• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Jani, už žádný jídlo neřeším...teda kromě hub, ty mu vážně ještě nedávám!!!!Dělala jsem ho napůl s cuketou, česneku jsem dala málo a malýmu jsem to smažila na olivovým oleji a pořádně vysála utěrkou...stejnak snědl jeden malej, to mu ublížit nemůže :wink:

Jani, taky jsem nějaká mrtvá..já to teda sváděla na česnek v bramboráku, že mi snížil tlak :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
No neřeším..abych nevypadala jako prase..samo, že mu nedávám ani ostrá jídla - guláš... nebo hranolky a tak, ale já to nedělám ani pro nás, tak proto píšu, že už nic neřeším :sunglasses:
27. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
bobííííííííííííííííííííííííííííí abych nezapoměla,kdyby jsme se už neviděli,přeju vám překrásnou dovolenou plnou sluníčka a radosti z krásné slunečné dovolené.Spousty pohody a zážitků s úsměvy na tváři přeje dvojčátkooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Mišuláčku už nic nemám ty moje prdelko smutňoučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
prej se příjdu ještě rozloučit:sweat_smile: kde jako jsteeeeeee??????????

no jdu vařit,tak si to miláčku moc užijte,pusu opatrujte se papa
28. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
evi- užijte si to, dávejte na sebe pozor!!

my už máme uvařeno, dělala jsem kuře na paprice, ještě těstoviny, ted jsem uklízela, tak to mám z krku..

kačí zítra jde podruhý spát k babí a my jedeme do toho šikl. mlýna, snad to bude dobrý, hlavně aby nepršelo, pořád s tím strašej když se ochladí tak dobrý, ale pršet nee :astonished:
28. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky

já byla ráno nakoupit, pak rychle vybalit, ohřát oběd a teď dáda usnul...venku je teda humusácký vedro :angry: na to ochlazení se třesu jak malá, už mě to vedro serééééé :sweat_smile:

Evís, kde jsi?????že by už vládla cestovní horečka :grinning:

Jani, užijte si to s taťkou :dizzy_face:

Mě dnes přijede odpo kolegyně se svým přítelem, tak jsem včera dělala sýrovou roládu, to byla teda piplačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
já jdu dneska ven s holkama ještě, tak doufám, že se vrátím brzy, abysme ráno vyjeli, od 10 je už program, což nepředpokládám že sithneme, máme to tak hodku a půl, než kačí zapakuju, to chci udělat dneska, to mi bude smutno :frowning2: ale jsem na druhou stranu ráda, že budeme s taťkou jen spolu, akorát doufám, že to nedostanu, nějak mě pobolívá břícho :angry:
28. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
báááf,

Jani užijte si romantiku s taťkou
Eví užijte si dovču
ostatní zdravíme

Už mám posudek i od vedoucí a taky 1minus, juchu, tak snad minimálně obhajoba dopadne dobře.
28. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Olí gratuluju ty šprtko :grinning: ne jsi chytrá holka ještě s mimčem teda :wink:
28. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Oli, super :dizzy_face: Moc Ti to přeju, už aby byl od školy pokoj, co??!!!!!!

Jani, no to bude teda gól, jestli to dostaneš :pensive: zákon schválnosti!!!Ale alespoň tě taťka neoplodní, jinak byste na tom furt leželi, co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
jani užijte si to s taťkou

Oli super gratuluju moc

holky kdo chce koukněte na video u mě na FB ze včerejška:slight_smile:
28. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
ptej neoplodní to je hrozný slovo :grinning:

já abych pravdu řekla, tak se budu muset činit, protože jsem líná jako lemra, tak mu musím udělat radost, tak doufám, že to fakt nedostanu :confused:
28. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jani, znám i horší slova :grinning: jako třeba nezbouchne a tak :grinning: neoplodní se mi zdálo nejlepší :grinning:

Zuzo, no video krásný :dizzy_face: to je čertík ten petřík, je fakt krásnej!!!A krásně běhá :dizzy_face: Měla jsem to bez zvuku, odpo si to ještě pustím se zvukem

Holky, tady svítí slunko a do toho prší :confused: takový velký kapky, kéž by se už ochladilo dnes odpo!!!!!
28. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
mě je doma dobře, nejradši bych šlal spát, ale venku je hnusně..
28. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Mišuláčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: děkujuu :dizzy_face: :dizzy_face: jinak ten zvuk si pak určitě pusť,ten je tam důležitej :grinning: :grinning: :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Evička posílá milion pusinek,že už net nestihla a už jsou na cestě,všechny moc zdravý(í)?:sweat_smile::sweat_smile: :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahojky

mě Evís taky psala...snad v pořádku ráno dorazili!!!!

Já dnes vůbec neměla čas, tchýně je v práci, tak mám službu celý den :grinning: zítra to samé, mamka jela na chalupu a tak nedorazí a tchýně opět v práci..a když Dáňa spal po O, tak jsem lezla po autobazarech na netu a čučela na fára :dizzy_face:

tady stejnak nikdo....
29. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Zdarek žabičky moje:dizzy_face::dizzy_face::grinning:

koukám,že jeden z hlavních článků si cestuje bůůhví kde:sweat_smile: a tady se zastavil čas :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj ještěrko :slight_smile:

jj to je samý, jako když nechodíš Ty, to tu taky žije :stuck_out_tongue_closed_eyes: né, ale je fakt, že já jsem za víkoš byla na PC dost, akorát mám teď trochu jiný zájem, jak mateřství :grinning: a jsem ještě na jedné stránce o autech a hledám a hledám info..včera jsem šla spát až v půl 1 :sweat_smile:

Co Olí, už je doma??????
31. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
no hele jako,když t nejsem já,tak si vy silný článci povídáte a vždy tu něco napsanýho je:grinning: to tohle je krize teda :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
ale on tu snad nikdo není né?Né jen,že Evis je pryč,ale i Oli a Jaňule byli přes víkend pryč né?No a my taky nebyli doma pořád,opejkačka,Péťa byl na rozlučce,pekla jsem 3 chleby:grinning:,s malým jsme byli na kávičce u kámošky na zahradě-dneska jdeme zas :grinning: :dizzy_face: ségra tu byla atak a tak furt něco je :dizzy_face: a zítra odpo jdeme do nemocnice s tou pupeční kýlou konečně,už jsme objednaný,tak jsem zvědavá co nám řekne.

Hele mě auta vůbec nezajímaj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takže si se mnou o nich asi moc miláčku můj nejkrásnější nepokecáš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: promiň,ale fakt mě neberou,stejnak tak motorky apod :sweat_smile:

jenže ty už ses narodila jako Mišelínka,že jo,jak to kolo vod auta,tak je jasný,že k tomu budeš mít doživotní mileneckej vztah :sweat_smile:
31. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
sem si teď obarvila hlavičku a jsem tuzuuuue krásná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
31. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
jo hele a co máš ještě za zájmy?To zní tajemně :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Ty jsi pako, prej Mišelínka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jsem se hlavně narodila bez pinďoura, to je ta největší tajemná záhada :grinning: :grinning: Auta miluju a milovat vždy budu, nevadí, že nepokecáme, proto jsem na stránce o autech a krafu s chlapama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Jé hlavička, zase nějaká červená????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jiný zájmy nemám :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no tak to fakt nechápu jak ses mohla narodit bez pinďoura s tímhle mileneckým vztahem k brm brm a ještě si o nich povídáš s chlapama na stránkách o autech :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: fakt ti chybí??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jj hlavička je trošku do červena zas,pač už jsem to měla takový hnusný tu barvu,jak pochcanou slámnu co chytla rez :grinning:
31. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
jj chybí :grinning: i když nevím, kam bych ho srolovala, byla bych určitě dobře vyvinutá :grinning: :grinning:

Jé červená Ti tuze sluší :dizzy_face: :dizzy_face:

Mě malej usnul už v půl 12 u krtka, to byla zase noc, zuby posratý :angry: a máme tu zedníka na tu dlažbu a dole bouchá, ale Dáňa stejnak chrní :sunglasses: tak jsem zvědavá na jak dlouho
31. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky vy samičky samotinký.Jdu vás pozdravit když vás tady je jen po skromnu :sweat_smile:
31. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
Mišul,ale nekecejo určitě máš a tak malýho,že radši děláš,že jsi ženská :grinning: :grinning: :grinning:

hele a čemu se tlemíš:sweat_smile: ta barva je úúúžasnááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mě se líbí moc:dizzy_face::grinning:

čus Péti,ty jsi hodná,že nás tu nenecháš osamotě,chůďítka malý:sweat_smile: jak to jde mamino a co těhu,je vše v pořádku a je ti dobře? :dizzy_face:
31. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
jo a chudík Daník,ty zuby mu teda dávaj :unamused:
31. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Zuzíku, líbí :confused: tak my si na ní nějak nemůžeme zvyknout, snad až tam bude i nábytek, se to trochu změní, stěna teda hodně ztmavla :cry:

Jó malýho :grinning: :grinning: Ti to příští léto na dovče ukážu :grinning:

Daník dostal čípky na noc, bohužel už jsem mu musela nacpat 2, pže má nad 15kg..a spí úplně nehnutě.Alespoň se zase snad po 4 nocích oba vyspíme!!!!!A Petr je na noční...

Dobrou
31. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.