vyrážíme směr Vranov.

Ke srazíku: navrhuju teda to pondělí, vzhledem k Eví odjezdu na dovču... časík je na vás, fakt kdykoli, s obídkem si nedělejte starosti. Nevím jak budu na netu, protože necháváme Jajdu o víkendu u našich a jedem do Bělohradu kámošovi na svatbu. Takže mi kdyžtak v neděli písněte sms v kolik dorazíte ju. Moc moc se těšíme.
19. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Zuzí nechoď
19. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
No já chci vyzkoušet, jestli by Jarýs teda nečural ve stoje do záchodu,že by ho to víc bavilo a motivovalo, aby hlásil ale zatím jsem se neodhodlala, bo se bojím, že poču.. celej záchod :grinning:
19. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
tak mám vytřeno a jdu na věsící prádlo na šňůře...sem si pustila další pračku-debilka sem:sweat_smile:
19. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Zuzo, proč debilka??? :grinning: Alespoň vše stihneš dneska a zítra budeš mít veget :sunglasses:

Oli, jedná se teda už o pondělí, co bude teď, že????Mě pondělí maximálně vyhovuje, uklizeno a navařeno mám z víkendu, takže super :sunglasses:

Oli, já dávala daníka čůrat na WC v sedě :grinning:
19. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
holky máááááááááám tooooooooo!!!! :dizzy_face:

sem teda vytřela,uklidila prádlo,pověsila prádlo,umyla nádobí a balila věci pro nás a Péťulku na 3 dny,fuj to je mazec dycky.V pátek odjíždíme a přijedeme v pondělí a že má Péťa odpolední,tak s malym to nemám jak zabalit,tak sem musela dneska.zdaleka není vše,ale aspoň něco:sweat_smile:

no debilka,že si přidělávám práci,když to není nutný:sweat_smile:
19. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
hmm tak mám asi půl hodiny na odpočinek než se vrátí housenka:sweat_smile: božííííí:sweat_smile: že já ten čas kdy můžu odpočívat vždycky tak účelně využiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
holkýýý, já si konečně byla pro video z plavča :dizzy_face: a teď jsem hotová :dizzy_face: jsem dojatá :dizzy_face: vůbec tam není vidět, že Vašíka bolely zoubky(teda má tam ruku furt v puse) a vůbec mu to nešlo :pensive: to video je tak kráááásnýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já taky s po souhlasím :dizzy_face: Mišííí, tak mi pak jen písni, kde bude vůz přistaven:grinning: a kdy :grinning:
lásko, jsi šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dobře když ne karimatku, tak mu kup normoš matraci:grinning:
19. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
Zuzo, já taky místo odpočinku uklízím, ani neumím jen tak sedět a nic nedělat, to kdyžtak sedím a krafu tady :grinning: :grinning:

Evi a Ty teda dojedeš fárem na Kačák???nebudeš se bát ho tam nechat??? :confused:

To je superka, že je video krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
jůůů bobííí to je sladký,že máš takovou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
autor
Mišííí, dojedu:slight_smile: snad tam někde zaparkuju:grinning: bát se budu, ale když ho můžu nechat před obchodním centrem, tak na Kačáku taky :grinning: :grinning: :grinning:

zítra hodím fotky na FB -teď nechci, pže to Tom ještě neviděl :wink: jen si musíte odmyslet tu velrybu, co se tam topí s Vašíkem :sweat_smile: :grinning:
19. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty seš prďan viď :sweat_smile:
19. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
To máš být jako Ty, ta velryba??? :confused: :grinning: :grinning: Vždyť jsi spíš jak skalar ne velryba :grinning: :grinning: :grinning:
No ráno se tam snad místo najde, včera místa bylo dost!!!A víš, kde to je???Je to hned nad metrem, když vyjedeš z té křižovatky, kde jsou semafory tam pod mostem, co je od jižní spojky, tak pojedeš do kopce jako na Buďárnu a v kopci je prudká zatáčka v levo a v téhle zatáčce odbočíš v pravo a přijedeš mezi starý činžák a vysoký věžák, tak ten činžák je máma.Sedlčanská 20
19. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
činžák je máma:grinning: jj, trefím:slight_smile:děkuji za popis:slight_smile:
topící se skalára:grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
jako představte si,Pé´tulka teď tak 10 minut před spaním brečel,docela dost a po 5 minutách slyším bouchání do zdi,asi jako,že máme bejt ticho nebo co :cry: :cry: :cry: :cry: co mám jako dělat asi,mám nalepit Péťulkovi pásku přes pusu nebo co :cry: byli zvyklý na klid a teď,že Péťulka v noci čkrát brečel tak už je to asi štve nebo co :cry: ale co mám jako dělat?Já taky poslouchala od rána do večera jejich věčně štěkajícího psa! :cry: mám sto chutí tam jít se zeptat co mají za problém :cry:
19. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
tak sem šla nahoru za sousedkou odkud sem si myslela,že to bylo a samozřejmě mě to bylo tak líto,že sem ukápla slzu,jako,že beznaděj,že s tím nic nemůžu udělat,že je to miminko a ty prostě brečej a ona,že to ona nebyla.Že má 3 děti,že ví že děti brečej,že by nikdy nezabouchala a že se mám na lidi vysrat a nepátrat potom kdo to byl.Ona prý před chvílí přišla,bylo mě to tak líto a chtěla jsem vědět kdo to byl,že bych mu vysvětlila,že nic nezmůžu,ale šla jsem po neúspěšné návštěvě radši domů :pensive:
19. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
čau holky,tak už jsem v poho,mi můžou sousedi políbit prdku,že jo:slight_smile:

akorát test dopadl špatně,Péťula se nebudí kvůli zubům,zase se vzbudil-ve stejnou hodinu a řev,tak já nevim co a čím to je.Problém je,že ho mamka chtěla a měl tam spát,teďka nevim jestli jí ho tam můžu dát,když takhle bejčí :unamused:
20. srp 2009 v 07:10  • Odpověz
jo test spočíval v tom,že jsem mu dala na spaní Panadol a kdyby spal tak by to zoubky byli,takhle,že se vzbudil,tak je jasný,že nebyli:frowning2:
20. srp 2009 v 07:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.