• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
nemám tu foťák
20. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
chjoooo, tak to udržuj do pondělí :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
no jestli to nevezmu strojkem :grinning:
20. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
holky vy melete, ale nemám energii dočítat, takže jsme zpět hip hip hurá! jsem ráda, bylo to pěkný, ale doma je doma :dizzy_face: jdu za chvíli spát, kačí zase spí blbě asi jak byla v cizím prostředí, musí spát pak už v noci se mnou a to jsem měla radost, že už docela hezky sama usínala doma, tak snad se nám to zase zadaří :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakouknu až bude klid, zítra mám narozky, tak bude oslava, v so další holky ráno v 6 hodin my bude 30 věříte tomu??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Nic strojkem neber, určo je to pěkný, jen Ty máš zase výhrady :grinning: :grinning:
Tak to mám zkusit Evi?? :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
bááf, ahoooj Janíííí. Tak moc moc moc veliká gratulace. Téda ale třicet bych ti netipla. :wink:
20. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
jj, Mišííí zkus:slight_smile: i moje sestra(100%barbie:grinning:) má 119 :grinning: :grinning: :grinning:
olí, strojkem to neber:grinning:
Jani, vítej:slight_smile: pogratuluju až zítra:slight_smile:
20. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
tak já se loučím, jdu kouknout na telku a manžela :grinning: . Tak v neděli písněte v kolik mám vyvěsit vítací prapory.
papapa
20. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Olííí, tak páááá písnu až večír, já jsem na chalupě skorem bez signálu:slight_smile: net snad mít budu, tak se domluvím s Mišulí :grinning:
20. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Eví, už jsem to vypla, už mě rozhodila Anička, která je 4x starší jak brar, kolik jí bude, až jí bude dvakrát tolik či co :confused: tak to je prostě můj konec a pak ty barevný kostičky, co se mají spojit...no pro mě tam nebyla varianta žádná :grinning: bude to pak automaticky zveřejněný nebo ne??? :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj Jani, Ty stará páko, já Ti to stejnak nevěřím, teprve až ukážeš občanku :grinning:vždyť vypadáš sotva na 25 :confused: :confused: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Miško :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
myslím, že si můžeš vybrat, jestli se to zveřejní :grinning:
Anička byla dobrá :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
fakt Míšo on tomu nikdo moc nevěří, akorát jindra mi ted říká že jsem stará rašple, že si myslel, že bude mít mladou a ne starou brécu kašpar jeden :grinning:
20. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
tak já to teda zkusím, ale budete se mnou kamarádit i když budu negramot??? :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Mišííí, já s tebou budu v dobrým i zlým, takže i když zjistím, že jsi negramot :grinning: :grinning: :grinning:
Jani, já nemůžu říct, že jsi stará rašple :grinning: , co bych pak byla já? :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
si ze mě děláte prdel :grinning: :sweat_smile: pokud všechna tralala jsou pipi, pak pipi jsou tralala :sweat_smile: :sweat_smile: tak to jsem ještě nežrala toto :sweat_smile: tak pokračuju, snad se tam nepočítá čas :grinning:
20. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
čas se nepočítá:grinning:
tralala pipi pi :grinning: :grinning: :grinning: do toho Venda dělal brrrrrm autíčkem a najížděl mi na nohu :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Tak mám 114, ale jako některý otázky jsem ani nepromýšlela a něco prostě dala :sweat_smile: hlavně ty číselný řady 1-8-27-? 97..a já nevím už jaký čísla a který má být na místě ?, při tomhle se mi prostě blokne mozek a nevím, co v tom hledat za návaznost!!!A pak ty obrázky a doplnit jeden jim podobný, to fakt taky nevím.Jo kdyby to bylo jen z té části slovesné, tak pohoda Pacifik a Kokršpaněl jsem v tom viděla hned ještě bez přečtení otázky :grinning:
Tak jsem nechtěla trávit čas na koni a už jsem tu dobrou půl hodku co :grinning:
Kde máš Toma????
20. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
jj, krásně jsem tě zaměstnala :grinning: :grinning: :grinning:
114 nejni vůbec špatný :grinning: :grinning: :grinning:
Tom je na školení :stuck_out_tongue_closed_eyes: přijede zítra v poledne :sunglasses:
20. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
No ale jste lepší dvojčátka moje nadprůměrně inteligentní :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: no nám ho kdysi dělali na střední, bylo to na dvě hodky a měla jsem 120, jo to ale bylo už před deseti lety, holt IQ klesá, zvlášť na mateřské :grinning: :grinning: :grinning:
Jé to je fajn, že bude už od poledne jen s váma!!!jedete na chajdu????Bychom se měly domluvit asi přesně na tom pondělku, což???
20. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
jj, klesá klesá:grinning:
no jsme lepší o 5 bodů :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt rozdíl:grinning:
na chalupu jedem, já se pokusím o víkoši připojit k netu a domluvíme se :slight_smile:
20. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
dobrá, tak já mizím

dobrou noc!!!!! :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
dobrou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj berušky:slight_smile:

tak noc super,až na to,že kňoural před spaním,ale nevzbudil se a vstávali jsme v 6 :dizzy_face: si myslim,že to je koupadlem,že byl tak unavenej z vody a dneska to pojede při starym:frowning2: no uvidíme

Mišul gratuluju k výsledku:grinning: sem se musela tlemit,prej tralala je lululu prej sem nežrala toto:sweat_smile: hustý,že?:sweat_smile:

holky já si dělala asi před měsícem IQ test z mensy přímo a měla jsem 134 a byla jsem vysoce nadprůměrně inteligentní:sweat_smile: a patřila jsem mezi já nevim kolik lidí,kteří to tak maj a mensa si mě zapsala,že sem jako borec:sweat_smile: no nevim,asi náhoda:sweat_smile:

Jaňulko všeeeeeeeechno nejlepší k Tvým krásným 30 tinám,hooodně zdravíčka,spousty lásky od Jindry a lidí kolem Tebe,spousty štěstíčka,spokojenej a šťastnej život po boku Tvých blízkých Ti přeje Zuzka s Péťou.......jaký to je v tom důchodovým věku? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. srp 2009 v 06:35  • Odpověz
né si dělám prdel!!!:grinning: teď mě napalo,že kde kdo už z toho věku může mít depku(např. já určo budu mít) tak,aby si neměla depku ještě z tohoto:frowning2: načež se omlouvám Evičce k přání k třicetinám a její hůlčičce k tomu.....pač třeba z toho není někomu fakt dobře,tak,abych nezadělávala na depku :fearful:
21. srp 2009 v 06:37  • Odpověz
autor
dobré ranko,

Jani vše nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zuzííí, to jsem ráda, že Peťulka spal dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda budíček v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za hůlčičku se neomlouvej :wink:
21. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
přihodila jsem dalších pár fotek na FB:slight_smile:
21. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
ahojky,
moc všem díky!! :dizzy_face:
Zuzi- já teda trauma nemám, nevypadám na to, to je hlavní, nikdo mi to nehádá :grinning:

od rána makám uklízím vařím, ted má přijít jindra s kačí vzal si jí ráno ven, tak jí dám spát a jdu dělat chlebíčky..rostou jí zoubky, tak ¨má trochu teplotku, snad to bude lepší chudinka zrovna dneska, když má maminka tak velkej den :grinning:
21. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
jo a zuzka člen mensy, jo, tak to já si dávat nebudu ten test teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahojky

Zuzi, gratuluju k tak vysokému IQ, to Ti s tím pomáhal Petr ne??? :grinning: :grinning: :grinning: To není možné, abys byla tak vysoce inteligentní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to máš za ty rýpance na naše třicátnice :grinning: :grinning:

Janičko, také Ti přeju vše nej nej k dnešnímu velkému dni!!!!!Především mnoho zdravíčka, pohodičky a lásky!!!!!!!Moc si to užij...a máš recht věk nehraje roli, hlavně když ženská vypadá dobře!!!!! :wink: A to Ty teda vypadáš!!!!!!!

Jdu juknout na FB
21. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Mišul :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: šak váš jak sem sama sebe vylekala,že sem tak vysoce moc inteligentní???????????!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky však vypaáte překrásně všechny ty naše třicítky!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: né fakt,dyť na to nevypadáte ani jedna,vypadáte jak mladý žáby co jim teorv táhne na takovej 27 :grinning: fakt!jste kočky!!! :dizzy_face:

holky tak my jedeme!!!mějte hezký víkend a držte palečky,ať malej v nocí spí!!!V pondělí na schledanou :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.