• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
kuk:slight_smile:

fotky topící se skaláry :grinning: už jsou na FB:slight_smile:
Zuzíí, jooo políbit prdku:slight_smile: zkus ho k mamce dát, třeba jančit nebude :wink:
20. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky

Zuzo, teda sousedi jsou blbci :frowning2: jsi dobrá, že jsi šla sondovat, kdo to bouchal :confused: hele taky se přikláník k tomu, abys ho k mamce dala, myslím, že tam bude spát!!!zkus to!!!!

Eví, za chvíli na skalárka juknu :grinning:
20. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
ähooooj Mišule :dizzy_face:
můžu se zas dneska pochlubit šikovností svého batolete? :grinning:
20. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Evík, ještě jsem na Fb nedoarzila :sweat_smile: zasekla jsem se na popisu porodu alcatka, to je prostě pako tahle ženská a její psaný projev je prostě jako naší Zuzky, vždy se u toho nasměju :grinning: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=93846&vGroupOffset=0&vOffset=450
hezká fotka v pase a chlub se :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
já jsem to četla dopo:grinning: střídavě jsem se řehtala jako blázen:grinning: a střídavě bulela jako želva(jak popisovala to štěstí po porodu) :dizzy_face:

tak se chlubím:grinning: Vašík mluví ve "větách":grinning::grinning::grinning: ráno chtěl jogurt,tak prohlasil mamíííí, ňamíííí gult :grinning: :grinning: :grinning: a pak chtěl kočce dát najíst, tak jí vnucoval rohlík :grinning: se slovy: číčííííí, čííčíííí ňam :grinning: :grinning: :grinning: jsem z toho naměko :grinning: :grinning: :grinning:
kdybych něměla přesně mezi ms, tak tvrdím, že jsem těhule dle toho jak se dojímám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Evi, krásný :dizzy_face: ale teda po pravdě vy dva s Tomem ty fotky trochu kazíte :grinning: velryba nejsi rozhodně, ale ta čepka a ty brýle :pensive: :sweat_smile: :pensive: :grinning: :grinning: jste jak mimozemšťani :grinning: :grinning: ještě, že při focení Daníka pod vodou s ním byl Petr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
vždyť jsem to říkala, že si mně máte odmyslet :grinning: :grinning: :grinning: já se bez brýlí do vody nepodívám( nejdřív jsme to nezvládala ani s nima) a při posílání si Venouše fakt něco potřebuju vidět:grinning: a čapka no comment :grinning: :grinning: :grinning: néže by to bez čapky a brýlí bylo lepší :sweat_smile: :grinning:
20. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Eví, no paráda, daník taky už spojuje!!!!!!Taky jsem byla po prvé nadšená :dizzy_face:

Já taky u Alčátka bulela :wink:

Já vím, taky jsem se bez brýlí nepotápěla!!!! :pensive: Ale čapku by mi nikdo nevnutil :grinning: Už i ty brýle stačí :grinning:
20. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
jo Evík, dnes jsem v Globusu koupila super botky na podzim, na suchý zip, mají tam i menší vel.viděla jsem dokonce 22.A stály jen 350,-, nafotím, až se D.vzbudí!!!!Ta cena je fakt dobrá a jsou lehoučký!!!!!!
20. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
jééé to jsem ráda, žes taky bulela :grinning: :grinning: :grinning: aspoň nejsem máčus:slight_smile:
čapku na tom plavču mít musíš(i dítka jí maj mít:slight_smile:)
u nás sucháč nebrat :sweat_smile: on si je pak furt zouvá :sweat_smile: a když to udělá v autě tak mi jí normoš hodí dopředu :sweat_smile: :grinning:
20. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
To na čerňáku být nemusela :sunglasses: jen dlouhé vlasy svázat...jé to je potvorák :grinning: tak u nás zase jedině sucháč, pže tkaničky se zavazují dlouho a je nervní a a taky kvůli té sloní tlapě, ty boty se sucháčem se dají pořádně rozcapit :grinning: chápeš?? :grinning:
20. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
chňápu :grinning: :grinning: :grinning: my zas musíme pořádne utahovat:grinning::grinning::grinning:
20. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
kde jstééé kdooooo?????
jsem sama samotinká samička a chci si povídat :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
já jsem tu bobí,ale jsem úplně vyřízená........celej den na koupálku,vosy po mě šli,že mě málem dalších sto bodlo prostě děs:frowning2: do toho teďka Péťula zas kňoural před spaním a já jsem hotová,takže jdu spinkat.Nemám sbaleno,prostě nic,hotovo konečná :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
takže dobroučkou noc,pusinku pápáá
20. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
ses vosičkám nějak zalíbila :grinning:
to mně mrzí, že jsi unavená :frowning2:

jo a mám novinku :grinning: brácha se bude příští rok ženit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
páááá :cry:
20. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
představ si,že já už vypadám jak psychopat:frowning2: jdu s malým a vosy po mě jdou fakt na každým kroku,na souši,v bazéně a pořád kolem mě lítaj,seděj na mě apod. a je to už tak strašný se mnou,že dnes např. jsme byli v brouzdálku a vosa na mě útočila a já sebou házela jak blázen a držela přitom malýho za ruku,no pohled hroznej pro všechny maminky,který potkávám s maminkama:frowning2: a tak sem se už bála,pač mi nedávala pokoj,že jsem sebou strhla do vody a sebou i malýho jak sem už vystreslá z toho,že mě píchne tak se chovám jak blázen :cry: strašný jestli na mě někdo koukal,chovám se jak debil jen kvůli vosám,chápeš to?To nikdo nepochopí,že se na veřejnosti s malým chovám jak blázen a šiju sebou jako kdyby mi bylo 5 a škubu přitom s malým:frowning2: jsem z toho unavená,už mě to nebaví,bojim se a strašně mě to vyčerpává :cry: t :cry: ak jdu spinkat papá :cry:
20. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
jo ještě promiň!!!Moc gratuluju Tobě i bráškovi,krásná zpráva!!!:dizzy_face: Aspoň něco hezkého pro mě před spaním :frowning2: pa
20. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Zuzííí, chápu:slight_smile: po mamce jdou taky(má alergii) a po tchýňce jdou sršáni :sweat_smile: obš vypadaj jak pominutý jen kolem nich něco začne bzučet:grinning:
páááááááááá a ať se Ti něco pěknýho zdá :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahojky

já uspala dráčka a mám veget, le koně Evi neplánuju, promíííň :grinning: Jsem taky ko, jak má Petr ty odpolední a já na malýho jen sama(tchýninu přítomnost nepočítám :pensive: ) tak jsem večer jak po flámu :grinning: Bráškovi veliká gratulace a to je s tou, cos jí moc nemusela?? :sweat_smile:

Zuzí, to je mi líto, že po Tobě jdou, asi jim nějak voníš, nemáš např.nějaký sladký parfém, že bys jim připomínala ovoce?? :sweat_smile: Je divný, že v minulosti po Tobě nešly :confused:
20. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
škoda, jsem se těšila na flám tady:grinning::grinning::grinning:
jsem jí nemusela na začátku, ale už mi nějakou dobu nevadí :grinning: :grinning: :grinning: já kvůli staršímu bráškovi si nechávám od slečen odstup....tak to teď odnáší i přítelka mladšího brášky :pensive: :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Dnes jsem na seznamu četla, jak si paní zavolala sanitku, že má silný bolesti břicha a ona rodila :sweat_smile: vůbec o těhu nevěděla.Jsem si říkala, že toto snad není ani možné a že to musela být buď cikánka nebo nějaký negramot...teď s nima mluvila Nova, bylo to ve zprávách a oba byli úplně normální lidi a mají už dvě děti :sweat_smile: tak to fakt nechápu, jak si nemohla všimnout, že je těhu a tlustá teda nebyla, prostě normální ženská...na jednu stranu je to šok, ale na druhou celkem fajn, máš dítě během 2 hodin :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
bááááf, načuhuju z Vranova. Jsem ostříhaná jak debil :angry: V pondělí se na vás těšíme moc moc moc.
Zuzí to mě mrzí, že Peťulka se pořád budí, že zoubky to nejsou :frowning2:
20. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jé prďola Olís je tu, čůůůůůůůs
20. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Evi, Zuzo jsem koukala, že jste si na FB dělaly IQ test :grinning: bych taky chtěla, ale nechci se ztrapnit se svým IQ 90 :grinning: byly tam těžké otázky a jak dlouho ten test trvá???
20. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
jééé Olíííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsi na kluka? :grinning: :grinning: :grinning:
Mišííí, já to slyšela už dopo v rádiu:grinning: no když si vzpomínám na to jak mně Venouš okopával, tak se divím, že jí to nepřišlo divný :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
trvalo mi to asi 15 minut a u toho jsem si hrála s Venoušem :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: takže asi lehčí otázky :grinning: , ale zas né úpně tupý(viz Barbie test :grinning: :grinning: :grinning: )
20. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Eví nejsem na kluka, mám helmu na hlavě. Jsem to samozřejmě chtěla úplně jinak :angry: takové kratší mikádo mám, ale takové divné no. manžovi se to líbí, ale já jsem chtěla něco trochu extravagantního a mám prd
20. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
fotkůůůůůů
20. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.