• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzíku mějte se překrásně :dizzy_face: :dizzy_face: v Po tu nebudeme přes den, tak snad se sejdeme večer :wink:
21. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
Evísku, takže já teda jedu večer s mamkou do Phy.Vstaneme tak v 8, takže v 9 bychom měli být ready :wink: Takže nějak doražte, až přijedeš k činžáku - máma :grinning: tak jeď ještě kousek dál a po levé straně bude oválný park, po jeho obvodu se parkuje, tak to zapíchni tam, prozvoň mě a my vylezeme :slight_smile: Už jsem sbalená a je to zase jak když jedeme na týden :grinning:
23. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Tak Evi, od půl sedmí jsem jen na mobilu,pa
23. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
holky asi jsem se zamilovala že jsou krásný ty golfky? :dizzy_face: - http://www.klokanek-online.cz/index.php?l=cz&p=13&r=0&pi=293, asi zkusím říct ježíškovi.

už zase přemýšlím o vánocích a myslím na houpacího koníka, plyšovýho nechcete ho taky někdo koupit, to by bylo hezký ne?
23. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
a koník- http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25644534&tab=2, myslím že nemusí být novej, ne? akorát je menší než ostatní, aby nám nebyl brzy zase malej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj beruškyyyy:dizzy_face:

jsme domaaa:dizzy_face:

holky to bylo úúžasný!!!a představte si,že Pé´tulka všechny noci spal v kuse každou noc 12 hodin!!!:grinning: to doma teda néé:sweat_smile: když spinká tak vstávačka v 5 v 6 v 7 a on spinkal od 8 do 8:dizzy_face: ale hlavně spinkal pořád a vůbec se nebudil:slight_smile::dizzy_face: broušek:dizzy_face: a přes den jak spal:sweat_smile: i 3 hodiny:sweat_smile: si doma můžu nechat zdát:grinning: byl úplně boží:dizzy_face:
24. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky

už jsme od Olí doma :dizzy_face:
Zuzo, no paráda, to je ale zlatej kluk!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, golfky slaďoučký :dizzy_face: koníka fakt nechci, další krám do baráku :zipper_mouth: :grinning:

Za chvíli dám fotky ze srazu :wink:
24. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
HEZKÝ FOTEČKY :dizzy_face: JÁ TAKY NEVÍM ALE MĚ SE TEN KONÍK LÍBÍ :dizzy_face: ALE JINDRU ASI TAKY KLEPNE :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
Jani, dobrej výsledek IQ testu :sunglasses: a Tobě s tím pomáhal kdo????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
Dobré ránečko:dizzy_face:

fotečky jsou krásné,moc vám to sluší a závidím vám:dizzy_face:
25. srp 2009 v 06:55  • Odpověz
míšo že jsi to ty, tak ti to prozradím můj manžel :grinning:
25. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Jaňule ty seš podvodník!!!Se anuluješ a výsledek se nepočítá :sweat_smile:
25. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
ale to přiznávám pro vás jenom :grinning:
25. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
dobrý den:grinning::grinning::grinning:

Zuzííí, hádej, co bude za 3 dny:grinning::grinning::grinning:
Jani, my koníka máme:slight_smile: dostal ho od mojeho dědy k narozeninám:slight_smile: začal se oé něj zajímat cca před měsícem a od tý doby se na něm houpe skoro furt :grinning: :grinning: :grinning:

fotky ze srazu nekomentuju, vypadám tam jak tydýt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :sunglasses:
25. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojky

Jani, já to hned věděla :grinning: Tak ale to bys teda měla mít alespoň 200, když jste to dělali spolu :grinning: :grinning: :wink: Jinak mě se ten koník ani po pravdě moc nelíbí :unamused: a akorát bych musela dávat na moje sumo chlapce pozor, aby z toho nežuchnul :grinning:

Eví, co bude...kráámy???? :grinning: :grinning:

Nevypadáš jak tydýt!!!!Až na to koukne i Olča, tak to vymažu :wink:
25. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
báááf, mě neba se učit :grinning: :cry:

fotky super, Eví buď v klidu, já vypadám jak dva tydýti. Ale aspoň jsem zjistila, že účes zezadu celkem ok, jen ten předek a ksichtík k tomu :angry:

Zuzi super se spinkáním
Jani koník je krásnej, taky by se mi líbil, ale do našeho malého bytu by to nešlo
25. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
jinak jsme už testovali sandálky a ani mu neva, že jsou větší. :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Mišííí, krámy néééé :grinning: teda aspoň myslím:grinning:
Olí, ty mi tam nepřipadáš jako tydýt :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahooj Olí, tak to je bezva, že je užijete!!!daník je taky nosil a měl dost místa v předu :wink: a nevadilo to!!!!!Však mají být botky o cenťák a půl větší, tak to tak u vás teď odpovídá ne????
Jinak se Ti vůůbec nedivím, že Tě účo nebaví :unamused: mě by už nikdo nedonutil se učit :grinning: :grinning:
Takže fotky mažu jo??!!

A já už mám dnes zpět svého chlapečka, zoubky asi nebolí, celou noc spal a od rána je veselý a hravý :grinning:
Za hodinku nám přijede 11.měsíční kámoš s mojí kolegyní z práce, tak bude veselo :grinning: Daník je šikula a usnul hezky už ve 12 u krtka :wink:
25. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
jo a chtěla jsem vyžehlit, stihla jsem vyžehlit pár triček a mladý pán byl vzhůru:frowning2: dneska spal 30 min, to zas bude úžasný odpo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak včera neusnul ani v autě, ale když jsme přesedlali do mojeho, tak už ani neprudil :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Evi, to je pacholek a v kolik to zalomil večer?????No tak z vašeho auta má taky mnohem lepší výhled :wink: :wink:

Mě daník večer usnul jako vždy v půl 9, takže ten spánek v autě vůbec nevadil, spal do půl 4, na již.spojce se rozkoukal
25. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Mišííí, usnul už v půl 8, docela se mi to hodila, páč jsem tady připravila pár věcí na dovču...začíná to tu vypadal jak v hadrárně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nejradši bych to balila najednou, ale to s Venou nejde :sweat_smile:
s tím výhledem máš asi pravdu:slight_smile: jo a byli jsme pro tu rakouskou známku a s paní si tam něco vyprávěl tak, že jsem ho od tama nemohla dostat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
To je vypravěč :grinning: se mu paní asi zalíbila :grinning: a našla jsi to v pohodě???

No já balení nenávidím :angry: zvlášť teď s mrňousem, to je věcí :confused: :confounded:
25. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
našla, to problém nebyl:slight_smile: i parkovací místo jsem ulovila:slight_smile:( hned vedle na parkovišti- tom v sídlišti)
no balení taky nemusím.-)nejradši už bych byla u moře :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jsi šikulka :wink:
Já bych taky jela, sice teda na cestu bych se nchala uspat :grinning: ale ten vzdoušek :dizzy_face: no snad nám to finančně vyjde to další léto :dizzy_face:
Tak fotky s tydýtkama vymazány :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
co bude za 3 dny??????????????????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
ooo děkuji, že jsem vymazaná :grinning: :grinning: :grinning:
lásko, za 3 dny bude 28.8. a budou to přesně 3 roky, co Tě znám :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
tyvole :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty máš v hlavě počítač né? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jůůů tak to budeme mít výročííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
jsem se sekla, bylo to už o den dřív :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.