• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
nemám v hlavě počítač :grinning: :grinning: :grinning: , alë mám důkaz:wink:

mrzí mně, že bys na naše výročí zapomněla :sweat_smile: :cry: :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jé výročí dvojčat :dizzy_face: no a s Evčou se budeme znát 3 roky někdy během září, to to letí :dizzy_face: Zuza ani nevím, kdy se k této diskuzi připojila :confused:
25. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
jééé výročí, téda to se máte holky :wink: to musíte oslavit

Tak u nás včera vzteklounek chtěl jít spát ještě odpoledne, takže spal od čtyř do pěti, a večer šel tím pádem v půl desáté :angry: . A to ho děda naivně nutil jít spát v sedm, mě vytočil, bo babička mu chtěla číst a on jí vypakoval, malýmu zhasnul a prý spi... :angry: dnes dostane sekec děda a proslov k tomu

já taky děkuji, že jsem vymazaná, já jsem navíc ještě v hlavě vypatlaná, jsem do toho vejrala a vím prd, ale to bude asi tím, že jsem v noci nemohla spát, pořád na mě útočili komáři, tak jsem je furt honila a zabíjela. Ale aspoň, že Jajdouš už není víc poštípanej, vypadá jak když má neštovice chudák.

Nemáte něco zaručeného co odpudí komáry? fungujou ty krámy do zásuvky?

Miško má tak dva ceŇtáky tam volný, ale to je v poho, ten 1,5 tam má být, a chodí v nich hezky, takže no problem. Takže myslím, že na podzim bude moct v poho nosit ty Pumy. Jsou nádherný, jsem se s nima kochala, budeme machrovat :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
ty jo, to já teda nevím, kdy jsem se připojila. Ale registrovaná jsem od 16tého ledna 2006 :confused: ale to bylo ještě před svatbou :confused: tak to nevím, jestli už jsem chodila sem.
25. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
lásko moje ty seš ftipná fakt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já se svoji sklerozou tady dám sotva dokupy kdo kdy má narozky,nedej bože svátek a ty chceš po mě kdy máme naše výročí na den přesně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já vím,že v srpnu,ale kdy to teda nevim a důkaz?No to taky už nevim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takže jako co se stalo??? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a moc se ti omlouvám,že sem na vše zapoměla,to to těhotenství :sweat_smile: jako bys nevěděla jak na tom sem :grinning: :grinning: :grinning: tak to bude nějaký veliký?:sweat_smile: co mi dáš?Auto?Větší byt? :grinning: :grinning: :grinning: né to kdyžtak až k pětiletému ju?:grinning: teď na sebe budeme celý den myslet a budeme propojený ano? :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
jj, na podzim bude výročí s Miškou a myslím, že i Olí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Olí, my máme sítě proti hmyzu :grinning: :grinning: :grinning: ty jsou 100%
Oli, Pumy jsou prďácký :dizzy_face: taky nám je každý okukoval :grinning:
No krámy do zásuvky nefungujou :angry: i tak jsme tu mrchy měli a ještě k tomu je to pěkný svinstvo, na návodu je napsáno, že to nemáš zapojovat u potravin ani hrnců ne :confused: a nemají být v blízkosti akvarijní rybky :grinning: by asi do rána zhebly :grinning: takže já raději večer všude rozžnu světla a komáry vybiju a pak mám okna jen na škvírku, aby sem nemohli :slight_smile:
děda je nějakej nekompromisní co :grinning:
25. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Zuzo, ale ty jsi nadprůměrně inteligentní žena a to by sis to teda pamatovat měla :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jj sítě jsou nej :dizzy_face: taky o nich dolů uvažujeme!!!!!
25. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
jo já vím,to musí být oznámení o svatbě nebo taak něco né?:grinning: my se totiž s Eviškem kamarádíme už od plánování svatby co jsme měli mít ve stejnej den skoro:grinning: tady sem se sem vtírla o něco málo později :grinning: :grinning: :grinning:

holky a jakto,že vás nepřekvapilo,že máme s dvojčátkem stejný ÍKVÉ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jako mě to teda nepřekvapilo vůbec jako no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Mě u vás nepřekvapí už vůbec nic :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Eví u dědy se sítě nevedou, pr by nemohli čubrňět z okna :angry: . No blbý je, že Jarýs chodí spát za světla, takže tam vybiju prd a v noci jsem musela vybíjet potichu a okno jsem měla taky zavřený, a to nesnáším, pr se mi blbě spí.
Jé to by mě zajímalo, co by na to akvarijní želvy :sweat_smile:

Mě babča půjčila do zásuvky jakejsi krám co vydává nějaké záření bo co a výsledek je teda, že nelítali na malýho ale na mě. Tak aspoň tak.

Děda chtěl jít spát asi brzo, tak nutil i malýho, měl asi pocit, že se musím učit, tak že o něj musí pečovat on. Já jsem šla pak ještě dolů, Jarýs už hajal a šudlal meďana a usínal a od babí z ložnice se ozývalo chrápaní dědouše :grinning: :grinning: :grinning: chodí spát dřív než miminka :grinning:
25. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééé to je kráááááááááááásnýýýýýýýýýýýýýýý Evííííííííííííííííííííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: já byla hned druhááááá kdo se přihlásil týbrďo a pak hned ty :grinning: :grinning: :sweat_smile: týýjo jak jsme si tam psali viď:sweat_smile: a teprv se seznamovali :sweat_smile:

Mišul :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no však :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já jsem totiž prudce inteligentní a to není totéž jako vysoce inteligentní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
nooo to jsem ještzě nevěděla, že jsi moje dvojčátko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ale během pár dní už jsi byla moje láska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Oli, já je vybíjím, když už Danda chrní, tak po desáté..normálka rozsvítím a plácám, prcínek spí jak dudek, takže nic neví.Včera jsme tu s taťkou trochu blbli, chtěl mě znásilnit :grinning: a já měla záchvaty smíchu a Daník vesele spal :grinning:

Zuzo, aha prudce inteligentní ženo :grinning: :grinning: :grinning: je to sranda jak si tam říkáte ahoj Xsuzzi...ahoj Evcafrank :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jééé teď mi psal Petr, že možná dlaždičkář dorazí v pondělí :dizzy_face: :dizzy_face: to by bylo fajn, kdyby to dodělal, původně říkal až v půlce září :slight_smile:
Petr o vík dělal v koupelně sprcháč - vyzděnej, to je tak divný :confounded: udělal ho strašně velikej a ta koupelna je hned tam malá a bude tam málo místa na projití dozadu na WC :confounded:
25. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Miško já taky musím rozsvítit, když je mydlím, ale nedělá mi to dobře, když vidím, jak ten andílek sladce spinká a kdyby se vzbudil....tak by byl konec andílka. Ale naštěstí ho to neprobralo.
25. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
jééé to je super s tím dlaždičkářem:slight_smile: a Miško nezdá se ti to jen, že to bude divný?mně holá koupelna s usazeným sprcáčem taky přišla divná...
mně teď volala bývala nadřízená, měla by pro mně práci za peníze o dost vyšší než tam, co dělám...ale potřebujou už od podzima...já se ještě necítím na to, nechávat Vendu v jeslích...no tak nic no :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Evi, asi jo...ale je ten roh, kde je WC dost tmnavý, když jsou tam teď ty dvě vyzděný stěny...my jsme se totiž měli vysr..na celou rohovou vanu a měli jsme mít jen sprcháč!!!No pozdě no :frowning2:

Jé, to je škoda, že to nemůžeš realizovat :frowning2: jako třeba u mě, že má Petr ty směny...na jesle je myslím fakt brzo, taky bych do práce nešla, kdyby P.neměl směny, ani babičkám bych ho nechtěla dávat, ač jen na dopoledne!!!
25. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
krmim to svoje krásné šikovné miminko:grinning: se mi vzbudilo,tak sem měla práci:grinning:

nojo jak si říkáme přezdívkama:grinning: no však Evi tož jasné,že jsem se během chvíle stala tvojí celoživotní láskou né :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: a ty mojí :dizzy_face: ještě,že jsme se našli viď a pak to zjištění,že jsem jim utekla ze sálu do Dvora a tebe nechala v Praze:sweat_smile: že jsme jako dvojčátka :grinning: :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Mišííí, vana je fajn:slight_smile: my máme jen sprcháč a fakt bych si občas hodila ploutev ve vaně
:sweat_smile: však ty si poradíš, aby ten kout tak tmavý nebyl:wink:
no každopádně říkala, že až bych chtěla do práce, tak se mám ozvat :wink: prý něco určo najde :grinning:

Zuzííí, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
ahojky,

nakukuju od balení a tady nikdo :confused:
už mám celkem zabaleno, tak si jdu odpočíïnout :grinning: a udělat debordelizaci bytu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra a v pá mám Toma doma, tak nevím, jestli budu :sunglasses:
jo a luplo mi v zádech, tak jsem se nemohla chvilku ani nadechnout,, ale už je to mnohem lepší
26. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Miško, hodíš fotky toho sprcháče na střechu? :wink:
26. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Eví, tak super, že se balení chýlí ke konci :dizzy_face: Kdybys nenakoukla, tak vám přeju krááásnou dovču, hlavně pohodovou cestu bez kolon!!!!!!Ať vám vyjdepočásko a hezk si to užijte!!!!!!

Zatím jsem to nevyfotila :sweat_smile: se mi to nelíbí :grinning: zedník opravdu přijde v pondělí, jsem strašně ráda, pže to teda vypadá, že se fakt během toho září přesuneme dolů :dizzy_face: :dizzy_face: se těším fakt jak blázen :dizzy_face:

Téda, dej pokoj s nějakým houserem :confused: to je nepříjemný, taky mě to občas cyhtá, asi jak je vedro jsme spocený a pak stačí malý ofouknutí a je to v háji :pensive:

Dádula zase vytuhl už před dvanáctou na gauči u fotbalu :grinning:
26. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
já ještě určo nakouknu v pá před odjezdem:grinning: bych to bez vás tak dlouho nevydržela:grinning:

to není houser, to je spíš ústřel, :sweat_smile: ale příčina dost podobná
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
to mám radost, že už pomalinku bude přesun :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
teď my psal Tom, že jeho kámoš se ptá, jestli bych mu občas nepohlídala dcerunku(něco přes dva roky), která má afektivní záchvaty....to by byla super kombinace hyperaktiv venda+hysterka :sweat_smile: co jako na to mám říct? :confused:
26. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Si myslím, že bys to nevydržela :grinning: a pak ještě týden na dovče...i když teda u moře bych si na vás asi ani nevzpoměla :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Včera jsme s Petrem řešili dovču na příští rok..já bych k moři chtěla, ale nějak nemáme jak :grinning: felícií bych nejela ani za nic a petr se letadlem bojí..tak jsme začali uvažovat nas termálníma lázněma v Maďarsku, dva kolegové od něj s dětma tam jezdí a nemohou si to vynachválit.Jedna moje kámoška taky v Maďarsku byla asi s rok a čtvrt starým klukem a taky si to chválila....
26. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Já bych jí srovnala do latě :grinning: :grinning: :grinning: no a to jako myslí hlídání za prachy nebo zadara??? :confused: Tak ona by asi taky ty záchvaty před tebou neměla, ty dětičky většinou takhle vyvádějí rodičům!!!!No nevím, jak bych se vymluvila, když by se mi to nepozdávalo a neměla jsem o hlídní zájem :fearful: :fearful:
26. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
čau vokurky :grinning: :grinning: :grinning:

Evi tak jí přivaž k topení,ona se snad zkrotí :sweat_smile: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
čau Zuzo, co to jako je za oslovení???? :grinning: :grinning: No jasně, topení nezní špatně :grinning: Třeba ještě moc nemluví a tak to doma nevykecá :grinning:
26. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.