• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
báááf, se tak učím, že se musím na vás jít juknout. Zas mě to neba, ale už mám přečteno 11 otázek z 25. (ne teda, že bych je uměla). Ale musím se pochlubit, přišel mi posudek od oponenta - juchuuuuuuuuuuuu. 1 minus. Juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Hele Eví, na hlídání se záchvaty se vyprdni.
26. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
jsem to zahrála do autu, že se domluvíme až se vrátíme, do tý doby něco vymyslím:slight_smile:
po hlídání netoužím, obzvlášť takovýho dítka :zipper_mouth: ona už s tím byla i několikrát v nemocnici, naposled byla v bezvědomí :pensive: jestli za prachy nebo zadara, to nevím :sweat_smile: po tom jsem se ještě nepídila, ale tohle hlídání bych nechtěla ani za hodně peněz :pensive:

v termálech v maďarsku je to prý úplně super!!!!
26. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahoj Olí, no paráda :dizzy_face: jsi stejnak bedna :dizzy_face: to zase ve středu zvládneš levou zadní :sunglasses:
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: normoš né?Tak si říkáme s taťkou doma :grinning: :grinning: :grinning:

Evi to je fatk,ta nic nepráskne,jdi do toho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Olí super,gratuluju,jsi vysoce prudce inteligentní :sweat_smile: nechceš si udělat taky test? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: čuuuus vochechule moje milovaná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jéé, v nemocnici :confused: :confused: tak to je asi hodně zlý, do toho bych taky nešla, aby teda chytla nějaký záchvat a celá zmodrala a nedýchala nebo něco podobnýho :confused: to se Ti nedivím, že bys nechtěla ani za milion :sweat_smile:

jo??? :dizzy_face: Když já bych raděi k moři :cry:
26. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
hele bobí tak do toho nejdi,to zní nebezpečně :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
jo čau vochechulko moje :grinning: výročí se blíží že?A ty si jedeš klidně do kšá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
vokurky :grinning: ..my si říkáme čau pinďoure :grinning: :grinning:

jak Zuza každýmu cpe testík, aby se ujistila, že nejchytejší je jen a jen ona :grinning: :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
holky představte si,sem šla dopo koupit Péťulkovi k vánočkám první dáreček,šla jsem pro takovej buben točící co hraje a bubnuje,je docela drahej a teď ho měli v akci,tak sem pro něj letěla :dizzy_face: no samozřejmě jsem ještě koupila zatloukačku:sweat_smile: a dvě hudební hračky :sweat_smile: když už tak už,že jo,ale představte si,že mě ten parchant v Tesku napočítal jednu hračku hudební navíc a už s tím nemůžu nic dělat :cry: ještě,že ta stála jen 70 :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty seš keckaaaaaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je hrozný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nééé právě teď si myslim,že by Nás Olča vysoce přesáhla :grinning: :grinning: :dizzy_face:

vokurky,bAnáne,špíčku,vopice apod. je u nás na denním pořádku :grinning: :grinning: :grinning:

prej pinďoure :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
no nic jdu vařit vokurčičky moje :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
No holka máš smůlu, ale Olča by určo převálcovala i tebe :sweat_smile: a to je už co říct :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

téda, to je hajzlík :sweat_smile: škoda, že sis toho nevšimla tam :pensive: tak alespoň, že to stálo tak málo!!!!!Tý jo, já vůbec nevím, co malýmu koupím a to to má hezky všechno najednou, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: 17.12 svátek, vánočky a narozky :grinning: :grinning: že jsem nepřenášela až do půlky ledna sakra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
no právě proto se toho hlídání chci zbavit- sice resuscitovat umím, ale nějak u toho nepotřebuju Vendovu asistenci :sweat_smile: :pensive: :pensive: :pensive: jen musím vymyslet relevantví důvod a nějak to hezky zformulovat :wink:

jj, výročí se blíží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já si účty kontroluju hned za pokladnou od doby kdy ¨jsem doma zjistila, že mám namarkovaný patery ubrousky na prdku a kupovala jsem jedny :angry:

Olouši, na učení prď :grinning:
26. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Hm, to fakt nevím, co za důvod vymyslet :pensive: :pensive: já bych to asi řekla jemně, po pravdě, že prostě není pohodový dítě a že bych nezvládla jí a ještě aktivní svoje!!!

Jsem teď nakoukla do tématu váha a výška 3 letých.... :sweat_smile: :sweat_smile: a velice mě pobavila jedna paní "moje dcerka má 95cm a 12 kg a nezdá se mi to málo" :sweat_smile: :sweat_smile: jinak tam převažovaly míry 100cm a 16kg :sweat_smile: :sweat_smile: to jsem fakt zvědavá na Dana, zda se s růstem zastaví a nebo kolik bude v těch 3 letech mít, když teď má 90cm a 15,5kg :confused:
26. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
hele no však si myslim,že by měla Oli o mrtě víc,že jo,to je jasný!!!:sweat_smile: se divim,že já mám stejně jak vy,se možná přehmátli a jestli tam nemělo být 19 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak mě to jako docela nasralo,pač sice 70 kč,ale mohl za to mít ještě jednu hudební hračku,že jo:slight_smile:

Evi řekni,že vzhledem k tomu jak to s ní je,tak si netroufneš ke svýmu akčnímu přibrat jakékoliv,to pochopí,pohoda né? :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Eví jak píše Miška, řekla bych jim to na rovinu, že prostě když má ty záchvaty... a do toho Venda...

Zuzí test si udělám teda, ať můžu machrovat - ale ted jsem vysílena učením :grinning: tak až někdy, až budu mít čas

Ty jo, tak vánoční dárky já teda ještě nekupuju. Ale asi pořídíme lego.
Postel bude mít nakonec po Járovi - kluci měli palandu, tak kopuíme jen matraci.
26. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Hihi abych pak neměla já těch 19 :grinning:
26. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
výška 3 letých :grinning: :grinning: :grinning:
ááá Olí nechce být vysílena jooo:grinning: já když dělala iq test, tak jsem odháněla Vendu od kompu :grinning: , Míša ho dělala na pokraji fyzických sil skoro v 10večer:grinning: , Jani pomáhal manžel....no všechny jsme měly nějaký hendikep a paní Olí chce být odpočatá :grinning: :grinning: :grinning: (asi chce ještě prostudovat, jak je to s těla tralala pipipi :grinning: :grinning: :grinning: )

já vánoční dárky taky ještě nekupuju- asi koupíme duplo(část už dostane k svátku) a auto na dálkový ovládání(závidí ho tatínkovi:wink:)
hlídání zatím zahráno do ztracena, domluvíme se po dovče....nějak kulantně zabalím to, co mi radíte :wink:
26. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
tak u nás se už kupuje na vánoce- teda já, ale kůn asi taky nebude, jak psala MIší není kam dát..tak ty golfky možná nebo nevím babí asi koupí tříkolku..a musím letět, madam se vzbudila a půjde ven s babí tak zatím..

eví- užijte si dovču, kdy že to jedete?
26. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
v pátek :wink:
26. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
já nevim co sem při testu dělala :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: asi měla zrona klid :grinning: :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Zuzííí, tys měla hendikep, žes musela mít stejnej výsledek jako já :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
tož to není hendikep,že i když se na hlavu budu stavět,dopadnu vždy ve všem stejně jak ty............to je realita :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
to teda je pekelnej hendikep:grinning::grinning::grinning: kdybych se soustředila, tak bys měla vyšší iq :grinning: :grinning: :grinning:

za chvilku jedem ke tchánům, tak mi držte place, abychom to narvali do auta :grinning: aniž bych musela něco obětovat :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
Zuzanimůro :grinning: na Fb to fakt nejsem já, ale mojé ségra Gabča!!!!!!A ona se jak na potvoru už dlouho nepřihlásila :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mi to už přijde trapný :grinning: ale fakt to nejsem já...a vidělas tu druhou fotku, je v tom samém albu jako ta malá gabča.
26. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Bré ranko,

Lásko vše nej k našemu výročí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Miší, já jsem si taky říkala, že je pusa stejná, ale oči máš jiné :wink: jsem si myslela, že je to ségra:slight_smile:

žádný věci obětovat nemusím:grinning: dokonce se nám tam vejde i Vendova motorka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: záda mi přes noc zatuhla, takže chodím jako robot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a mám pozdravovat od vladunky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
jééééééééé čááááu,ona mi to Mišelínka vysvětlila:sweat_smile:

Mišuláčku to bylo jasný,že to je tvoje identický dvojče:grinning: ta papulka!!!:grinning: to mě mrzí,že se dlouho nepřihlásila :cry: tak ať se brzy ozve!

Evičko všechno nej k našemu láskyplnému výročí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jsem dojatá :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

mě za chvíli přijede návštěva,z dubna mamina s malym,tak jdeme do zoo:slight_smile: a vy k nám jako nejedete,moje životní lásky,to máte teda minus :sweat_smile:
27. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky

Evís, no super, Galaxy je nafukovací co??? :grinning: Tak to je paráda, že vezmete i motorku!!!!!!

Zuzo, chceš ještě něco vysvětlit??? :grinning:

Já dělala k obědu bramboráky a máme celý bydleníčko prosmrděný česnekem a smažením :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byl teda nápad :grinning: :grinning:

Děkujeme za pozdravy od Vladu :wink:
27. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
jé Míšo já je chci dělat k večeři a malej to taky jí? já trochu dala kačí a chutnalo jí to, akorát to pro mě asi ještě není ale ne?

já jsem hotová asi z toho vedra, chce se mi spát, tak doufám, že jindra vezme kačí ven na kolo až přijde, já si určitě stejně nelehnu, ale aspon vaničku dám atd.. :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.