• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Miško díky,já taky chvílema myslela,že Aduš,ale furt jsem tušila kluka :sweat_smile:

Zuzanko super že mrcha šla do řiti,juchůůůůůůů konečně si pořádně taky vrzneš :sweat_smile: :grinning: :grinning: i za mě jo prosím :sweat_smile: :grinning: nee mám radost,že to přestalo,bylo na čase :slight_smile:
Jo a peta je bozi v sedajde :grinning:

holky ale asi mě cche poslat na amnio,ale odmítnu,všechyn testy máme OK a jen proto,že T. našli odchylku,kterou prej má 80% lidí a neví o tom,tak jen pro kontrolu plodovku,seru na to,nebudu riskovat!dyž to nemá žádný vliv přece!
má prej jeden chromozn nejak otocenej,ale že je to OK,funguje jak má,tak proste odmítnu..uvidím co se dovím v úterý,ale jako jen tak tam nejdu,to by mi museli geneticky vyjít špatně testy a ty vyšli na 1 a dneska řekl DR že je to ukázkový miminko :dizzy_face:

Te´d si jdu hajnout,jsem KO...tak papa
25. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz
Jéééééé. Další chlapeček. Veru moc gratuluju ke Kubíkovi. Tohle jméno u nás taky bylo favoritem. Předevčírem jsem říkala Tomovi, že tu máme až na jednu výjimku samé chlapečky a jmenovala jsem mu všechny jejich jména. No a on na základě toho začal přemýšlet o klučičím jménu pro naše další případné dítko a řekl, že Vašík vůbec není špatný. Takže v druhém kole se asi budeme opičit po Evče. :slight_smile: Holčičku ještě vymyšlenou nemáme, jen jsme se shodli, že nebudeme dávat stejné jméno, jaké bychom dali teď (tedy Klárku). Tak jsem zvědavá, jak se nakonec ten náš druhý poklad bude jmenovat.
26. zář 2008 v 10:46  • Odpověz
Ahojky sluníčka :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
Mooc děkuju,je to supr,zatím se teda moc neraduju,pač po takový době pořád čekám nějakej zvrat ještě,ale snad už ne :slight_smile:sem se asi o fous vyhla nějakému tomu zákroku co Miško:slight_smile: no a co se toho vrznutí týče,si neumim ani představit,že by mě taťka osahával :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no byla to fakt doba :slight_smile:
Verunko tak nechoď na amnio,aspoň budeme v klidu,že už se nemůže nic stát :dizzy_face:
Jani no joo,promiň :fearful: Kačenka ještě :fearful: ta je taky mooc krásná :dizzy_face: :dizzy_face:
tak mějte krásný den a pusinečky všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2008 v 10:47  • Odpověz
Leni díky

Zuzi nepůjdu,to by musel mít malej špatné výsledky a on je má ukázový :dizzy_face:
Hele já si taky nedovedu předtsvait,že by na mě měl šáhnout..je ze mě neprcanda :grinning: :grinning: :sweat_smile:
26. zář 2008 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky holky jedu k mamce, tak až večer.Veru amnio neee, když jsou ostatní testy OK!!!!!!!!!!!!!!§PA
26. zář 2008 ve 12:41  • Odpověz
Miši taky si myslíš,že se mám na to vykašlat?Mě to totiž přijde zbytečný :cry:
26. zář 2008 ve 13:15  • Odpověz
Veru- záleží na tobě, ale když máš všechno v pořádku, tak to je třeba zbytečnej zásah :wink:
Tak dneska jsem dala zase kupovanou zeleninku a mlaskala kozina jedna, tak ještě zítra a v ne zase zkusíme můj výrobek, některé děti nechtějí doma dělané, tak doufám, že to nebude náš případ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2008 ve 14:06  • Odpověz
Jani je to zbytečné,DR prostě chce jen vědět,zda to nemá malej taky,ale žádná vada to neni,tak přece JEN tak si to nenchám dělat,ať mu to zjistěj pak z krve..že prej to chce mít v kartě..blbka,tak si počká do porodu
26. zář 2008 v 16:03  • Odpověz
Ahojky,

nemám časíka vás dočítat, mám tady mamku, tak si dostatečně užívám možnosti hlídání :grinning:

Verunko gratuluju k Jakoubkovi, je to super, že vyšel vysněný chlapeček!!!!!!!! :grinning: :grinning: :wink:
26. zář 2008 v 18:06  • Odpověz
Ahojky
tady to teda žilo :grinning: :grinning:
Verčo, přesně tak,když je to nějaká "prkotina" a všechny testy vyšly dobře, takže bych rozhodně nepodstupovala riziko, že se po zákroku zblázní děloha a stane se něco moc ošklivého :pensive: :pensive: rozhodně NE!!!!Kromě toho si myslím, že kdyby něco Kubím měl, tak se to ukáže na triplech!!!Slyšela jsme případ, že vyšly triply blbě a nakonec to byly dva prsty srostlé k sobě, což taky beru jak prkotinu!!!!Takže já bych na 100% odmítla!!
26. zář 2008 v 19:48  • Odpověz
baru děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:

Miško mluvíš mi z duše,ale tohle je neviditelná vada,kterou třeba ani nemá,má jí jen Tom a neví se co a žije :wink:
nepodstoupím to riziko :pensive:
26. zář 2008 ve 20:16  • Odpověz
jéé nové fotky Danči..teda ten je veilkej..aspon tak působí na fotkách....ale je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2008 ve 20:17  • Odpověz
Koukám, že jsem Ti přejmenovala Kubíka na Kubíma :grinning: :grinning:
Děkujeme, Ríša je nar.15.11. :wink: ale on D.je větší než všichni skoro stejně staří :grinning:
26. zář 2008 ve 20:22  • Odpověz
já si toho ani nevšimla :grinning: :grinning:

D. je fakt kus,ale je fakt pěknej :wink: :wink:
26. zář 2008 ve 20:34  • Odpověz
:grinning:
no akorát by už mohl mít zuby, když se směje je jak měsíc na hnoji :grinning: :grinning:
Jak Ti vůbec je???Máš nějaký nevolnosti, tlačená žaludku a tak??jsem četla, že jsi frigidka :grinning: :grinning: já jsem taky byla a nějak mi to zůstalo :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2008 ve 20:43  • Odpověz
zuby neee,je tak sladkej :grinning: :grinning: :grinning: je mi fajn,super,jen trochu mléčné výrobky nemůžu,jinak nevím,že jsem těhu :dizzy_face: krom kopanců :grinning:
26. zář 2008 ve 20:47  • Odpověz
Tak to je dobrý a co že mléčný výrobky, že by průjem, jako u nás??? :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
26. zář 2008 ve 20:48  • Odpověz
Tak vypínám, jdu se natáhnout, byla jsem celý den na nohách a jsem grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobrou noooooc :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2008 ve 20:56  • Odpověz
ne,nějak mě po nich bere žaludek,jogurty atd,fakt ne no :frowning2:
ale dneska mi třeba sedl bílej jogurt.tak uvidíme

Tak dobrou noc,já právě objednala Kubíkovi zavinovajdu do sedačky :dizzy_face: jen ještě kdo jí zaplatí :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2008 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj,
no kde jste??? :confused: My byli dnes v ZOO, no lidí jak sračiček :sweat_smile: :grinning: hodím dvě fotečky :wink:
27. zář 2008 v 19:09  • Odpověz
no čauuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2 fotečky??? to je mnogo :sweat_smile: :grinning: :grinning:
27. zář 2008 v 19:15  • Odpověz
ty fotky budou ještě dneska? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2008 ve 20:00  • Odpověz
No když tam bylo fakt mega lidí, stejnak jsme se moc dopředu nedostali a D.to nějak moc nebralo, byl paf z tolika lidí a dětí, takže moc ani ze zvířátek neměl :sweat_smile: snad příští rok!!Hlavně taky z kočáru málokam viděl, vše bylo vysoko a nechtěli jsme ho furt tahat ven, nebylo zase tak teplo
Fotky jsou tam, musela jsem uspávat, mě P.nasral, jakmile neusnul do 10min.už byl nervní a odešel, že na to sere :angry: tak jsem si ho vzala do postele a spal do 5 mín.ach jo někdy mě teda taky dokáže nasrat a to není dnes po prvé :pensive: ale taky to mám zítra dostat :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2008 ve 20:14  • Odpověz
jééé už jsem na fotky jukala,ho asi ho brali víc lidi no,co zvířátka :grinning:
nasral?to je u nás skoro denně :grinning: :grinning: takže to beru jako klasiku,je mi spíš divné,když mě nenasere :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Tak to jsem zvědavá,jaké nálady budu mít tayk po porodu a před mrchou,dřív to byl masakr :pensive:
u nás ale víc trpělivosti má Tomáš,je to klidas,to zda me Kubín neusne hned,tak rezignuju :grinning:
Dneska mi Tom říká,no hlavně ho nesmíme mlátit,víš že to nemám rád..jsem se tak usmála a prej: to je hlavně pro tebe,je mi jasný,že to bude lítat hlava nehlava :grinning: :grinning: drzoun,neznamená,že když biju jeho,že i kluka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2008 ve 20:47  • Odpověz
Veru ahojík těhuléé..tak jak se cejtíš co novýho???
27. zář 2008 ve 20:50  • Odpověz
nazdar těhule :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: všechno v pohodě si myslím :dizzy_face: a co ty,co dělá Natálka?
27. zář 2008 ve 21:39  • Odpověz
tak ta si vesele poskakuje v pupku, zjistila, že má víc prostoru, tak toho využívá než zase povyroste
27. zář 2008 ve 22:24  • Odpověz
Kubín taky řádí nějak často :dizzy_face:
už ti konečně narostl pupek?
zítra razím zas na lov věciček pro mladýho..to zas bude akce krach účtu :sweat_smile:
27. zář 2008 ve 22:32  • Odpověz
jojo, už mám o 5kg víc než před otěhotněním a pupek roste :slight_smile: my plno hadrů dostali, takže naštěstí nás to zase tak nevytrhbe :slight_smile:
27. zář 2008 ve 22:46  • Odpověz
tak to máš jak já 5 kilo,ale jsi o měsíc dřív :frowning2:
tak hadry nějak neřeším,taky kupuje strašně moc rodinka,spíš jukám na jiné věci, :dizzy_face:
ale nejhlavnější mám,kočár a postýlku,peřiny :wink:

no jdu hajat,at rano vstanu,tak papa a dobrou
27. zář 2008 ve 22:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.